Vetura të shumta në Petrol Company me rastin e zbritjes së çmimeve në Benzinë dhe Diesel

para 5 dite - Telegrafi

Edhe këtë herë si herave të tjera, Petrol Company ka befasuar klientët e saj, duke zbritur çmimet në kohën e duhur, ku në tërë vendin çmimet e derivateve janë shumë të larta. Petrol Company në Ditën e...

Oferta nga “Petrol Company” për benzinë dhe diesel mirëpritet nga qytetarët

para 5 dite - Zeri

Edhe këtë herë, si herave të tjera, “Petrol Company” ka befasuar klientët e saj, duke zbritur çmimet në kohën e duhur, ku në tërë vendin çmimet e derivateve janë shumë të larta. “Petrol Company” në Ditën...

Oferta e Petrol Company për Benzinë dhe Diesel mirëpritet nga qytetarët

para 5 dite - GazetaBlic

Edhe këtë herë si herave të tjera, Petrol Company ka befasuar klientët e saj, duke zbritur çmimet në kohën e duhur, ku në tërë vendin çmimet e derivateve janë shumë të larta. Petrol Company në Ditën e...

Oferta e “Petrol Company” për benzinë dhe diesel mirëpritet nga qytetarët

para 5 dite - Zeri

Edhe këtë herë si herave të tjera, Petrol Company ka befasuar klientët e saj, duke zbritur çmimet në kohën e duhur, ku në tërë vendin çmimet e derivateve janë shumë të larta. Petrol Company në Ditën e...

Vetura të shumta në Petrol Company me rastin e uljes së çmimeve në Benzinë dhe Diesel

para 5 dite - Infokusi

Edhe këtë herë si herave të tjera, Petrol Company ka befasuar klientë te saj, duke zbritur çmimet në kohën e duhur, ku në tërë vendin çmimet e derivateve janë shumë të larta. Petrol Company në Ditën e...

Oferta e Petrol Company për Benzinë dhe Diesel mirëpritet nga qytetarët

para 5 dite - Insajderi.org

Edhe këtë herë si herave të tjera, Petrol Company ka befasuar klientët e saj, duke zbritur çmimet në kohën e duhur, ku në tërë vendin çmimet e derivateve janë shumë të larta. Petrol Company në Ditën e...

Petrol Company del me ofertë bombastike: Benzinë vetëm 1.70 Euro dhe Diesel 1.85 Euro për litër

para një jave - Kallxo

Petrol Company ju prezanton befasinë e shumëpritur në Ditën e Verës, nga 21 qershori e deri më 26 qershor, përfitoni nga zbritjet e pa pame! Pikërisht në Ditën e Verës, Petrol Company zbret çmimet në Benzinë...

Petrol Company del me ofertë bombastike: Benzinë vetëm 1.70 Euro dhe Diesel 1.85 Euro për litër

para një jave - Insajderi.org

Petrol Company ju prezanton befasinë e shumëpritur në Ditën e Verës, nga 21 qershori e deri më 26 qershor, përfitoni nga zbritjet e pa pame! Pikërisht në Ditën e Verës, Petrol Company zbret çmimet në Benzinë...

Në Petrol Company bien çmimet: Benzinë 1.70 euro dhe diesel 1.85 euro në litër

para një jave - Epoka e Re

Petrol Company ju prezanton befasinë e shumëpritur në Ditën e Verës, nga 21 qershori e deri më 26 qershor, përfitoni nga zbritjet e pa pame! Pikërisht në Ditën e Verës, Petrol Company zbret çmimet në Benzinë...

Petrol Company zbret çmimet në Ditën e Verës: Benzinë 1.70 euro dhe Diesel 1.85 Euro për litër

para një jave - Indeks online

Petrol Company ju prezanton befasinë e shumëpritur në Ditën e Verës, nga 21 qershori e deri më 26 qershor, përfitoni nga zbritjet e pa pame! Pikërisht në Ditën e Verës, Petrol Company zbret çmimet në Benzinë...

Petrol Company del me ofertë bombastike: benzinë vetëm 1.70 Euro dhe diesel 1.85 Euro për litër

para një jave - Telegrafi

Petrol Company , lidere në treg, dallohet për cilësinë e derivateve. Me çmimet më të lira, ofertat e shpërblimet e ndryshme, mbetet e pa zëvendësuesshme për klientët. Petrol Company ju prezanton befasinë...

Petrol Company del me ofertë bombastike: Benzinë vetëm 1.70 Euro dhe Diesel 1.85 Euro për litër

para një jave - Infokusi

Petrol Company ju prezanton befasinë e shumëpritur në Ditën e Verës, nga 21 qershori e deri më 26 qershor, përfitoni nga zbritjet e pa pame! Pikërisht në Ditën e Verës, Petrol Company zbret çmimet në Benzinë...

Në Petrol Company bien çmimet: Benzinë 1.70 Euro dhe Diesel 1.85 Euro në litër

para një jave - Reporteri

Petrol Company ju prezanton befasinë e shumëpritur në Ditën e Verës, nga 21 qershori e deri më 26 qershor, përfitoni nga zbritjet e pa pame! Pikërisht në Ditën e Verës, Petrol Company zbret çmimet në Benzinë...

Petrol Company zbret çmimet në Ditën e Verës: Benzinë 1.70 euro dhe Diesel 1.85 Euro për litër

para një jave - GazetaBlic

Petrol Company ju prezanton befasinë e shumëpritur në Ditën e Verës, nga 21 qershori e deri më 26 qershor, përfitoni nga zbritjet e pa pame! Pikërisht në Ditën e Verës, Petrol Company zbret çmimet në Benzinë...

Në Petrol Company bien çmimet: Benzina 1.70 euro dhe dieseli 1.85 euro në litër

para një jave - Zeri

Petrol Company ju prezanton befasinë e shumëpritur në Ditën e Verës, nga 21 qershori e deri më 26 qershor, përfitoni nga zbritjet e pa pame! Pikërisht në Ditën e Verës, Petrol Company zbret çmimet në Benzinë...

Ofertë e pa pame në Petrol Company, Benzina vetëm 1.70 Euro për litër ndërsa Dieseli 1.85 Euro për litër

para një jave - Periskopi

Petrol Company ju prezanton befasinë e shumëpritur në Ditën e Verës, nga 21 qershori e deri më 26 qershor, përfitoni nga zbritjet e pa pame! Pikërisht në Ditën e Verës, Petrol Company zbret çmimet në Benzinë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK