27 të vdekur nga zjarri që përfshiu një ndërtesë në Indi

para një jave - Koha.net

Zjarri ka përfshirë një ndërtesë zyre katërkatëshe në Delhi, duke lënë të vdekur të paktën 27 persona dhe të plagosur të paktën 12 të tjerë, kanë bërë të ditur shërbimet e urgjencës, raporton BBC të shtunën....

Zjarr në një ndërtesë në Indi, vdesin 27 persona

para një jave - Albeu

Një zjarr masiv shpërtheu të premten në mbrëmje në një ndërtesë tregtare katërkatëshe në kryeqytetin indian, duke vrarë të paktën 27 persona dhe duke lënë disa të plagosur. Dhjetra njerëz janë shpëtuar...

Zjarri masiv në qendrën tregtare u merr jetën 27 personave në Nju Delhi

para një jave - Klan Macedonia

Një zjarr masiv shpërtheu të premten në mbrëmje në një ndërtesë tregtare katërkatëshe në kryeqytetin indian, duke vrarë të paktën 27 persona dhe duke lënë disa të plagosur. Dhjetra njerëz janë shpëtuar...

Zjarri në një ndërtesë tregtare në Indi vret 27 persona

para një jave - Bota Sot

Një zjarr masiv shpërtheu të premten në mbrëmje në një ndërtesë tregtare katërkatëshe në kryeqytetin indian, duke vrarë të paktën 27 persona dhe duke lënë disa të plagosur. Dhjetra njerëz janë shpëtuar...

Në zjarrin në Nju Delhi jetën e kanë humbur 27 persona

para një jave - Zhurnal

Njëzetë e shtatë persona e kanë humbur jetën në zjarrin që shpërtheu në një ndërtesë në Nju Delhi, kumtuan shërbimet indiane për raste emergjente. “Zjarri tani më është shuar. Numri i përgjithshëm i viktimave...

Zjarr në një qendër tregtare në Indi, vdesin 27 persona

para një jave - Top Channel

Një zjarr masiv shpërtheu të premten në mbrëmje në një ndërtesë tregtare katërkatëshe në kryeqytetin indian, duke vrarë të paktën 27 persona dhe duke lënë disa të plagosur. Dhjetëra njerëz janë shpëtuar...

Zjarri masiv në qendrën tregtare, shënohen mbi 20 viktima

para një jave - Albeu

Një zjarr masiv shpërtheu të premten në mbrëmje në një ndërtesë tregtare katërkatëshe në kryeqytetin indian, duke vrarë të paktën 27 persona dhe duke lënë disa të plagosur. Dhjetra njerëz janë shpëtuar...

Zjarri në një ndërtesë tregtare në Indi, vdesin 27 persona

para një jave - Kallxo

Një zjarr masiv shpërtheu të premten në mbrëmje në një ndërtesë tregtare katërkatëshe në kryeqytetin indian, duke vrarë të paktën 27 persona dhe duke lënë disa të plagosur. Dhjetra njerëz janë shpëtuar...

E trishtë! Zjarri masiv në qendrën tregtare u merr jetën 27 personave

para një jave - NOA

Një zjarr masiv shpërtheu të premten në mbrëmje në një ndërtesë tregtare katërkatëshe në kryeqytetin indian, duke vrarë të paktën 27 persona dhe duke lënë disa të plagosur. Dhjetra njerëz janë shpëtuar...

Zjarr në një ndërtesë tregtare në Indi/ Humbin jetën 27 persona

para një jave - Vizion Plus

Një zjarr masiv shpërtheu të premten në mbrëmje në një ndërtesë tregtare katërkatëshe në kryeqytetin indian, duke vrarë të paktën 27 persona dhe duke lënë disa të plagosur. Dhjetra njerëz janë shpëtuar...

E trishtë! Zjarri masiv në qendrën tregtare u merr jetën 27 personave

para një jave - Tetova Sot

Një zjarr masiv shpërtheu të premten në mbrëmje në një ndërtesë tregtare katërkatëshe në kryeqytetin indian, duke vrarë të paktën 27 persona dhe duke lënë disa të plagosur. Dhjetra njerëz janë shpëtuar...

Përfshihet nga flakët qendra tregtare në Indi, ndërrojnë jetë 27 persona

para një jave - Panorama

Një zjarr masiv shpërtheu të premten në mbrëmje në një ndërtesë tregtare katërkatëshe në kryeqytetin indian, duke vrarë të paktën 27 persona dhe duke lënë disa të plagosur. Dhjetra njerëz janë shpëtuar...

Zjarr në një ndërtesë tregtare në Indi/ Humbin jetën 27 person

para një jave - Vizion Plus

Një zjarr masiv shpërtheu të premten në mbrëmje në një ndërtesë tregtare katërkatëshe në kryeqytetin indian, duke vrarë të paktën 27 persona dhe duke lënë disa të plagosur. Dhjetra njerëz janë shpëtuar...

Zjarri në një ndërtesë tregtare në Indi vret 27 persona

para një jave - Evropa e Lirë

Një zjarr masiv shpërtheu të premten në mbrëmje në një ndërtesë tregtare katërkatëshe në kryeqytetin indian, duke vrarë të paktën 27 persona dhe duke lënë disa të plagosur. Dhjetra njerëz janë shpëtuar...

Zjarr në një qendër tregtare në Indi, vdesin 27 persona

para një jave - Shenja

Një zjarr masiv shpërtheu të premten në mbrëmje në një ndërtesë tregtare katërkatëshe në kryeqytetin indian, duke vrarë të paktën 27 persona dhe duke lënë disa të plagosur. Dhjetëra njerëz janë shpëtuar...

Tragjedia/ Përfshihet nga flakët qendra tregtare në kryeqytet, ndërrojnë jetë 27 persona

para një jave - Java News

Një zjarr masiv shpërtheu të premten në mbrëmje në një ndërtesë tregtare katërkatëshe në kryeqytetin indian, duke vrarë të paktën 27 persona dhe duke lënë disa të plagosur. Dhjetra njerëz janë shpëtuar...

Zjarri në një ndërtesë tregtare në Indi vret 27 persona

para një jave - ATV Live

Një zjarr masiv shpërtheu të premten në mbrëmje në një ndërtesë tregtare katërkatëshe në kryeqytetin indian, duke vrarë të paktën 27 persona dhe duke lënë disa të plagosur. Dhjetra njerëz janë shpëtuar...

E trishtë! Zjarri masiv në qendrën tregtare u merr jetën 27 personave

para një jave - Almakos

Një zjarr masiv shpërtheu të premten në mbrëmje në një ndërtesë tregtare katërkatëshe në kryeqytetin indian, duke vrarë të paktën 27 persona dhe duke lënë disa të plagosur. Dhjetra njerëz janë shpëtuar...

E rëndë! Zjarri masiv në qendrën tregtare u merr jetën 27 personave

para një jave - FaxWeb

Një zjarr masiv shpërtheu të premten në mbrëmje në një ndërtesë tregtare katërkatëshe në kryeqytetin indian, duke vrarë të paktën 27 persona dhe duke lënë disa të plagosur. Dhjetra njerëz janë shpëtuar...

Zjarr në një ndërtesë tregtare në Indi/ Humbin jetën 27 persona

para një jave - in7

Një zjarr masiv shpërtheu të premten në mbrëmje në një ndërtesë tregtare katërkatëshe në kryeqytetin indian, duke vrarë të paktën 27 persona dhe duke lënë disa të plagosur. Dhjetra njerëz janë shpëtuar...

Zjarri në një ndërtesë tregtare në Indi vret 27 persona

para një jave - Periskopi

Një zjarr masiv shpërtheu të premten në mbrëmje në një ndërtesë tregtare katërkatëshe në kryeqytetin indian, duke vrarë të paktën 27 persona dhe duke lënë disa të plagosur. Dhjetra njerëz janë shpëtuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK