Paralajmërimi për krizë globale ushqimore, Zelensky mesazh liderëve botërorë: A e dini se ku do të çojë kjo situatë?

para një jave - Panorama

Presidenti ukrainas Volodomyr Zelensky në fjalimin më të fundit të tij iu referua edhe një herë bllokimit nga Rusia të porteve të Detit të Zi të Ukrainës, diçka që ekspertët thonë se mund të shkaktojë...

Zelensky mesazh liderëve perëndimorë: Rusia përdor urinë si kërcënim

para një jave - ABC News

Në fjalimin e tij të fundit drejtuar popullit ukrainas, presidenti Volodymyr Zelensky iu referua ndër të tjera bllokadës së porteve të Detit të Zi, që ekspertët thonë se mund të shkaktojë një krizë globale...

Zelensky: Rusia përdor urinë si kërcënim

para një jave - Albeu

Presidenti ukrainas Volodymir Zelensky në fjalimin e përnatshëm, u ndal te bllokada e porteve në Detin e Zi, diçka për të cilën ekspertët thonë se mund të shkaktojë një krizë globale ushqimore. Kjo për...

Bllokimi i porteve në Detin e Zi, Zelensky: Rusia përdor urinë si kërcënim

para një jave - ABC News

Në fjalimin e tij të fundit drejtuar popullit ukrainas, presidenti Volodymyr Zelensky iu referua ndër të tjera bllokadës së porteve të Detit të Zi, që ekspertët thonë se mund të shkaktojë një krizë globale...

Zelensky: Rusia përdor urinë si kërcënim

para një jave - Bota Sot

Presidnenti ukrainas Zelensky iu referua bllokadës së porteve të Detit të Zi të Ukrainës, diçka që ekspertët thonë se mund të shkaktojë një krizë globale ushqimore. Kjo për shkak se - para pushtimit -...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK