Abdixhiku: Kurti po refuzon propozimin për reduktimin e akcizës dhe heqjen e TVSH nga kokëfortësia dhe paranoja

para 6 dite - Zhurnal

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku, sërish po kërkon nga kryeministri Kurti, reduktimin e akcizës në derivate dhe TVSH në produktet bazike për tre muajt e ardhshëm. Ai përmes një...

Abdixhiku: Bideni kërkon heqjen e taksës së naftës në SHBA, Kurti refuzon ta heqë në Kosovë

para 6 dite - Koha.net

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku ka kritikuar kryeministrin Albin Kurti, për mosheqjen e taksës për naftë. Ai përmes një postimi në Facebook ka shkruar se presidenti i SHBA-së,...

Abdixhiku: Kurti po refuzon propozimin për reduktimin e akcizës dhe heqjen e TVSH nga kokëfortësia dhe paranoja

para 6 dite - Reporteri

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku, sërish po kërkon nga kryeministri Kurti, reduktimin e akcizës në derivate dhe TVSH në produktet bazike për tre muajt e ardhshëm. Ai përmes një...

Abdixhiku: Biden kërkon heqjen e taksës së naftës në SHBA, Kurti refuzon ta heq në Kosovë

para 6 dite - Koha.net

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku ka kritikuar kryeministrin Albin Kurti, për mos heqjen e taksës për naftë. Ai përmes një postimi në Facebook ka shkruar se presidenti i SHBA-së,...

Abdixhiku: Biden kërkon heqjen e taksës së naftës në SHBA, Kurti refuzon ta heq në Kosovë

para 6 dite - Syri.net Kosova

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku ka thënë se kryeministri i ekonomisë më të varfër në Evropë, Kurti, vazhdon të refuzojë propozimin e LDK-së për reduktimin e akcizës dhe TVSH...

Lumir Abdixhiku e merr shembull Bidenin: Kurti refuzon, por s’ka zgjidhje tjetër për naftën

para 6 dite - OraInfo

Abdixhiku e merr shembull Bidenin: Kurti refuzon, por s’ka zgjidhje tjetër për naftën përveç propozimit të LDK-së. Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku ka njoftuar për propozimin e presidentit të SHBA-së,...

Abdixhiku e merr shembull Bidenin: Kurti refuzon, por s'ka zgjidhje tjetër për naftën përveç propozimit të LDK-së

para 6 dite - Gazeta Express

Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku ka njoftuar për propozimin e presidentit të SHBA-së, Joe Biden për heqjen e taksës në naftë për tre muaj, duke treguar se si kryeministri i Kosovës, Albin Kurti po e...

Abdixhiku: Biden po e heq taksën në naftë, Kurti jo

para 6 dite - Indeks online

Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku ka thënë se presidenti amerikan, Joe Biden ka propozuar heqjen e taksës në naftë për tre muajt e ardhshëm, ndërsa kryeministri jonë Albin Kurti po e refuzon një gjë të...

Abdixhiku insiston në propozimin e LDK-së që të reduktohen akciza dhe TVSH-ja

para 6 dite - Zeri

Kryetari i LDK-së Lumir Abdixhiku ka kërkuar edhe sot që Qeveria të marrë vendim për t’i reduktuar akcizën dhe TVSH-në për tre muajt e ardhshëm, si përgjigje ndaj krizës nëpër të cilën po kalon vendi....

Abdixhiku: Kurti po refuzon propozimin për reduktimin e akcizës dhe heqjen e TVSH nga kokëfortësia dhe paranoja

para 6 dite - GazetaBlic

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku, sërish po kërkon nga kryeministri Kurti, reduktimin e akcizës në derivate dhe TVSH në produktet bazike për tre muajt e ardhshëm, shkruan GazetaBlic....

Abdixhiku thirrje Qeverisë: Propozimi i LDK-së për reduktimin e akcizës në naftë nuk ka zëvendësim

para 6 dite - Bota Sot

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku vlerëson se propozimi për reduktimin e akcizës dhe TVSH për tre muajt e ardhshëm në naftë, nuk ka alternativë. Në një postim në Facebook, Abdixhiku...

Abdixhiku: Joe Biden kërkon heqjen e taksës së naftës në ShBA, Kurti refuzon ta heq në Kosovë

para 6 dite - Lajmi.net

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku ka thënë se kryeministri i ekonomisë më të varfër në Evropë, Kurti, vazhdon të refuzojë propozimin e LDK-së për reduktimin e akcizës dhe TVSH...

Abdixhiku e merr shembull Bidenin: Kurti refuzon, por s’ka zgjidhje tjetër për naftën përveç propozimit të LDK-së

para 6 dite - Infokusi

Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku ka njoftuar për propozimin e presidentit të SHBA-së, Joe Biden për heqjen e taksës në naftë për tre muaj, duke treguar se si kryeministri i Kosovës, Albin Kurti po e...

Abdixhiku: Joe Biden kërkon heqjen e taksës së naftës në ShBA, Kurti refuzon ta heq në Kosovë

para 6 dite - Gazeta Metro

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku ka thënë se kryeministri i ekonomisë më të varfër në Evropë, Kurti, vazhdon të refuzojë propozimin e LDK-së për reduktimin e akcizës dhe TVSH...

Abdixhiku: Kurti refuzon, por s’ka zgjidhje tjetër për naftën përveç propozimit të LDK-së

para 6 dite - Insajderi.org

Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku ka njoftuar për propozimin e presidentit të SHBA-së, Joe Biden për heqjen e taksës në naftë për tre muaj, duke treguar se si kryeministri i Kosovës, Albin Kurti po e...

Abdixhiku: ​Biden kërkon heqjen e taksës së naftës në SHBA, Kurti refuzon ta heq në Kosovë

para 6 dite - Ekonomia Online

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku ka kritikuar kryeministrin Albin Kurti, për mos heqjen e taksës për naftë. Ai përmes një postimi në Facebook ka shkruar se presidenti i SHBA-së,...

Abdixhiku: Biden po e heq taksën në naftë, Kurti jo

para 6 dite - Bota Press

Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku ka thënë se presidenti amerikan, Joe Biden ka propozuar heqjen e taksës në naftë për tre muajt e ardhshëm, ndërsa kryeministri jonë Albin Kurti po e refuzon një gjë të...

Abdixhiku: Biden kërkon heqjen e taksës së naftës në ShBA, Kurti refuzon ta heq në Kosovë

para 6 dite - KosovaPress

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku ka thënë se kryeministri i ekonomisë më të varfër në Evropë, Kurti, vazhdon të refuzojë propozimin e LDK-së për reduktimin e akcizës dhe TVSH...

​Abdixhiku: Biden kërkon heqjen e taksës së naftës në ShBA, Kurti refuzon ta heq në Kosovë

para 6 dite - Arbresh

Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku ka thënë se presidenti amerikan, Joe Biden ka propozuar heqjen e taksës në naftë për tre muajt e ardhshëm, ndërsa kryeministri jonë Albin Kurti po e refuzon një gjë të...

Deputeti i LDK-së paraqet katër masa për krizën ekonomike

para 7 dite - RTV 21

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Armend Zemaj ka paraqitur katër masa që Qeveria e Kosovës duhet t’i marrë për krizën ekonomike në vend. Gjatë punimeve të seancës së sotme plenare, Zemaj kërkoi...

Zemaj i paraqet Qeverisë katër masa për krizën ekonomike

para 7 dite - Telegrafi

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Armend Zemaj, në seancën e sotme të Kuvendit paraqiti katër masa që Qeveria duhet t’i ndërmarrë për krizën ekonomike në vend. Zemaj kërkoi reduktimin e...

LDK kërkon heqjen e TVSh-së për tre muaj në disa artikuj

para 7 dite - Kallxo

Deputeti i Lidhjes Demokratike Armend Zemaj, tha se qeveria e 51 përqindëshit po arrin të merr tatime më shumë nga qytetarët e goditur nga inflacioni krahasuar me secilën qeveri të kaluar. Zemaj ka kërkuar...

Deputeti i LDK-së paraqet katër masa për krizën ekonomike

para 7 dite - Bota Sot

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Armend Zemaj ka paraqitur katër masa që Qeveria e Kosovës duhet t’i marrë për krizën ekonomike në vend. Gjatë punimeve të seancës së sotme plenare, Zemaj kërkoi...

Deputeti i LDK-së paraqet katër masa për krizën ekonomike

para 7 dite - Lajmi.net

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Armend Zemaj ka paraqitur katër masa që Qeveria e Kosovës duhet t’i marrë për krizën ekonomike në vend. Gjatë punimeve të seancës së sotme plenare, Zemaj kërkoi...

Deputeti i LDK-së paraqet katër masa për krizën ekonomike

para 7 dite - ATV Live

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Armend Zemaj ka paraqitur katër masa që Qeveria e Kosovës duhet t’i marrë për krizën ekonomike në vend. Gjatë punimeve të seancës së sotme plenare, Zemaj kërkoi...

Deputeti i LDK-së paraqet katër masa për krizën ekonomike

para 7 dite - KosovaPress

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Armend Zemaj ka paraqitur katër masa që Qeveria e Kosovës duhet t’i marrë për krizën ekonomike në vend. Gjatë punimeve të seancës së sotme plenare, Zemaj kërkoi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK