Dritan Abazoviç; Kurseni energjinë dhe karburantet do të kemi krizë ushqimore

para 11 muajve - Top24

Kryministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviç, i ka kërkuar qytetarëve që të kursejnë energjinë elektrike dhe karburantit pasi një vit i vështirë po vjen. Ai u shpreh se qeveria po bën gjithçka që mundet...

Apeli i Abazoviq për qytetarët: Kurseni energjinë elektrike dhe karburantin, na pret një vit i vështirë

para 11 muajve - Syri.net Kosova

Qeveria po bën gjithçka që mundet për t’ua lehtësuar jetën qytetarëve sa i përket çmimit të karburantit, por nuk mund ta ndalë luftën në Ukrainë, tha kryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviq. Ai tha...

Abazoviq apel qytetarëve: Kurseni energjinë elektrike dhe karburantin, na pret një vit i vështirë

para 11 muajve - Reporteri

Qeveria po bën gjithçka që mundet për t’ua lehtësuar jetën qytetarëve sa i përket çmimit të karburantit, por nuk mund ta ndalë luftën në Ukrainë, tha kryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviq. Ai tha...

Abazoviq: Kërkoj nga qytetarët që të kursejnë energjinë elektrike dhe karburantin

para 11 muajve - Alsat-M

Qeveria po bën gjithçka që mundet për t’ua lehtësuar jetën qytetarëve sa i përket çmimit të karburantit, por nuk mund ta ndalë luftën në Ukrainë, tha kryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviq. Ai tha...

Abazoviq: Kërkoj nga qytetarët që të kursejnë energjinë elektrike dhe karburantin, na pret një vit i vështirë

para 11 muajve - Telegrafi

Qeveria po bën gjithçka që mundet për t’ua lehtësuar jetën qytetarëve sa i përket çmimit të karburantit, por nuk mund ta ndalë luftën në Ukrainë, tha kryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviq. Ai tha...

Abazoviç: Kërkoj nga qytetarët që të kursejnë energjinë dhe karburantin, na pret një vit i vështirë

para 11 muajve - ABC News

Qeveria po bën gjithçka që mundet për t’ua lehtësuar jetën qytetarëve sa i përket çmimit të karburantit, por nuk mund ta ndalë luftën në Ukrainë, tha kryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviç. Ai tha...

Abazoviq apel qytetarëve: Kurseni energjinë elektrike dhe karburantin, na pret një vit i vështirë

para 11 muajve - GazetaBlic

Qeveria po bën gjithçka që mundet për t’ua lehtësuar jetën qytetarëve sa i përket çmimit të karburantit, por nuk mund ta ndalë luftën në Ukrainë, tha kryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviq. Ai tha...

Abazoviq: Kërkoj nga qytetarët që të kursejnë energjinë elektrike dhe karburantin, na pret një vit i vështirë

para 11 muajve - Bota Sot

Qeveria po bën gjithçka që mundet për t’ua lehtësuar jetën qytetarëve sa i përket çmimit të karburantit, por nuk mund ta ndalë luftën në Ukrainë, tha kryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviq. Ai tha...

Abazoviç kërkesë qytetarëve: Kurseni energjinë dhe karburantin, na pret një vit i vështirë

para 11 muajve - Albeu

Qeveria po bën gjithçka që mundet për t’ua lehtësuar jetën qytetarëve sa i përket çmimit të karburantit, por nuk mund ta ndalë luftën në Ukrainë, tha kryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviç. Ai tha...

Abazoviq: Kërkoj nga qytetarët që të kursejnë energjinë elektrike dhe karburantin, na pret një vit i vështirë

para 11 muajve - InfoShqip

Qeveria po bën gjithçka që mundet për t’ua lehtësuar jetën qytetarëve sa i përket çmimit të karburantit, por nuk mund ta ndalë luftën në Ukrainë, tha kryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviq. Ai tha...

Kryeministri apel qytetarëve: Kurseni karburantin, një vit i vështirë na pret! Do të kemi krizë ushqimore

para 11 muajve - News33

Kryministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviç, i ka kërkuar qytetarëve që të kursejnë energjinë elektrike dhe karburantit pasi një vit i vështirë po vjen. Ai u shpreh se qeveria po bën gjithçka që mundet...

Abazoviq: Kërkoj nga qytetarët që të kursejnë energjinë elektrike dhe karburantin, na pret një vit i vështirë

para 11 muajve - Arbresh

Qeveria po bën gjithçka që mundet për t’ua lehtësuar jetën qytetarëve sa i përket çmimit të karburantit, por nuk mund ta ndalë luftën në Ukrainë, tha kryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviq. Ai tha...

Abazoviq apel qytetarëve: Kurseni karburantin, një vit i vështirë na pret! Do të kemi krizë ushqimore

para 11 muajve - in7

Kryministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviç, i ka kërkuar qytetarëve që të kursejnë energjinë elektrike dhe karburantit pasi një vit i vështirë po vjen. Ai u shpreh se qeveria po bën gjithçka që mundet...

“Shqetësohemi për atë që vjen në vjeshtë”, Abazoviç u kërkon qytetarëve të kursejnë karburant dhe energji: Na pret vit i vështirë

para 11 muajve - FaxWeb

Qeveria po bën gjithçka që mundet për t’ua lehtësuar jetën qytetarëve sa i përket çmimit të karburantit, por nuk mund ta ndalë luftën në Ukrainë, tha kryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviç. Ai tha...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK