Mbante armë zjarri në banesë, arrestohet 38-vjeçari në Kurbin (EMRI)

para 5 dite - BalkanWeb

Anton Gjoka 38-vjeç ka rënë në prangat e policisë. Uniformat blu bëjnë me dije se Gjoka ka rënë në pranga pasi në banesë iu zbulua një pistoletë dhe një pushkë. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës...

Arsenali i armëve te liqeni i thatë, lihet në burg Eno Papa

para 5 dite - Klan

Arsenali i armëve te liqeni i thatë, lihet në burg Eno Papa Lihet në burg i pandehuri, Eno Papa (Beqiri), i arrestuar për arsenalin e armëve të gjetura te liqeni i thatë dy ditë më parë. Ai pretendon se...

VIDEO/ Depo armësh tek Liqeni i Thatë, gjykata lë në burg 27-vjeçarin, i ri...

para 5 dite - BalkanWeb

Gjykata ka vendosur arrest me burg për Eno Beqirin. Kujtojmë se Eno Papa u arrestua pas aksionit të zhvilluar në zonën e Liqenit të Thatë, ku policia në një ambient të marrë me qira sekuestroi 2 snajperë,...

Depo armësh te Liqeni i Thatë, gjykata lë në burg 27-vjeçarin: S’kam asnjë lidhje

para 5 dite - Albeu

Gjykata ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg” për 27-vjeçarin Eno Papa. Papa ra në prangat e policisë pas aksionit të zhvilluar në zonën e Liqenit të Thatë, ku policia në një ambient të marrë me...

Iu gjet arsenal armësh në garazhin e marrë me qira, gjykata jep vendimin për të riun (EMRI)

para 5 dite - Panorama

Gjykata ka dhënë masën e sigurisë arrest me burg, për Eno Papajn (Beqiri) , të cilit iu gjet një arsenal armësh. Eno Papa (Beqiri) u vu në prangat e Policisë në kuadër të një aksioni të koduar “Silent...

Arsenal armësh në garazhin e pallatit, gjykata lë në burg Eno Papën

para 5 dite - ABC News

Gjykata e Tiranës ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg” për Eno Papën, të arrestuar për arsenalin e armëve që u gjet tre ditë më parë në Tiranë. Eno Papa (Beqiri) u arrestua në kuadër të një aksioni...

38-vjeçarit i sekuestrohet një pushkë dhe një pistoletë

para 5 dite - Klan

38-vjeçarit i sekuestrohet një pushkë dhe një pistoletë Dy armë zjarri janë sekuestruar në zonën e Fushë-Kuqes në Kurbin gjatë një aksioni të koduar “Zastava”. Në pranga ka rënë 38-vjeçari me iniciale...

Mbante pistoletë me vete dhe municion ushtarak në shtëpi/ Arrestohet 38-vjeçari në Kurbin

para 5 dite - Vizion Plus

Një 38 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Kurbinit pasi është kapur duke lëvizur me armë me vete. Anton Gjoka banues në fshatin Fushë Kuqe në Kurbin u arrestua në flagrancë pasi pas informacioneve...

Mbante armë dhe municione luftarake, arrestohet 38-vjeçari në Kurbin

para 5 dite - Ora news

Është vënë në pranga një 38-vjeçar nga Kurbini i cili mbante armë zjarri me vete dhe në banesë. 38 vjeçari është shtetasi me inicialet A. Gj banues në Fushë Kuqe, Kurbin. Kapja e tij u bë e mundur falë...

EMRI/ Kush është 38-vjeçari që lëvizte me armë zjarri dhe u prangos nga policia

para 5 dite - Panorama

Një 38 vjeçar, banues në Fushë Kuqe, të Kurbinit, i identifikuar si Anton Gjoka u arrestua nga policia pasi mbante armë zjarri me vete dhe në banesë. “Bazuar dhe në informacionet e marra nga qytetarët...

Policia i gjen armë dhe municion luftarak në shtëpi, arrestohet 38-vjeçari në Kurbin

para 5 dite - ABC News

Një 38-vjeçar është arrestuar në Fushë Kuqe, Kurbin, pasi policia i ka gjetur armë pa leje. Gjatë kontrollit fizik që efektivët i bënë shtetasit A.Gj., iu gjet në çantë një armë zjarri pistoletë “Zastava”...

Depoja me arsenal armësh të Liqeni i Thatë, gjykata lë në burg 27-vjeçarin, ja dëshmia e të riut

para 5 dite - FaxWeb

Gjykata e Tiranës ka lënë në burg 27-vjeçarin Eno Papa, të cilit iu zbulua një depo me arsenal armësh. Në sajë të operacionit “Silent 2” tre ditë më parë në një magazinë të marrë me qera pak kohë më parë...

Arrestohet 38-vjeçari në Kurbin, policia i gjen në shtëpi një pushkë dhe municioni luftarak

para 5 dite - FaxWeb

Policia Kurbin: Vijojnë kontrollet për kapjen e personave që qarkullojnë më armë zjarri me vete apo i mbajnë ato pa leje, në banesë. Finalizohet operacioni policor i koduar “Zastava”, goditet një rast...

Depoja me arsenal armësh të Liqeni i Thatë, gjykata lë në burg 27-vjeçarin

para 5 dite - FaxWeb

Gjykata e Tiranës ka lënë në burg 27-vjeçarin Eno Papa, të cilit iu zbulua një depo me arsenal armësh. Në sajë të operacionit “Silent 2” tre ditë më parë në një magazinë të marrë me qera pak kohë më parë...

‘Depo si të ushtrisë’/ A po kthehet Tirana në bazën kryesore të furnizimit me armë për grupet kriminale?

para 6 dite - Syri.net Kosova

Depot e armëve që përdoren nga grupet kriminale në vend janë kthyer në një shqetësim serioz për policinë dhe autoritetet ligjzbatuese. Dyshimet shkojnë deri aty se një pjesë e ngjarjeve kriminale si ato...

Armët market për bandat, hetimet për dy depot e kapura në Tiranë

para 6 dite - Top Channel

Pas arsenalit të armëve të gjetura në zonën e Liqenit të Thatë këtë të martë fshihet i njëjti grup kriminal që posedonte edhe punishten e armëve që u gjet në kodër Mëzez një javë më parë. Burime të sigurta...

Dëshmia e vrasësit me pagesë zbuloi arsenalin e armëve! Policia ndalon vlonjatin, i riu: Jam me qira, s‘kam dijeni për armët

para 6 dite - Panorama

Një tjetër operacion është zhvilluar në Tiranë me qëllim goditjen e bazave të armatimeve që strehohen në kryeqytetet, pa u shqetësuar nga askush. Rasti i djeshëm dëshmoi se trafikantët dhe poseduesit lëvizin...

Arsenali me armë në banesë, zbulohet se pas tyre fshihet grup i fuqishëm kriminal

para 6 dite - NOA

TIRANË- Një ditë pasi magazina me kallashnikovë, snajper e automatikë u vu nën sekuestro është zbuluar se pas tij qëndron një grup i fuqishëm kriminal që operon në Tiranë. Të gjitha armët janë dërguar...

DETAJE/ Arsenali i armëve i zbuluar te Liqeni i Thatë, për cfarë do të përdoreshin dhe çfarë mund të zbardhet?

para 6 dite - Albeu

Mesditën e djeshme në zonën e Liqenit të Thatë u zbulua një arsenal armësh, që dyshohet se u përket një grupi të fuqishëm kriminal. Pas këtij aksioni në pranga ra një person, por nuk mbaron me kaq. Burime...

“Do përdoreshin për ekzekutime mafioze”/ Detaje të reja nga arsenali i armëve që u gjet te Liqeni i Thatë: Mund të zbardhen edhe atentate

para 6 dite - Java News

Detaje të reja kanë dalë lidhur me ngjarjen e ditës së djeshme ku në garazhin e një pallati 5-katësh te Liqeni i Thatë u gjet arsenal armësh. Burime për FaxNews bëjnë me dije se arsenal i gjetur dyshohet...

Detaje të reja/ Dje u zbulua arsenal armësh te Liqeni i Thatë, do të përdoreshin për ekzekutime mafioze, mund të zbardhen edhe atentatet

para 6 dite - FaxWeb

Arsenali i Armëve i zbuluar mesditën e djeshme në zonën e Liqenit të Thatë, dyshohet se i përket një grupi të fuqishëm kriminal, që operon në Shqipërinë e Mesme. Burime nga grupi hetimor, bëjnë me dije...

U zbulua një tjetër bazë armatimi në Tiranë

para 7 dite - Portalb

Ky është momenti kur agjentët e krimeve të rënda në policinë e Tiranës hapin garazhin ku u  gjetën dhe sekuestruan 14 armë zjarri, municione e lëndë plasëse, raporton Klan. Ambienti ishte marrë me qira...

Zbulohet tjetër depo armësh në Tiranë, arrestohet 27-vjeçari

para një jave - Telegrafi

Pak ditë pas arrestimit të dy personave në zonën e Yzberishtit dhe sekuestrimit të një depoje armësh që shërbente për furnizimin e grupeve kriminale, Policia e Tiranës goditi një tjetër bazë. Në pranga...

Armë dhe municione të llojeve e modeleve të fundit në garazh, arrestohet 27-vjeçari

para një jave - News33

Një 27-vjeçar nga Vlora kishte marrë një magazinë me qira në Tiranë për të ruajtur aty një arsenal armësh dhe municionesh. Eno Papa (Beqiri) vinte herë pas herë në kryeqytet, ndërsa pas informacioneve...

Video/ Armë dhe municione të llojeve e modeleve të fundit në garazh, arrestohet 27-vjeçari

para një jave - Top Channel

Një 27-vjeçar nga Vlora kishte marrë një magazinë me qira në Tiranë për të ruajtur aty një arsenal armësh dhe municionesh. Eno Papa (Beqiri) vinte herë pas herë në kryeqytet, ndërsa pas informacioneve...

Video/ Armë dhe municione të llojeve e modeleve të fundit në garazh, arrestohet 27-vjeçari

para një jave - Top Channel

Specialistët e Sektorit kundër Krimeve të Rënda ndaj Jetës dhe Pronës në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë, në bazë të informacioneve të marra në rrugë operative, se në garazhin e një pallati, në rrugën...

VIDEO/ Snajper, paruke, kallashë e eksploziv, momenti kur policia zbulon arsenalin me armë në Tiranë, në pranga 27-vjeçari

para një jave - ABC News

Tiranë – Eno Papa (Beqiri) është vënë në prangat e policisë në kuadër të një aksioni të koduar “Silent 2”, për shkak se në ambientet që ai kishte me qira pranë “Liqenit të Thatë”, u kap një arsenal me...

Arsenal armësh dhe pasaportë e falsifikuar në garazhin e banesës së 27-vjeçarit, Policia jep detaje

para një jave - Klan

Arsenal armësh dhe pasaportë e falsifikuar në garazhin e banesës së 27-vjeçarit, Policia jep detaje Në kuadër të operacionit policor të koduar “Silent 2” është vënë në pranga 27-vjeçari Eno Papa (Beqiri),...

Armë, municione, tritol dhe paruke në magazinë/ Policia arreston 27-vjeçarin me dy mbiemra në Tiranë

para një jave - Vizion Plus

Policia ka arrestuar në flagrancë 27-vjeçarin Eno Papa (Beqiri) në Tiranë i cili në një magazinë mbante një arsenal armësh dhe mjete të tjera. Gjatë kontrollit në magazinë dhe në banesën që i riu kishte...

“Snajpera, kallash dhe tritol”- Policia jep detaje dhe publikon pamjet e zbulimit të arsenalit të armëve: 27-vjeçari kishte marrë me qira një garazh dhe…

para një jave - Panorama

Policia e Tiranës ka publikuar pamjet e zbulimit të arsenalit të armëve, ndërsa thotë se është arrestuar në flagrancë 27-vjeçari që i mbante në magazinën dhe në banesën, që i kishte marrë me qira. Në kuadër...

VIDEO/ Momenti kur policia zbulon arsenalin me armë në Tiranë, në pranga 27-vjeçari

para një jave - ABC News

Momenti kur policia zbulon arsenalin me armë në Tiranë, në pranga 27-vjeçari, Eno Papa (Beqiri) Njoftimi: Tiranë – Finalizohet operacioni policor i koduar “Silent 2”. Operacioni, i zhvilluar nga Sektori...

“Snajpera, kallash dhe tritol”/ Momenti kur policia zbulon arsenalin me armë në Tiranë. Pranga 27-vjeçarit

para një jave - Java News

Policia e Tiranës jep detaje për operacionin e koduar “Silent 2”, ku u sekuestruar një arsenal armësh. Operacioni, i zhvilluar nga Sektori kundër Krimeve të Rënda ndaj Jetës dhe Pronës në Drejtorinë Vendore...

Snajper, pistoleta me silenciator e kallashnikovë, zbulohet arsenal armësh në Tiranë

para një jave - Shekulli

Publikuar më 21.06.2022 nga Shekulli Një tjetër arsenal armësh është zbuluar në kryeqytet, në zonën e Liqenit të Thatë në Tiranë, ndërsa policia ka mundur të arrestojë poseduesin e tyre. Të njëjtat burime...

Gjendet arsenal armësh në një pallat

para një jave - Klan

Gjendet arsenal armësh në një pallat Gazetari i Klan News Besar Bajraktaraj raporton se në garazhin e një pallati në Liqenin e Thatë është gjetur arsenal armësh mes tyre janë gjetur pistoleta, snajpera...

Aksion te “Liqeni i Thatë”, zbulohet një arsenal armësh

para një jave - Albeu

Zbulohet arsenal armësh në Tirane në zonën e Liqenit te Thatë. Gazetarja e ABC, Xhensila Kodra, raporton se armët janë gjetur në zonën e Liqenit të Thatë në Tiranë, ndërsa policia ka mundur të arrestojë...

Gjendet një arsenal armësh në garazhin e një pallati në Tiranë! Arrestohet një person

para një jave - Panorama

Një arsenal armësh është gjetur në garazhin e një pallati në zonën e Liqenit të Thatë në Tiranë. Sipas News24, në operacionin e zhvilluar nga policia e Tiranës, është arrestuar një person. Nga kontrollet,...

E FUNDIT/ Aksion te “Liqeni i Thatë”, zbulohet një arsenal armësh

para një jave - Albeu

Zbulohet arsenal armësh në Tirane në zonën e Liqenit te Thatë. Arrestohet poseduesi. Vijon…

Gjendet arsenal armësh në një pallat tek Liqeni i Thatë, arrestohet një person

para një jave - Java News

Një arsenal armësh është gjetur në një pallat. Raportohet se në garazhin e një pallati në Liqenin e Thatë është gjetur arsenal armësh mes tyre janë gjetur pistoleta, snajpera etj Sipas informacioneve paraprake,...

Gjendet arsenal armësh në garazhin e një pallati në Tiranë, sekuestrohen pistoleta e snajper, një person i shoqëruar

para një jave - FaxWeb

Një tjetër arsenal armësh është zbuluar ditën e sotme në Tiranë. Bëhet me dije se arsenali i armëve është gjetur në garazhin e një pallati 5-katësh te Liqeni i Thatë. Burim për media bëjnë me dije se policia...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK