Presidentja e Parlamentit Europian: Ne përnjëmend duhet të flasim sot për dhënien e liberalizimit për Kosovën

para 6 dite - Zhurnal

Presidentja e Parlamentit Europian, Roberta Metsola e ka quajtur historike, ditën e sotme, kur dhe ka nisur Samiti i BE-së me vendet e Ballkanit Perëndimor. Ajo ka rënditur disa pika rreth asaj se pse...

Presidentja e PE-së: Kosovës duhet t’i liberalizohen vizat

para 6 dite - Telegrafi

Presidentja e Parlamentit Evropian, Roberta Metsola, e ka cilësuar ditën e sotme si historike, ndërkohë që Samiti i Bashkimit Evropian me vendet e Ballkanit Perëndimor tashmë ka nisur punimet. Para mediave,...

'Sot është ditë historike, duhet t’i liberalizohen vizat Kosovës'

para 6 dite - Syri.net Kosova

Presidentja e Parlamentit Europian, Roberta Metsola, e ka cilësuar si historike ditën e sotme kur po mbahet Samiti BE-Ballkani Perëndimor në Bruksel. Duke folur në emër të eurodeputetëve, Metsola tha se...

Presidentja e PE-së: Sot është ditë historike, duhet t’i liberalizohen vizat Kosovës

para 6 dite - Reporteri

Presidentja e Parlamentit Europian, Roberta Metsola, e ka cilësuar si historike ditën e sotme kur po mbahet Samiti BE-Ballkani Perëndimor në Bruksel. Duke folur në emër të eurodeputetëve, Metsola tha se...

Presidentja e PE-së: Sot ditë historike, duhet t’i liberalizohen vizat Kosovës

para 6 dite - Zeri

Presidentja e Parlamentit Evropian, Roberta Metsola, e ka cilësuar si historike ditën e sotme, kur po mbahet Samiti BE - Ballkan Perëndimor, në Bruksel. Duke folur në emër të eurodeputetëve, Metsola tha...

Presidentja e PE-së: Sot është ditë historike, duhet t’i liberalizohen vizat Kosovës

para 6 dite - Gazeta Express

Presidentja e Parlamentit Europian, Roberta Metsola, e ka cilësuar si historike ditën e sotme kur po mbahet Samiti BE-Ballkani Perëndimor në Bruksel. Duke folur në emër të eurodeputetëve, Metsola tha se...

Presidentja e PE-së: Sot është ditë historike, duhet t’i liberalizohen vizat Kosovës

para 6 dite - GazetaBlic

Presidentja e Parlamentit Europian, Roberta Metsola, e ka cilësuar si historike ditën e sotme kur po mbahet Samiti BE-Ballkani Perëndimor në Bruksel. Duke folur në emër të eurodeputetëve, Metsola tha se...

Metsola: Sot është ditë historike, duhet t’i liberalizohen vizat Kosovës

para 6 dite - OraInfo

Presidentja e PE-së: Sot është ditë historike, duhet t’i liberalizohen vizat Kosovës. Presidentja e Parlamentit Europian, Roberta Metsola, e ka cilësuar si historike ditën e sotme kur po mbahet Samiti...

Presidentja e Parlamentit Europian: Ne përnjëmend duhet të flasim sot për dhënien e liberalizimit për Kosovën

para 6 dite - Tetova Sot

Presidentja e Parlamentit Europian, Roberta Metsola e ka quajtur historike, ditën e sotme, kur dhe ka nisur Samiti i BE-së me vendet e Ballkanit Perëndimor. Ajo ka rënditur disa pika rreth asaj se pse...

Presidentja e Parlamentit Evropian: Sot është ditë historike, duhet t’i liberalizohen vizat Kosovës

para 6 dite - Infokusi

Presidentja e Parlamentit Evropian, Roberta Metsola, e ka cilësuar ditën e sotme si historike. Në kohën kur edhe po mbahet Samiti i BE-Ballkanit Perëndimor në Bruksel, ajo theksoi se liberalizimi për kosovarët...

Presidentja e Parlamentit Evropian: Sot është ditë historike, duhet t’i liberalizohen vizat Kosovës

para 6 dite - Lajmi.net

Presidentja e Parlamentit Evropian, Roberta Metsola, e ka cilësuar ditën e sotme si historike. Në kohën kur edhe po mbahet Samiti i BE-Ballkanit Perëndimor në Bruksel, ajo theksoi se liberalizimi për kosovarët...

Presidentja e Parlamentit Europian: Sot është ditë historike, duhet t’i liberalizohen vizat Kosovës

para 6 dite - Gazeta Metro

Presidentja e Parlamentit Evropian, Roberta Metsola, e ka cilësuar ditën e sotme si historike. Në kohën kur edhe po mbahet Samiti i BE-Ballkanit Perëndimor në Bruksel, ajo theksoi se liberalizimi për kosovarët...

“Sot është ditë historike, duhet t’i liberalizohen vizat Kosovës”

para 6 dite - Arbresh

Presidentja e Parlamentit Evropian, Roberta Metsola, e ka cilësuar ditën e sotme si historike, në kohën kur edhe po mbahet Samiti i BE-Ballkanit Perëndimor në Bruksel. Metsola, theksoi se liberalizimi...

“Të hapen negociatat për Shqipërinë dhe RMV”, presidentja e PE: Të liberalizohen vizat për Kosovën

para 6 dite - FaxWeb

Presidentja e Parlamentit Europian, Roberta Metsola, e ka cilësuar si historike ditën e sotme kur po mbahet Samiti BE-Ballkani Perëndimor në Bruksel. Duke folur në emër të eurodeputetëve, Metsola tha se...

Presidentja e PE-së: Sot është ditë historike, duhet t’i liberalizohen vizat Kosovës

para 6 dite - Ekonomia Online

Presidentja e Parlamentit Europian, Roberta Metsola, e ka cilësuar si historike ditën e sotme kur po mbahet Samiti BE-Ballkani Perëndimor në Bruksel. Duke folur në emër të eurodeputetëve, Metsola tha se...

Presidentja e PE-së: Sot është dita kur Kosovës duhet t’i liberalizohen vizat

para 6 dite - Epoka e Re

Presidentja e Parlamentit Evropian, Roberta Metsola, e ka cilësuar si historike ditën e sotme ku po mbahet Samiti BE-Ballkani Perëndimor në Bruksel. Metsola tha se sot është dita kur duhet të nisin negociata...

Presidentja e PE-së: Sot është ditë historike, duhet t’i liberalizohen vizat Kosovës

para 6 dite - Revista Kosovarja

Presidentja e Parlamentit Europian, Roberta Metsola, e ka cilësuar si historike ditën e sotme kur po mbahet Samiti BE-Ballkani Perëndimor në Bruksel. Duke folur në emër të eurodeputetëve, Metsola tha se...

Presidentja e Parlamentit Europian: Ne përnjëmend duhet të flasim sot për dhënien e liberalizimit për Kosovën

para 6 dite - Informatat

Presidentja e Parlamentit Europian, Roberta Metsola e ka quajtur historike, ditën e sotme, kur dhe ka nisur Samiti i BE-së me vendet e Ballkanit Perëndimor. Ajo ka rënditur disa pika rreth asaj se pse...

Presidentja e PE’së: Sot është ditë historike, duhet t’i liberalizohen vizat Kosovës

para 6 dite - Periskopi

Presidentja e Parlamentit Europian, Roberta Metsola, e ka cilësuar si historike ditën e sotme kur po mbahet Samiti BE-Ballkani Perëndimor në Bruksel. Duke folur në emër të eurodeputetëve, Metsola tha se...

Presidentja e Parlamentit Evropian: Sot është ditë historike, duhet t’i liberalizohen vizat Kosovës

para 6 dite - Fakti Ditor

Presidentja e Parlamentit Evropian, Roberta Metsola, e ka cilësuar ditën e sotme si historike. Në kohën kur edhe po mbahet Samiti i BE-Ballkanit Perëndimor në Bruksel, ajo theksoi se liberalizimi për kosovarët...

Presidentja e Parlamentit Evropian: Sot është ditë historike, duhet t’i liberalizohen vizat Kosovës

para 6 dite - Gazeta Metro

Presidentja e Parlamentit Evropian, Roberta Metsola, e ka cilësuar ditën e sotme si historike. Në kohën kur edhe po mbahet Samiti i BE-Ballkanit Perëndimor në Bruksel, ajo theksoi se liberalizimi për kosovarët...

Presidentja e PE-së: Sot është dita kur Kosovës duhet t’i liberalizohen vizat

para 6 dite - Insajderi.org

Presidentja e Parlamentit Europian, Roberta Metsola, e ka cilësuar si historike ditën e sotme ku po mbahet Samiti BE-Ballkani Perëndimor në Bruksel. Metsola tha se sot është dita kur duhet të nisin negociata...

“Sot është ditë historike, duhet t’i liberalizohen vizat Kosovës”

para 6 dite - Arbresh

Presidentja e Parlamentit Evropian, Roberta Metsola, e ka cilësuar ditën e sotme si historike, në kohën kur edhe po mbahet Samiti i BE-Ballkanit Perëndimor në Bruksel. Metsola, theksoi se liberalizimi...

Gjermania e do liberalizimin për Kosovën, Franca hesht

para një jave - OraInfo

Të hënën ishin shefat e shefet e diplomacisë, kurse të martën, në Luksemburg, u takuan ata të punëve evropiane. Përfaqësuesit e 27 vendeve anëtare të Bashkimit Evropian, po bëjnë përgatitjet e fundit për...

Gjermania e do liberalizimin për Kosovën, Franca hesht

para një jave - Zeri

Të hënën ishin shefat e shefet e diplomacisë, kurse të martën, në Luksemburg, u takuan ata të punëve evropiane. Përfaqësuesit e 27 vendeve anëtare të Bashkimit Evropian, po bëjnë përgatitjet e fundit për...

Gjermania e do liberalizimin për Kosovën, Franca hesht

para një jave - Indeks online

Të hënën ishin shefat e shefet e diplomacisë, kurse të martën, në Luksemburg, u takuan ata të punëve evropiane. Përfaqësuesit e 27 vendeve anëtare të Bashkimit Evropian, po bëjnë përgatitjet e fundit për...

Gjermania e do liberalizimin për Kosovën, Franca hesht

para një jave - Infokusi

Të hënën ishin shefat dhe shefet e diplomacisë, kurse të martën, në Luksemburg, u takuan ata të punëve evropiane. Përfaqësuesit e 27 vendeve anëtare të Bashkimit Evropian, po bëjnë përgatitjet e fundit...

Ministrja gjermane: “Sinjal se liberalizimi i vizave më në fund po vjen”

para një jave - Bota Sot

Ministrja Gjermane e Shtetit për Evropën, Anna Luhrmann ka thënë se Samiti i Bashkimit Evropian, i cili zhvillohet gjatë kësaj jave, duhet t’i çojë sinjal pozitiv Kosovës për liberalizimin e vizave. Derisa...

Ministrja gjermane: Samiti i BE-së t’i çojë sinjal Kosovës se liberalizimi po vjen

para një jave - GazetaBlic

Ministrja Gjermane e Shtetit për Evropën, Anna Luhrmann ka thënë se Samiti i Bashkimit Evropian, i cili zhvillohet gjatë kësaj jave, duhet t’i çojë sinjal pozitiv Kosovës për liberalizimin e vizave. Derisa...

Ministrja gjermane: Samiti i BE-së t’i çojë sinjal Kosovës se liberalizimi po vjen

para një jave - Revista Kosovarja

Ministrja Gjermane e Shtetit për Evropën, Anna Luhrmann ka thënë se Samiti i Bashkimit Evropian, i cili zhvillohet gjatë kësaj jave, duhet t’i çojë sinjal pozitiv Kosovës për liberalizimin e vizave. Derisa...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK