Berisha: Shqipëria në rrezik, protestë dhe vetëm protestë

para 5 dite - Zeri

Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha, duke folur për mediat në hyrje të Parlamentit, deklaroi se “sirenat e alarmit për Shqipërinë në rrezik po bien në të katër anët e vendit dhe e vetmja rrugë është...

Në datën shtatë, ora shtatë! Berisha fton qytetarët në protestë: Rama do të ikë

para 5 dite - Top Channel

Sali Berisha ka ftuar qytetarët të marrin pjesë në protestën e thirrur prej tij në 7 korrik, në orën 19:00, në kryeqytet. Para se të hynte në seancën parlamentare, Berisha tha se shqiptarët duhet të protesojnë...

Berisha bën thirrje për protesta: Shqipëria në rrezik!

para 5 dite - Telegrafi

Kreu i Partisë Demokratike të Shqipërisë, Sali Berisha bëri thirrje sot për protesta në të gjithë vendin. Në një komunikim me gazetarët para futjes në Parlament, Berisha u shpreh se “sirenat e alarmit...

Berisha kërkon rikthimin në pushtet: Më 7 Korrik rrëzohet Edi Rama

para 5 dite - Shekulli

Publikuar më 23.06.2022 nga Shekulli Sali Berisha thotë se më 7 korrik rrëzohet kryeministri Edi Rama. Ai thotë se “Foltorja” është gati për drejtimin e vendit. I pyetur nëse LSI do t’i bashkohet protestës,...

Në datën shtatë, ora shtatë! Berisha fton qytetarët në protestë: Rama do të ikë

para 5 dite - Top Channel

Sali Berisha ka ftuar qytetarët të marrin pjesë në protestën e thirrur prej tij në 7 korrik, në orën 19:00, në kryeqytet. Para se të hynte në seancën parlamentare, Berisha tha se shqiptarët duhet të protesojnë...

Video/ Berisha fton shqiptarët në protestë në 7 korrik në orën 19:00: Tiran...

para 5 dite - BalkanWeb

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ftoi sërish sot qytetarët shqiptarë për të marrë pjesë në protestën e 7 korrikut në orën 19:00. Duke folur në hyrje të Kuvendit, ai tha se protesta do të jetë...

Protesta e PD më 7 Korrik, Berisha jep detajet ku dhe në çfarë ore do të mbahet

para 5 dite - Klan

Protesta e PD më 7 Korrik, Berisha jep detajet ku dhe në çfarë ore do të mbahet Përmes një pronocimi për mediat nga oborri i Parlamenti, kreu i partisë Demokratike Sali Berisha ka dhënë më shumë dteaje...

Berisha fton shqiptarët në protestën e 7 korrikut: E gjithë Tirana do të derdhet në shesh

para 5 dite - Mapo

Kreu i “Rithemelimit”, Sali Berisha i ka ftuar sot qytetarët që të marrin pjesë në protestë më 7 korrik në orën 19:00. Në një deklaratë për mediat, ish-kryeministri tha se, protesta do të jetë ndaj qeverisë...

LSI në protestën e 7 korrikut?/ Berisha: Është e hapur për gjithë shqiptarët

para 5 dite - Vizion Plus

Ish kryeministri Sali Berisha ka folur jashtë ambienteve të Parlamentit për protestën që pritet të mbahet në 7 korrik. I pyetur nëse LSI do t’i bashkohet protestës, Berisha tha se kjo është një protestë...

A do të bashkohet LSI në protestën e 7 korrikut, Berisha nxjerr detaje: Tirana do të derdhet në rrugë, Rama do largohet!

para 5 dite - Albeu

Kryeministri Sali Berisha është shprehur se protesta e datës 7 korrik do të jetë një nga më të mëdhatë që ka parë Shqipëria. Sipas Berishës, kjo protestë është e hapur për çdo shqiptar, pasi sipas tij...

A do i bashkohet LSI protestës së 7 korrikut? Berisha flet për detajet: Rama do largohet. Një grup ekspertësh po punon për…

para 5 dite - Panorama

Ish kryeministri Sali Berisha, duke folur jashtë Kuvendit për detajet e protestës së parë që do mbahet më 7 korrik, tha se një grup ekspertësh po punon për stemën e saj. Teksa nuk dha detaje për organizimin,...

A do t’i bashkohet LSI protestës së 7 korrikut? Përgjigjet Berisha

para 5 dite - ABC News

A do t’i bashkohet LSI protestës së 5 korrikut? Përgjigjet Berisha Sali Berisha ka folur jashtë ambienteve të Parlamentit. Berisha: Kjo protestë është e hapur për gjithë shqiptarët. Do mbahet më 7 korrik,...

Berisha: Shqipëria në rrezik, protestë, protestë dhe vetëm protestë

para 5 dite - Informatat

Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha, duke folur për mediat në hyrje të Parlamentit, deklaroi se “sirenat e alarmit për Shqipërinë në rrezik po bien në të katër anët e vendit dhe e vetmja rrugë është...

Berisha fton qytetarët në protestë: Rama do të ikë

para 5 dite - Arbresh

Sali Berisha ka ftuar qytetarët të marrin pjesë në protestën e thirrur prej tij në 7 korrik, në orën 19:00, në kryeqytet. Para se të hynte në seancën parlamentare, Berisha tha se shqiptarët duhet të protesojnë...

A jeni konsultuar me deputetë të PD-së për datën e protestës? Berisha: Kam biseduar me shoqërinë civile, Rama do të largohet…

para 5 dite - FaxWeb

Lexo edhe : Kancelari gjerman flet nga Brukseli: Ballkani Perëndimor ka 20 vjet që pret integrimin në BE, premtimin tonë ta bëjmë të besueshëm A do t’i bashkohet LSI protestës së 7 korrikut? Berisha: Është...

A do t’i bashkohet LSI protestës së 7 korrikut? Berisha: Është e hapur për të gjithë shqiptarët, ja ku do të mbahet

para 5 dite - FaxWeb

Kreu i PD Sali Berisha ka folur para hyrjes në Kuvend në lidhje me protestën e paralajëmruar më 7 korrik në Tiranë. I pyetur nëse LSI do t’i bashkohet kësaj proteste, ai tha se ajo do të jetë e hapur për...

Protesta e 7 korrikut, Berisha: Është e hapur për të gjithë shqiptarët, ja ku do të mbahet

para 5 dite - FaxWeb

Lexo edhe : “Nuk mund të vazhdojmë me një vend që bllokon gjithçka”, Borell kritika Bullgarisë: Sot të hapim negociatat me Shqipërinë e RMV Nis seanca plenare në Kuvend/ Mazhoranca dhe opozita bëhen “bashkë”,...

‘Shqipëria në rrezik’/ Kreu i PD-së tryezë bisede me shoqërinë civile

para 6 dite - Syri.net Kosova

Vendi është përfshirë nga një valë krimesh dhe trafiku. Fakti se shteti nuk po bën asgjë për qytetarët do të mbledhë pasditen e sotme në një tryezë, kreun e PD-së, Sali Berisha dhe përfaqësues nga shoqëria...

“Të rikthejmë Shqipërinë në rrugën europiane”, Berisha mes eksp...

para 6 dite - BalkanWeb

Një tryezë diskutimi me temë: “TË RIKTHEJMË SHQIPËRINË NË RRUGËN EUROPIANE” do të mbahet sot në orën 11.00, ku do të marrë pjesë edhe kreu i PD-së Sali Berisha. Sfidat e Shqipërisë drejt Integrimit Europian...

Pse me Berishën, pse tani…?

para një jave - Java News

Nga Alfred Lela E sotmja ka qenë një ditë e ngarkuar, të paktën për celularin tim. Qindra mesazhe e telefonata, nga urueset e deri te habitoret. Rrjedhë normale e gjërave, në fakt. Dhe, nuk po e shkruaj...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK