SPAK çon në Gjykatë “ushtrinë” e Gjergj Cukalit/ Si u tradhtua skuadra pas një sërë sulmesh, protash dhe mospagesash

para një jave - Bota Sot

“Velo” ishte pseudonimi i personit që me sa duket ‘tradhtoi’ përfundimisht edhe gjithë grupin e personave që u gjetën me një arsenal armësh një vit më parë. Armët e kalibrave më të sofistikuar, aq sa për...

SPAK çon në Gjykatë “ushtrinë” e Gjergj Cukalit/ Si u tradhtua skuadra pas një sërë sulmesh, pritash dhe mospagesash

para një jave - Panorama

NIKOLETA KOVAÇI/ “Velo” ishte pseudonimi i personit që me sa duket ‘tradhtoi’ përfundimisht edhe gjithë grupin e personave që u gjetën me një arsenal armësh një vit më parë. Gjergj Cukali në Gjykatë Armët...

Pengmarrje, tentativë për vrasje dhe grup kriminal/ SPAK dërgon për gjykim “të fortin e Myslym Shyrit”, Gjergj Cukalin

para një jave - Top Channel

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka përfunduar hetimit dhe ka dërguar për gjykim Gjergj Cukalin, Enver dhe Ermond Jamakut, Sokol Xhurës si dhe ndaj 7 të pandehurve të tjerë....

Pengmarrje, tentativë për vrasje dhe grup kriminal/ SPAK dërgon për gjykim “të fortin e Myslym Shyrit”, Gjergj Cukalin

para një jave - Top Channel

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka përfunduar hetimit dhe ka dërguar për gjykim Gjergj Cukalin, Enver dhe Ermond Jamakut, Sokol Xhurës si dhe ndaj 7 të pandehurve të tjerë....

SPAK dërgon për gjykim “të fortin e Myslym Shyrit”, Gjergj Cukalin dhe 11 të tjerë

para një jave - Top Channel

“Lidhur me përfundimin e hetimeve për procedimin penal nr.52 të vitit 2021” Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, në përfundim të hetimit të procedimit penal nr.52 të regjistruar...

SPAK mbyll hetimet dhe çon për gjykim “të fortin” e Myslym Shyrit dhe 11 të tjerë

para një jave - ABC News

SPAK ka mbyllur hetimet për Gjergji Cukalin dhe 11 persona të tjerë të akuzar për një sërë veprash penale ndër to vrasje e mbetur në tentativë dhe vënie tritoli. Për gjykim janë çuar Gjergji Cukali, Enver...

Mbyllen hetimet për Gjergj Cukalin dhe 11 të tjerë, SPAK çon dosjen për gjykim

para një jave - Klan

Mbyllen hetimet për Gjergj Cukalin dhe 11 të tjerë, SPAK çon dosjen për gjykim Prokuroria e Posaçme mbyll hetimet dhe dërgon dosjen për gjykim për 12 të pandehurit për 19 bazat e armatimeve të zbuluara...

SPAK përfundon hetimet, çon për gjykim “të fortin e Myslym Shyrit” dhe 11 të tjerë

para një jave - Albeu

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar pas përfundimit të hetimeve, ka dërguar për gjykim kërkesën, kundër të “fortit të e Myslym Shyrit”, Gjergj Cukalit, Enver dhe Ermond Jamakut,...

SPAK përfundon hetimet dhe çon për gjykim “të fortin e Myslym Shyrit” dhe 11 të tjerë

para një jave - ABC News

“Lidhur me përfundimin e hetimeve për procedimin penal nr.52 të vitit 2021” Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, në përfundim të hetimit të procedimit penal nr.52 të regjistruar...

SPAK përfundon hetimet dhe çon për gjykim “të fortin e Myslym Shyrit” dhe 11 të tjerë

para një jave - Vizion Plus

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar pas përfundimit të hetimeve, ka dërguar për gjykim kërkesën, kundër të “fortit të e Myslym Shyrit”, Gjergj Cukalit, Enver dhe Ermond Jamakut,...

SPAK dërgon për gjykim “të fortin” e Myslym Shyrit dhe 11 persona të tjerë

para një jave - Panorama

SPAK ka mbyllur hetimet dhe ka dërguar për gjykim Gjergj Cukalin i njohur si i forti i Myslym Shyrit në Tiranë dhe 11 persona të tjerë. Mes të akuzuarve janë edhe dy vëllezërit Enver dhe Ermond Jamaku,...

Arsenal armësh të mbështjellë me flamurin e PD/ Sot u çuan për gjykim, si u zbulua baza me armatime e grupit të vrasësve

para një jave - Java News

Prokuroria e Posaçme Anti-korrupsion ka çuar për gjykim sot çështjen “fortin” e Myslym Shyrit Gjergji Cukali dhe 11 anëtarët e grupit të tij. Shqiptarja.com rikthen sesi u zbulua baza e grupit të vrasëve...

Emrat/ Vrasje, atentate dhe drogë, SPAK dërgon për gjykim dosjet e 12 të pandehurve. Mes tyre i “forti” i Myslym Shyrit

para një jave - Java News

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar pas përfundimit të hetimeve, ka dërguar për gjykim kërkesën, kundër të “fortit të e Myslym Shyrit”, Gjergj Cukalit, Enver dhe Ermond Jamakut,...

Emrat/ Vrasje, atentate dhe drogë, SPAK dërgon për gjykim dosjet e 12 të pandehurve

para një jave - Java News

Njoftim “Lidhur me përfundimin e hetimeve për procedimin penal nr.52 të vitit 2021” Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, në përfundim të hetimit të procedimit penal nr.52...

Vrasje me pagesë, atentate dhe drogë, SPAK dërgon për gjykim dosjet e 12 të pandehurve (EMRAT)

para një jave - FaxWeb

Prokuroria ePosaçme Anti-Korrupsion (SPAK) ka dërguar për gjykim dosjet e 12 personave të cilësuar si të pandehur për vepra të ndryshme penale që kanë kryer. Më poshtë SPAK rendit akuzat që rëndojnë drejt...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK