Arrestohet 34-vjeçarja në Sarandë, i vuri flakën makinës së pronarëve të hotelit ku punonte!

më 8.2022 - Panorama

Ish-punonjësja e një hoteli në Sarandë, e cila i vuri flakën automjetit të pronarëve të subjektit akomodues gjatë paradites së sotme është arrestuar nga policia. Policia sqaron se qytetarja me iniciale...

I dogji makinën pronarëve të hotelit ku punonte, ‘e pëson’ keq vajza nga Saranda

më 8.2022 - Java News

Një 34-vjeçare nga Saranda është arrestuar, pasi ka djegur makinën e pronarëve të hotelit ku punonte. Sipas policisë 34-vjeçarja me iniciale A.B banuese në fshatin Shëndëlli ka djegur makinën e pronarëve...

Sherr me pronarët e hotelit ku punonte, 34-vjeçarja u djeg makinën

më 8.2022 - Klan

Sherr me pronarët e hotelit ku punonte, 34-vjeçarja u djeg makinën Një 34-vjeçare në Sarandë ka djegur makinën e pronarëve të hotelit ku ishte punësuar. Sipas asaj që njofton policia dyshohet se ngjarja...

Iu dogji makinën pronarëve pas sherrit/ Arrestohet 34-vjeçarja në Sarandë

më 8.2022 - Vizion Plus

Policia ka arrestuar pas disa orësh 34-vjeçren që dogji makinën e pronarëve ku ishte punësuar ditën e sotme në Sarandë. Policia bënë me dije se konflikti midis pronarëve të hotelit dhe punonjëses ka nisur...

I dogji makinën pronarëve të hotelit ku punonte, prangoset 34-vjeçarja nga Saranda

më 8.2022 - Bota Sot

Një shtetase 34-vjeçare nga Saranda, e cila dyshohet se u dogji makinën pronarëve të hotelit ku punonte, është vënë në prangat e policisë. Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes. Lajmin...

I dogji makinën pronarëve të hotelit ku punonte, arrestohet 34-vjeçarja nga Saranda

më 8.2022 - ABC News

Një 34-vjeçare nga Saranda është arrestuar, pasi ka djegur makinën e pronarëve të hotelit ku punonte. Sipas policisë 34-vjevvarj me iniciale A.B banuese në fshatin Shëndëlli ka djegur makinën e pronarëve...

I dogji makinën pronarëve të hotelit ku punonte, arrestohet vajza nga Saranda

më 8.2022 - NOA

Sarandë- Një 34-vjeçare nga Saranda është arrestuar, pasi ka djegur makinën e pronarëve të hotelit ku punonte. Sipas policisë 34-vjeçarja me iniciale A.B banuese në fshatin Shëndëlli ka djegur makinën...

I dogji makinën pronarëve të hotelit ku punonte, prangoset 34-vjeçarja nga Saranda

më 8.2022 - Albeu

Nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë u bë arrestimi në flagrancë për veprën penale “Shkatërrimi i pronës me zjarr” i shtetases A. B., 34 vjeçe, banuese në fshatin Shëndëlli,...

E reja i bën “gjëmën” shefit të saj në Ksamil, i vë flakën makinës së tij dhe arratiset

më 8.2022 - Java News

Një ngjarje me motive personale ende të pazbardhura ka ndodhur në Ksamil ditën e sotme. Mësohet se pas një sherri me pronarin e një hoteli ku punonte, një e re i ka vënë flakën makinës së tij të parkuar....

E reja i bën “gjëmën” shefit të saj në Ksamil/ Pas sherrit, i vë flakën makinës së tij dhe arratiset

më 8.2022 - Bota Press

Një ngjarje me motive personale ende të pazbardhura ka ndodhur në Ksamil ditën e sotme.Mësohet se pas një sherri me pronarin e një hoteli ku punonte, një e re i ka vënë flakën makinës së tij të parkuar....

I dogji makinën pronarëve të hotelit ku punonte, arrestohet 34-vjeçarja nga Saranda

më 8.2022 - Arbresh

Një 34-vjeçare nga Saranda është arrestuar, pasi ka djegur makinën e pronarëve të hotelit ku punonte. Sipas policisë 34-vjeçarja me iniciale A.B banuese në fshatin Shëndëlli ka djegur makinën e pronarëve...

U shkrumboi makinën pronarëve të hotelit ku punonte, arrestohet e reja në Sarandë

më 8.2022 - FaxWeb

Sarandë Nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë u bë arrestimi në flagrancë për veprën penale “Shkatërrimi i pronës me zjarr” i shtetases A. B., 34 vjeçe, banuese në fshatin...

I dogji makinën pronarëve të hotelit ku punonte, prangoset 34-vjeçarja nga Saranda

më 8.2022 - Lapsi

Një shtetase 34-vjeçare nga Saranda, e cila dyshohet se u dogji makinën pronarëve të hotelit ku punonte, është vënë në prangat e policisë. Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes. Lajmin...

Ksamil/ Sherr me pronarin e hotelit ku punonte, vajza e inatosur i djeg makinën në garazh

më 8.2022 - Alsat-M

Sot, rreth orës 09:20, në Ksamil, në garazhin e një hoteli, dyshohet se pas një konflikti për motive të dobëta, shtetasja A. B. (e punësuar në këtë hotel), i ka vënë zjarrin një automjeti të markës “Seat”,...

Pas sherrit, punëtorja i djeg makinën pronarit të hotelit në Ksamil

më 8.2022 - NOA

Ksamil- Punëtorja hakmerret keq me pronarin në Ksamil. Ngjarja ndodhi rreth orës 09:20, në garazhin e një hoteli. Dyshohet se pas një konflikti për motive të dobëta, A. B. (e punësuar në këtë hotel), i...

Sherr me pronarin e hotelit ku punonte në Ksamil, vajza e inatosur i djeg makinën në garazh

më 8.2022 - Gazeta Express

Sot, rreth orës 09:20, në Ksamil, në garazhin e një hoteli, dyshohet se pas një konflikti për motive të dobëta, shtetasja A. B. (e punësuar në këtë hotel), i ka vënë zjarrin një automjeti të markës “Seat”,...

Pas sherrit me pronarin në Ksamil, punonjësja i djeg makinën në garazhin e ...

më 8.2022 - BalkanWeb

Një automjeti në garazhin e një hoteli i është vënë zjarri. Dyshohet se ngjarja ka ndodhur pas një konflikti për motive të dobëta mes punonjës së hotelit dhe pronarit. Uniformat blu bëjnë me dije se shtetasja...

Konfliktohet me pronarin e hotelit ku punonte, i vë zjarrin makinës së tij

më 8.2022 - Ora news

Foto ilustruese Punonjësja e një hoteli në Ksamil I ka vënë flakën makinës së pronarit të hotelit ku ajo ishte e punësuar. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm (5 gusht 2022), pas një konflikti mes tyre....

Punonjësia zihet me pronarin e hotelit/ I vendos flakën makinës në garazh

më 8.2022 - Vizion Plus

Një makinë është djegur mëngjesin e sotëm në Ksamil, teksa ishte parkuar në garazh. Policia bën me dije, se punonjësja e një hoteli, pasi është konfliktuar me pronarin, i ka vendosur flakën mjetit të këtij...

Sherr me pronarin e hotelit ku punonte në Ksamil, vajza e inatosur i djeg makinën në garazh

më 8.2022 - ABC News

Sarandë – Sot, rreth orës 09:20, në Ksamil, në garazhin e një hoteli, dyshohet se pas një konflikti për motive të dobëta, shtetasja A. B. (e punësuar në këtë hotel), i ka vënë zjarrin një automjeti të...

U zu me pronarin e hotelit, punonjësja shkon dhe i djeg makinën në garazh

më 8.2022 - Albeu

Foto ilustruese Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Ksamil. Punonjësja e një hoteli, pas sherrit me pronarin, ka shkuar dhe i ka vënë flakën makinës së tij. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë...

U zu me pronarin, punonjësja e hotelit shkakton panik në Sarandë, i vë flakën makinës në garazh dhe…

më 8.2022 - Panorama

Sherri me pronarin e hotelit ku punonte ka nxitur një nga punonjëset që të hakmerret ndaj tij duke i vënë flakën makinës së biznesmenit në garazhin e hotelit dhe të shkaktojë panik tek pushuesit. Policia...

Sherr me pronarin e hotelit ku punonte në Ksamil, punonjësja i djeg makinën në garazh

më 8.2022 - ABC News

Sarandë – Sot, rreth orës 09:20, në Ksamil, në garazhin e një hoteli, dyshohet se pas një konflikti për motive të dobëta, shtetasja A. B. (e punësuar në këtë hotel), i ka vënë zjarrin një automjeti të...

Sherr me pronarin e hotelit ku punonte, vajza e inatosur i djeg makinën/ Shkakton panik në Ksamil

më 8.2022 - Java News

Sherri me pronarin e hotelit ku punonte ka nxitur një nga punonjëset që të hakmerret ndaj tij duke i vënë flakën makinës së biznesmenit në garazhin e hotelit dhe të shkaktojë panik tek pushuesit. Policia...

Sherr me pronarin e hotelit ku punonte në Ksamil, vajza e inatosur i djeg makinën në garazh

më 8.2022 - Tetova Sot

Sarandë – Sot, rreth orës 09:20, në Ksamil, në garazhin e një hoteli, dyshohet se pas një konflikti për motive të dobëta, shtetasja A. B. (e punësuar në këtë hotel), i ka vënë zjarrin një automjeti të...

Sarandë/ Pas sherrit me pronarin, punonjësja e hotelit i vendos flakën makinës së tij, policia e shpall në kërkim

më 8.2022 - FaxWeb

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Ksamil të Sarandës. Sipas njoftimit të policisë, një punonjëse e hotelit pas sherrin me pronarin I ka vendosur flakën makinës së tij të markës “Seat”. Uniformat blu...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK