Euros nuk “i mbajnë këmbët”, bien edhe dollari me paundin: Si e mbyllën javën monedhat e forta në raport me lekun

para një jave - ABC News

Monedha europiane e mbylli javën me rënie në raport me lekun pasi fitoi disa pikë gjatë ditës së djeshme. Duket se euro është “stacionuar” nën kufirin 116.90 me lekun prej disa javësh duke fituar dhe humbur...

Euros nuk “i mbajnë këmbët”, bien edhe dollari me paundin: Si e mbyllën javën monedhat e forta në raport me lekun

para një jave - Top24

Monedha europiane e mbylli javën me rënie në raport me lekun pasi fitoi disa pikë gjatë ditës së djeshme. Duket se euro është “stacionuar” nën kufirin 116.90 me lekun prej disa javësh duke fituar dhe humbur...

Leku forcon pozitat me monedhat e huaja

para një jave - Bota Sot

Në tregun e brendshëm të këmbimit valuator në Shqipëri, të premten leku shënoi një kthesë, duke forcuar pozitat në raport me monedhat e huaja, pas rënies që pësoi për dy ditë me radhë. Sipas kursit zyrtar...

Leku forcon pozitat me monedhat e huaja

para një jave - Indeks online

Në tregun e brendshëm të këmbimit valuator në Shqipëri, të premten leku shënoi një kthesë, duke forcuar pozitat në raport me monedhat e huaja, pas rënies që pësoi për dy ditë me radhë. Sipas kursit zyrtar...

Leku forcon pozitat me monedhat e huaja

para një jave - Lajmi.net

Në tregun e brendshëm të këmbimit valuator në Shqipëri, të premten leku shënoi një kthesë, duke forcuar pozitat në raport me monedhat e huaja, pas rënies që pësoi për dy ditë me radhë. Sipas kursit zyrtar...

Leku forcon pozitat me monedhat e huaja

para një jave - Insajderi.org

Në tregun e brendshëm të këmbimit valuator në Shqipëri, të premten leku shënoi një kthesë, duke forcuar pozitat në raport me monedhat e huaja, pas rënies që pësoi për dy ditë me radhë. Sipas kursit zyrtar...

Leku forcon pozitat me monedhat e huaja

para një jave - KosovaPress

Në tregun e brendshëm të këmbimit valuator në Shqipëri, të premten leku shënoi një kthesë, duke forcuar pozitat në raport me monedhat e huaja, pas rënies që pësoi për dy ditë me radhë. Sipas kursit zyrtar...

Leku forcon pozitat me monedhat e huaja

para një jave - ATV Live

Në tregun e brendshëm të këmbimit valuator në Shqipëri, të premten leku shënoi një kthesë, duke forcuar pozitat në raport me monedhat e huaja, pas rënies që pësoi për dy ditë me radhë. Sipas kursit zyrtar...

Gushti nis mbarë për euron, me sa u këmbye sot?

para një jave - Albeu

Gushti ka nisur disi më mbarë për euron, e cila po fiton pikë gjatë ditëve të fundit kundrejt lekut pas rënies së djeshme gjatë ditëve të fundit të muajit të mëparshëm. Siç raporton Banka e Shqipërisë,...

Gushti nis mbarë për euron, me sa u këmbye sot? Ndryshime të rendësishme edhe për dollarin dhe paundin

para një jave - ABC News

Gushti ka nisur disi më mbarë për euron, e cila po fiton pikë gjatë ditëve të fundit kundrejt lekut pas rënies së djeshme gjatë ditëve të fundit të muajit të mëparshëm. Siç raporton Banka e Shqipërisë,...

Këmbimi valutor i datës 4 gusht/ Me sa shiten dhe blihen sot monedhat e huaja, çfarë ndodh me Euron dhe Dollarin

para një jave - Panorama

Dollari amerikan është blerë sot me 114 lekë dhe është shitur me 115.5 lekë, duke shënuar ulje në krahasim me nje dite me pare. Monedha evropiane Euro blihet sot me 116.5 lekë dhe shitet me 117.3 lekë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK