Burri akuzon gruan për vjedhje në Korçë, policia i gjen 2 milion lekë të fshehura

para 5 dite - Top Channel

Një grua dyshohet se ka vjedhur një shumë parash në shtëpinë e bashkëshortit të saj në Voskopojë. Mësohet se 41-vjearja A.N banuese në Korçë ka marrë nga shtëpia një shumë parash që sipas bashkëshortit...

E “ropi” burrin nga lekët duke i marrë plot 24 mijë euro, gruaja përfundon pas hekurave

para 5 dite - Albeu

Një 41-vjeçare ka rënë në prangat e policisë në Korçë pasi i vishte lekët bashkëshortit të saj dhe ia jepte të afërmve. Burri i ka kuptuar dhe ka bërë denoncim në polici duke treguar se ishin vjedhur plot...

Burri në Korçë denoncon zhdukjen e 28 milionë lekëve nga banesa, policia zbulon se ia vidhte bashkëshortja: I çonte tek…

para 5 dite - Panorama

Një grua është arrestuar nga policia pasi dyshohet se i vidhte paratë bashkëshortit të saj. Burimet për Panorama bënë me dije se ka qenë vetë kryefamiljari që ka bërë denoncim në polici duke treguar se...

I vodhi bashkëshortit 28 milionë lekë, arrestohet 41-vjeçarja

para 5 dite - Shekulli

Publikuar më 23.06.2022 nga Shekulli Një 41-vjeçare është arrestuar nga policia pasi akuzohet se i ka vjedhur lekë bashkëshortit të saj. Ky i fundit ka bërë denoncim në polici duke treguar se i ishin vjedhur...

‘Më ka vjedhur 28 milion lekë dhe ua jep njerëzve të vet’! Burri denoncon gruan në polici, arrestohet

para 5 dite - NOA

KORÇË- Burri denoncon gruan se i ka vjedhur lekët. Një 41-vjeçare është arrestuar nga policia në Korçë pasi i vidhte lekët bashkëshortit të saj. Ka qenë burri ai që ka bërë denoncim në polici për të shoqen....

Ndodh edhe kjo! Vodhi lekët në banesë, arrestohet 41-vjeçarja në Voskopojë....

para 5 dite - BalkanWeb

Një ngjarje e paprecedentë është regjistruar në Voskopojë. Burime zyrtare bënë me dije se një 41-vjeçare është arrestuar, pasi akuzohet nga burri se ka vjedhur një shumë të madhe lekësh. Gazetarja Lorena...

Arrestohet gruaja në Korçë, i vjedh bashkëshortit 28 milion lekë

para 5 dite - NOA

Korçë- Një 41-vjeçare është arrestuar nga policia në Korçë pasi i vidhte lekët bashkëshortit të saj. Bëhet me dije se ka qenë bashkëshorti nga Velipoja ai që ka shkuar në polici dhe ka denoncuar se i kishin...

I vidhte paratë bashkëshortit/ Arrestohet 41 vjeçarja në Korçë

para 5 dite - Vizion Plus

Policia e Korçës ka arrestuar një grua 41 vjeçare banuese në fshatin Voskopojë. 41 vjeçarja u vu në pranga pasi i vidhte lekët bashkëshortit të saj. Ky i fundit ka bërë denoncim në polici duke treguar...

I vodhi 28 milionë lekë bashkëshortit, vihet në pranga 41-vjeçarja në Korçë

para 5 dite - Klan

I vodhi 28 milionë lekë bashkëshortit, vihet në pranga 41-vjeçarja në Korçë Një 41-vjeçare në Korçë është arrestuar nga policia pasi i vidhte lekët bashkëshortit të saj. Ky i fundit ka bërë denoncim në...

I vodhi 28 milionë lekë bashkëshortit, vihet në pranga 41-vjeçarja në Korçë

para 5 dite - Java News

Një 41-vjeçare në Korçë është arrestuar nga policia pasi i vidhte lekët bashkëshortit të saj. Ky i fundit ka bërë denoncim në polici duke treguar se i ishin vjedhur gati 28 milionë lekë të vjetra. Raportohet...

Gruaja i vjedh 28 milionë lekë bashkëshortit në Korçë, ai e denoncon në polici, 41-vjeçarja ua jepte…

para 5 dite - FaxWeb

Një 41-vjeçare është arrestuar në Korçë pasi i vidhte lekët bashkëshortit të saj. Ky i fundit ka bërë denoncim në polici duke treguar se i ishin vjedhur një sasi lekësh prej gati 28 milionë të vjetra....

Zhduket një tjetër djalë i ri në kryeqytet, policia nis kërkimet pas denoncimit të të vëllait

para një jave - Panorama

Një tjetër djalë i ri është zhdukur në kryeqytet dhe vëllai i tij ka bërë kallëzim në Komisariat ku kërkon ndihmë për ta gjetur. Denoncimi në Polici është bërë më datë 20.06.2022. “Shtetasi B. L., 32 vjeç,...

Zhduket 33-vjeçari në Tiranë

para një jave - Albeu

Një 33-vjeçar është zhdukur në kryeqytet. Vëllai i tij, 32-vjeçari me inicialet B.L ka kërkuar ndihmë në polici për zhdukjen e të afërmit të tij. Policia ka nisur punën për gjetjen e 33-vjeçarit të zhdukur....

I ikën gruaja bashkë me fëmijën, burri kërkon ndihmën e policisë

para një jave - Bota Sot

Zhduket nga banesa një grua bashkë me fëmijën, burri bën denoncmin në polici. Ngjarja ka ndodhur në Maliq. I. P., 51 vjeç, banues në fshatin Vreshtas, Maliq ka bërë kallëzim se i është larguar nga banesa...

I ikën gruaja bashkë me fëmijën, burri kërkon ndihmën e policisë

para një jave - NOA

KORÇË- Zhduket nga banesa një grua bashkë me fëmijën, burri bën denoncmin në polici. Ngjarja ka ndodhur në Maliq. I. P., 51 vjeç, banues në fshatin Vreshtas, Maliq ka bërë kallëzim se i është larguar nga...

Zhduket 33-vjeçari në Tiranë, i vëllai bën denoncimin në polici

para një jave - FaxWeb

Një 33-vjeçar është zhdukur në Tiranë. Ka qenë vëllai i tij, 32-vjeçari me inicialet B.L që ka kërkuar ndihmë në polici për zhdukjen e të afërmit të tij. Policia ka nisur punën për gjetjen e 33-vjeçarit...

I ikën gruaja nga shtëpia/ 51-vjeçari nga Maliqi i drejtohet policisë: Ka marrë edhe fëmijën

para një jave - Vizion Plus

Një kallëzim ka mbërritur në Policinë e Maliqit nga një 51-vjeçar. Burri nga fshati Vreshtas ka kallëzuar për largimin e bashkëshortes së tij 41 -vjeçare nga banesa. Burri ka deklaruar gjithashtu se bashkëshortja...

I largohet nga banesa gruaja me fëmijën e tyre të mitur, 51-vjeçari kërkon ndihmë në Polici

para një jave - Panorama

Njoftimi Më datë 20.06.2022, në Komisariatin e Policisë Maliq, është paraqitur shtetasi I. P., 51 vjeç, banues në fshatin Vreshtas, Maliq, i cili ka bërë kallëzim se i është larguar nga banesa bashkëshortja...

Çfarë po ndodh? Zhduken nënë e bijë, bashkëshorti ngre në këmbë policinë(Detaje)

para një jave - Bota Press

Një 41-vjeçare është zhdukur në Maliq të Korçës sëbashku me vajzën e saj 7-vjeçare. Ka qenë bashkëshorti i 41-vjeçares që ka denoncuar në polici zhdukjen e tyre pa asnjë gjurmë. Njoftimi i policisë: Më...

41-vjeçarja largohet nga banesa bashkë me fëmijën e mitur, burri e kërkon në polici

para një jave - FaxWeb

Një 51-vjeçar në Maliq ka denoncuar se bashkëshortja e tij është larguar nga banesa së bashku me fëmijën e tyre të mitur. Ngjarja ka ndodhur një ditë më parë ndërsa policia ka nisur punën për gjetjen e...

Zhduken nënë e bijë në Korçë, bashkëshorti kërkon ndihmën e policisë

para një jave - Arbresh

Më datë 20.06.2022, në Komisariatin e Policisë Maliq, është paraqitur shtetasi I. P., 51 vjeç, banues në fshatin Vreshtas, Maliq, i cili ka bërë kallëzim se i është larguar nga banesa bashkëshortja e tij,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK