Shkaku i sulmeve kibernetike, WordPress urgjentisht u përditësua

para 5 dite - Ina

Një dobësi kritike në shtojcën WordPress, e cila përdoret në më shumë se një milion faqe interneti, është korrigjuar pasi dolën prova se hakerët po e sulmonin. WordPress lëshoi një përditësim automatik...

Shkaku i sulmeve kibernetike, WordPress urgjentisht u përditësua

para 6 dite - Alsat-M

Për shkak të sulmeve të hakerëve, shtojca popullore e WordPress u përditësua urgjentisht. Një dobësi kritike në shtojcën WordPress, e cila përdoret në më shumë se një milion faqe interneti, është korrigjuar...

Shkaku i sulmeve kibernetike, WordPress urgjentisht u përditësua

para 6 dite - Telegrafi

Për shkak të sulmeve të hakerëve, shtojca popullore e WordPress u përditësua urgjentisht. Një dobësi kritike në shtojcën WordPress, e cila përdoret në më shumë se një milion faqe interneti, është korrigjuar...

Shkaku i sulmeve kibernetike, WordPress urgjentisht u përditësua

para 6 dite - Flaka

Për shkak të sulmeve të hakerëve, shtojca popullore e WordPress u përditësua urgjentisht. Një dobësi kritike në shtojcën WordPress, e cila përdoret në më shumë se një milion faqe interneti, është korrigjuar...

Shkaku i sulmeve kibernetike, WordPress urgjentisht u përditësua

para 6 dite - ATV Live

Për shkak të sulmeve të hakerëve, shtojca popullore e WordPress u përditësua urgjentisht. Një dobësi kritike në shtojcën WordPress, e cila përdoret në më shumë se një milion faqe interneti, është korrigjuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK