Paralajmërimet absurde të BQK-së për ngritje të reja të kamatave kreditore

para 3 dite - Zhurnal

BQK-ja, në vazhdimësi u tregua “e shurdhër” ndaj kërkesave permanente të klientelës dhe të asociacioneve ndërkombëtare bankare për të ulur dhe për të barazuar pak a shumë interesat bankare me vende të...

Paralajmërimet absurde të BQK-së për ngritje të reja të kamatave kreditore

para 3 dite - Ekonomia Online

BQK-ja, në vazhdimësi u tregua “e shurdhër” ndaj kërkesave permanente të klientelës dhe të asociacioneve ndërkombëtare bankare për të ulur dhe për të barazuar pak a shumë interesat bankare me vende të...

BZHMV në gjysmën e parë të vitit 2022 me rezultate pozitive

para 3 dite - Zhurnal

Banka Zhvillimore e Maqedonisë së Veriut SHA Shkup (BZHMV) kumtoi se edhe në gjysmën e parë të vitit 2022, duke e vënë të gjithë kapacitetin e saj financiar dhe operativ në funksion të realizimit të qëllimit...

Reformimi i BQK-së sjell më shumë para në xhepat e kosovarëve

para 4 dite - Syri.net Kosova

Njohësi i ekonomisë, Emanuel Bajra ka thënë se reformimi i Bankës Qëndrore të Kosovës, do të sillte më shumë para në xhepat e kosovarëve. Sipas Bajrës kosovarëve një ndryshim i tillë do do t’i ndihmonte...

Banka Qendrore e Kosovës paralajmëron rritje të interesit për kreditë

para 4 dite - Zeri

Rritja e interesit te kreditë e qytetarëve të Kosovës duket se do të ndodhë shumë shpejt. Një parashikim për këtë e ka dhënë edhe Banka Qendrore e Kosovës, duke e mbështetur raportin e Bankës Qendrore...

Paralajmërohet rritje e interesit për kreditë

para 4 dite - OraInfo

Qytetarët e Kosovës kanë marrë edhe një lajm të keq. Rritja e interesit tek kreditë e qytetarëve të Kosovës duket se do të ndodhë shumë shpejt. Një parashikim për këtë e ka dhënë edhe Banka Qendrore e...

Paralajmërohen rritje të interesit për kreditë

para 4 dite - GazetaBlic

Rritja e interesit tek kreditë e qytetarëve të Kosovës duket se do të ndodhë shumë shpejt. Një parashikim për këtë e ka dhënë edhe Banka Qendrore e Kosovës, duke e mbështetur raportin e Banka Qendrore...

Lajm aspak i mirë nga Banka Qendrore për gjithë ata që kanë kredi në bankë

para 4 dite - Syri.net Kosova

Rritja e interesit tek kreditë e qytetarëve të Kosovës duket se do të ndodhë shumë shpejt. Një parashikim për këtë e ka dhënë edhe Banka Qendrore e Kosovës, duke e mbështetur raportin e Banka Qendrore...

Banka Qendrore Evropiane ka blerë me miliarda euro obligacione të shteteve jugore

para 4 dite - Bota Sot

Miliardat janë përdorur për të blerë kryesisht obligacione të Italisë, por edhe të Spanjës, Portugalisë e Greqisë. Ekspertët konstatojnë edhe pakësim të fondeve të Gjermanisë e të shteteve të tjera, shkruan...

Banka Qendrore e Kosovës paralajmëron rritje të interesit për kreditë

para 4 dite - Gazeta Metro

Rritja e interesit tek kreditë e qytetarëve të Kosovës duket se do të ndodhë shumë shpejt. Një parashikim për këtë e ka dhënë edhe Banka Qendrore e Kosovës, duke e mbështetur raportin e Banka Qendrore...

Banka Qendrore e Kosovës paralajmëron rritje të interesit për kreditë

para 4 dite - Ekonomia Online

Rritja e interesit tek kreditë e qytetarëve të Kosovës duket se do të ndodhë shumë shpejt. Një parashikim për këtë e ka dhënë edhe Banka Qendrore e Kosovës, duke e mbështetur raportin e Banka Qendrore...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK