Dy persona arrestohen në Prizren

para 6 dite - Syri.net Kosova

Një rrahje ka ndodhur dje në rrugën “Muharrem Hoxhaj” në Prizren, ku dy persona dyshohet se e kanë sulmuar fizikisht një person tjetër. Sipas Policisë rrahja ka ndodhur pas një mosmarrëveshje verbale që...

U gjet në ballkonin e dhomës, Policia jep detaje për 24-vjeçarin që vdiq dje në Pejë

para 6 dite - Syri.net Kosova

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për vdekjen e 24-vjeçarit në Pejë. Në raport thuhet se një person ka raportuar që e ka vërejtur një person tjetër të shtrirë në ballkonin e një dhome. Me të marrë informacionet,...

Lipjan, një grua ngacmohet seksualisht nga një burrë

para 6 dite - RTK

Një grua nga Lipjani ka njoftuar policinë se është ngacmuar seksualisht nga një burrë dhe është kanosur. Sipas policisë, në lidhje me rastin është konsultuar prokurori, me vendim të së cilit rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Gjendet një person i vdekur në ballkonin e një dhome në Pejë

para 6 dite - RTK

Një person është gjetur i vdekur në Pejë të mërkurën. "Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se në ballkonin e një dhome ka vërejtur viktimën mashkull kosovar të shtrirë. Njësitë relevante policore dhe...

Rrahje mes disa personave në Fushë Kosovë, theret me thikë njëri prej tyre

para 6 dite - Syri.net Kosova

Një rrahje në mes të disa personave raportohet se ka ndodhur të mërkurën në Fushë Kosovë. Policia njofton se njëri nga personat e përfshirë në rrahje është therur me thikë dhe i njëjti është dërguar në...

Gjendet një person i vdekur në ballkonin e një dhome në Pejë

para 6 dite - Syri.net Kosova

Një person është gjetur i vdekur në Pejë të mërkurën. Policia njoftoi se dikush e ka parë në ballkonin e dhomës të shtrirë dhe ka lajmëruar autoritetet. Policia po e heton vdekjen. “Ankuesi mashkull kosovar...

Tentoi ta vriste vëllanë, prokuroria kërkon një muaj paraburgim për të

para 6 dite - RTK

Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka kërkuar caktimin e masës së paraburgimit nga Gjykata kompetente në Gjakovë, ndaj të pandehurit V.V., për shkak të dyshimit të bazuar se ka kryer veprat penale “Kanosje”,...

Kërkohet paraburgim 30-ditor për personin që kërcënoi tërë familjen me vrasje

para 6 dite - Koha.net

Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka kërkuar caktimin e masës së paraburgimit ndaj të pandehurit V.V., për shkak të dyshimit të bazuar se ka kryer veprat penale “Kanosje”, “Vrasje e rëndë në tentativë”,...

Theret me thikë një person në Fushë Kosovë

para 6 dite - RTV 21

Një person është therur me thikë në orët e para të 22 qershorit. Policia e Kosovës në raportin 24 orësh njofton se ngjarja ka ndodhur në Fushë Kosovë rreth orës 00:10. Viktima është dërguar për trajtim...

Prokuroria kërkon paraburgim për personin që gjuajti me armë vëllain e tij në Gjakovë

para 6 dite - Syri.net Kosova

Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka kërkuar caktimin e masës së paraburgimit nga Gjykata kompetente në Gjakovë, ndaj të pandehurit V.V., për shkak të dyshimit të bazuar se ka kryer veprat penale “Kanosje”,...

Gjakovari kërcënon nënën, babain e motrën dhe tenton ta vrasë vëllain shkaku i pasurisë

para 6 dite - Syri.net Kosova

Prokuroria Themelore në Gjakovë ka njoftuar se ka kërkuar caktimin e masës së paraburgimit ndaj të pandehurit V.V, i cili kishte kërcënuar anëtarët e familjes së tij, përfshirë edhe fëmijët e motrës, se...

Kërkesë për paraburgim ndaj një personi për veprën penale vrasje e rëndë në tentativë

para 6 dite - Syri.net Kosova

Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka kërkuar caktimin e masës së paraburgimit nga Gjykata kompetente në Gjakovë, ndaj të pandehurit V.V., për shkak të dyshimit të bazuar se ka kryer veprat penale “Kanosje”,...

Rrahje mes disa personave në Fushë-Kosovë, theret me thikë një person

para 6 dite - Bota Sot

Një rrahje në mes të disa personave raportohet se ka ndodhur të mërkurën në Fushë Kosovë. Policia njofton se njëri nga personat e përfshirë në rrahje është therur me thikë dhe i njëjti është dërguar në...

Gjendet një person i vdekur në ballkonin e një dhome në Pejë

para 6 dite - Koha.net

Një person është gjetur i vdekur në Pejë të mërkurën. Policia njoftoi se dikush e ka parë në ballkonin e dhomës të shtrirë dhe ka lajmëruar autoritetet. Policia po e heton vdekjen. “Ankuesi mashkull kosovar...

Kërkesë për paraburgim ndaj një personi për veprën penale vrasje e rëndë në tentativë

para 6 dite - Telegrafi

Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka kërkuar caktimin e masës së paraburgimit nga Gjykata kompetente në Gjakovë, ndaj të pandehurit V.V., për shkak të dyshimit të bazuar se ka kryer veprat penale “Kanosje”,...

"Do t'ju vras të gjithëve", gjakovari kërcënon nënën, babain e motrën dhe tenton ta vrasë vëllain shkaku i pasurisë

para 6 dite - Gazeta Express

Prokuroria Themelore në Gjakovë ka njoftuar se ka kërkuar caktimin e masës së paraburgimit ndaj të pandehurit V.V, i cili kishte kërcënuar anëtarët e familjes së tij, përfshirë edhe fëmijët e motrës, se...

Detajet e policisë: Si u gjet i vdekur 24 vjeçari në Pejë

para 6 dite - GazetaBlic

Ardi Pajaziti, 24 vjeçar nga Peja është gjetur i vdekur në ballkonin e një dhome. Ndërsa mjeku përgjrgjëës ka konstatuar vdekjën e 24 vjeçarit. Siç njofton policia në raportin 24 orësh, viktima është gjetur...

E tmerrshme, gjakovari kërcënon nënën, babain e motrën dhe tenton ta vrasë vëllain shkaku i pasurisë

para 6 dite - Bota Sot

Prokuroria Themelore në Gjakovë ka njoftuar se ka kërkuar caktimin e masës së paraburgimit ndaj të pandehurit V.V, i cili kishte kërcënuar anëtarët e familjes së tij, përfshirë edhe fëmijët e motrës, se...

“Do t’ju vras të gjithëve”, gjakovari kërcënon nënën, babain e motrën dhe tenton ta vrasë vëllain shkaku i pasurisë

para 6 dite - Indeks online

Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka kërkuar caktimin e masës së paraburgimit nga Gjykata kompetente në Gjakovë, ndaj të pandehurit V.V., për shkak të dyshimit të bazuar se ka kryer veprat penale “Kanosje”,...

Arrestohet një i dyshuar në Lipjan për ngacmim seksual

para 6 dite - Koha.net

Një person është arrestuar në Lipjan i dyshuar për ngacmim seksual dhe kanosje. Sipas raportit 24-orësh të Policisë, i dyshuari ka ngacmuar seksualisht një grua. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori,...

Ngacmohet seksualisht dhe kërcënohet një vajzë në Lipjan

para 6 dite - Telegrafi

Një vajzë në Lipjan ka raportuar në polici se një person e ka ngacmuar seksualisht dhe e ka kanosur. Policia njofton se rasti ka ndodhur të mërkurën, rreth orës 16:47. “NGACMIM SEKSUAL & KANOSJE – Lipjan,...

Kërkohet paraburgimi i gjakovarit, që kërcënoi me vrasje prindërit dhe motrën e tij

para 6 dite - Zeri

Prokuroria Themelore në Gjakovë ka kërkuar caktimin e masës së paraburgimit nga gjykata kompetente në Gjakovë, ndaj të pandehurit V.V., për shkak të dyshimit të bazuar se ka kryer veprat penale “Kanosje”,...

Pejë: Një person gjendet i vdekur në ballkonin e banesës së tij

para 6 dite - Zeri

Një person është gjetur i vdekur dje në ballkonin e banesës së tij, në Pejë. Bëhet e ditur se njësitë relevante policore dhe një ekipi i ndihmës së shpejtë kanë dalë në vendin e ngjarjes, ku nga mjeku...

Gruaja ngacmohet seksualisht nga një burrë në Lipjan

para 6 dite - GazetaBlic

Një grua nga Lipjani ka njoftuar policinë se është ngacmuar seksualisht nga një burrë dhe është kanosur. Sipas raportit të policisë, në lidhje me rastin është konsultuar prokurori, me vendim të së cilit...

Therje me thikë në Fushë Kosovë

para 6 dite - KosovaPress

Një rrahje ka ndodhur mbrëmë pas mesnatës në mes të disa personave, ku si pasojë viktima mashkull kosovar është therur me thikë dhe i njëjti është dërguar në QKUK për tretman mjekësor. Rasti ka ndodhur...

Gjendet një person pa shenja jete në Pejë

para 6 dite - ATV Live

Një person është gjetur i vdekur në Pejë të mërkurën. Sipas Policisë, nje person ka raportuar se në ballkonin e një dhome ka vërejtur një përson të shtrirë. Njësitë relevante policore dhe një ekipi i ndihmës...

Një person gjendet i vdekur në ballkonin e banesës në Pejë

para 6 dite - Zeri

Një person është gjetur i vdekur dje ballkonin e banesës së tij në Pejë. Bëhet e ditur se njësitë relevante policore dhe një ekipi i ndihmës së shpejtë ka dalë në vendin e ngjarjes, nga mjeku përgjegjës...

U gjet në ballkonin e dhomës, Policia jep detaje për 24-vjeçarin që vdiq në Pejë

para 6 dite - Bota Press

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për vdekjen e 24-vjeçarit në Pejë.Në raport thuhet se një person ka raportuar që e ka vërejtur një person tjetër të shtrirë në ballkonin e një dhome. Me të marrë informacionet,...

U gjet në ballkonin e dhomës, Policia jep detaje për 24-vjeçarin që vdiq dje në Pejë

para 6 dite - Gazeta Metro

Në qytetin e Pejës një person ka njoftuar Policinë e Kosovës se ka hasur në një person të vdekur, i cili ishte i shtrirë në ballkonin e një dhome, shkruan Gazeta Metro. Një njësit nga Policia e Kosovës...

Gjendet një person i vdekur në Pejë

para 6 dite - Infokusi

Mëngjesin e së mërkurës është gjendur pa shenja jete një person në ballkonin e një dhome në qytetin e Pejës, shkruan Gazeta inFokus. Pas marrjes së informatës njësitë përkatëse menjëherë kanë dal në vendin...

Lipjan: 34-vjeçari shantazhon 15-vjeçaren e kërcënon për të kryer marrëdhënie seksuale

para 6 dite - Syri.net Kosova

Dje, në qendër të qytetit në Lipjan, mbrapa një parkingu, një vajzë e mitur ka kërkuar dje ndihmën e Policisë. Bëhet fjalë një 15-vjeçare e cila u përballë me një rast të ngacmimit seksual dhe kërcënimit...

Prizren: Një 50 vjeçar në gjendje të rëndë pasi u ther me thikë

para 6 dite - Ina

Një person i moshës rreth 50 vjeçare është në gjendje të rëndë pasi është therur me thikë. Një person i moshës rreth 50 vjeçare është në gjendje të rëndë pasi është therur me thikë. Rasti ka ndodhur në...

Prokuroria kërkon paraburgim për personin që gjuajti me armë vëllain e tij në Gjakovë

para 6 dite - Lajmi.net

Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka kërkuar caktimin e masës së paraburgimit nga Gjykata kompetente në Gjakovë, ndaj të pandehurit V.V., për shkak të dyshimit të bazuar se ka kryer veprat penale “Kanosje”,...

Gruaja ngacmohet seksualisht nga një burrë në Lipjan

para 6 dite - Infokusi

Një grua nga Lipjani ka njoftuar policinë se një burrë e ka sulmuar seksualisht, shkruan Gazeta Infokus. Sipas policisë, rasti ka ndodhur të mërkurën rreth orës 16:47. “Viktima femër kosovare ka raportuar...

“Do t’iu vras të gjithëve”, gjakovari kërcënon nënën, babain e motrën dhe tenton ta vrasë vëllain shkaku i pasurisë

para 6 dite - Infokusi

Prokuroria Themelore në Gjakovë ka njoftuar se ka kërkuar caktimin e masës së paraburgimit ndaj të pandehurit V.V, i cili kishte kërcënuar anëtarët e familjes së tij, përfshirë edhe fëmijët e motrës, se...

Tentoi të vras vëllanë e i kërconi me vrasje babanë, nënën e motrën – kërkohet paraburgim për gjakovarin

para 6 dite - Periskopi

Prokuroria Themelore në Gjakovë ka kërkuar caktimin e masës së paraburgimit ndaj të pandehurit V.V., pasi që i njëjti ka tentuar të vras vëllain e tij me inicialet B.V., për shkaqe pronësore, si dhe ka...

Arrestohet i dyshuari se theri me thikë një të mitur në Skenderaj

para 6 dite - ATV Live

Policia e Kosovës njofton se është arrestuar një person, nën dyshimin se pas një mosmarrëveshje, e theri me thikë një të mitur. Lajmi u bë i ditur përmes një njoftimi nga policia, ku thuhet se rasti ka...

Kaq raste të dhunës në familje janë raportuar në 24 orët e fundit në Kosovë

para 6 dite - Insajderi.org

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë raportuar pesë raste të dhunë në familje. Rastet kanë ndodhur në komunën e Prishtinës, Podujevës, Obiliq dhe dy raste në Gajkovë. Në katër raste viktima është gruaja,...

Kërcenoi se do ti vriste babain, nënën, motren e vëllain – historia e gjakovarit për të cilin shteti po kërkon që të mbyllet në burg

para 6 dite - Insajderi.org

Prokuroria Themelore në Gjakovë ka kërkuar caktimin e masës së paraburgimit prej 30 ditësh ndaj të dyshuarit V.V, pasi që dyshohet se ka kryer veprat penale “Kanosje”, “Vrasje e rëndë në tentativë”, si...

Kërkohet paraburgim për të dyshuarin që tentoi ta vriste vëllanë për shkak të problemeve me ndarjen e pasurisë

para 6 dite - Ekonomia Online

Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka kërkuar caktimin e masës së paraburgimit nga Gjykata kompetente në Gjakovë, ndaj të pandehurit V.V., nën dyshimin se kanosi familjen dhe tentoi ta vriste vëllanë, për...

Kërkohet paraburgim për të dyshuarin se tentoi ta vriste vëllanë shkaku i problemeve lidhur me ndarjen e pasurisë

para 6 dite - Periskopi

Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka kërkuar caktimin e masës së paraburgimit nga Gjykata kompetente në Gjakovë, ndaj të pandehurit V.V., nën dyshimin se kanosi familjen dhe tentoi ta vriste vëllanë, për...

Tentoi të vriste vëllain, prokuroria kërkon një muaj paraburgim për të dyshuarin

para 6 dite - KosovaPress

Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka kërkuar caktimin e masës së paraburgimit nga Gjykata kompetente në Gjakovë, ndaj të pandehurit V.V., për shkak të dyshimit të bazuar se ka kryer veprat penale “Kanosje”,...

Gjakovari kërcënon nënën, babain e motrën dhe tenton ta vrasë vëllain shkaku i pasurisë

para 6 dite - Revista Kosovarja

Prokuroria Themelore në Gjakovë ka njoftuar se ka kërkuar caktimin e masës së paraburgimit ndaj të pandehurit V.V, i cili kishte kërcënuar anëtarët e familjes së tij, përfshirë edhe fëmijët e motrës, se...

“Do t’iu vras të gjithëve”, gjakovari kërcënon nënën, babain e motrën dhe tenton ta vrasë vëllain

para 6 dite - Bota Press

Prokuroria Themelore në Gjakovë ka njoftuar se ka kërkuar caktimin e masës së paraburgimit ndaj të pandehurit V.V, i cili kishte kërcënuar anëtarët e familjes së tij, përfshirë edhe fëmijët e motrës, se...

Kërkesë për paraburgim ndaj një personi për veprën penale vrasje e rëndë në tentativë

para 6 dite - ATV Live

Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka kërkuar caktimin e masës së paraburgimit nga Gjykata kompetente në Gjakovë, ndaj të pandehurit V.V., për shkak të dyshimit të bazuar se ka kryer veprat penale “Kanosje”,...

Burri ngacmon seksualisht një grua në Lipjan

para 6 dite - Insajderi.org

Një grua nga Lipjani ka njoftuar policinë se është ngacmuar seksualisht nga një burrë dhe është kanosur. Sipas raportit të policisë, në lidhje me rastin është konsultuar prokurori, me vendim të së cilit...

Gjendet një person i vdekur në ballkonin e një dhome në Pejë

para 6 dite - Ekonomia Online

Një person është gjetur i vdekur në Pejë të mërkurën. Policia njoftoi se dikush e ka parë në ballkonin e dhomës të shtrirë dhe ka lajmëruar autoritetet. Policia po e heton vdekjen. “Ankuesi mashkull kosovar...

Prokuroria kërkon paraburgim për personin që gjuajti me armë vëllaun dhe kanosi familjen e tij në Gjakovë

para 6 dite - Fakti Ditor

Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka kërkuar caktimin e masës së paraburgimit nga Gjykata kompetente në Gjakovë, ndaj të pandehurit V.V., për shkak të dyshimit të bazuar se ka kryer veprat penale “Kanosje”,...

Si u gjet i vdekur 24 vjeçari në Pejë, policia jep detajet

para 6 dite - Insajderi.org

Ardi Pajaziti, 24 vjeçar nga Peja është gjetur i vdekur në ballkonin e një dhome. Ndërsa mjeku përgjrgjëës ka konstatuar vdekjën e 24 vjeçarit. Siç njofton policia në raportin 24 orësh, viktima është gjetur...

Kërkohet paraburgim për personin që tentoi ta vriste vëllaun e tij në Gjakovë

para 6 dite - Ekonomia Online

Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka kërkuar caktimin e masës së paraburgimit nga Gjykata kompetente në Gjakovë, ndaj të pandehurit V.V., për shkak të dyshimit të bazuar se ka kryer veprat penale “Kanosje”,...

Të miturit luajnë me thika, lëndohet një 15-vjeçar në Prizren

para 6 dite - Periskopi

Posedimi i armëve të ftohta e me raste edhe atyre të zjarrit nga të miturit, është bërë dukuri shqetësuese e cila ka prekur të gjitha qytetet e Kosovës. E janë të shpeshta rastet e therjeve me thikë te...

Gruaja ngacmohet seksualisht nga një burrë në Lipjan

para 6 dite - Ekonomia Online

Një grua nga Lipjani ka njoftuar policinë se është ngacmuar seksualisht nga një burrë dhe është kanosur. Sipas raportit të policisë, në lidhje me rastin është konsultuar prokurori, me vendim të së cilit...

Të miturit në Prizren ‘luajnë’ me thika, lëndohet një 15-vjeçar

para 6 dite - Ekonomia Online

Posedimi i armëve të ftohta e me raste edhe atyre të zjarrit nga të miturit, është bërë dukuri shqetësuese e cila ka prekur të gjitha qytetet e Kosovës. E janë të shpeshta rastet e therjeve me thikë te...

50-vjeçari që u ther sonte me thikë në Prizren në gjendje të rëndë, Policia jep detaje

para 6 dite - Gazeta Express

Një person është therur me thikë sot pasdite rreth orës 19:30, ne rrugën “Muharrem Hoxhaj”, në Prizren. Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit,...

Një 50-vjeçar në gjendje të rëndë pasi u ther me thikë në Prizren

para 6 dite - Telegrafi

Një përleshje fizike ka ndodhur të mërkurën në Prizren, si pasojë një person ka pësuar lëndime të rënda trupore. Lidhur me rastin policia ka arretuar dy persona të dyshuar. Sipas policisë incidenti raportohet...

Një 50 vjeçar në gjendje të rëndë pasi u ther me thikë në Prizren

para 6 dite - RTV 21

Janë arrestuar sot dy persona, pasi dyshohet se kanë sulmuar një person të moshës 50 vjeçare, duke i shkaktuar lëndime të rënda trupore. Rasti ka ndodhur në rrugën “Muharrem Hoxha” në Prizren. “Rreth orës...

Therje me thikë në Prizren

para 6 dite - RTK

Më 22.06.2022, rreth orës 19:30, ne Rrugën “Muharrem Hoxhaj”, në Prizren, është raportuar se ka ndodhur një rast “Lëndim i rëndë trupor (therrje me thikë). Përmes një njoftimi nga Policia e Kosovës thuhet...

Therret një 50-vjeçar në Prizren, Policia: Gjendja e tij është e rëndë

para 6 dite - Syri.net Kosova

Një 50-vjeçar është therrur me thikë në rrugën “Muharrem Hoxhaj” në Prizren. Policia ka njoftuar se A.S po trajtohet në spital dhe se gjendja e tij është e rëndë. Për therrjen e tij janë arrestuar dy persona....

Therret një 50-vjeçar në Prizren, Policia: Gjendja e tij është e rëndë

para 6 dite - Reporteri

Një 50-vjeçar është therrur me thikë në rrugën “Muharrem Hoxhaj” në Prizren. Policia ka njoftuar se A.S po trajtohet në spital dhe se gjendja e tij është e rëndë. Për therrjen e tij janë arrestuar dy persona....

Burri që u ther sonte me thikë në Prizren në gjendje të rëndë, Policia jep detaje

para 6 dite - OraInfo

Një person është therur me thikë sot pasdite rreth orës 19:30, ne rrugën “Muharrem Hoxhaj”, në Prizren. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi. Ai tha...

Prizren: Një 50 vjeçar në gjendje të rëndë pasi u ther me thikë

para 6 dite - Bota Sot

Një person i moshës rreth 50 vjeçare është në gjendje të rëndë pasi është therur me thikë. Rasti ka ndodhur në Prizren. Lidhur me rastin policia ka arritur që t’i arrestojë dy persona të dyshuar. Sipas...

68-vjeçari ther me thikë 50-vjeçarin në Prizren, viktima në gjendje të rëndë

para 6 dite - Koha.net

Një person mbeti i plagosur i rëndë të mërkurën rreth orës 19:30 në Prizren, pasi dy persona e sulmuan me thikë. Siç njofton Policia, viktima me inicialet A.S., 50-vjeçar, u godit në abdomen nga i dyshuari...

68-vjeçari ther me thikë 50-vjeçarin në Prizren, viktima në gjendje të rëndë

para 6 dite - GazetaBlic

Një person mbeti i plagosur i rëndë të mërkurën rreth orës 19:30 në Prizren, pasi dy persona e sulmuan me thikë. Siç njofton Policia, viktima me inicialet A.S., 50-vjeçar, u godit në abdomen nga i dyshuari...

Arrestohen dy persona që theren me thikë 50-vjeçarin në Prizren

para 6 dite - Zeri

Sonte rreth orës 19:30, ne Rrugën “Muharrem Hoxhaj”, në Prizren, është raportuar se ka ndodhur një rast i therjes me thikë. Policia ka bërë të ditur se pasi kanë dal në vendin e ngjarjes, është kuptuar...

Theret me thikë një person në Prizren, arrestohen dy të dyshuar

para 6 dite - Kallxo

Një person është therur me thikë sot pasdite në Prizren. Sipas Policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:30 në rrugën ‘Muharrem Hoxhaj’ në Prizren, ku pas një fjalosjeje, i dyshuari me inicialet R.B.,...

Theret me thikë një person në Prizren, gjendja e tij e rëndë

para 6 dite - Indeks online

Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një therje me thikë në Prizren. Siç njofton Policia i theruri është në gjendje të rëndë shëndetësore. Si pasojë e kësaj janë arrestuar dy personat e dyshuar, raporton Indeksonline....

Arrestohet dy persona që theren me thikë 50-vjeçarin në Prizren

para 6 dite - Zeri

Sonte rreth orës 19:30, ne Rrugën “Muharrem Hoxhaj”, në Prizren, është raportuar se ka ndodhur një rast i therjes me thikë. Policia ka bërë të ditur se pasi kanë dal në vendin e ngjarjes, është kuptuar...

Therret me thikë një 50-vjeçar në Prizren, arrestohen dy persona

para 6 dite - Lajmi.net

Një 50-vjeçar është therrur me thikë në rrugën “Muharrem Hoxhaj” në Prizren. Policia ka njoftuar se A.S po trajtohet në spital dhe se gjendja e tij është e rëndë. Për therrjen e tij janë arrestuar dy persona....

Prizren: Një 50 vjeçar në gjendje të rëndë pasi u ther me thikë

para 6 dite - Flaka

Një person i moshës rreth 50 vjeçare është në gjendje të rëndë pasi është therur me thikë. Rasti ka ndodhur në Prizren. Lidhur me rastin policia ka arritur që t’i arrestojë dy persona të dyshuar. Sipas...

Personi që u therr me thikë sonte në Prizren në gjendje të rëndë, Policia jep detaje

para 6 dite - Infokusi

Një person është therur me thikë sot pasdite rreth orës 19:30, ne Rrugën “Muharrem Hoxhaj”, në Prizren. Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit,...

Theret me thikë një 50 vjeçar në Prizren, arrestohen dy persona

para 6 dite - Arbresh

Sot rreth orës 19:30, në rrugën “Muharrem Hoxhaj” në Prizren, një person rreth 50 vjeç është therur me thikë, raporton Policia e Kosoves në rajonin e Prizrenit. Sipas Policisë, pas një fjalosje dhe konfrontimi...

Theret me thikë një 50 vjeçar në Prizren, arrestohen dy persona

para 6 dite - Arbresh

Sot rreth orës 19:30, në rrugën “Muharrem Hoxhaj” në Prizren, një person rreth 50 vjeç është therur me thikë, raporton Policia e Kosoves në rajonin e Prizrenit. Sipas Policisë, pas një fjalosje dhe konfrontimi...

Dy të arrestuar për lëndim të rëndë trupor në Prizren

para 6 dite - KosovaPress

Policia e Kosovës ka arrestuar sonte dy persona në Prizren nën dyshimet se janë përfshirë në një përleshje, ku janë përdorur edhe armë të ftohta – thika. Në njoftimin e policisë thuhet se rasti ka ndodhur...

68-vjeçari ther me thikë 50-vjeçarin në Prizren, viktima në gjendje të rëndë

para 6 dite - Periskopi

Një person mbeti i plagosur i rëndë të mërkurën rreth orës 19:30 në Prizren, pasi dy persona e sulmuan me thikë. Siç njofton Policia, viktima me inicialet A.S., 50-vjeçar, u godit në abdomen nga i dyshuari...

Prizren: Një 50 vjeçar në gjendje të rëndë pasi u ther me thikë

para 6 dite - Gazeta Metro

Një person i moshës rreth 50 vjeçare është në gjendje të rëndë pasi është therur me thikë. Rasti ka ndodhur në Prizren. Lidhur me rastin policia ka arritur që t’i arrestojë dy persona të dyshuar. Sipas...

Therret me thikë një 50-vjeçar në Prizren

para 6 dite - Insajderi.org

Një 50-vjeçar është therrur me thikë në rrugën “Muharrem Hoxhaj” në Prizren. Policia ka njoftuar se A.S po trajtohet në spital dhe se gjendja e tij është e rëndë. Për therrjen e tij janë arrestuar dy persona....

Gjakovë – Vëllezërit tentojnë të vrasin njëri-tjetrin

para 6 dite - Pa censure

Një person është arrestuar mbrëmë në komunën e Gjakovës, pasi kishte gjuajtuar vëlluan e tij me armë zjarri. Në bazë të raportit 24 orësh, kjo ka ndodhur për shkaqe pronësore. Nuk raportohet për të lënduar...

24-vjeçari gjendet i vdekur në banesën e tij në Pejë, Policia jep detaje

para 6 dite - ATV Live

Një 24-vjeçar është gjetur i vdekur në banesën e tij në Pejë, sot rreth orës 05:30 të mëngjesit. Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Pejës, Fadil Gashi. Gashi ka thënë se trupi i...

Vdes foshnja 9 muajshe në Rugovë

para 6 dite - ATV Live

Në Spitalin Rajonal Pejë është sjellë pa shenja jete një foshnje nëntë muajsh. Sipas Policisë rasti ka ndodhur dje në mesditë. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar. Me vendim të prokurorit...

Pejë, 24-vjeçari gjendet i vdekur në banesën e tij

para 7 dite - Koha.net

Një 24-vjeçar është gjetur pa shenja jete në banesën e tij nga familjarët të mërkurën në Pejë. Rasti është konfirmuar nga Policia, të cilët kanë thënë se viktima është gjetur i shtrirë brenda në banesë....

24 vjeçari gjendet i vdekur në banesën e tij në Pejë

para 7 dite - RTV 21

Një person është gjetur sot pa shenja jete në banesën e tij në Pejë. Lajmin për portalin rtv21.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për Rajonin e Pejës, Fadil Gashi. “Sot rreth orës 05:30 policia është...

Policia jep detaje për 24 vjeçarin që u gjend i vdekur në banesën e tij në Pejë

para 7 dite - OraInfo

24-vjeçari gjendet i vdekur në banesën e tij në Pejë, Policia jep detaje. Një 24-vjeçar është gjetur i vdekur në banesën e tij në Pejë, sot rreth orës 05:30 të mëngjesit. Rastin për Gazetën Express e ka...

LAJMI I FUNDIT: 24-vjeçari gjendet i vdekur në banesën e tij në Pejë, policia jep detaje

para 7 dite - Infokusi

Një 24-vjeçar është gjetur i vdekur në banesën e tij në Pejë, sot rreth orës 05:30 të mëngjesit, shkruan Gazeta Infokus. Këtë për Infokus e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Pejës, Fadil...

Një 24 vjeçar gjendet i vdekur në banesën e tij në Pejë, në rrethana të dyshimta

para 7 dite - Telegrafi

Një person është gjetur pa shenja jete në banesën e tij sot rreth orës 05:30 në Pejë. Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Fadil Gashi. Sipas tij,...

Foshnja 9-muajshe dërgohet e vdekur në Spitalin e Pejës, policia jep detaje

para 7 dite - Reporteri

Një foshnjë nëntëmuajshe është sjellë pa shenja jete në Spitalin Rajonal të Pejës. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar, ndërsa trupi i pa jetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore...

Pejë: Dy femra sulmojnë fizikisht një mashkull, i shkaktojnë lëndime trupore

para 7 dite - Syri.net Kosova

Dy femra kosovare janë arrestuar, pasi që të njëjtat pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar fizikisht viktimën mashkull kosovar, duke i shkaktuar lëndime trupore. Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa...

Vëllai tenton të vret vëllanë në Gjakovë

para 7 dite - Zhurnal

Një mashkull kosovar është arrestuar në Gjakovë, pasi që i njëjti ka shtënë me armë zjarri drejt vëllait të tij, për shkaqe pronësore. Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar një armë zjarri, gjashtë...

Podujevë, vëllai i rrah dy vëllezërit

para 7 dite - RTK

Një mashkull kosovar nga Podujeva është arrestuar, pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë ndaj dy vëllezërve të tij. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së martës, ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Vdes një foshnje nëntëmuajshe në Rugovë, policia nis hetimet

para 7 dite - RTK

Një foshnje nëntëmuajshe ka vdekur në Rugovë të Pejës. Sipas policisë foshnja është dërguar në spital pa shenja jete. "Rugovë , Pejë 21.06.2022-15:40. Raportohet se në Spitalin Rajonal Pejë është sjellë...

Foshnja 9 muajshe dërgohet pa shenja jetë në spitalin e Pejës

para 7 dite - RTV 21

Një foshnje 9 muajshe është dërguar pa shenja jeta në Spitalin Rajonal të Pejës dje rreth orës 15:40. Polica në raportin 24 orësh njofton se vdekja e viktimës është konstatuar nga mjeku kujdestar. Shkaqet...

Pejë: Dy femra sulmojnë fizikisht një mashkull, i shkaktojnë lëndime trupore

para 7 dite - Klan Kosova

Dy femra kosovare janë arrestuar, pasi që të njëjtat pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar fizikisht viktimën mashkull kosovar, duke i shkaktuar lëndime trupore. Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa...

Gjendet një i vdekur në lumin e Klinës

para 7 dite - Bota Sot

Gjendet një i vdekur në lumin e Klinës. Një peshkatar ka informuar se kishte hasur në një trup të pa jetë (mashkull) në lum. Rasti është raportuar dje dhe po hetohet nga Policia. Trupi i pajetë është tërhequr nga Mjekësia Ligjore.

24-vjeçari gjendet i vdekur në banesën e tij në Pejë, Policia jep detaje

para 7 dite - Bota Press

Një 24-vjeçar është gjetur i vdekur në banesën e tij në Pejë, sot rreth orës 05:30 të mëngjesit, raporton Botapress.info Rastin për Gazetën e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Pejës, Fadil...

24-vjeçari gjendet i vdekur në banesën e tij në Pejë, Policia jep detaje

para 7 dite - Ekonomia Online

Një 24-vjeçar është gjetur i vdekur në banesën e tij në Pejë, sot rreth orës 05:30 të mëngjesit. Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Pejës, Fadil Gashi. Gashi ka thënë se trupi i...

Arrestohet i dyshuari në Gjakovë që gjuajti me armë zjarri vëllain e tij

para 7 dite - Koha.net

Një person është arrestuar për vrasje në tentativë në Gjakovë. Sipas njoftimit i dyshuari për shkaqe pronësore ka shtënë me armë zjarri në drejtim të vëllait të tij. Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe...

Arrestohet drenicakja, e kërcënoi një burrë përmes telefonit

para 7 dite - Syri.net Kosova

Një grua nga Drenasi është arrestuar dje nga Policia e Kosovës. E njëjta ka përfunduar nën pranga pas dyshimeve për kanosje. Ajo dyshohet se përmes telefonit ka kërcënuar viktimën mashkull kosovar. Me...

Dërgohet pa shenja jete foshnja 9 muajshe në Spitalin e Pejës, Policia nis hetimet

para 7 dite - Syri.net Kosova

Një foshnje nëntë muajsh është dërguar pa shenja jete në Spitalin Rajonal të Pejës. Rastin e ka konfirmuar Policia e Kosovës, përmes raportit 24 orësh. Rasti është cilësuar “hetim i vdekjes”. “Rugovë,...

Arrestohet një person në Gjakovë – për shkaqe pronësore gjuajti me armë vëllain e tij

para 7 dite - Telegrafi

Një person është arrestuar të martën në Gjakovë, pasi i njëjti dyshohet për veprën penale “Vrasje në tentativë”. Policia njofton se për shkaqe pronësore i dyshuari ka shtënë me armë zjarri në drejtim të...

Vdes një foshnje nëntëmuajshe në Rugovë, Policia nis hetimet

para 7 dite - Koha.net

Një foshnje nëntëmuajshe ka vdekur në Rugovë të Pejës të martën. Sipas raportit 24-orësh të Policisë të Kosovës, foshnja është dërguar në spital pa shenja jete. Njoftohet se vdekjen e viktimës e ka konstatuar...

I riu gjendet pa shenja jete në Pejë, familjarët panë njollat e gjakut në shtëpinë e tyre

para 7 dite - Bota Sot

Një ngjarje mjaftë e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Pejë. Një i ri është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij në Pejë. Kjo është konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës për rajonin...

Arrestohet një femër në Drenas, e kërcënoi një burrë përmes telefonit

para 7 dite - Bota Sot

Një grua nga Drenasi është arrestuar dje nga Policia e Kosovës. E njëjta, ka përfunduar nën pranga pas dyshimeve për kanosje. Ajo dyshohet se përmes telefonit ka kërcënuar viktimën mashkull. Me vendim...

Gjakovë: Për shkaqe pronësore, gjuan me armë në drejtim të vëllait

para 7 dite - Zeri

Policia e Kosovës dje rreth orës 22:45 ka arrestuar një person në Gjakovë, pasi kishte shtënë me armë zjarri në drejtim të vëllait të tij. PK-ja njofton se në vendin e ngjarjes janë gjetur e konfiskuar...

Dy femra rrahin një mashkull në Pejë

para 7 dite - Zeri

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje rreth orës 18:00 janë arrestuar dy femra kosovare, pasi kishin sulmuar viktimën mashkull kosovar, në Pejë. Viktimës i kanë shkaktuar lëndime trupore dhe i njëjti ka...

Katër raste të dhunës në familje gjatë 24 orëve të fundit

para 7 dite - Kallxo

Në 24 orët e fundit, të paktën 4 raste janë raportuar në Policinë e Kosovës për shkaktim të dhunës në familje. Një prej rasteve është raportuar të martën në mbrëmje, në Podujevë, ku një burrë është arrestuar...

Ngjarje e rëndë për familjen Pajaziti nga Peja, 24-vjeçari dyshohet se i dha fund jetës në tarracën e banesës

para 7 dite - Syri.net Kosova

Një ngjarje e rëndë ndodhi në orët e para të mëngjesit të sotëm në Pejë, në shtëpinë e familjes Pajaziti, në rrugën “Lekë Dukagjini”, ku kryefamiljari gjeti pa shenja jete djalin e tij 24-vjeçar. I riu,...

Një foshnje 9 muajshe dërgohet pa shenja jete në Spitalin e Pejës

para 7 dite - GazetaBlic

Një foshnje, nëntë muajsh të martën pasdite është dërguar pa shenja jete në emergjencën e Spitalit Rajonal të Pejës. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Fadil Gashi, i cili tha se foshnja...

Arrestohet një femër për kanosje

para 7 dite - Indeks online

Një femër është arrestuar të hënën rreth orës 23 e 30 minuta në Drenas. Ajo dyshohet se ka kryer veprën penale të kanosjes. Policia ka njoftuar se kanosja është bërë përmes telefonit dhe viktimë është...

Gjakovari e gjuan me armë zjarri vëllaun, tenton ta vret për pronë!

para 7 dite - Indeks online

Gjakovari gjuan me armë zjarri vëlluan, tenton ta vret për pronë! Një person është arrestuar mbrëmë në komunën e Gjakovës, pasi kishte gjuajtuar vëlluan e tij me armë zjarri, shkruan IndeksOnline. Në bazë...

Një foshnje 9 muajshe dërgohet pa shenja jete në Spitalin e Pejës, Policia nis hetimet

para 7 dite - OraInfo

Dërgohet pa shenja jete foshnja 9 muajshe në Spitalin e Pejës, Policia nis hetimet. Një foshnje nëntë muajsh është dërguar pa shenja jete në Spitalin Rajonal të Pejës. Rastin e ka konfirmuar Policia e...

Gjendet në lumë një burrë i vdekur në Klinë

para 7 dite - GazetaBlic

Është gjendur i vdekur një burrë nga Klina në lumë nga një peshkatar. “Dëshmitari mashkull kosovar peshkatar ka informuar se kishte hasur në një trup të pa jetë (mashkull) në lum. Trupi i pajetë është...

Ngjarje e rëndë në Pejë: 24-vjeçari dyshohet se i dha fund jetës në tarracën e banesës

para 7 dite - GazetaBlic

Një ngjarje e rëndë ndodhi në orët e para të mëngjesit të sotëm në Pejë, në shtëpinë e familjes Pajaziti, në rrugën “Lekë Dukagjini”, ku kryefamiljari gjeti pa shenja jete djalin e tij 24-vjeçar. I riu,...

Një foshnje 9 muajshe dërgohet pa shenja jete në Spitalin e Pejës

para 7 dite - Telegrafi

Një foshnje, nëntë muajsh të martën pasdite është dërguar pa shenja jete në emergjencën e Spitalit Rajonal të Pejës. Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Fadil Gashi,...

Ky është i riu që u gjet i vdekur në Pejë

para 7 dite - Indeks online

Peja është tronditur nga vdekja e një të riu në orët e para të mëngjesit. Dyshimet e para janë për vetvrasje. Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se viktima është 24 vjeçari, Ardi Pajaziti. Policia ka...

Llapjani rrah dy vëllezërit e tij, arrestohet nga policia

para 7 dite - Infokusi

Një person nga Podujeva është arrestuar mbrëmjen e së hënës, pasi që kishte sulmuar fizikisht dy vëllezërit e tij, shkruan Gazeta Infokus. Lidhur me rastin është konsultuar edhe prokurori, me vendim të...

Gjakovari gjuan me armë zjarri vëllain e tij, arrestohet nga policia

para 7 dite - Infokusi

Policia e Kosovës, ka njoftuar se një person për shkaqe prone ka shtënë me armë zjarri në drejtim të vëllait të tij, shkruan Gazeta Infokus. Rasti ka ndodhur gjatë të martës në Gjakovë e ku thuhet se nuk...

Dyshohet se një i ri varë vetën në Pejë

para 7 dite - Indeks online

Një person dyshohet se ka kryer aktin e vetvrasjes në komunën e Pejës. IndeksOnline mëson nga burime të sigurta se i riu A.P., ka varë vetën. IndeksOnline do ju mbaj të informuar për këtë rast.

Emri i të riut që u gjet i vdekur në Pejë, dyshohet për vetvrasje

para 7 dite - Indeks online

IndeksOnline raportoi më parë se një i ri dyshohet që ka kryer vetvrasje në komunën e Pejës. Po ashtu, burime të sigurta për IndeksOnline konfirmuan se bëhet fjalë për të riun, Ardi Pajaziti. Sipas burimeve...

Arrestohet drenicakja, e kërcënoi një burrë përmes telefonit

para 7 dite - Lajmi.net

Një grua nga Drenasi është arrestuar dje nga Policia e Kosovës. E njëjta, ka përfunduar nën pranga pas dyshimeve për kanosje, shkruan lajmi.net. Ajo dyshohet se përmes telefonit ka kërcënuar viktimën mashkull...

Foshnja 9-muajshe dërgohet e vdekur në Spitalin e Pejës, policia jep detaje

para 7 dite - Lajmi.net

Një vdekje e dyshimtë është raportuar të ketë ndodhur dje në Spitalin e Pejës. Policia me anë të raportit 24-orësh bën me dije se në Spital është sjellë pa shenja jete një foshnje nëntë muajshe, shkruan...

Vëllai tenton të vrasë vëllain në Gjakovë, shkaku i çështjeve pronësore

para 7 dite - Lajmi.net

Policia e Kosovës ka raportuar për një rast tentim-vrasje të ndodhur në Gjakovë. Policia ka arrestuar një person të dyshimtë, pasi që i njëjti për shkaqe pronësore ka shtënë me armë zjarri në drejtim të...

I riu gjendet pa shenja jete, familjarët panë njollat e gjakut në shtëpinë e tyre në Pejë

para 7 dite - Lajmi.net

Një ngjarje mjaftë e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Pejë. Një i ri është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij në Pejë. Kjo është konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës për rajonin...

Klinë: Gjendet i vdekur një person në lum

para 7 dite - Infokusi

Një peshkatar ka njoftuar se ka haur në një trup të pajetë në lum, pasditen e së martës në Klinë, shkruan Gazeta Infokus. Policia ka njoftuar se trupi i pajetë i viktimës është tërhequr nga Mjekësia Ligjore....

Nëna dërgon foshnjën 9-muajshe pa shenja jete në Spitalin e Pejës, dyshohet se vdiq nga helmimi

para 7 dite - Zeri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur të martën, në orët e pasdites, në Pejë. Në Emergjencën e Spitalit të këtij qyteti u dërgua pa shenja jete një foshnje 9-muajshe. Sipas informatave të para nga ekipi mjekësor,...

Vëllai tenton ta vras vëllain me armë zjarri në Gjakovë për shkak të pronës

para 7 dite - Bota Sot

Një 37-vjeçar ka përfunduar në prangat e Policisë, mbrëmë para mesnatës në Gjakovë. Pasi dyshohet se ka tentuar ta vras vëllain e tij me armë zjarri. Sinjali mëson se ngjarja ka ndodhur në rrugën ’’Ferid...

Vdes foshnja 9 muajshe në Rugovë

para 7 dite - KosovaPress

Në Spitalin Rajonal Pejë është sjellë pa shenja jete një foshnje nëntë muajsh. Sipas Policisë rasti ka ndodhur dje në mesditë. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar. Me vendim të prokurorit...

Foshnja 9 muajsh dërgohet në Spital të Pejës pa shenja jete

para 7 dite - Infokusi

Një foshnje, 9 muajsh të martën pasdite është dërguar pa shenja jete në emergjencën e Spitalit Rajonal të Pejës. Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Fadil Gashi, i cili...

Vëllai tenton të vret vëllanë në Gjakovë

para 7 dite - Insajderi.org

Një mashkull kosovar është arrestuar në Gjakovë, pasi që i njëjti ka shtënë me armë zjarri drejt vëllait të tij, për shkaqe pronësore. Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar një armë zjarri, gjashtë...

Gjendet një i vdekur në lumin e Klinës

para 7 dite - KosovaPress

Një peshkatar ka informuar se kishte hasur në një trup të pa jetë (mashkull) në lum. Rasti është raportuar dje dhe po hetohet nga Policia. Trupi i pajetë është tërhequr nga Mjekësia Ligjore.

Babai gjen pa shenja jete djalin 24-vjeçar në ballkonin e banesës në Pejë

para 7 dite - Revista Kosovarja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Pejë, ku një person është gjetur pa shenja jete në ballkonin e banesës së tij. Burimet e Gazetës Sinjali brenda Emergjencës njoftuan...

Ngjarje e rëndë për familjen Pajaziti nga Peja, 24-vjeçari dyshohet se i dha fund jetës në tarracën e banesës

para 7 dite - Revista Kosovarja

Një ngjarje e rëndë ndodhi në orët e para të mëngjesit të sotëm në Pejë, në shtëpinë e familjes Pajaziti, në rrugën “Lekë Dukagjini”, ku kryefamiljari gjeti pa shenja jete djalin e tij 24-vjeçar. I riu,...

Kërcënoi një person, arrestohet një femër në Drenas

para 7 dite - ATV Live

Një femër është arrestuar në Drenas, pasi që përmes telefonit ka kanosur viktimën mashkull kosovar. Sipas raportit 24-orësh të Policisë thuhet se rasti ka ndodhur mbrëmë dhe me vendim të prokurorit, e...

Detaje rrënqethëse për personin që u gjet i vdekur në një lum të Klinës

para 7 dite - Bota Press

Të martën në Klinë është gjetur një trup i pajetë në një lumë.Atë e ka gjetur një peshkatar rreth orës 15:15 dhe e ka njoftuar Policinë. Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka treguar se trupi i pajetë...

Ngjarje e rëndë në Gjakovë, gjuan me armë vëlluan për pronë

para 7 dite - Bota Press

Gjakovari gjuan me armë zjarri vëlluan, tenton ta vret për pronë!Një person është arrestuar mbrëmë në komunën e Gjakovës, pasi kishte gjuajtuar vëlluan e tij me armë zjarri, shkruan Botapress.info Në bazë...

Tragjedi në Kosovë: Babai gjen të vdekur djalin në ballkon

para 7 dite - Bota Press

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Pejë, ku një person është gjetur pa shenja jete në ballkonin e banesës së tij. Sipas emergjencës, në orët e hershme të mëngjesit kanë...

Arrestohet drenicakja, e kërcënoi një burrë përmes telefonit

para 7 dite - Gazeta Metro

Një grua nga Drenasi është arrestuar dje nga Policia e Kosovës. E njëjta, ka përfunduar nën pranga pas dyshimeve për kanosje. Ajo dyshohet se përmes telefonit ka kërcënuar viktimën mashkull kosovar. Me...

Arrestohen dy femra, rrahën një mashkull në Pejë

para 7 dite - Arbresh

Dy femra janë arrestuar pasi kishin rrahur një mashkull, duke i shkaktuar lëndime trupore. Policia e Kosovës bën të ditur se rasti ka ndodhur, të martën, pasdite. RAPORTI: Rr. Adem Jashari , Pejë 21.06.2022-18:00....

Gjuajti me armë në drejtim të vëllaut, Policia arreston një person

para 7 dite - Arbresh

Gjuajti me armë zjarri në drejtim të vëllaut të tij për shkaqe prone. Policia në vendin e ngjarjes ka konfiskuar një armë zjarri, gjashtë gëzhoja te kalibrit 9×9 mm, dy karikatorë, 189 fishekë të kalibrit...

Një person gjendet pa shenja jete në Pejë

para 7 dite - Arbresh

Një person është gjetur pa shenja jete mëngjesin e sotëm në Pejë. Këtë e ka konfirmuar për arbresh.info zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi. “Familjarët kanë vërejtur njolla gjaku. Pas...

Peshkatari gjen një trup pa jetë në lum

para 7 dite - Arbresh

Një person derisa ishte duke peshkuar, ka informuar se kishte hasur në një trup të pa jetë në lum. Trupi i pajetë është tërhequr nga Mjekësia Ligjore. Rasti është duke u hetuar. “Klinë 21.06.2022 – 15:15....

Dërgohet pa shenja jete foshnja 9 muajshe në Spitalin e Pejës, Policia nis hetimet

para 7 dite - Periskopi

Një foshnje nëntë muajsh është dërguar pa shenja jete në Spitalin Rajonal të Pejës. Rastin e ka konfirmuar Policia e Kosovës, përmes raportit 24 orësh. Rasti është cilësuar “hetim i vdekjes”. “Rugovë,...

Kërcënoi një person, arrestohet një femër në Drenas

para 7 dite - KosovaPress

Një femër është arrestuar në Drenas, pasi që përmes telefonit ka kanosur viktimën mashkull kosovar. Rasti ka ndodhur mbrëmë dhe me vendim të prokurorit, e dyshuara është dërguar në mbajtje.

Burri nga Podujeva i rrah dy vëllezërit e tij, arrestohet nga Policia

para 7 dite - Insajderi.org

Një person në Podujevë i ka sulmuar dy vëllezërit e tij. Rasti ka ndodhur të martën rreth orës 20:45, ka raportuar Policia e Kosovës në raportin 24 orësh. “Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi...

Arrestohet drenicakja, e kërcënoi një burrë përmes telefonit

para 7 dite - Insajderi.org

Një grua nga Drenasi është arrestuar dje nga Policia e Kosovës. E njëjta, ka përfunduar nën pranga pas dyshimeve për kërcënim. Ajo dyshohet se përmes telefonit ka kërcënuar viktimën mashkull kosovar. Me...

Dërgohet pa shenja jete një foshnjë nëntë muajshe në Spitalin e Pejës

para 7 dite - Insajderi.org

Një foshnje nëntë muajshe në Pejë është dërguar pa shenja jete në spitalin rajonal të Pejës. “Raportohet se në Spitalin Rajonal Pejë është sjellë pa shenja jete një foshnje nëntë muajsh. Vdekjen e viktimës...

Ky është 24 vjeçari i cili u gjet i vdekur në banesën e tij në Pejë, policia jep detajet

para 7 dite - Insajderi.org

Një 24 vjeçar është gjetur i vdekur në banesën e tij mengjesin e sotëm në Pejë. Zëdhënësi i policisë në këtë rajon, Fadil Gazshi e ka konfirmuar për Gazetën Insajderi se rasti ka ndodhur sot rreth orës...

Një foshnje nëntë muajshe, pa shenja jete dërgohet në spital

para 7 dite - Arbresh

Një foshnje nëntë muajshe është dërguar pa shenja jete në Spitalin e Pejës. Policia e Kosovës bën të ditur se rasti ka ndodhur në Rugovë, rreth orës katër të pasdites, të marten. RAPORTI Rugovë , Pejë...

Peshkatari gjenë një trup të pa jetë në lum

para 7 dite - Arbresh

Një person derisa ishte duke peshkuar, ka informuar se kishte hasur në një trup të pa jetë në lum. Trupi i pajetë është tërhequr nga Mjekësia Ligjore. Rasti është duke u hetuar. RAPORTI Klinë 21.06.2022...

Arrestohet gjakovari, tentoi ta vras vëllain e tij për shkaqe pronësore

para 7 dite - Gazeta Metro

Në Gjakovë është arrestuar një person, pasi që ka tentuar ta vras vëllain e tij për shkaqe pronësore, shkruan Gazeta Metro. Në raportin e Policisë bëhet e ditur se dje është arrestuar i dyshuari mashkull...

Gjendet në lumë një burrë i vdekur në Klinë

para 7 dite - Insajderi.org

Është gjendur i vdekur një burrë nga Klina në lumë nga një peshkatar. “Dëshmitari mashkull kosovar peshkatar ka informuar se kishte hasur në një trup të pa jetë (mashkull) në lum. Trupi i pajetë është...

E rëndë: Nëna dërgon foshnjën 9-muajshe pa shenja jete në Spitalin e Pejës, dyshohet se vdiq nga helmimi

para 7 dite - Bota Press

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur të martën, në orët e pasdites, në Pejë. Në Emergjencën e Spitalit të këtij qyteti u dërgua pa shenja jete një foshnje 9-muajshe. Sipas informatave të para nga ekipi mjekësor,...

Babai e gjen të vdekur djalin 24-vjeçar në ballkonin e banesës në Pejë, dyshohet për vetëvrasje

para 7 dite - Gazeta Metro

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Pejë, ku një person është gjetur pa shenja jete në ballkonin e banesës së tij. Burimet e Gazetës Sinjali brenda Emergjencës njoftuan...

Babai gjen pa shenja jete djalin 24-vjeçar në ballkonin e banesës në Pejë

para 7 dite - Ekonomia Online

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Pejë, ku një person është gjetur pa shenja jete në ballkonin e banesës së tij. Burimet e Gazetës Sinjali brenda Emergjencës njoftuan...

E rëndë: Nëna dërgon foshnjën 9-muajshe pa shenja jete në Spitalin e Pejës, dyshohet se vdiq nga helmimi

para 7 dite - Gazeta Metro

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur të martën, në orët e pasdites, në Pejë. Në Emergjencën e Spitalit të këtij qyteti u dërgua pa shenja jete një foshnje 9-muajshe. Sipas informatave të para nga ekipi mjekësor,...

Nëna dërgon foshnjën 9-muajshe pa shenja jete në Spitalin e Pejës, dyshohet se vdiq nga helmimi

para 7 dite - Revista Kosovarja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur të martën, në orët e pasdites, në Pejë. Në Emergjencën e Spitalit të këtij qyteti u dërgua pa shenja jete një foshnje 9-muajshe. Sipas informatave të para nga ekipi mjekësor,...

Ky është 37 vjeçari nga Gjakova që tentoi ta vras vëllain e tij pas konfliktit për pronë

para 7 dite - Ekonomia Online

Pak më parë u raportua për një tentim vrasje që ndodhi mbrëmë në rrugën “Ferid Domi”, në Gjakovë, ku një 37-vjeçar tentoi ta vras vëllain e tij, për shkak të mosmarrëveshjeve pronësore. Personi që po dyshohet...

Nëna dërgon foshnjën 9-muajshe pa shenja jete në Spitalin e Pejës, dyshohet se vdiq nga helmimi

para 7 dite - Ekonomia Online

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur të martën, në orët e pasdites, në Pejë. Në Emergjencën e Spitalit të këtij qyteti u dërgua pa shenja jete një foshnje 9-muajshe. Sipas informatave të para nga ekipi mjekësor,...

Vëllai tenton ta vras vëllain me armë zjarri në Gjakovë për shkak të pronës

para 7 dite - Ekonomia Online

Një 37-vjeçar ka përfunduar në prangat e Policisë, mbrëmë para mesnatës në Gjakovë, pasi dyshohet se ka tentuar ta vras vëllain e tij me armë zjarri. Sinjali mëson se ngjarja ka ndodhur në rrugën ’’Ferid...

Gjendet i vdekur një person në lumin e Klinës

para një jave - RTV 21

Një person është gjetur i vdekur në lumin e qytetit të Klinës. Sipas zëdhënësit të Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Fadil Gashi, trupi i pajetë është hasur nga një peshkatar i cili më pas ka lajmëruar...

Gjendet i vdekur një person në lumin e Klinës

para një jave - Kallxo

Një person është gjetur i vdekur në lumin e qytetit të Klinës. Kështu ka bërë të ditur për KALLXO.com, zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi. Sipas tij, trupi i pajetë është hasur nga një...

Gjendet një person i mbytur në lumin e Klinës

para një jave - Koha.net

Një person është nxjerrë pa shenja jete në lumin e Klinës, pasditen e së martës, ka konfirmuar Policia e Kosovës. Bazuar në informatat e para, Policia ka thënë se rastin e ka lajmëruar një peshkatar, që...

Gjendet i vdekur një person në lumin e Klinës

para një jave - Reporteri

Një person është gjetur i vdekur këtë të martë në lumin “Drini i Bardh” në Klinë. Lajmin ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Fadil Gashi. Ai tha se policia është njoftuar...

Personi i vdekur në lumin e Klinës, detajet i jep Policia

para një jave - Syri.net Kosova

Një person është gjetur i vdekur këtë të martë në lumin “Drini i Bardh” në Klinë. Lajmin ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Fadil Gashi. Ai tha se policia është njoftuar...

Gjendet i vdekur një person në lumin e Klinës

para një jave - Syri.net Kosova

Një person është gjetur i vdekur në lumin e qytetit të Klinës. Klan Kosova raporton nga vendi i ngjarjes se trupi i pajetë është nxjerrë nga lumi dhe është dërguar për obduksion në Institutin e Mjekësisë...

Gjendet një person i vdekur në Lumin e Klinës

para një jave - Indeks online

Një trup i pa jetë është gjetur sot në Lumin e Klinës, shkruan IndeksOnline. Këtë e ka konfirmuar zëdhënësi i PK-së, në Pejë, Fadil Gashi. Ai tha se një peshkatar ka vërëjtur sot një person në ujë, me...

Gjendet një person pa shenja jete në lumin e Klinës

para një jave - OraInfo

Një person gjendet pa shenja jete në lumin e Klinës. Një person është gjetur i vdekur këtë të martë në lumin “Drini i Bardhë” në Klinë. Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës...

Një person gjendet pa shenja jete në lumin e Klinës

para një jave - GazetaBlic

Një person është gjetur i vdekur këtë të martë në lumin “Drini i Bardhë” në Klinë. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Fadil Gashi. Ai tha se policia është njoftuar...

Gjendet i vdekur një person në lumin e Klinës

para një jave - Zeri

Sot në orët e mesditës është gjendur pa shenja jete një person në afërsi të lumit “Drini i Bardhë” në Klinë. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i PK-së për rajonin e Pejës, Fadil Gashi ku sipas tij, policia...

Një person gjendet pa shenja jete në lumin e Klinës

para një jave - Telegrafi

Një person është gjetur i vdekur këtë të martë në lumin “Drini i Bardhë” në Klinë. Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Fadil Gashi. Ai tha se policia...

Një person gjendet pa shenja jete në lumin e Klinës

para një jave - Bota Sot

Një person është gjetur i vdekur këtë të martë në lumin “Drini i Bardhë” në Klinë. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Fadil Gashi. Ai tha se policia është njoftuar...

Gjendet i vdekur një person në lumin ‘Drini i Bardh’ në Klinë

para një jave - Periskopi

Një person është gjetur i vdekur këtë të martë në lumin “Drini i Bardh” në Klinë. Lajmin për Gazetën Express ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Fadil Gashi. Ai tha se policia...

Gjendet një person i vdekur në Lumin e Klinës

para një jave - Lajmi.net

Një person pa shenja jete është gjendur në Lumin e Klinës sot pasdite. Rasti është konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës për rajonin e Pejës, shkruan lajmi.net. Ata kanë bërë të ditur se trupi i pajetë...

Tragjike: Gjendet një person i mbytur në lumin e Klinës

para një jave - Infokusi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në komunën e Klinës, ku një person është gjetur pa shenja jete në lumin e Klinës. Burimet e Gazetës bëjnë të ditur se dyshohet se viktima është një burrë, i cili ende...

Babai rreh të bijën e mitur, dyshohet se dhe e ka ngacmuar seksualisht

para një jave - NOA

Korçë- Një 47 vjeçar është arrestuar nga policia në Korçë. G.Xh ka dhunuar fizikisht vajzën 12 vjeçare, të cilën dyshohet se e ka ngacmuar seksualisht 1 vit më parë. Gjatë pyetjeve në prani të psikologut,...

Gjendet një person pa shenja jete në lumin e Klinës

para një jave - Arbresh

Pasditen e sotme, është gjetur një person pa shenja jete në lumin “Drini i Bardhë” në Klinë. Rreth orës 15:35 është njoftuar policia e cila menjëherë ka dal në vendin e ngjarjës, shkruan arbresh.info....

Ngjarje e rëndë në Klinë, ka të vdekur…

para një jave - Bota Press

Një person është gjetur i vdekur këtë të martë në lumin “Drini i Bardh” në Klinë, shkruan Gazeta Botapress.info Lajmin ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Fadil Gashi. Ai...

Një person gjendet pa shenja jete në lumin e Klinës

para një jave - ATV Live

2 min Një person është gjetur i vdekur këtë të martë në lumin “Drini i Bardhë” në Klinë. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Fadil Gashi. Ai tha se policia është...

Gjendet i vdekur një person në lumin e Klinës

para një jave - Insajderi.org

Një person është gjetur i vdekur këtë të martë në lumin “Drini i Bardh” në Klinë . Lajmin ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Fadil Gashi. Ai tha se policia është njoftuar...

Gjendet i vdekur një person në lumin e Klinës

para një jave - Gazeta Metro

Një person është gjetur i vdekur këtë të martë në lumin “Drini i Bardh” në Klinë, shkruan Gazeta Metro. Lajmin ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Fadil Gashi. Ai tha se...

Tragjike: Gjendet një person i mbytur në lumin e Klinës

para një jave - Ekonomia Online

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në komunën e Klinës, ku një person është gjetur pa shenja jete në lumin e Klinës. Burimet e Gazetës Sinjali bëjnë të ditur se dyshohet se viktima është një burrë, i cili...

Arrestohet për vjedhje një femër në Fushë-Kosovë

para një jave - RTK

Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar një femër dje në fshatin Nakaradë në Fushë-Kosovë. Sipas raportit të policisë, ajo është arrestuar pasi dyshohet se kishte vjedhur në një shtëpi. Me vendim...

Pejë: Kërcënim me armë në një market, policia arreston të dyshuarin

para një jave - Syri.net Kosova

Të dielën e 19 qershorit ka ndodhur një zënkë në një market në Pejë, ku njëri nga të përfshirët ka përdorur armën. Sipas raportit 24 orësh të policisë, i njëjti është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit...

Therje me thikë në Bardhosh

para një jave - RTV 21

Një person është therur me thike në Bardhosh të Prishtinës. Rasti ka ndodhur në mbrëmjën e 19 qershorit. Sipas raportit ditor të Policisë së Kosovës, viktima ka marrë tretman në Qendrën Klinike Universitare...

Burra e gra në Podujevë rrahen për pronë

para një jave - RTV 21

Gjashtë persona janë arrestuar në Podujevë pasi u rrahen mes vete për çështje prone. Rasti ka ndodhur dje rreth orës 15:25 në Podujevë. “Janë arrestuar gjashtë persona, një femër dhe pesë meshkuj kosovarë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK