Vuçiq i përgjigjet kancelarit gjerman për njohjen e Kosovës

para 6 dite - RTV 21

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, iu është përgjigjur kancelarit gjerman Olaf Scholz, i cili i ka thënë Vuçiqit se pret që Serbia ta njohë Kosovën. Përgjigjja e Vuçiq ishte e shkurtë “Edhe unë i...

Vuçiç: Harrojeni se do ta njohim Kosovën

para 6 dite - Alsat-M

Nga samiti i BE-së në Bruksel ka folur për mediat edhe Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, i cili është pyetur nga mediat e rajonit, nëse pret kritika nga vendet anëtare për mosvendosjen e sanksioneve...

Vuçiq i përgjigjet kancelarit gjerman për njohjen e Kosovës

para 6 dite - Zhurnal

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, iu është përgjigjur kancelarit gjerman Olaf Scholz, i cili i ka thënë Vuçiqit se pret që Serbia ta njohë Kosovën.Përgjigjja e Vuçiq ishte e shkurtë “Edhe unë i kam...

Vuçiç deklaron nga Brukseli: Harrojeni që do ta njohim Kosovën!

para 6 dite - NOA

BRUKSEL- Serbia as që e çon nëpërmend njohjen e Kosovës. Presidenti i Serbisë Aleksnadër Vuçic i është përgjigjur kryeministrit të Kroacisë që është shprehur se Serbia nuk mund të ulet në dy karrige, pra...

Vuçiq i përgjigjet kancelarit gjerman për njohjen e Kosovës

para 6 dite - Kallxo

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, iu është përgjigjur kancelarit gjerman Olaf Scholz, i cili i ka thënë Vuçiqit se pret që Serbia ta njohë Kosovën. Përgjigjja e Vuçiq ishte e shkurtë “Edhe unë i...

Vuçiq nga Brukseli: Ka kaluar koha e shantazheve, unë nuk frikësohem

para 6 dite - Lajmi.net

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, i cili po merr pjesë në samitin BE-Ballkani Perëndimor, tha se nga takimi në Bruksel, ai nuk pret asgjë. Ai tha se nuk u trembet presioneve dhe sipas tij, shantazheve...

“A do ta njohë Serbia Kosovën? Vuçic përgjigjet nga Brukseli: Mos prisni fare për këtë

para 6 dite - ABC News

Edhe presidenti serb Aleksandër Vuçiç do të jetë i pranishëm sot në Samitin e BE-së. Nga Brukseli Vuçiç iu përgjigj pyetjes së gazetarëve nëse pret kritika në Samitin BE-së për mosvendosjen e sanksioneve...

Vuçiq: I kam thënë Scholzit se nuk e njohim Kosovën

para 6 dite - Syri.net Kosova

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka folur para fillimit të Samitit të BE-së. Vuçiq theksoi se është mirënjohës për mbështetjen e BE-së, por se sot nuk pret ndonjë gjë të veçantë. “Iku koha kur shtetet...

Gazetarja kroate e pyet për njohjen e Kosovës, nervozohet Vuçiqi: Mos tē presin!

para 6 dite - Bota Sot

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç ka folur para nisjes së Samitit të BE, duke u pyetur nga gazetarët nëse pret kritika nga vendet anëtare për mos vendosje të sanksioneve ndaj Rusisë. Ai ka deklaruar...

“Këto janë histori për fëmijë të vegjël”- Vuçiç u përgjigjet kritikëve për mos vendosje të sanksioneve ndaj Rusisë: Për Kosovën, kancelarit gjerman i thashë se…

para 6 dite - Panorama

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç ka folur para nisjes së Samitit të BE, duke u pyetur nga gazetarët nëse pret kritika nga vendet anëtare për mos vendosje të sanksioneve ndaj Rusisë. Ai ka deklaruar...

Vucic tregon se si iu përgjigj Scholz-it, i cili kërkoj nga Serbia që ta njoh Kosovën

para 6 dite - InfoShqip

Pak para fillimit të Samitit të BE-së në Bruksel ka folur për mediat edhe presidenti i Serbisë, Aleksandër Vucic, i pyetur për të komentuar faktin se kancelari gjerman Olaf Scholz tha më herët se pret...

Vuçiq: I kam thënë Scholzit se nuk e njohim Kosovën

para 6 dite - Reporteri

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka folur para fillimit të Samitit të BE-së. Vuçiq theksoi se është mirënjohës për mbështetjen e BE-së, por se sot nuk pret ndonjë gjë të veçantë. “Iku koha kur shtetet...

“Serbi, mos u ul në dy karrige”, Vuçiç me shpatulla pas muri në Bruksel: E ...

para 6 dite - BalkanWeb

Nga samiti i BE-së në Bruksel ka folur për mediat edhe Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, i cili është pyetur nga mediat e rajonit, nëse pret kritika nga vendet anëtare për mosvendosjen e sanksioneve...

Vuçiç në pozicion të vështirë në Bruksel: E kam përgjigjen gati për sanksionet ndaj Rusisë

para 6 dite - Albeu

Pak para fillimit të Samitit të BE-së në Bruksel ka folur për mediat edhe presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç. I pyetur nga mediat e rajonit nëse pret kritika nga vendet anëtare të BE-së për sjelljen...

Vuçiq i ka thënë Scholzit se nuk presin ta njohin Kosovën shtet

para 6 dite - Syri.net Kosova

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq, është deklaruar para nisjes së Samitit të Bashkimit Europian në Bruksel, ndërsa ka përmendur njohjen e Kosovës. Siç u shpreh para gazetarëve, Aleksandar Vuçiq bëri...

Vuçiq i prerë: Nuk e njohim Kosovën, i kam thënë edhe Scholzit

para 6 dite - Indeks online

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka folur para fillimit të Samitit të BE-së. Vuçiq theksoi se është mirënjohës për mbështetjen e BE-së, por se sot nuk pret ndonjë gjë të veçantë. “Iku koha kur shtetet...

Vuçiq: Olaf Scholzit i thashë se s’pritet të ketë njohje të Kosovës nga Serbia

para 6 dite - Zeri

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq është deklaruar para nisjes së Samitit të Bashkimit Evropian në Bruksel, ndërsa ka përmendur njohjen e Kosovës. Siç u shpreh para gazetarëve, Aleksandar Vuçiq bëri...

Gazetarja kroate e pyet për njohjen e Kosovës, nervozohet Vuçiqi: Mos të presin!

para 6 dite - Lajm

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç ka folur para nisjes së Samitit të BE, duke u pyetur nga gazetarët nëse pret kritika nga vendet anëtare për mos vendosje të sanksioneve ndaj Rusisë. Ai ka deklaruar...

Vuçiq: Olaf Scholzit i thashë se nuk pritet të ketë njohje të Kosovës nga Serbia

para 6 dite - Zeri

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq, është deklaruar para nisjes së Samitit të Bashkimit Europian në Bruksel, ndërsa ka përmendur njohjen e Kosovës. Siç u shpreh para gazetarëve, Aleksandar Vuçiq bëri...

“A do ta njohë Serbia Kosovën? Vuçic përgjigjet nga Brukseli: Mos prisni fare për këtë

para 6 dite - Tetova Sot

Edhe presidenti serb Aleksandër Vuçiç do të jetë i pranishëm sot në Samitin e BE-së. Nga Brukseli Vuçiç iu përgjigj pyetjes së gazetarëve nëse pret kritika në Samitin BE-së për mosvendosjen e sanksioneve...

“Serbia është ulur në karrigen e saj”, Vuçiç replikon nga Brukseli me Scholz: Për Kosovën mos prisni hiç…

para 6 dite - Java News

Nga samiti i BE-së në Bruksel ka folur për mediat edhe Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, i cili është pyetur nga mediat e rajonit, nëse pret kritika nga vendet anëtare për mosvendosjen e sanksioneve...

“A do ta njohë Serbia Kosovën? Vuçic përgjigjet nga Brukseli: Mos prisni fare për këtë

para 6 dite - InfoShqip

Edhe presidenti serb Aleksandër Vuçiç do të jetë i pranishëm sot në Samitin e BE-së. Nga Brukseli Vuçiç iu përgjigj pyetjes së gazetarëve nëse pret kritika në Samitin BE- për mosvendosjen e sanksioneve...

Vuçiç: Harrojeni se do ta njohim Kosovën

para 6 dite - Fakti Ditor

Nga samiti i BE-së në Bruksel ka folur për mediat edhe Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, i cili është pyetur nga mediat e rajonit, nëse pret kritika nga vendet anëtare për mosvendosjen e sanksioneve...

Vuçiq tregon çfarë ka biseduar me Scholz, a do ta njohë Serbia – Kosovën?

para 6 dite - Infokusi

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka folur para fillimit të Samitit të BE-së. Vuçiq theksoi se është mirënjohës për mbështetjen e BE-së, por se sot nuk pret ndonjë gjë të veçantë. “Iku koha kur shtetet...

Vuçiq dramatizon nga Brukseli: Nuk po më punon as telefoni, na pret një ditë e vështirë

para 6 dite - Reporteri

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, nga Brukseli, ka bërë të ditur, përmes llogarisë së tij në Instagram, që për arsye teknike sonte nuk mund të flasë “live”, siç ka paralajmëruar më herët. Ai ka paralajmëruar...

Vucic tregon se si iu përgjigj Scholz’it, i cili kërkoj nga Serbia që ta njoh Kosovën

para 6 dite - Gazeta Metro

Pak para fillimit të Samitit të BE-së në Bruksel ka folur për mediat edhe presidenti i Serbisë, Aleksandër Vucic, i pyetur për të komentuar faktin se kancelari gjerman Olaf Scholz tha më herët se pret...

Vuçiq nga Samiti i BE-së: I kam thënë Scholzit se nuk e njohim Kosovën

para 6 dite - Insajderi.org

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka folur para fillimit të Samitit të BE-së për njohjen reciproke në mes Kosovë dhe Serbisë. Vuçiq deklaroj se i ka thënë kancelarit të Gjermanisë që nuk do ta njohin...

Vuçiq nga Brukseli: Nuk e njohim Kosovën, i kam thënë edhe Scholzit

para 6 dite - Arbresh

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, është deklaruar para nisjes së Samitit të Bashkimit Europian në Bruksel, ndërsa ka përmendur njohjen e Kosovës. Vuçiq u shpreh para gazetarëve, se i ka thënë kancelarit...

Vuçiq i ka thënë kancelarit gjerman se Serbia nuk pret ta njoh Kosovën shtet

para 6 dite - Arbresh

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, është deklaruar para nisjes së Samitit të Bashkimit Europian në Bruksel, ndërsa ka përmendur njohjen e Kosovës. Vuçiq u shpreh para gazetarëve, se i ka thënë kancelarit...

Vuçiq dramatizon nga Brukseli: Nuk po më punon as telefoni, na pret një ditë e vështirë

para 6 dite - Ekonomia Online

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, nga Brukseli, ka bërë të ditur, përmes llogarisë së tij në Instagram, që për arsye teknike sonte nuk mund të flasë “live”, siç ka paralajmëruar më herët. Ai ka paralajmëruar...

Vuçiq lajmërohet nga Brukseli: Nesër na pret një ditë e vështirë

para 6 dite - OraInfo

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, nga Brukseli, ka bërë të ditur, përmes llogarisë së tij në Instagram, që për arsye teknike sonte nuk mund të flasë “live”, siç ka paralajmëruar më herët. “Ju kërkoj...

Vuçiq nga Brukseli: Nesër na pret një ditë e vështirë

para 6 dite - Bota Sot

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, nga Brukseli, ka bërë të ditur, përmes llogarisë së tij në Instagram, që për arsye teknike sonte nuk mund të flasë “live”, siç ka paralajmëruar më herët. “Ju kërkoj...

Vucic ka vendosur kushte për të hequr dorë nga gazi dhe nafta e Rusisë, që BE’ja s’mund t’i bëj

para 6 dite - Gazeta Metro

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vucic, siç ka raportuar portali serb Nova i ka vendosur një kusht Bashkimit Evropian për të shkëputur Serbinë nga varësia e Rusisë dhe për t’u rreshtuar me ta në politikën...

Vuçiç nuk shkon në Bruksel për shkak të Ukrainës! Këshilltarja: Ata që e thonë këtë nuk dinë asgjë për Presidentin dhe politikën e Serbisë

para një jave - Ora news

Këshilltarja për media i presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka reaguar ndaj lajmeve se lideri serb dyshohet se është trembur nga udhëtimi në Bruksel sepse atje e presin presione të reja për shkak...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK