Përplasje në Kuvend/ “Pusho, o madam 5 milionë euro”, Spiropali i përgjigje...

para 6 dite - BalkanWeb

Deputeti i Partisë Demorkatike, Gazment Bardhi ka shkëmbyer disa replika me ministren e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali në seancën e sotme në Kuvend. Ai e ka akuzuar Spiropalin...

VIDEOLAJM/ Spiropali flet nga foltorja, deputetët e opozitës i bien me duar...

para 6 dite - BalkanWeb

Teksa ministrja marrëdhëniet me Shtetin dhe Parlamentin, Elisa Spiropali flet nga foltorja e Kuvendit, ku po replikonte me deputetin Agron Shehaj, në shenjë proteste kundër fjalës së saj deputetët e opozitës...

Bardhi përplaset me Spiropalin: Ky kuvend ka pasur madam 5 mln euro, në garë je ti me Xhaçkën pasi ka 5.5 mln euro! Ministrja: Ti je si hije e...

para 6 dite - Panorama

Deputeti i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi është përplasur në Kuvend me ministren Elisa Spiropali. Bardhi i ka sjellë në vëmendje Spiropalit akuzën për 5 mln euro, teksa shton se ajo është në garë...

“Pusho ti, do flas unë”, Bardhi replika me Spiropalin: Ta them unë kush është në garë

para 6 dite - ABC News

Deputeti Gazment Bardhi ka replikuar me ministren Elisa Spiropali, pasi kjo i përmendi emrin teksa bënte interpelancën që kryeministri Edi Rama i kishte deleguar. Lexo edhe: “Mos qesh Gaz”, Spiropali përplaset...

‘Ky Kuvend ka pasur madam 5 mln euro, në garë je ti me…’/ Bardhi përplaset me Spiropalin, ministrja: Ti je si hije e PD, jeni të humbur

para 6 dite - Java News

Deputeti i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi është përplasur në Kuvend me ministren Elisa Spiropali. Bardhi i ka sjellë në vëmendje Spiropalit akuzën për 5 mln euro, teksa shton se ajo është në garë...

Spiropali “shfryhet” te Gazment Bardhi: Shumë gaz ke pasur brenda këtë kohë o Gaz

para 6 dite - Albeu

Deputetët Gazment Bardhi dhe Elisa Spiropali replikuan me tone të ashpra mes tyre në Kuvend gjatë ditës së sotme, lidhur me investimet strategjike. Elisa Spiropali: Do të ishte më mirë që këtë interpelancë...

“Mos qesh Gaz”, Spiropali përplaset me Bardhin: Je në garë të ethshme me Joridën

para 6 dite - ABC News

Gjatë interpelancës që kryeministri Edi Rama i kishte deleguar, ministrja Elisa Spiropali ka debatuar me Gazment Bardhin, teksa i përgjigje pyetjeve të deputetit Agron Shehaj. “Ju Shehaj e keni njohur...

“Mos qesh Gaz se shumë gaz të papërmbajtur ke këtë kohë”, Spiropali “përplaset” me deputetin e PD

para 6 dite - FaxWeb

Ministrja Elisa Spiropali është “përplasur” sot me deputetin e PD Gazment Bardhi, pasi ky i fundit po ndërhynte gjatë fjalës së saj. Interpelancës me deputetin e PD-së, Agron Shehaj për investimet strategjike...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK