Makina përfundon në një lokal në Lezhë dhe plagos rëndë qytetarin që po pinte kafe

para 11 muajve - Shekulli

Publikuar më 23.06.2022 nga Shekulli

Mjeti del nga rruga dhe përfundon në një lokal në Lezhë, merr përpara qytetarin që po pinte kafe

para 11 muajve - Top Channel

Një aksident ka ndodhur në fshatin Tresh në Lezhë paraditen e kësaj të enjteje. Një makinë ka humbur kontrollin e mjetit duke përfunduar në verandën e një lokali dhe më pas është përplasur me një mur....

Makina humb kontrollin dhe përfundon në lokal/ Lëndohet një klient

para 11 muajve - Vizion Plus

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor dytësor Lezhë –Milot. Policia bën me dije se rreth orës 08:30, në vendin e quajtur Tresh, shtetasi N.V. , ka humbur kontrollin mbi drejtimin e...

Makina përfundon në verandën e një lokali, lëndohet qytetari që po pinte kafen e mëngjesit (Video)

para 11 muajve - Klan

Makina përfundon në verandën e një lokali, lëndohet qytetari që po pinte kafen e mëngjesit (Video) Një aksident raportohet të ketë ndodhur në fshatin Tresh në Lezhë. Korrespondentja e Klan News në Lezhë...

Aksident në Elbasan, mjetet përplasen kokë më kokë, plagoset një vajzë

para 11 muajve - Top Channel

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Elbasan Metalurgji për pasojë është plagosur një vajzë. Dy mjete janë përplasur kokë më kokë ndërsa policia mendon se shkak është një parakalim i gabuar....

VIDEO / Makina përfundon në një lokal në Lezhë, lëndohet qytetari që po pinte kafen e mëngjesit

para 11 muajve - Java News

Një aksident raportohet të ketë ndodhur në fshatin Tresh në Lezhë. Raportohet se një makinë ka përfunduar në verandën e një lokali. Nga ngjarja, mësohet se ka mbetur i lënduar një person i cili ishte duke...

FOTO+VIDEO/ Aksident në Elbasan, makinat përplasen kokë më kokë, dy të lënd...

para 11 muajve - BalkanWeb

Një aksident është regjistruar sot në aksin kombëtare Elbasan-Ish Kombinati Metalurgjik, ku dy automjete janë përplasur kokë më kokë. Ngjarja ndodhi rreth orës 08:55. Në aksident janë përfshirë një fuoristrade...

Makinat përplasen kokë më kokë në Elbasan, plagoset një vajzë

para 11 muajve - Shekulli

Publikuar më 23.06.2022 nga Shekulli

Aksident në Lezhë, makina përfundon brenda lokalit dhe plagos një klient që po pinte kafe

para 11 muajve - NOA

Lezhë- Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin e vjetër rrugor Lezhe-Milot, pranë fshatit Tresh të Lezhës. Një automjet ka dale nga rruga dhe për pasojë ka përfunduar brënda një lokali. Nga aksidenti...

Aksidenti në Lezhë mund të shkaktonte tragjedi, si përfundoi makina në lokal dhe plagosi një person që pinte kafen e mëngjesit

para 11 muajve - Panorama

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë të enjte në mëngjes në aksin e vjetër rrugor Lezhe-Milot, pranë fshatit Tresh, ku një automjet ka përfunduar në lokal dhe ka plagosur një person. Korrespondenti i Panorama...

PAMJET/ Shikoni si janë përplasur kokë më kokë dy makinat në Elbasan, një vajzë përfundon në spital

para 11 muajve - Panorama

Një tjetër aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm në aksin Elbasan-Metalurgji, ku dy automjete janë përplasur kokë më kokë, siç shihet nga fotot më poshtë. Dy mjetet janë përplasur kokë më kokë,...

Aksident në aksin e vjetër Lezhë-Milot, automjeti del nga rruga dhe përfund...

para 11 muajve - BalkanWeb

Një aksident është regjistruar në aksin e vjetër Lezhë-Milot pranë fshatit tresh të Lezhës. Mësohet se një automjet Volkswagen ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në një lokal. Si pasojë e aksidentit një...

Përplasen “kokë më kokë” makinat në Elbasan

para 11 muajve - Klan

Përplasen “kokë më kokë” makinat në Elbasan Një aksident automobilistik ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Elbasan-Metalurgjik. Dy makina janë përplasur “kokë më kokë”. Për pasojë mbetën të lënduar...

Video-Aksident në Elbasan/ Plagoset shoferja e njërës prej makinave

para 11 muajve - Vizion Plus

Një aksident rrugor ka ndodhur mëngjesine sotëm në aksin Elbasan- Metalurgji në afërsi të fshatit Katund i ri. Mësohet se një foristradë është përplasur me një makine tip “Pezho” ku si pasojë ka mbetur...

Aksident në aksin Elbasan-Metalurgji, përplasen dy mjete (Foto nga vendngjarja)

para 11 muajve - NOA

Një aksident ka ndodhur në aksin Elbasan-Metalurgji në orët e para të mëngjesit. Dy automjete, një fuoristradë dhe një veturë, janë përplasur kokë-më kokë mes tyre. Si pasojë e përplasjes, dy persona kanë...

Aksident në aksin rrugor Elbasan-Metalurgjik

para 11 muajve - Ora news

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor Elbasan-Metalurgjik.

Aksident i frikshëm në Lezhë Milot, makina del nga rruga dhe përfundon brenda lokalit, plagoset klienti që po pinte kafe

para 11 muajve - FaxWeb

Aksident në aksin e vjetër rrugor Lezhe-Milot, pranë fshatit Tresh të Lezhës. Një automjet Volsvagen ka dale nga rruga dhe ka përfunduar në një lokal. Nga aksidenti ka mbetur i plagosur 1 person që po...

Aksident i rëndë në Elbasan/ Makinat përplasen “kokë më kokë”, shoferja mbetet e bllokuar brenda mjetit (VIDEO)

para 11 muajve - FaxWeb

Një aksident automobilistik është regjistruar mëngjezin e sotëm në autostradën Elbasan- Metalurgji. Nga përplasja “kokë më kokë” mes dy mjeteve “Ford” dhe “Jeep” ka mbetur e bllokuar në mjet drejtuesja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK