LSDM: VMRO-DPMNE po punon për interesa të huaja

para 11 muajve - Ina

LSDM sot përmes një komunikate ka akuzuar se VMRO-DPMNE dhe Hristijan Mickoski me sjellje jashtëzakonisht të papërgjegjshme po i shkaktojnë dëme pozitave shtetërore dhe interesave kombëtare. “Natyrisht,...

LSDM: VMRO-DPMNE po punon për interesa të huaja

para 11 muajve - Tetova Sot

LSDM sot përmes një komunikate ka akuzuar se VMRO-DPMNE dhe Hristijan Mickoski me sjellje jashtëzakonisht të papërgjegjshme po i shkaktojnë dëme pozitave shtetërore dhe interesave kombëtare. “Natyrisht,...

Mickoski për propozimin francez: Kovaçevski duhet të organizoj referendum dhe të vendos populli

para 11 muajve - Koha.mk

Shkup, 23 qershor – Lideri i partisë opozitare VMRO-DPMNE, Hristijan Mickoski në një emision televiziv i bëri ftesë kryeministrit Dimitar Kovaçevski të pranoj zgjedhje të parakohshme parlamentare. Ai tha...

Mickoski: Për propozimin francez, Kovaçevski duhet të organizojë referendum dhe të vendos populli

para 11 muajve - Bota Sot

Lideri i partisë opozitare OBRM-PDUKM, Hristijan Mickoski nga një emision televiziv i bëri ftesë kryeministrit Dimitar Kovaçevski të pranoj zgjedhje të parakohshme parlamentare. Ai tha se nëse kryeministri...

Mickoski: Kovaçevski ka negociuar fshehtas për 6 muaj, tani thotë se nuk di për propozimin francez

para 11 muajve - Ina

“Propozimi francez nuk është dashur të jetë në tavolinë, por ka qenë në tavolinë sepse para disa muajsh dikush e kishte negociuar fshehurazi”, ka deklaruar kryetari i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski në...

Mickoski: Propozimi francez hap negociatat për Shqipërinë, ne s’do mund t’i hapim kapitujt

para 11 muajve - TV21

Lideri i partisë opozitare VMRO-DPMNE, Hristijan Mickoski nuk beson se kryeministri Dimitar Kovaçevski në Bruksel do t’i thotë “jo” propozimit francez pasim siç tha, LSDM-ja dhe Qeveria kanë qenë të njoftuar...

LSDM: VMRO-DPMNE po punon për interesa të huaja

para 11 muajve - Ina

LSDM sot përmes një komunikate ka akuzuar se VMRO-DPMNE dhe Hristijan Mickoski me sjellje jashtëzakonisht të papërgjegjshme po i shkaktojnë dëme pozitave shtetërore dhe interesave kombëtare. “Natyrisht,...

Mickoski: Është negociuar edhe më parë për propozimin francez

para 11 muajve - Zhurnal

Shkup, 23 qershor – Lideri i partisë opozitare VMRO-DPMNE, Hristijan Mickoski nuk beson se kryeministri Dimitar Kovaçevski në Bruksel do t’i thotë “jo” propozimit francez pasim siç tha, LSDM-ja dhe Qeveria...

Mickoski: Për propozimin francez, Kovaçevski duhet të organizoj referendum dhe të vendos populli

para 11 muajve - Telegrafi

Lideri i partisë opozitare OBRM-PDUKM, Hristijan Mickoski nga një emision televiziv i bëri ftesë kryeministrit Dimitar Kovaçevski të pranoj zgjedhje të parakohshme parlamentare. Ai tha se nëse kryeministri...

Mickoski: Propozimi francez hap negociatat për Shqipërinë, ne s’do mund t’i hapim kapitujt

para 11 muajve - Shenja

Lideri i partisë opozitare VMRO-DPMNE, Hristijan Mickoski nuk beson se kryeministri Dimitar Kovaçevski në Bruksel do t’i thotë “jo” propozimit francez pasim siç tha, LSDM-ja dhe Qeveria kanë qenë të njoftuar...

LSDM: VMRO-DPMNE po punon për interesa të huaja

para 11 muajve - Almakos

LSDM sot përmes një komunikate ka akuzuar se VMRO-DPMNE dhe Hristijan Mickoski me sjellje jashtëzakonisht të papërgjegjshme po i shkaktojnë dëme pozitave shtetërore dhe interesave kombëtare. “Natyrisht,...

LSDM: VMRO punon për interesa të huaja

para 11 muajve - Revista

LSDM sot përmes një komunikate ka akuzuar se VMRO-DPMNE dhe Hristijan Mickoski me sjellje jashtëzakonisht të papërgjegjshme po i shkaktojnë dëme pozitave shtetërore dhe interesave kombëtare. “Natyrisht,...

LSDM: VMRO-DPMNE po punon për interesa të huaja

para 11 muajve - Lajm

LSDM sot përmes një komunikate ka akuzuar se VMRO-DPMNE dhe Hristijan Mickoski me sjellje jashtëzakonisht të papërgjegjshme po i shkaktojnë dëme pozitave shtetërore dhe interesave kombëtare. “Natyrisht,...

Mickoski për propozimin francez: Kovaçevski duhet të organizoj referendum dhe të vendos populli

para 11 muajve - Top24

Lideri i partisë opozitare VMRO-DPMNE, Hristijan Mickoski në një emision televiziv i bëri ftesë kryeministrit Dimitar Kovaçevski të pranoj zgjedhje të parakohshme parlamentare. Ai tha se nëse kryeministri...

Mickoski: Propozimi francez hap negociatat për Shqipërinë, ne s’do mund t’i hapim kapitujt

para 11 muajve - Lajm

Lideri i partisë opozitare VMRO-DPMNE, Hristijan Mickoski nuk beson se kryeministri Dimitar Kovaçevski në Bruksel do t’i thotë “jo” propozimit francez pasim siç tha, LSDM-ja dhe Qeveria kanë qenë të njoftuar...

Shkup: Vëmendja e përqendruar tek Parlameni i Bullgarisë

para 11 muajve - Top Channel

Maqedonia e Veriut fare pranë vendimit për hapjen e bisedimeve me BE-në. Në Bullgari është arritur një kompromis mbi propozimin francez për bisedimet mes Shkup – BE. Vendimi pritet të votohet në parlamentin...

VMRO-Popullore: Propozimi francez ka shumë elemente që janë në interes të Maqedonisë së Veriut

para 11 muajve - Ina

VMRO-Popullore thotë se propozimi francez ka shumë elemente që janë në interes të Maqedonisë së Veriut Nga partia e Ljube Boshkovskit vlerësojnë se propozimi është i dobishëm për tejkalimin e vetos dhe...

VMRO-Popullore: Propozimi francez ka shumë elemente që janë në interes të Maqedonisë së Veriut

para 11 muajve - Tetova Sot

VMRO-Popullore thotë se propozimi francez ka shumë elemente që janë në interes të Maqedonisë së Veriut Nga partia e Ljube Boshkovskit vlerësojnë se propozimi është i dobishëm për tejkalimin e vetos dhe...

Opozita në RMV: Jo planit francez për ngërçin me Bullgarinë

para 11 muajve - Klan

Opozita në RMV: Jo planit francez për ngërçin me Bullgarinë VMRO-DPMNE: Shkojmë në zgjedhje, e vendos populli Qeveria e pranon propozimin francez, kurse VMRO-DPMNE-ja – JO. Të shkojmë në zgjedhje dhe populli...

OBRM-Popullore: Propozimi francez ka shumë elemente që janë në interes të Maqedonisë së Veriut

para 11 muajve - Telegrafi

OBRM-Popullore thotë se propozimi francez ka shumë elemente që janë në interes të Maqedonisë së Veriut Nga partia e Ljube Boshkovskit vlerësojnë se propozimi është i dobishëm për tejkalimin e vetos dhe...

OBRM-Popullore: Propozimi francez ka shumë elemente që janë në interes të Maqedonisë së Veriut

para 11 muajve - Bota Sot

OBRM-Popullore thotë se propozimi francez ka shumë elemente që janë në interes të Maqedonisë së Veriut Nga partia e Ljube Boshkovskit vlerësojnë se propozimi është i dobishëm për tejkalimin e vetos dhe...

Shkup: Vëmendja e përqendruar tek Parlameni i Bullgarisë

para 11 muajve - DW

Maqedonia e Veriut fare pranë vendimit për hapjen e bisedimeve me BE-në. Në Bullgari është arritur një kompromis mbi propozimin francez për bisedimet mes Shkup - BE. Vendimi pritet të votohet në parlamentin...

VMRO-Popullore: Propozimi francez ka shumë elemente që janë në interes të Maqedonisë së Veriut

para 11 muajve - Lajm

VMRO-Popullore thotë se propozimi francez ka shumë elemente që janë në interes të Maqedonisë së Veriut Nga partia e Ljube Boshkovskit vlerësojnë se propozimi është i dobishëm për tejkalimin e vetos dhe...

(VIDEO) VMRO nuk e mbështet propozimin francez, kërkon zgjedhje të parakohshme

para 11 muajve - Shenja

Partia opozitare VMRO-DPMNE është kundër propozimit francez dhe nuk e pranon të njëjtën. Nga kjo parti thonë se kryeministri Dimitar Kovaçevski, dhe ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani janë fajtorë...

Kontesti me Bullgarinë, VMRO-DPMNE nuk e pranon propozimin francez

para 11 muajve - Aktuale

VMRO-DPMNE nuk e pranon propozimin francez për zgjidhjen e kontestit me Bullgarinë, ndërsa akuzon Qeverinë se atë e ka bërë fshehurazi dhe këtë duhet hapur të ia pranojë opinionit. VMRO kërkon zgjedhje...

VMRO-DPMNE: Nëse propozimi francez është i mirë – shkojmë në zgjedhje

para 11 muajve - Klan Macedonia

“VMRO-DPMNE HEDH POSHTË PROPOZIMIN FRANCEZ” Qeveria e pranon propozimin francez, kurse VMRO-DPMNE-ja – JO. Të shkojmë në zgjedhje dhe populli të vendos. Është kjo oferta nga opozita maqedonase, që sipas...

VMRO-DPMNE: Nëse propozimi francez është i mirë – shkojmë në zgjedhje

para 11 muajve - Ina

Qeveria e pranon propozimin francez, kurse VMRO-DPMNE-ja – JO. Të shkojmë në zgjedhje dhe populli të vendos. Është kjo oferta nga opozita maqedonase, që sipas tyre, diplomatë në vend dh eish-funksionarë...

VMRO-DPMNE: Nëse propozimi francez është i mirë – shkojmë në zgjedhje

para 11 muajve - Lajm

Qeveria e pranon propozimin francez, kurse VMRO-DPMNE-ja – JO. Të shkojmë në zgjedhje dhe populli të vendos. Është kjo oferta nga opozita maqedonase, që sipas tyre, diplomatë në vend dh eish-funksionarë...

LSDM: Mickoski më mirë të tërhiqet nga këto politika destruktive, e mori mesazhin nga qytetarët

para 11 muajve - Zhurnal

Shkup, 22 qershor – VMRO-DPMNE dhe Hristijan Mickoski, në debaklin e tyre nga mitingu, morën mesazh të qartë nga qytetarët se nuk duan bllokada dhe destruksione, thonë nga LSDM. Nga partia në pushtet shprehen...

OBRM-PDUKM: Partnerët e koalicionit në qeveri të refuzojnë propozimin e Parisit

para 11 muajve - Telegrafi

Partnerët e koalicionit në qeverinë e LSDM-së dhe BDI-së ta refuzojnë propozimin e Parisit, përndryshe janë bashkëpunëtorë të Kovaçevskit, reagojnë nga OBRM-PDUKM dhe shtojnë se RDM, LDM, Partia e Pensionistëve,...

VMRO: Partnerët e koalicionit në qeveri të refuzojnë propozimin e Parisit

para 11 muajve - Tetova Sot

Partnerët e koalicionit në qeverinë e LSDM-së dhe BDI-së ta refuzojnë propozimin e Parisit, përndryshe janë bashkëpunëtorë të Kovaçevskit, reagojnë nga VMRO-DPMNE dhe shtojnë se RDM, LDM, Partia e Pensionistëve,...

VMRO: Partnerët e koalicionit në qeveri të refuzojnë propozimin e Parisit

para 11 muajve - Lajm

Partnerët e koalicionit në qeverinë e LSDM-së dhe BDI-së ta refuzojnë propozimin e Parisit, përndryshe janë bashkëpunëtorë të Kovaçevskit, reagojnë nga VMRO-DPMNE dhe shtojnë se RDM, LDM, Partia e Pensionistëve,...

Pendarovski, Mickoskit: Pa opozitën Kuvendi kurrë nuk ka pasur dy të tretat

para 11 muajve - Fakte

Shkup, 21 Qershor – Presidenti Stevo Pendarovski njofton se sot ka biseduar me liderin e VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski për situatën aktuale politike dhe kontestin me Bullgarinë. “Më pyeti, kemi pasur...

Pendarovski, Mickoskit: Pa opozitën Kuvendi kurrë nuk ka pasur dy të tretat

para 11 muajve - Ina

Presidenti Stevo Pendarovski njofton se sot ka biseduar me liderin e VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski për situatën aktuale politike dhe kontestin me Bullgarinë. “Më pyeti, kemi pasur një diskutim të gjatë...

Pendarovski, Mickoskit: Pa opozitën Kuvendi kurrë nuk ka pasur dy të tretat

para 11 muajve - Medial

Shkup, 21 Qershor – Presidenti Stevo Pendarovski njofton se sot ka biseduar me liderin e VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski për situatën aktuale politike dhe kontestin me Bullgarinë. “Më pyeti, kemi pasur...

Pendarovski, Mickoskit: Pa opozitën Kuvendi kurrë nuk ka pasur dy të tretat

para 11 muajve - Zhurnal

Shkup, 21 Qershor – Presidenti Stevo Pendarovski njofton se sot ka biseduar me liderin e VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski për situatën aktuale politike dhe kontestin me Bullgarinë. “Më pyeti, kemi pasur...

Pendarovski, Mickoskit: Pa opozitën Kuvendi kurrë nuk ka pasur dy të tretat

para 11 muajve - Zyrtare

Presidenti Stevo Pendarovski njofton se sot ka biseduar me liderin e VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski për situatën aktuale politike dhe kontestin me Bullgarinë. “Më pyeti, kemi pasur një diskutim të gjatë...

Pendarovski, Mickoskit: Pa opozitën Kuvendi kurrë nuk ka pasur dy të tretat

para 11 muajve - InFokus

Shkup, 21 Qershor – Presidenti Stevo Pendarovski njofton se sot ka biseduar me liderin e VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski për situatën aktuale politike dhe kontestin me Bullgarinë. “Më pyeti, kemi pasur...

Pendarovski, Mickoskit: Pa opozitën Kuvendi kurrë nuk ka pasur dy të tretat

para 11 muajve - Shenja

Presidenti i vendit, Stevo Pendarovski ka bërë të ditur se sot ka biseduar me kreun e VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski për situtatën aktuale politike dhe kontestin me Bullgarinë/ “Më pyeti, kemi pasur...

Pendarovski, Mickoskit: Pa opozitën Kuvendi kurrë nuk ka pasur dy të tretat

para 11 muajve - Argument

Shkup, 21 Qershor – Presidenti Stevo Pendarovski njofton se sot ka biseduar me liderin e VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski për situatën aktuale politike dhe kontestin me Bullgarinë. “Më pyeti, kemi pasur...

Pendarovski, Mickoskit: Pa opozitën Kuvendi kurrë nuk ka pasur dy të tretat

para 11 muajve - Daily News

Shkup, 21 Qershor – Presidenti Stevo Pendarovski njofton se sot ka biseduar me liderin e VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski për situatën aktuale politike dhe kontestin me Bullgarinë. “Më pyeti, kemi pasur...

Pendarovski, Mickoskit: Pa opozitën Kuvendi kurrë nuk ka pasur dy të tretat

para 11 muajve - GazetaMax

Shkup, 21 Qershor – Presidenti Stevo Pendarovski njofton se sot ka biseduar me liderin e VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski për situatën aktuale politike dhe kontestin me Bullgarinë. “Më pyeti, kemi pasur...

Pendarovski, Mickoskit: Pa opozitën Kuvendi kurrë nuk ka pasur dy të tretat

para 11 muajve - Arbresh

Presidenti Stevo Pendarovski njofton se sot ka biseduar me liderin e OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoski për situatën aktuale politike dhe kontestin me Bullgarinë. “Më pyeti, kemi pasur një diskutim të gjatë...

Pendarovski, Mickoskit: Pa opozitën Kuvendi kurrë nuk ka pasur dy të tretat

para 11 muajve - Lajm

Presidenti Stevo Pendarovski njofton se sot ka biseduar me liderin e VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski për situatën aktuale politike dhe kontestin me Bullgarinë. “Më pyeti, kemi pasur një diskutim të gjatë...

VMRO: Qeveria po e lejon bullgarizimin e Maqedonisë, e ka pranuar propozimin francez

para 11 muajve - Zhurnal

Shkup, 21 Qershor – Partia opozitare maqedonase VMRO-DPMNE, duke u bazuar në informacione që i kanë marrë si parti, thonë se në kanalet për komunikim mes Ministrisë së Jashtme të Maqedonisë dhe Francës...

Mickovski ende nuk ka hequr dorë nga ideja për Afrim Gashin kryeministër

para 11 muajve - Almakos

Lideri i opozites maqedonase Hristjan Mickovski i cilësoi si fyese komentet e kryeministrit Edi Rama në samitin e fundit rajonal të Selanikut, ku e prezantoi shefin e qeverisë së Shkupit, si kryeministër...

OBRM-PDUKM: Qeveria po e lejon bullgarizimin e Maqedonisë, e ka pranuar propozimin francez

para 11 muajve - Bota Sot

Partia opozitare maqedonase OBRM-PDUKM, duke u bazuar në informacione që i kanë marrë si parti, thonë se në kanalet për komunikim mes Ministrisë së Jashtme të Maqedonisë dhe Francës është miratuar propozimi...

A është ylli në ballë pasi ka rënë në bunar shkak që Afrimi Gashi është pëlqyer nga Mickovski?

para 11 muajve - Zhurnal

Shkup, 21 qershor – Afrim Gashi është politikani i vetëm shqiptar që kreu i partisë nacionaliste e dikur hapur anti-shqiptare, Hristijan Mickovski, e ka për qejfi, madje ai e ka propozuar edhe për kryeministër....

OBRM-PDUKM: Qeveria po e lejon bullgarizimin e Maqedonisë, e ka pranuar propozimin francez

para 11 muajve - Telegrafi

Partia opozitare maqedonase OBRM-PDUKM, duke u bazuar në informacione që i kanë marrë si parti, thonë se në kanalet për komunikim mes Ministrisë së Jashtme të Maqedonisë dhe Francës është miratuar propozimi...

“Propozimi francez e ka marrë aminin e Qeverisë”, VMRO-DPMNE thotë se Qeveria po lejon bullgarizimin e Maqedonisë

para 11 muajve - TV21

Nga VMRO-DPMNE, duke u bazuar në informacione që i kanë marrë si parti, thonë se në kanalet për komunikim mes Ministrisë së Jashtme të Maqedonisë dhe Francës është miratuar propozimi francez për zgjidhjen...

“Qeveria po lejon bullgarizimin e Maqedonisë”

para 11 muajve - Nistori

Nga VMRO-DPMNE, duke u bazuar në informacionet e tyre, thonë se në kanalet për komunikim mes Ministrisë së Jashtme të Maqedonisë dhe Francës është miratuar propozimi francez për zgjidhjen e kontestit....

VMRO-DPMNE: Qeveria po e lejon bullgarizimin e Maqedonisë, e ka pranuar propozimin francez

para 11 muajve - in7

Partia opozitare maqedonase VMRO-DPMNE, duke u bazuar në informacione që i kanë marrë si parti, thonë se në kanalet për komunikim mes Ministrisë së Jashtme të Maqedonisë dhe Francës është miratuar propozimi...

VMRO: Qeveria po e lejon bullgarizimin e Maqedonisë, e ka pranuar propozimin francez

para 11 muajve - Almakos

Partia opozitare maqedonase VMRO-DPMNE, duke u bazuar në informacione që i kanë marrë si parti, thonë se në kanalet për komunikim mes Ministrisë së Jashtme të Maqedonisë dhe Francës është miratuar propozimi...

VMRO-DPMNE: “Qeveria po e lejon bullgarizimin e Maqedonisë, e ka pranuar propozimin francez”

para 11 muajve - Pa censure

Partia opozitare maqedonase OBRM-PDUKM, duke u bazuar në informacione që i kanë marrë si parti, thonë se në kanalet për komunikim mes Ministrisë së Jashtme të Maqedonisë dhe Francës është miratuar propozimi...

VMRO: Qeveria po e lejon bullgarizimin e Maqedonisë, e ka pranuar propozimin francez

para 11 muajve - Lajm

Partia opozitare maqedonase VMRO-DPMNE, duke u bazuar në informacione që i kanë marrë si parti, thonë se në kanalet për komunikim mes Ministrisë së Jashtme të Maqedonisë dhe Francës është miratuar propozimi...

Mickoski: Unë propozova Afrim Gashi të bëhet kryeministër, por BDI dhe LSDM refuzuan

para 11 muajve - Aktuale

Lideri i opozites maqedonase Hristjan Mickovski i cilësoi si fyese komentet e kryeministrit Edi Rama në samitin e fundit rajonal të Selanikut, ku e prezantoi shefin e qeverisë së Shkupit, si kryeministër...

Mickoski: Propozova Afrim Gashin që të bëhet kryeministër por BDI dhe LSDM refuzuan

para 11 muajve - Telegrafi

Lideri i partisë opozitare OBRM-PDUKM, Hristjan Mickoski i cilësoi si fyese komentet e kryeministrit Edi Rama në samitin e fundit rajonal të Selanikut, ku e prezantoi shefin e qeverisë së Shkupit, si kryeministër...

Kim Mehmeti: BDI-ja qeverinë e ardhshme e bën me VMRO-në

para 11 muajve - Ina

Shkrimtari dhe publicisti nga Maqedonia e Veriut, Kim Mehmeti, në një paraqitje televizive në Syri TV, ka analizuar situatën e fundit politike në hapësirën shqiptare si dhe ka folur edhe për rrethanat...

Mickoski: Propozova Afrim Gashin që të bëhet kryeministër por BDI dhe LSDM refuzuan

para 11 muajve - InfoShqip

Lideri i partisë opozitare OBRM-PDUKM, Hristjan Mickoski i cilësoi si fyese komentet e kryeministrit Edi Rama në samitin e fundit rajonal të Selanikut, ku e prezantoi shefin e qeverisë së Shkupit, si kryeministër...

Kim Mehmeti: BDI-ja qeverinë e ardhshme e bën me VMRO-në

para 11 muajve - InfoShqip

Shkrimtari dhe publicisti nga Maqedonia e Veriut, Kim Mehmeti, në një paraqitje televizive në Syri TV, ka analizuar situatën e fundit politike në hapësirën shqiptare si dhe ka folur edhe për rrethanat...

Kim Mehmeti: BDI-ja qeverinë e ardhshme e bën me VMRO-në

para 11 muajve - Tetova Sot

Shkrimtari dhe publicisti nga Maqedonia e Veriut, Kim Mehmeti, në një paraqitje televizive në Syri TV, ka analizuar situatën e fundit politike në hapësirën shqiptare si dhe ka folur edhe për rrethanat...

Mickoski: Unë propozova Afrim Gashi të bëhet kryeministër, por BDI dhe LSDM refuzuan

para 11 muajve - Ina

Lideri i opozites maqedonase Hristjan Mickovski i cilësoi si fyese komentet e kryeministrit Edi Rama në samitin e fundit rajonal të Selanikut, ku e prezantoi shefin e qeverisë së Shkupit, si kryeministër...

Mickoski: Unë propozova Afrim Gashi të bëhet kryeministër, por BDI dhe LSDM refuzuan

para 11 muajve - Lajm

Lideri i opozites maqedonase Hristjan Mickovski i cilësoi si fyese komentet e kryeministrit Edi Rama në samitin e fundit rajonal të Selanikut, ku e prezantoi shefin e qeverisë së Shkupit, si kryeministër...

Mickoski: Unë propozova Afrim Gashi të bëhet kryeministër, por BDI dhe LSDM refuzuan

para 11 muajve - Tetova Sot

Shkup, 21 qershor – Lideri i opozites maqedonase Hristjan Mickovski i cilësoi si fyese komentet e kryeministrit Edi Rama në samitin e fundit rajonal të Selanikut, ku e prezantoi shefin e qeverisë së Shkupit,...

Mickoski: Deputetët e VMRO-së nuk do të votojnë ndryshimet kushtetuese, nuk bëjmë gabime si në vitin 2018

para 11 muajve - Tetova Sot

Kreu i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski ka deklaruar në një intervistë televizive se përbërja parlamentare e VMRO-DPMNE-së, 100 përqind nuk ​​do të votojë ndryshimet kushtetuese për të pranuar kërkesat...

Kim Mehmeti: BDI-ja qeverinë e ardhshme e bën me VMRO-në

para 11 muajve - Lajm

Shkrimtari dhe publicisti nga Maqedonia e Veriut, Kim Mehmeti, në një paraqitje televizive në Syri TV, ka analizuar situatën e fundit politike në hapësirën shqiptare si dhe ka folur edhe për rrethanat...

Mickoski: Unë propozova Afrim Gashi të bëhet kryeministër, por BDI dhe LSDM refuzuan

para 11 muajve - Fakti Ditor

Lideri i opozites maqedonase Hristjan Mickovski i cilësoi si fyese komentet e kryeministrit Edi Rama në samitin e fundit rajonal të Selanikut, ku e prezantoi shefin e qeverisë së Shkupit, si kryeministër...

Kim Mehmeti: E dinë edhe LSDM-ja edhe BDI-ja se qeverinë e ardhshme do ta bëj VMRO-DPMNE-ja

para 11 muajve - Almakos

Shkrimtari dhe publicisti nga Maqedonia e Veriut, Kim Mehmeti, në një paraqitje televizive në Syri TV, ka analizuar situatën e fundit politike në hapësirën shqiptare si dhe ka folur edhe për rrethanat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK