Edicioni i 14-të i Prifest-it do të hapet dhe mbyllet me film në gjuhën shqipe

para 3 dite - RTV 21

Hapja dhe mbyllja e Festivalit të filmit, PriFest, edicioni i 14-të do të bëhet me film në gjuhën shqipe. Filmi “Vera andrron detin” do ta hapë festivalin, ndërsa filmi “Virgjëresha Shqiptare” në regji...

“Virgjëresha Shqiptare” – filmi përmbyllës i edicionit të 14-të të PriFest

para 3 dite - Telegrafi

Filmi “Albanian virgin” me regji të Bujar Alimanit është filmi që do të mbyll edicionin e 14-të të PriFest. ‘Albanian virgin’ pati premierën botërore vitin e kaluar në Festivalin Ndërkombëtar të filmit...

Edicioni i 14-të i Prifest do të hapet dhe mbyllet me film në gjuhën shqipe

para 3 dite - RTV 21

Hapja dhe mbyllja e Festivalit të filmit, PriFest, edicioni i 14-të do të bëhet me film në gjuhën shqipe. Filmi “Vera andrron detin” do ta hapë festivalin, ndërsa filmi “Virgjëresha Shqiptare” në regji...

Edicioni i 14 i Prifest do të përmbyllet me film në gjuhën shqipe

para 3 dite - RTK

Hapja dhe mbyllja e Festivalit të filmit, PriFest, edicioni i 14-të do të bëhet me film në gjuhën shqipe. Filmi “Vera andrron detin” do ta hapë festivalin, ndërsa filmi “Virgjëresha Shqiptare” në regji...

Edicioni i 14 i Prifest do të përmbyllet me film në gjuhën shqipe

para 3 dite - ATV Live

Edhe këtë vit hapja dhe mbyllja e festivalit të filmit Prifest do të bëhët me film në gjuhën shqipe. “Vera andërron detin” do të shfaqet në ditën e parë të festivalit ndërsa “Virgjëresha shqiptare” do...

Edicioni i 14 i Prifest do të nis dhe përmbyllet me film në gjuhën shqipe

para 3 dite - KosovaPress

Edicioni i 14 i Prifest do të përmbyllet me film në gjuhën shqipe Edhe këtë vit hapja dhe mbyllja e festivalit të filmit Prifest do të bëhët me film në gjuhën shqipe. “Vera andërron detin” do të shfaqet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK