One UI 5.0 beta fillon të shpërndahet në telefonat e serisë Samsung Galaxy S22

para një jave - Telegrafi

Beta e parë publike e One UI 5.0 pritej në korrik , por pati një vonesë të vogël. Më në fund është këtu dhe ka filluar një paraqitje graduale, duke filluar me seritë S22 – Galaxy S22 , S22+ dhe S22 Ultra...

Samsung Galaxy S23 Ultra do të ketë kamerë prej 200 megapikselë

para një jave - Shenja

Samsung gjatë dhjetë muajve të fundit ka prezantuar dy sensorë me kamera prej 200 MP, e kurse e treta është rrugës dhe do të jetë pjesë e telefonit të mençur Galaxy S23 Ultra. Galaxy S23 Ultra do të arrijë...

Detaje të reja nga Samsung Galaxy S23 Ultra!

para një jave - Flaka

Samsung gjatë 10 muajve të fundit ka prezantuar dy sensorë me kamera prej 200 MP, e kurse e treta është rrugës dhe do të jetë pjesë e smartphones Galaxy S23 Ultra. Galaxy S23 Ultra do të arrijë në treg...

Samsung Galaxy S23 Ultra do të ketë kamerë prej 200 megapikselë

para një jave - Ina

Samsung gjatë dhjetë muajve të fundit ka prezantuar dy sensorë me kamera prej 200 MP, e kurse e treta është rrugës dhe do të jetë pjesë e telefonit të mençur Galaxy S23 Ultra. Galaxy S23 Ultra do të arrijë...

Detaje të reja nga Samsung Galaxy S23 Ultra!

para një jave - Lapsi

Samsung gjatë 10 muajve të fundit ka prezantuar dy sensorë me kamera prej 200 MP, e kurse e treta është rrugës dhe do të jetë pjesë e smartphones Galaxy S23 Ultra. Galaxy S23 Ultra do të arrijë në treg...

Samsung Galaxy S23 Ultra do të ketë kamerë prej 200 megapikselë

para 2 jave - Top24

Samsung gjatë dhjetë muajve të fundit ka prezantuar dy sensorë me kamera prej 200 MP, e kurse e treta është rrugës dhe do të jetë pjesë e telefonit të mençur Galaxy S23 Ultra. Galaxy S23 Ultra do të arrijë...

Samsung Galaxy S23 Ultra do të ketë kamerë prej 200 megapikselë

para 2 jave - Bota Sot

Samsung gjatë dhjetë muajve të fundit ka prezantuar dy sensorë me kamera prej 200 MP, e kurse e treta është rrugës dhe do të jetë pjesë e telefonit të mençur Galaxy S23 Ultra. Galaxy S23 Ultra do të arrijë...

Samsung Galaxy S23 Ultra do të ketë kamerë prej 200 megapikselë

para 2 jave - Top24

Samsung gjatë dhjetë muajve të fundit ka prezantuar dy sensorë me kamera prej 200 MP, e kurse e treta është rrugës dhe do të jetë pjesë e telefonit të mençur Galaxy S23 Ultra. Galaxy S23 Ultra do të arrijë...

Samsung Galaxy S23 Ultra do të ketë kamerë prej 200 megapikselë

para 2 jave - Epoka e Re

Samsung gjatë dhjetë muajve të fundit ka prezantuar dy sensorë me kamera prej 200 MP, e kurse e treta është rrugës dhe do të jetë pjesë e telefonit të mençur Galaxy S23 Ultra. Galaxy S23 Ultra do të arrijë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK