Dyndja e markave të hoteleve pas lehtësimit nga taksat, a ka vend për të gjitha?!

para një jave - FaxWeb

Në vitin 2018, qeveria miratoi një paketë fiskale lehtësuese për nxitjen e hoteleve me 4 dhe 5 yje marka ndërkombëtare në vend. Katër vite më pas, emrat që kanë hyrë në tregun shqiptar janë të shumtë,...

Finalja e Conference League, rezervime deri në Shkodër

para një jave - Klan Macedonia

FINALJA MË 25 MAJ NË TIRANË Sot në Tiranë, asnjë hotel nuk disponon dhoma të lira në datën 25 maj. Mbajtja e finales së Konferencë League më 25 Maj në kryeqytet ka bërë që të gjitha strukturat akomoduese...

Shtohen markat ndërkombëtare të hoteleve në Tiranë

para një jave - FaxWeb

Seria e marrëveshjeve që disa grupe biznesi vendase nënshkruan me marka ndërkombëtare hoteliere, nga viti 2018 e në vazhdim, u përqendrua fillimisht në kryeqytet. Por tashmë këto emra po shkojnë drejt...

Conf.League, rezervime deri në Shkodër

para një jave - Klan

Conf.League, rezervime deri në Shkodër Unioni Turistik: Të rezervuara të gjitha strukturat akomoduese Sot në Tiranë, asnjë hotel nuk disponon dhoma të lira në datën 25 maj. Mbajtja e finales së Konferencë...

Finalja e Conference League, rezervime deri në Shkodër

para një jave - Insajderi.org

Sot në Tiranë, asnjë hotel nuk disponon dhoma të lira në datën 25 maj. Mbajtja e finales së Konferencë League më 25 Maj në kryeqytet ka bërë që të gjitha strukturat akomoduese të ezaurohen me kapacitet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK