Von Der Leyen, Michel e Macron ftohen nga Presidentja në Sunny Hill

para 5 dite - RTV 21

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani sot do të marrë pjesë në Samitin e BE-së. Në ceremoninë e fotografisë zyrtare me Presidenten e Komisionit Europian Ursula Von Der Leyen, Presidentin e...

Në "Sunny Hill" besojnë se Macron, Michel e Von del Leyen mund të shkojnë në festival: Komisioni Europian na ka njoftuar se...

para 5 dite - Gazeta Express

Alban Kastrati, përfaqësues i festivalit “Sunny Hill” ka shpërndarë videon ku presidentja Vjosa Osmani – përpara samitit BE – Ballkani Perëndimor – gjatë realizimit të fotografisë bashkë me presidenten...

Dua Lipa, temë në bisedën mes Vjosa Osmanit, Macronit, Michelit dhe Der Leyen (VIDEO)

para 5 dite - TV21

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e ka ftuar shefin e Këshillit Evropian, Charles Michel, presidentin francez, Emmanuel Macron dhe presidenten e Komisionit Evropian, Ursula von Der Leyen, në festivalin...

Sunny Hill mund ta sjell edhe Macronin në Kosovë

para 5 dite - Syri.net Kosova

Alban Kastrati ka bërë të ditur se Komisioni Evropian do t'i dërgojë në Kosovë një grup të madh të gazetarëve, në festivalin Sunny Hill që do mbahet në Kosovë e Shqipëri. Madje, ai përmes një statusi në...

Osmani para nisjes së Samitit takon kryeministrin e shtetit që është skeptik për vizat

para 5 dite - Gazeta Express

Presidentja Vjosa Osmani para nisjes së samitit BE-Ballkani Perëndimor ka biseduar me kryeministrin holandez Mark Rutte, vendi i të cilit është akoma skeptik sa i përket heqjes së vizave për Kosovën raporton...

Osmani i fton Michelin, Macronin dhe Von der Leyen në “Sunny Hill”

para 5 dite - Syri.net Kosova

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e ka ftuar shefin e Këshillit Evropian, Charles Michel, presidentin francez, Emmanuel Macron dhe presidenten e Komisionit Evropian, Ursula von Der Leyen, në festivalin...

Dua Lipa përmendet në Samitin e BE-së, Vjosa Osmani e fton Macronin në “Sunny Hill”

para 5 dite - Reporteri

Në selinë e Bashkimit Evropian, ka nisur Samiti BE-Ballkani Perëndimor. Në takim po merr pjesë edhe presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e cila gjatë takimit me presidenten e KE-së, Ursula von de Leyen...

Në Samitin e BE-së, Osmani i fton në “Sunny Hill Festival 2022” Ursula von der Leyen, Michel dhe Macronin

para 5 dite - Telegrafi

Presidentja Vjosa Osmani ndodhet në Bruksel për takimin e liderëve të Ballkanit Perëndimor me shtetet anëtarë të Bashkimit Evropian. Para Samitit të BE-së, ajo është takuar me presidenten e Komisionit...

Von der Leyen fanse e Dua Lipës, presidentja e fton atë, Michelin e Macronin në "Sunny Hill"

para 5 dite - Gazeta Express

Presidentja Vjosa Osmani gjatë realizimit të fotografisë bashkë me presidenten e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, presidentin e Këshillit Europian, Charles Michel dhe presidentin francez Emmanuel...

Osmani fton Michelin, Macronin dhe Ursula von der Leyen në “Sunny Hill” Prishtinë

para 5 dite - Klan Macedonia

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani gjersa po realizonte foto me shefin e Këshillit Evropian, Charles Michel, presidentin francez, Emmanuel Macron dhe presidenten e Komisionit Evropian, Ursula von Der Leyen,...

Osmani i fton në “Sunny Hill”, Von der Leyen, Charles Michel dhe presidentin Macron

para 5 dite - GazetaBlic

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, e ka ftuar shefin e Këshillit Evropian, Charles Michel, presidentin francez Emmanuel Macron dhe presidenten e Komisionit Evrpian, Ursula von der Leyen për në festivalin...

Osmani e fton Von der Leyen, Michelin e Macronin në “Sunny Hill”

para 5 dite - Indeks online

Presidentja Vjosa Osmani gjatë realizimit të fotografisë bashkë me presidenten e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, presidentin e Këshillit Europian, Charles Michel dhe presidentin francez Emmanuel...

Dalin pamjet para nisjes së Samitit, presidentja Osmani shihet tek flet me Scholz e Von der Leyen

para 5 dite - Gazeta Express

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka arritur në Samitin BE-Ballkani Perëndimor që po zhvillohet tani në Bruksel. Këshilli i BE-së, ka publikuar video nga arritja e liderëve të Ballkanit Perëndimor në...

Osmani i fton Michelin, Macronin dhe Von der Leyen në “Sunny Hill” (VIDEO)

para 5 dite - Klan Kosova

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e ka ftuar shefin e Këshillit Evropian, Charles Michel, presidentin francez, Emmanuel Macron dhe presidenten e Komisionit Evropian, Ursula von Der Leyen, në festivalin...

Von der Leyen fanse e Dua Lipës, presidentja e fton atë, Michelin e Macronin në “Sunny Hill”

para 5 dite - GazetaBlic

Presidentja Vjosa Osmani gjatë realizimit të fotografisë bashkë me presidenten e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, presidentin e Këshillit Europian, Charles Michel dhe presidentin francez Emmanuel...

Osmani takohet me liderët e BE-së, i fton në festivalin “Sunny Hill”

para 5 dite - Zeri

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, është duke e përfaqësuar Kosovën në Samitin e BE-së me vendet e Ballkanit Perëndimor. Para nisjes së Samimit, Osmani është pritur nga kryetarja e Komisionit Evropian,...

Pamjet para nisjes së Samitit, presidentja Osmani shihet tek flet me Scholz e Von der Leyen

para 5 dite - OraInfo

Dalin pamjet para nisjes së Samitit, presidentja Osmani shihet tek flet me Scholz e Von der Leyen. Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka arritur në Samitin BE-Ballkani Perëndimor që po zhvillohet tani...

Dalin pamjet para nisjes së Samitit, presidentja Osmani shihet tek flet me Scholz e Von der Leyen

para 5 dite - Bota Press

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka arritur në Samitin BE-Ballkani Perëndimor që po zhvillohet tani në Bruksel. Këshilli i BE-së, ka publikuar video nga arritja e liderëve të Ballkanit Perëndimor në...

Osmani i fton Michelin, Macronin dhe Von der Leyen në ‘Sunny Hill’

para 5 dite - Gazeta Metro

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e ka ftuar shefin e Këshillit Evropian, Charles Michel, presidentin francez, Emmanuel Macron dhe presidenten e Komisionit Evropian, Ursula von Der Leyen, në festivalin...

Osmani i fton Michelin, Macronin dhe Von der Leyen në “Sunny Hill”

para 5 dite - Arbresh

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e ka ftuar shefin e Këshillit Evropian, Charles Michel, presidentin francez, Emmanuel Macron dhe presidenten e Komisionit Evropian, Ursula von Der Leyen, në festivalin...

Dalin pamjet para nisjes së samitit, Osmani me Scholzin dhe Von der Leyen

para 5 dite - Epoka e Re

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka arritur në Samitin BE-Ballkani Perëndimor që po zhvillohet tani në Bruksel. Këshilli i BE-së, ka publikuar video nga arritja e liderëve të Ballkanit Perëndimor në...

Osmani i fton në “Sunny Hill”, presidenten e KE Ursula von der Leyen, Michelin e Macronin

para 5 dite - Insajderi.org

Presidentja Vjosa Osmani gjatë realizimit të fotografisë bashkë me presidenten e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, presidentin e Këshillit Europian, Charles Michel dhe presidentin francez Emmanuel...

Von der Leyen pyet për Dua Lipën, Osmani i fton atë, Michelin e Macronin në Sunny Hill

para 5 dite - Periskopi

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e ka ftuar shefin e Këshillit Evropian, Charles Michel, presidentin francez, Emmanuel Macron dhe presidenten e Komisionit Evropian, Ursula von Der Leyen, në festivalin...

Von der Leyen fanse e Dua Lipës, presidentja e fton atë, Michelin e Macronin në “Sunny Hill”

para 5 dite - Fakti Ditor

Presidentja Vjosa Osmani gjatë realizimit të fotografisë bashkë me presidenten e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen, presidentin e Këshillit Europian, Charles Michel dhe presidentin francez Emmanuel...

Osmani i fton Michelin, Macronin dhe Von der Leyen në “Sunny Hill”

para 5 dite - Informatat

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e ka ftuar shefin e Këshillit Evropian, Charles Michel, presidentin francez, Emmanuel Macron dhe presidenten e Komisionit Evropian, Ursula von Der Leyen, në festivalin...

Dalin pamjet para nisjes së Samitit, presidentja Osmani shihet tek flet me Scholz e Von der Leyen

para 5 dite - Informatat

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka arritur në Samitin BE-Ballkani Perëndimor që po zhvillohet tani në Bruksel. Këshilli i BE-së, ka publikuar video nga arritja e liderëve të Ballkanit Perëndimor në...

Kë nga zyrtarët takoi presidentja Osmani para fillimit të Samitit të BE-së

para 5 dite - Insajderi.org

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka arritur në Samitin BE-Ballkani Perëndimor që po zhvillohet tani në Bruksel. Këshilli i BE-së, ka publikuar video nga arritja e liderëve të Ballkanit Perëndimor në...

Osmani i fton Michelin, Macronin dhe Von der Leyen në “Sunny Hill”

para 5 dite - Arbresh

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e ka ftuar shefin e Këshillit Evropian, Charles Michel, presidentin francez, Emmanuel Macron dhe presidenten e Komisionit Evropian, Ursula von Der Leyen, në festivalin...

Pamje nga Samiti i BE’së, presidentja Osmani me Scholz e Von der Leyen

para 5 dite - Periskopi

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka arritur në Samitin BE-Ballkani Perëndimor që po zhvillohet tani në Bruksel. Këshilli i BE-së, ka publikuar video nga arritja e liderëve të Ballkanit Perëndimor në...

Osmani për rikthimin e “Sunny Hill” në Prishtinë: Mirë se vjen në shtëpi Dua Lipa

para një jave - Indeks online

Festivali “Sunny Hill” edhe këtë vit do të mbahet në Prishtinë. Me datat 4,5,6 dhe 7 gusht do të mbahet në kryeqytetin e Kosovës ndërsa me 26,27 dhe 28 gusht në kryeqytetin e Shqipërisë, Tirana, shkruan...

Presidentja Osmani reagon pas rikthimit të “Sunny Hill” në Prishtinë: Mirë se vjen në shtëpi

para një jave - Lajmi.net

"Sunny Hill Festival" rikthehet sërish në vendin e saj. Ky festival do të mbahet në Prishtinë në datat e paralajmëruara dhe në Tiranë me 25, 26 dhe 27 gusht, shkruan lajmi.net. Këtë e ka bërë të ditur...

Presidentja Osmani pas kthimit të “Sunny Hill” në Prishtinë: Mirësevjen në shtëpi Dua Lipa

para një jave - Arbresh

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka reaguar pas kthimit të festivalit “Sunny Hill” në Prishtinë. Përmes një postimi në Twitter, ajo i ka uruar mirëseardhje Dua Lipës. “Mirësevjen në shtëpi Dua Lipa....

Presidentja Osmani reagon pas rikthimit të “Sunny Hill” në Prishtinë: Mirë se vjen në shtëpi

para një jave - Lajm

“Sunny Hill Festival” rikthehet sërish në vendin e saj. Ky festival do të mbahet në Prishtinë në datat e paralajmëruara dhe në Tiranë me 25, 26 dhe 27 gusht, shkruan lajmi.net. Këtë e ka bërë të ditur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK