Rama publikon fotografi me Kovaçevskin, ironizon me pritshmërinë nga BE

para 6 dite - Telegrafi

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka publikuar një fotografi së bashku me liderin e Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevski në rrjetin social Twitter, gjatë samitit dy ditor të Brukselit ku është i...

Ende po prisni Godonë?”, Rama publikon foton me kryeministrin e RMV nga Brukseli

para 6 dite - Aktuale

Kryeministri i vendit Edi Rama ka publikuar një foto së bashku me liderin e Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevski përpara nisjes së samitit 2-ditor të Brukselit ku është i ftuar të marrë pjesë. Këtë...

“Ende po prisni Godonë?”, Rama publikon foton me kryeministrin e RMV nga Brukseli

para 6 dite - Klan Macedonia

Kryeministri i vendit Edi Rama ka publikuar një foto së bashku me liderin e Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevski përpara nisjes së samitit 2-ditor të Brukselit ku është i ftuar të marrë pjesë. Këtë...

“Ende po prisni Godonë?”, Rama publikon foton me kryeministrin e RMV nga Brukseli

para 6 dite - Klan

“Ende po prisni Godonë?”, Rama publikon foton me kryeministrin e RMV nga Brukseli Kryeministri i vendit Edi Rama ka publikuar një foto së bashku me liderin e Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovačevski përpara...

Ende po prisni Godonë?”, Rama publikon foton me kryeministrin e RMV nga Brukseli

para 6 dite - Tetova Sot

Kryeministri i vendit Edi Rama ka publikuar një foto së bashku me liderin e Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevski përpara nisjes së samitit 2-ditor të Brukselit ku është i ftuar të marrë pjesë. Këtë...

Ende po prisni Godonë?”, Rama publikon foton me kryeministrin e RMV nga Brukseli

para 6 dite - Shenja

Kryeministri i vendit Edi Rama ka publikuar një foto së bashku me liderin e Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevski përpara nisjes së samitit 2-ditor të Brukselit ku është i ftuar të marrë pjesë. Këtë...

Rama reagon sërish dhe nxjerr foton me kryeministrin e RMV nga Brukseli: En...

para 6 dite - BalkanWeb

Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish, ndërsa ka publikuar një foto bashkë me liderin e Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovačevski. Mes ironisë, kreu i qeverisë shqiptare Rama tha se janë mësuar me këtë...

Samiti i BE-së/ Rama publikon foto me homologun maqedonas nga Brukseli: Tani jemi mësuar me këtë farsë

para 6 dite - Albeu

Kryeministri i Edi Rama ka mbërritur pak minuta më parë në Bruksel, aty ku do të mbahet Samiti I BE, që duket se edhe këtë herë nuk do të sjellë zhvillime pozitive për Shqipërinë dhe Maqedoninë. Pasi foli...

“Ende duke pritur Godonë”- Rama poston foton me homologun e Maqedonisë së Veriut: Jemi mësuar me premtime absurde! Të vendosur për…

para 6 dite - Panorama

Kryeministri Edi Rama vazhdon të shprehë skepticizimin e tij në lidhje me hapjen e negociatave, pasi Bullgaria nuk po heq veton ndaj Maqedonisë së Veriut. Pas deklaratave për gazetarët nga Brukseli, Rama...

Rama krah Kovaçevskit në Bruksel: Jemi mësuar me këtë farsë…

para 6 dite - Vizion Plus

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto me kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevski para nisjes së samitit në Bruksel. Mes ironisë, kreu i qeverisë shkruan se janë mësuar me këtë sharadë...

“Ende po prisni Godonë?”, Rama publikon foton me kryeministrin e RMV nga Brukseli

para 6 dite - Lajm

Kryeministri i vendit Edi Rama ka publikuar një foto së bashku me liderin e Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevski përpara nisjes së samitit 2-ditor të Brukselit ku është i ftuar të marrë pjesë. Këtë...

Rama lajmërohet me homologun maqedonas: Nuk e presim më Godonë

para 6 dite - Infokusi

Kryeministri shqiptar Edi Rama nuk është entuziast për rezultatet e Samitit të sotëm në Bruksel me partnerët europianë. Megjithë pesimizmin se do të marrin një përgjigje për hapjen e negociatave për Shqipërinë...

“Ende duke pritur Godonë”? Rama i buzëqeshur krah Kovaçevskit në Bruksel: Jo, ne jemi mësuar me këtë shfaqje

para 6 dite - Java News

Kryeministri Edi Rama ka ndarë një selfie me kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevskin, e shkrepur gjatë samiti të BE-së që po zhvillohet në Bruksel. Në një postim të bërë në Twitter, kreu...

Rama lajmërohet me homologun maqedonas: Nuk e presim më Godonë

para 6 dite - Fakti Ditor

Kryeministri shqiptar Edi Rama nuk është entuziast për rezultatet e Samitit të sotëm në Bruksel me partnerët europianë. Megjithë pesimizmin se do të marrin një përgjigje për hapjen e negociatave për Shqipërinë...

Rama lajmërohet me homologun maqedonas: Nuk e presim më Godonë

para 6 dite - Ekonomia Online

Kryeministri shqiptar Edi Rama nuk është entuziast për rezultatet e Samitit të sotëm në Bruksel me partnerët evropianë. Megjithë pesimizmin se do të marrin një përgjigje për hapjen e negociatave për Shqipërinë...

Rama lajmërohet me homologun maqedonas: Nuk e presim më Godonë

para 6 dite - Insajderi.org

Kryeministri shqiptar Edi Rama nuk është entuziast për rezultatet e Samitit të sotëm në Bruksel me partnerët europianë. Megjithë pesimizmin se do të marrin një përgjigje për hapjen e negociatave për Shqipërinë...

Rama ndan foton me kryeministrin e Maqedonisë: Ende po prisni Godot? Jemi mësuar me këtë farsë…

para 6 dite - FaxWeb

Lexo edhe : “Presim një vendim kyç”, Zelensky flet me 11 liderë në prag të samitit të BE-së Aksident i frikshëm në Lezhë Milot, makina del nga rruga dhe përfundon brenda lokalit, plagoset klienti që po...

Në prag të Samitit, Rama nga Brukseli jep lajmin e keq: Unë nuk pres të zgjidhet asgjë! 26 vende të tjera të BE-së shohin këtë “pengmarrje”…

para 6 dite - FaxWeb

Kryeministri Rama ka mbërritur në Bruksel, në kuadër të samitit 2-ditor të BE. Rama ka folur para gazetarëve dhe ka ritheksuar se nuk pret që të zgjidhet asgjë me çështjen Bullgare. Megjithatë kryeministri...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK