Ndryshim moti në vikend, sot shtrëngata shiu e nesër më shumë diell

para një jave - Gazeta Express

Prishtina Weather ka njoftuar se sot do të jetë më freskët dhe me shtëngata shiu. Nga nesër pritet të ketë më shumë diell, raporton Express. Fundjava parashihet të sjell përkeqësim të motit, me rënie të...

Temperatura të larta, parashikimi i motit për sot

para një jave - Bota Sot

Mbetet në ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave të shpeshta i gjithë territori i vendit ku në zonat malore dhe zona të izoluara në ultësirën perëndimore do të gjenerojnë shira të dobët dhe lokalë. Orët...

Temperatura të larta, parashikimi i motit për sot

para një jave - ABC News

Sipas MeteoAlb: Mbetet në ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave të shpeshta i gjithë territori i vendit ku në zonat malore dhe zona të izoluara në ultësirën perëndimore do të gjenerojnë shira të dobët...

Parashikimi i motit për sot në vend: Priten shtrengata shiu

para një jave - GazetaBlic

Prishtina Weather ka njoftuar se sot do të jetë më freskët dhe me shtëngata shiu. Nga nesër pritet të ketë më shumë diell. Fundjava parashihet të sjell përkeqësim të motit, me rënie të temperaturës, me...

Moti mbi vendin tonë

para një jave - Bota Sot

Prishtina Weather ka njoftuar se sot do të jetë më freskët dhe me shtëngata shiu. Nga nesër pritet të ketë më shumë diell. Fundjava parashihet të sjell përkeqësim të motit, me rënie të temperaturës, me...

Nis ‘vapa’/ Sa do të jenë temperaturat ditën e sotme, pasditja sjell…

para një jave - FaxWeb

Sipas MeteoAlb orët e para të ditës në vendin tonë do të jenë në dominimin e kthjellimeve në ultësirën perëndimore dhe kalimeve të lehta të vranësirave në zonat malore. Por mesdita dhe pasditja kryesisht...

Moti sot: Reshje shiu e bubullima

para një jave - Arbresh

Fundjava parashihet të sjell përkeqësim të motit, me rënie të temperaturës, me kushte për zhvillime të shtrëngatave me shi qysh nga orët e para të ditës. Ditën e diel e të hënë do të ketë më shumë diell,...

Moti sot në Shqipëri

para një jave - Arbresh

Ditën e shtunë vendi do të ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore të paqendrueshme. Moti do të nisë me kthjellime e gradualisht në mesditë e pasdite vranësirat do të vijnë në dendësim. Gjatë këtyre orëve...

Ky është parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

para një jave - Syri.net Kosova

Të shtunën më freskët, me shtrëngata me shi. Nga e diela më shumë diell. Ditën e diel e të hënë do të ketë më shumë diell, por se mbeten ende kushte që përreth viseve malore të ketë zhvillime të rrebesheve...

Moti për nesër: Reshje shiu e bubullima

para një jave - GazetaBlic

Fundjava parashihet të sjell përkeqësim të motit, me rënie të temperaturës, me kushte për zhvillime të shtrëngatave me shi qysh nga orët e para të ditës. Ditën e diel e të hënë do të ketë më shumë diell,...

Moti për nesër: Reshje shiu e bubullima

para një jave - Indeks online

Fundjava parashihet të sjell përkeqësim të motit, me rënie të temperaturës, me kushte për zhvillime të shtrëngatave me shi qysh nga orët e para të ditës. Ditën e diel e të hënë do të ketë më shumë diell,...

Parashikimi i motit 14 maj 2022

para një jave - Albeu

Ditën e shtunë vendi do të ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore të paqendrueshme. Moti do të nisë me kthjellime e gradualisht në mesditë e pasdite vranësirat do të vijnë në dendësim. Gjatë këtyre orëve...

Ky është parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

para një jave - Gazeta Metro

Të shtunën më freskët, me shtrëngata me shi. Nga e diela më shumë diell. Ditën e diel e të hënë do të ketë më shumë diell, por se mbeten ende kushte që përreth viseve malore të ketë zhvillime të rrebesheve...

Ky është parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

para një jave - Periskopi

Të shtunën më freskët, me shtrëngata me shi. Nga e diela më shumë diell. Ditën e diel e të hënë do të ketë më shumë diell, por se mbeten ende kushte që përreth viseve malore të ketë zhvillime të rrebesheve...

Temperatura deri 31 gradë Celsius! Njihuni me parashikimin e motit për Maqedoninë e Veriut

para një jave - TV21

Moti sot do të jetë me diell dhe i nxehtë me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare nga drejtim i ndryshëm e cila më e shprehur do të jetë përgjatë Vardarit. Temperatura...

Moti sot

para një jave - Koha.mk

Shkup, 13 maj – Moti sot do të jetë me diell dhe më i ngrohtë, me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë erë e dobët deri në të përforcuar nga drejtime të ndryshme, më e theksuar përgjatë Vardarit....

Moti sot me diell dhe i ngrohtë, gjatë fundjavës shi i rëmbyeshëm

para një jave - Zhurnal

Shkup, 13 maj – Moti sot do të jetë me diell dhe më nxehtë me vranësira të vogla deri në mesatare. Kah fundi i ditës do të ketë paraqitje të jostabilitetit të shkurtër kryesisht në pjesët jugperëndimore....

Rriten temperaturat, sa do të shkojë termometri këtë të premte

para një jave - Top Channel

Vendi ynë do të jetë në ndikimin e kthjellimeve dhe kalimeve të pakta të vranësirave të cilat më të dukshme do të jenë në zonat malore gjatë pjesës së parë të ditës. Sipas Meteoalb, në pjesën e dytë të...

Mot me diell në Kosovë

para një jave - RTV 21

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka bërë të ditur se gjatë ditës së premte, në Kosovë do të mbajë mot kryesisht me diell dhe vranësira të pjesëshme. Riga shiu parashihen në disa pjesë të relievit...

Mot me diell, temperaturat deri 28 gradë

para një jave - Zhurnal

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët parashihet të mbajë gjatë këtyre dy ditët. IHK njofton se riga shiu parashihen në disa pjesë të relievit...

Moti/ Rriten temperaturat

para një jave - Mapo

Moti sot do të jetë me kthjellime dhe kalim të pakët vranësirash. Sipas Meteoalb, në pjesën e dytë të ditës parashikohet që vranësirat të pësojnë shtim gradual duke krijuar mundësi për shira të pakët dhe...

Mot me diell të premten në Kosovë

para një jave - Koha.net

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHK) ka bërë të ditur se gjatë ditës së premte, në Kosovë do të mbajë mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët parashihet të mbajë sot. Sipas IHK-së, riga...

Moti sot në Shqipëri

para një jave - RTK

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se, sot vendi ynë do të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike. Moti parashikohet i kthjellët në të gjithë territorin përjashtuar vranësirat e pakta...

Ky është parashikimi i motit për sot

para një jave - News33

Moti sot do të jetë me diell dhe më i ngrohtë, me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë erë e dobët deri në të përforcuar nga drejtime të ndryshme, më e theksuar përgjatë Vardarit. Temperatura...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Telegrafi

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Do të fryjë një erë e lehtë nga pjesë të ndryshme të vendit. Temperaturat minimale do të lëvizin nga 6 deri në 12, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin...

Ky është parashikimi i motit për sot

para një jave - Alsat-M

Moti sot do të jetë me diell dhe më i ngrohtë, me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë erë e dobët deri në të përforcuar nga drejtime të ndryshme, më e theksuar përgjatë Vardarit. Temperatura...

Moti sot me diell dhe i ngrohtë, gjatë fundjavës shi i rëmbyeshëm

para një jave - GazetaMax

Shkup, 13 maj – Moti sot do të jetë me diell dhe më nxehtë me vranësira të vogla deri në mesatare. Kah fundi i ditës do të ketë paraqitje të jostabilitetit të shkurtër kryesisht në pjesët jugperëndimore....

Parashikimi i motit 13 Maj 2022

para një jave - Klan

Parashikimi i motit 13 Maj 2022 Sipas MeteoAlb vijojnë masat ajrore të qëndrueshme në të gjithë vendin, duke bërë që Shqipëria të jetë nën dominimin e motit të kthjellët gjatë paradites, por parashikohet...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Bota Sot

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Do të fryjë një erë e lehtë nga pjesë të ndryshme të vendit. Temperaturat minimale do të lëvizin nga 6 deri në 12. Ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin...

Ky është parashikimi i motit për sot

para një jave - Aktuale

Moti sot do të jetë me diell dhe më i ngrohtë, me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë erë e dobët deri në të përforcuar nga drejtime të ndryshme, më e theksuar përgjatë Vardarit. Temperatura...

Sot, mot me diell

para një jave - Zeri

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se sot do të jetë kryesisht mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Edhe gjatë këtyre dy ditëve parashihet të mbajë mot i ngjashëm. IHK njofton se...

Mot me diell, temperaturat deri 28 gradë

para një jave - Telegrafi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët parashihet të mbajë gjatë këtyre dy ditët. IHK njofton se riga shiu parashihen në disa pjesë të relievit...

Moti në Kosovë

para një jave - RTK

Mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët parashihet të mb Riga shiu parashihen në disa pjesë të relievit malor, por edhe në viset e ulëta, kryesisht në anën perëndimore dhe veriperëndimore të vendit....

Temperatura deri në 30 gradë, parashikimi i motit për sot dhe ditët në vijim

para një jave - Gazeta Express

Prishtina Weather ka njoftuar se gjatë ditës së sotme do të jetë mot i shumë i nxehtë. Temperaturat pritet të shkojnë deri në 30 gradë, raporton Express. Pas këtij të nxehti ditën e shtunë pritet përkeqësim...

Kthjellime në gjithë territorin/ Parashikimi i motit për ditën e sotme

para një jave - Vizion Plus

Ditën e sotme vendi ynë do të ndikohet nga të njejtat kushte atmosferike. Moti parashikohet i kthjellët në të gjithë territorin përjashtuar vranësirat e pakta kalimtare në relievet malore në lindje. Vranësirat...

Parashikimi i motit 13 maj 2022

para një jave - Bota Sot

Për ditën e nesërme vendi ynë do të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike me masa ajrore të thata dhe të qëndrueshme me origjinë jugperëndimore. Në këtë mënyrë moti parashikohet i kthjellët në...

Mot i nxehtë sot, temperaturat deri në 30 gradë

para një jave - Indeks online

Në dy ditët vijuese, masa më të ngrohta ajrore fillojnë të shtrihen mbi vend, që do të sjellin mot më të nxehtë dhe kryesisht me diell, me temperatura që vende-vende mund të kulminojnë ditën e premte edhe...

Aromë vere, temperaturat arrijnë 29 gradë, njihuni me parashikimin e motit për sot

para një jave - ABC News

Vijojnë masat ajrore të qëndrueshme në të gjithë vendin, duke bërë që Shqipëria të jetë nën dominimin e motit të kthjellët gjatë paradites por parashikohet që pasditja të sjellë grumbullim të vranësirave...

Parashikimi i motit për sot dhe ditët në vijim

para një jave - GazetaBlic

Prishtina Weather ka njoftuar se gjatë ditës së sotme do të jetë mot i shumë i nxehtë. Temperaturat pritet të shkojnë deri në 30 gradë. Pas këtij të nxehti ditën e shtunë pritet përkeqësim i shkurtër i...

Temperatura deri në 30 gradë, parashikimi i motit për sot dhe ditët në vijim

para një jave - Bota Sot

Prishtina Weather ka njoftuar se gjatë ditës së sotme do të jetë mot i shumë i nxehtë. Temperaturat pritet të shkojnë deri në 30 gradë. Pas këtij të nxehti ditën e shtunë pritet përkeqësim i shkurtër i...

Parashikimi i motit

para një jave - Shenja

Moti sot do të jetë me diell dhe më i ngrohtë, me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë erë e dobët deri në të përforcuar nga drejtime të ndryshme, më e theksuar përgjatë Vardarit. Temperatura...

Mot i ngrohtë

para një jave - Tetova Sot

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Do të fryjë një erë e lehtë nga pjesë të ndryshme të vendit. Temperaturat minimale do të lëvizin nga 6 deri në 12, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin...

Temperatura verore sot në Kosovë, ky është parashikimi i motit

para një jave - Lajmi.net

Mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët parashihet të mbajë sot. Riga shiu parashihen në disa pjesë të relievit malor, por edhe në viset e ulëta, kryesisht në anën perëndimore dhe veriperëndimore...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Press Online

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Do të fryjë një erë e lehtë nga pjesë të ndryshme të vendit. Temperaturat minimale do të lëvizin nga 6 deri në 12, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin...

Moti për sot dhe nesër

para një jave - Infokusi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka njoftuar se sot dhe nesër do të mbajë mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët. Sipas njoftimit, riga shiu parashihen në disa pjesë të relievit malor,...

Moti sot, me diell dhe i ngrohtë

para një jave - Open-TV

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Do të fryjë një erë e lehtë nga pjesë të ndryshme të vendit. Temperaturat minimale do të lëvizin nga 6 deri në 12, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin...

Temperatura deri 31 gradë Celsius

para një jave - Insajderi.org

Moti sot do të jetë me diell dhe i nxehtë me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare nga drejtim i ndryshëm e cila më e shprehur do të jetë përgjatë Vardarit. Temperatura...

Mot i ngrohtë

para një jave - Lajm

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Do të fryjë një erë e lehtë nga pjesë të ndryshme të vendit. Temperaturat minimale do të lëvizin nga 6 deri në 12, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin...

Mot i ngrohtë

para një jave - Zyrtare

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Do të fryjë një erë e lehtë nga pjesë të ndryshme të vendit. Temperaturat minimale do të lëvizin nga 6 deri në 12, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin...

Temperatura deri në 30 gradë, parashikimi i motit për sot dhe ditët në vijim

para një jave - Revista Kosovarja

Prishtina Weather ka njoftuar se gjatë ditës së sotme do të jetë mot i shumë i nxehtë. Temperaturat pritet të shkojnë deri në 30 gradë, raporton Express. Pas këtij të nxehti ditën e shtunë pritet përkeqësim...

Temperatura deri në 30 gradë, parashikimi i motit për sot dhe ditët në vijim

para një jave - Insajderi.org

Prishtina Weather ka njoftuar se gjatë ditës së sotme do të jetë mot i shumë i nxehtë. Temperaturat pritet të shkojnë deri në 30 gradë. Pas këtij të nxehti ditën e shtunë pritet përkeqësim i shkurtër i...

Erdhi vera, temperaturat deri në 30 gradë

para një jave - Periskopi

Prishtina Weather ka njoftuar se gjatë ditës së sotme do të jetë mot i shumë i nxehtë. Temperaturat pritet të shkojnë deri në 30 gradë. Pas këtij të nxehti ditën e shtunë pritet përkeqësim i shkurtër i...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Arbresh

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Do të fryjë një erë e lehtë nga pjesë të ndryshme të vendit. Temperaturat minimale do të lëvizin nga 6 deri në 12, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin...

Ky është parashikimi i motit për sot

para një jave - Gazeta Metro

Mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët parashihet të mbajë sot. Riga shiu parashihen në disa pjesë të relievit malor, por edhe në viset e ulëta, kryesisht në anën perëndimore dhe veriperëndimore...

Mot me diell, temperaturat deri 28 gradë

para një jave - ATV Live

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët parashihet të mbajë gjatë këtyre dy ditët. IHK njofton se riga shiu parashihen në disa pjesë të relievit...

Temperatura deri në 30 gradë, parashikimi i motit për sot dhe ditët në vijim

para një jave - Bota Press

Prishtina Weather ka njoftuar se gjatë ditës së sotme do të jetë mot i shumë i nxehtë. Temperaturat pritet të shkojnë deri në 30 gradë, raporton Botapress.info Pas këtij të nxehti ditën e shtunë pritet...

Parashikimi i motit

para një jave - KosovaPress

Mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët parashihet të mbajë sot. Riga shiu parashihen në disa pjesë të relievit malor, por edhe në viset e ulëta, kryesisht në anën perëndimore dhe veriperëndimore...

Parashikimi i motit për sot, pasdite mund të ketë reshje shiu

para një jave - FaxWeb

Pjesa e parë e ditës së sotme do të jetë në ndikimin e kthjellimeve dhe kalimeve të pakta të vranësirave të cilat më të dukshme do të jenë në zonat malore. Sipas Meteoalb, në pjesën e dytë të ditës parashikohet...

Erdhi vera, temperatura deri në 30 gradë

para një jave - Periskopi

Prishtina Weather ka njoftuar se gjatë ditës së sotme do të jetë mot i shumë i nxehtë. Temperaturat pritet të shkojnë deri në 30 gradë. Pas këtij të nxehti ditën e shtunë pritet përkeqësim i shkurtër i...

Moti në Kosovë

para një jave - Arbresh

Mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët parashihet të mbajë për sot. Riga shiu parashihen në disa pjesë të relievit malor, kryesisht në anën perëndimore dhe jugperëndimore të vendit. Temperaturat...

Parashikimi i motit

para një jave - Syri.net Kosova

Gjatë dy ditëve të ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët. Riga shiu parashihen në disa pjesë të relievit malor, por edhe në viset e ulëta, kryesisht në anën...

Temperaturat deri në 28 gradë celsius, parashikimi i motit

para një jave - RTV 21

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njoftoi se në dy ditët e ardhshme do të mbajë mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët. Riga shiu parashihen në disa pjesë të relievit malor, por edhe në viset...

Parashikimi i motit

para një jave - Bota Sot

Gjatë dy ditëve të ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët. Riga shiu parashihen në disa pjesë të relievit malor, por edhe në viset e ulëta, kryesisht në anën...

Parashikimi i motit për ditët në vazhdim

para një jave - Indeks online

Gjatë dy ditëve të ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët. Riga shiu parashihen në disa pjesë të relievit malor, por edhe në viset e ulëta, kryesisht në anën...

Parashikimi i motit për ditët në vazhdim, pritet të ketë reshje shiu në vikend

para një jave - Periskopi

Mot i nxehtë, me temperatura verore ditëve të ardhshme. Të shtunën me rrebeshe shiu e bubullima. Ditën e shtunë pritet përkeqësim i shkurtër i motit, me ç’rast nga mesdita do të ketë zhvillime të rrebesheve...

Moti për dy ditët e ardhshme, temperaturat arrijnë deri 28 gradë Celsius

para një jave - Telegrafi

Në Kosovë në dy ditët vijuese do të mbaj mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët. Sipas Institutit Hidrometereologjik të Kosovës (IHMK), riga shiu parashihen në disa pjesë të relievit malor, por...

Mot pjesërisht i vranët në dy ditët e ardhshme në Kosovë

para një jave - Koha.net

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në dy ditët e ardhshme do të mbajë mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët. Sipas njoftimit, riga shiu parashihen në disa pjesë të relievit...

Moti për dy ditët në vijim, temperaturat arrijnë deri 28 gradë Celsius

para një jave - GazetaBlic

Në Kosovë në dy ditët vijuese do të mbaj mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët. Sipas Institutit Hidrometereologjik të Kosovës (IHMK), riga shiu parashihen në disa pjesë të relievit malor, por...

Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme

para një jave - Lajmi.net

Gjatë dy ditëve të ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët. Riga shiu parashihen në disa pjesë të relievit malor, por edhe në viset e ulëta, kryesisht në anën...

Moti për dy ditët në vijim, temperaturat arrijnë deri 28 gradë Celsius

para një jave - Infokusi

Në Kosovë në dy ditët vijuese do të mbaj mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët. Sipas Institutit Hidrometereologjik të Kosovës (IHMK), riga shiu parashihen në disa pjesë të relievit malor, por...

Parashikimi i motit

para një jave - ATV Live

Gjatë dy ditëve të ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët. Riga shiu parashihen në disa pjesë të relievit malor, por edhe në viset e ulëta, kryesisht në anën...

Parashikimi i motit

para një jave - KosovaPress

Gjatë dy ditëve të ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët. Riga shiu parashihen në disa pjesë të relievit malor, por edhe në viset e ulëta, kryesisht në anën...

Moti për dy ditët e ardhshme, temperaturat arrijnë deri 28 gradë Celsius

para një jave - Gazeta Metro

Në Kosovë në dy ditët vijuese do të mbaj mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët. Sipas Institutit Hidrometereologjik të Kosovës (IHMK), riga shiu parashihen në disa pjesë të relievit malor, por...

Ndryshon moti, këto janë temperaturat për dy ditët e ardhshme

para një jave - Ekonomia Online

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka njoftuar se në dy ditët e ardhshme do të mbajë mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët. Sipas njoftimit, riga shiu parashihen në disa pjesë të relievit...

Ndryshon moti, këto janë temperaturat për dy ditët e ardhshme

para një jave - Bota Press

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në dy ditët e ardhshme do të mbajë mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët. Sipas njoftimit, riga shiu parashihen në disa pjesë të relievit...

Moti sot kryesisht i kthjellët me temperatura deri në 28 gradë Celsius

para një jave - TV21

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të mbaj me diell dhe i ngrohtë, me vranësira të vogla lokale. Do të fryjë erë e lehtë nga jugu. Temperaturat minimale do të lëvizin në intervalin prej 5 deri në 11 gradë,...

Moti për ditën e sotme

para një jave - Syri.net Kosova

Në vendin tonë edhe sot pritet të mbajë mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët. Sipas Institutit Hidrometeorologjik, riga shiu parashihen në disa pjesë të relievit malor, kryesisht në anën perëndimore...

Temperaturat deri në 26 gradë! Mësoni çfarë ka rezervuar moti për sot

para një jave - Top Channel

Këtë të enjte, vendi ynë mbetet me kthjellime dhe kalime të shpeshta vranësirash ku më të dukshme vranësirat do të jenë në zonat malore. Parashikohet që gjatë pasdites, vranësirat të jenë më tepër prezente...

Moti të enjten në Kosovë kryesisht me diell

para një jave - Koha.net

Moti të enjten në Kosovë do të jetë kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, riga të shiut parashihen në disa pjesë të relievit malor, kryesisht në anën...

Edhe dy ditë me temperatura verore, të shtunën kthehen reshjet e shiut

para një jave - Reporteri

Mot i nxehtë, me temperatura verore ditëve të ardhshme. Të shtunën me rrebeshe shiu e bubullima, parashikon “Prishtina Weather”. Pas këtij të nxehti ditën e shtunë pritet përkeqësim i shkurtër i motit,...

Parashikimi i motit

para një jave - Koha.mk

Shkup, 12 maj – Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të mbaj me diell dhe i ngrohtë, me vranësira të vogla lokale. Do të fryjë erë e lehtë nga jugu. Temperaturat minimale do të lëvizin në intervalin prej...

Moti sot në Shqipëri

para një jave - RTK

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se, sot vendi ynë do të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike. Moti parashikohet i kthjellët në të gjithë territorin përjashtuar vranësirat e pakta...

Ja si do të jenë temperaturat sot

para një jave - Alsat-M

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të mbaj me diell dhe i ngrohtë, me vranësira të vogla lokale. Do të fryjë erë e lehtë nga jugu. Temperaturat minimale do të lëvizin në intervalin prej 5 deri në 11 gradë,...

Mot me diell, temperaturat deri në 27 gradë

para një jave - Zhurnal

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se sot do të mbajë mot me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 5-8 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet...

Parashikimi i motit 12 Maj 2022

para një jave - Klan

Parashikimi i motit 12 Maj 2022 Sipas MeteoAlb, Shqipëria mbetet me kthjellime dhe kalime të shpeshta vranësirash ku më të dukshme vranësirat do të jenë në zonat malore. Parashikohet që gjatë pasdites,...

Moti/ Temperaturat deri në 26 gradë sot

para një jave - Mapo

Vendi ynë mbetet me kthjellime dhe kalime të shpeshta vranësirash. Sipas MeteoAlb temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 8°C deri në 26°C. Era do të...

Moti për sot

para një jave - Kallxo

Në vendin tonë sot pritet të mbajë mot kryesisht me diell. Sipas Institutit Hidrometeorologjik, riga shiu parashihen në disa pjesë të relievit malor, kryesisht në anën perëndimore dhe jugperëndimore të...

Moti sot me diell dhe pjesërisht i vranët

para një jave - Zeri

Në vendin tonë edhe sot pritet të mbajë mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, riga shiu parashihen në disa pjesë të relievit malor, kryesisht në...

Moti për ditën e sotme

para një jave - Aktuale

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla lokale. Do të fryjë erë e lehtë nga jugu. Temperaturat maksimale do të lëvizin nga 23 deri në 29 gradë. Edhe në Shkup do të mbaj mot me...

Parashikimi i motit për sot

para një jave - News33

Diell dhe rritje temperaturash, parashikimi i motit për sot Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë kryesisht i kthjellët dhe me diell. Temperaturat e ajrit gjatë ditës së sotme do të luhatën nga 16...

Mot me diell, temperaturat deri në 27 gradë

para një jave - Daily News

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se sot do të mbajë mot me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 5-8 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet...

Parashikimi i motit

para një jave - Tetova Sot

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të mbaj me diell dhe i ngrohtë, me vranësira të vogla lokale. Do të fryjë erë e lehtë nga jugu. Temperaturat minimale do të lëvizin në intervalin prej 5 deri në 11 gradë,...

Parashikimi i motit

para një jave - Shenja

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla lokale. Do të fryjë erë e lehtë nga jugu. Temperaturat maksimale do të lëvizin nga 23 deri në 29 gradë. Edhe në Shkup do të mbaj mot me...

Moti sot do të jetë me diell, i ngrohtë dhe me vranësira të vogla lokale

para një jave - Flaka

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogla lokale. Do të fryjë erë e lehtë nga jugu. Temperaturat maksimale do të lëvizin nga 23 deri në 29 gradë. Edhe në Shkup do të mbaj mot me...

Moti sot, me diell dhe i ngrohtë

para një jave - Open-TV

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të mbaj me diell dhe i ngrohtë, me vranësira të vogla lokale. Do të fryjë erë e lehtë nga jugu. Temperaturat minimale do të lëvizin në intervalin prej 5 deri në 11 gradë,...

Parashikimi i motit

para një jave - Lajm

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të mbaj me diell dhe i ngrohtë, me vranësira të vogla lokale. Do të fryjë erë e lehtë nga jugu. Temperaturat minimale do të lëvizin në intervalin prej 5 deri në 11 gradë,...

Parashikimi i motit: Temperatura verore

para një jave - Bota Press

Mot i nxehtë, me temperatura verore ditëve të ardhshme. Të shtunën me rrebeshe shiu e bubullima, parashikon “Prishtina Weather”. Pas këtij të nxehti ditën e shtunë pritet përkeqësim i shkurtër i motit,...

Parashikimi i motit për sot

para një jave - Revista Kosovarja

Në vendin tonë edhe sot pritet të mbajë mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët. Sipas Institutit Hidrometeorologjik, riga shiu parashihen në disa pjesë të relievit malor, kryesisht në anën perëndimore...

Moti me diell dhe vranësira të vogla lokale

para një jave - Info7

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të mbaj me diell dhe i ngrohtë, me vranësira të vogla lokale. Do të fryjë erë e lehtë nga jugu. Temperaturat minimale do të lëvizin në intervalin prej 5 deri në 11 gradë,...

Moti sot me diell

para një jave - ATV Live

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se sot do të mbajë mot me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 5-8 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet...

Moti për ditën e sotme

para një jave - Ekonomia Online

Në vendin tonë edhe sot pritet të mbajë mot kryesisht me diell dhe pjesërisht i vranët. Sipas Institutit Hidrometeorologjik, riga shiu parashihen në disa pjesë të relievit malor, kryesisht në anën perëndimore...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Arbresh

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të mbaj me diell dhe i ngrohtë, me vranësira të vogla lokale. Do të fryjë erë e lehtë nga jugu. Temperaturat minimale do të lëvizin në intervalin prej 5 deri në 11 gradë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK