Mashtrimi me bileta fiktive, kërkohet paraburgimi për bashkëpronarët e “Prishtina Jet”

para 3 dite - Shqipmedia

Prokuroria e Prishtinës sot kërkuar caktimin e paraburgimit ndaj pronarëve të kompanisë “Prishtina Jet” Lajmin për KALLXO.com e ka konfirmuar zëdhëndësja e Prokurorisë së Prishtinës, Laureta Ulaj. “Prokurori...

Një muaj paraburgim për dy pronarët e “Prishtina Jet” që dyshohet se mashtruan me bileta

para 3 dite - Gazeta Express

Gjykata Themelore në Prishtinë ia ka caktuar masën e paraburgimit prej 30 ditëve dy pronarëve të kompanisë “Prishtina Jet”, M. K. Dhe A.B. nën dyshimin se e kanë kryer veprën penale “mashtrim”. Sipas komunikatës...

Një muaj paraburgim dy pronarëve të “Prishtina Jet”, dyshohet se mashtruan me bileta

para 3 dite - Koha.net

Gjykata Themelore në Prishtinë ia ka caktuar masën e paraburgimit prej 30 ditëve dy pronarëve të kompanisë “Prishtina Jet”, M. K. Dhe A.B. nën dyshimin se e kanë kryer veprën penale “mashtrim”. Të dy akuzohen...

Paraburgim për të dyshuarit për mashtrim me bileta të aeroplanit

para 3 dite - RTV 21

Gjykata Themelore në Prishtinë ka vendosur lidhur me kërkesën e Prokurorisë Themelore në Prishtinë për caktimin e masës së paraburgimit kundër të pandehurve M.K dhe A.B për shkak të dyshimit të bazuar...

Një muaj paraburgim për drejtuesit e kompanisë 'Prishtina Jet'

para 3 dite - Syri.net Kosova

Gjykata Themelore e Prishtinës ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji për dy të dyshuarit M.K dhe A.B për mashtrim me bileta aeroplani, nga kompania “Prishtina Jet”. Dyshohet se ata përmes kompanisë...

Policia i fton të lajmërohen ata që u mashtruan nga 'Prishtina Jet'

para 3 dite - Syri.net Kosova

Policia i ka ftuar të paraqiten të gjithë bashkëatdhetarët që janë mashtruar me bileta aeroplani të lëshuara nga kompania “Prishtina Jet”. “Ftojmë të gjithë ata që kanë rënë pre e mashtrimeve më bileta...

Një muaj paraburgim të dyshuarve për mashtrim me bileta

para 3 dite - RTK

Gjykata Themelore në Prishtinë i ka caktuar masën e paraburgimit prej 30 ditësh të pandehurve M.K. dhe A.B. për shkak të dyshimit se kanë kryer veprën penale “Mashtrimi”. Në komunikatën për media thuhet...

Një muaj paraburgim për të dyshuarit për mashtrim me bileta të aeroplanit

para 3 dite - Reporteri

Gjykata Themelore në Prishtinë ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji kundër të pandehurve M.K dhe A.B, nga kompania “Prishtina Jet”, për shkak të dyshimit të bazuar se kanë kryer veprat penale...

Policia fton të paraqiten qytetarët e mashtruar me bileta aeroplani nga “Prishtina Jet”

para 3 dite - Reporteri

Policia e Kosovës fton të gjithë qytetarët që kanë rënë pre e mashtrimeve më bileta aeroplani të lëshuara nga kompania “Prishtina Jet”, të paraqitën në polici në mënyrë që secili rast të trajtohen nga...

Një muaj paraburgim për të dyshuarit për mashtrim me bileta të aeroplanit

para 3 dite - Telegrafi

Gjykata Themelore në Prishtinë ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji kundër të pandehurve M.K dhe A.B, nga kompania “Prishtina Jet”, për shkak të dyshimit të bazuar se kanë kryer veprat penale...

Ftohen të gjithë ata që u mashtruan nga “Prishtina Jet” të paraqiten në Polici

para 3 dite - Koha.net

Policia e Kosovës i ka ftuar të gjithë bashkatdhetarët që janë mashtruar me bileta aeroplani nga kompania “Prishtina Jet”, që të paraqiten në stacionet policore në mënyrë që të sigurohen prova shtesë ndaj...

Policia arreston dy persona të dyshuar për mashtrimin e mërgimtarëve me bileta aeroplani

para 3 dite - Syri.net Kosova

Policia ka arrestuar dy të dyshuar të agjencisë së fluturimeve “Prishtina Jet” për mashtrim të mërgimtarëve. Në njoftimin e policisë thuhet se të njëjtit me aktvendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje....

Kërkohet paraburgim për bashkëpronarët e 'Prishtina Jet'

para 3 dite - Syri.net Kosova

Prokuroria Themelore në Prishtinë, njofton opinionin publik se ka kërkuar caktimin e paraburgimit për të pandehurit, bashkëpronarët e “Prishtina Jet” – M.K., dhe A.B., në drejtim të veprave penale “Mashtrimi”...

Gjykata e Prishtinës lë në burg bashkëpronarët e agjencisë që dyshohet se mashtruan bashkatdhetarët me bileta

para 3 dite - Kallxo

Gjykata e Prishtinës ka miratuar kërkesën e Prokurorisë për caktimin e paraburgimit në kohëzgjatje prej një muaji ndaj bashkëpronarëve të agjencisë “Prishtina Jet” të dyshuar për mashtrim të shumë bashkatdhetarëve...

Kërkohet paraburgim për bashkëpronarët e “Prishtina Jet”, dyshohen se mashtruan mërgimtarët me bileta fiktive

para 3 dite - Reporteri

Prokuroria Themelore në Prishtinë, njofton opinionin publik se ka kërkuar caktimin e paraburgimit për të pandehurit, bashkëpronarët e “Prishtina Jet” – M.K., dhe A.B., në drejtim të veprave penale “Mashtrimi”...

Policia fton të paraqiten qytetarët që u mashtruan nga “Prishtina Jet”

para 3 dite - Gazeta Express

Pas arrestimit të dy biznesmenët që dyshohet se mashtruan mërgimtarët me bileta të aeroplanit, Policia fton të paraqiten ata që ranë pre e mashtrimeve, raporton Gazeta Express. Policia e Kosovës fton të...

Kërkohet paraburgim për bashkëpronarët e “Prishtina Jet”

para 3 dite - RTV 21

Prokuroria Themelore në Prishtinë, njofton opinionin publik se prokurori i çështjes ka kërkuar caktimin e paraburgimit në gjykatën kompetente për të pandehurit M.K., dhe A.B., në drejtim të veprave penale...

Mashtrimet me biletat e avionit, një muaj paraburgim për të dyshuarit

para 3 dite - OraInfo

Disa mërgimtarë janë mashtruar nga një kompania Prishtina Jet. Gjykata Themelore në Prishtinë ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji kundër të pandehurve M.K dhe A.B, nga kompania “Prishtina Jet”,...

Policia arreston dy persona të dyshuar për mashtrimin e mërgimtarëve me bileta aeroplani

para 3 dite - Gazeta Express

Policia ka arrestuar dy të dyshuar të agjencisë së fluturimeve “Prishtina Jet” për mashtrim të mërgimtarëve. Në njoftimin e policisë thuhet se të njëjtit me aktvendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje...

Një muaj paraburgim për të dyshuarit për mashtrim me bileta të aeroplanit

para 3 dite - GazetaBlic

Gjykata Themelore në Prishtinë ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji kundër të pandehurve M.K dhe A.B, nga kompania “Prishtina Jet”, për shkak të dyshimit të bazuar se kanë kryer veprat penale...

Vendoset masa e paraburgimit për dy mashtruesit e biletave

para 3 dite - Indeks online

Gjykata Themelore në Prishtinë – Departamenti i Përgjithshëm, Divizioni Penal ka vendosur lidhur me kërkesën e Prokurorisë Themelore në Prishtinë për caktimin e masës së paraburgimit kundër të pandehurve...

Kërkohet paraburgim për bashkëpronarët e “Prishtina Jet”

para 3 dite - Koha.net

Prokuroria Themelore në Prishtinë ka njoftuar të premten se ka kërkuar caktimin e paraburgimit për të pandehurit M.K., dhe A.B., në drejtim të veprave penale “Mashtrimi” dhe “Shmangia nga tatimi”. Sipas...

Policia u bën thirrje që të lajmërohen ata që u mashtruan nga “Prishtina Jet”

para 3 dite - Zeri

Policia e Kosovës ka ftuar të gjithë bashkëatdhetarët që u mashtruan me bileta nga kompania “Prishtina Jet” të paraqitën në stacionet më të afërta. PK-ja bëri të ditur se kjo po bëhet me qëllim që të sigurohen...

Policia fton të paraqiten qytetarët e mashtruar me bileta aeroplani nga “Prishtina Jet”

para 3 dite - Telegrafi

Policia e Kosovës fton të gjithë qytetarët që kanë rënë pre e mashtrimeve më bileta aeroplani të lëshuara nga kompania “Prishtina Jet”, të paraqitën në polici në mënyrë që secili rast të trajtohen nga...

U mashtruan për bileta, policia ka një apel për mërgimtarët

para 3 dite - OraInfo

Shumë mërgimtarë kanë rënë pre e mashtrimeve nga agjencitë e biletave. Policia e Kosovës fton të gjithë qytetarët që kanë rënë pre e mashtrimeve më bileta aeroplani të lëshuara nga kompania “Prishtina...

Një muaj paraburgim për dy pronarët e “Prishtina Jet” që dyshohet se mashtruan me bileta

para 3 dite - Lajm

Gjykata Themelore në Prishtinë ia ka caktuar masën e paraburgimit prej 30 ditëve dy pronarëve të kompanisë “Prishtina Jet”, M. K. Dhe A.B. nën dyshimin se e kanë kryer veprën penale “mashtrim”. Sipas komunikatës...

Kërkohet paraburgim për bashkëpronarët e “Prishtina Jet”

para 3 dite - Klan Kosova

Prokuroria Themelore në Prishtinë, njofton opinionin publik se ka kërkuar caktimin e paraburgimit për të pandehurit, bashkëpronarët e “ Prishtina Jet ” – M.K., dhe A.B., në drejtim të veprave penale “Mashtrimi”...

Policia fton të paraqiten qytetarët e mashtruar me bileta aeroplani nga “Prishtina Jet”

para 3 dite - GazetaBlic

Policia e Kosovës fton të gjithë qytetarët që kanë rënë pre e mashtrimeve më bileta aeroplani të lëshuara nga kompania “Prishtina Jet”, të paraqitën në polici në mënyrë që secili rast të trajtohen nga...

Policia ka një kërkesë për të gjitha ata që u mashtruan nga “Prishtina Jet”

para 3 dite - Indeks online

Dukuria e mashtrimit të bashkatdhetarët nga ‘kompani të udhëtimit’, ka vazhduar edhe këtë vit në këtë kohë kur ardhjet e bashkatdhetarëve janë më të shumta. Hetuesit policorë nga Drejtoria për Hetimin...

Prokuroria Themelore në Prishtinë kërkon paraburgim për dy të dyshuarit që mashtruan bashkatdhetarët me bileta fiktive

para 3 dite - GazetaBlic

Prokuroria Themelore në Prishtinë, ka njoftuar se prokurori i çështjes ka kërkuar caktimin e paraburgimit në gjykatën kompetente për të pandehurit M.K., dhe A.B., në drejtim të veprave penale “Mashtrimi”...

Prokuroria kërkon paraburgim për bashkëpronarët e “Prishtina Jet”

para 3 dite - Telegrafi

Prokuroria Themelore në Prishtinë, ka njoftuar se prokurori i çështjes ka kërkuar caktimin e paraburgimit në gjykatën kompetente për të pandehurit M.K., dhe A.B., në drejtim të veprave penale “Mashtrimi”...

Kërkohet paraburgim për bashkëpronarët e “Prishtina Jet”

para 3 dite - Zeri

Prokuroria Themelore në Prishtinë, njofton opinionin publik se ka kërkuar caktimin e paraburgimit për të pandehurit, bashkëpronarët e “Prishtina Jet” – M.K., dhe A.B., në drejtim të veprave penale “Mashtrimi”...

Mashtrimi me bileta nga 'Prishtina Jet', ftohen qytetarët që të paraqiten në polici

para 3 dite - Kallxo

Policia e Kosovës i ka bërë thirrje qytetarëve që kanë rënë pre e mashtrimeve më bileta fiktive të aeroplanit, të lëshuara nga kompania “Prishtina Jet”, të paraqiten në polici. Kjo për shkak që secili...

Policia fton të paraqiten qytetarët që u mashtruan nga “Prishtina Jet”

para 3 dite - Fakti Ditor

Pas arrestimit të dy biznesmenët që dyshohet se mashtruan mërgimtarët me bileta të aeroplanit, Policia fton të paraqiten ata që ranë pre e mashtrimeve, raporton Gazeta Express. Policia e Kosovës fton të...

Një muaj paraburgim për dy pronarët e “Prishtina Jet” që dyshohet se mashtruan me bileta

para 3 dite - Fakti Ditor

Gjykata Themelore në Prishtinë ia ka caktuar masën e paraburgimit prej 30 ditëve dy pronarëve të kompanisë “Prishtina Jet”, M. K. Dhe A.B. nën dyshimin se e kanë kryer veprën penale “mashtrim”. Sipas komunikatës...

Prokuroria kërkon paraburgim për bashkëpronarët e “Prishtina Jet”

para 3 dite - OraInfo

Kërkohet paraburgim për bashkëpronarët e “Prishtina Jet”. Prokuroria Themelore në Prishtinë, njofton opinionin publik se ka kërkuar caktimin e paraburgimit për të pandehurit, bashkëpronarët e “Prishtina...

Prokuroria kërkon paraburgim për dy të dyshuarit që mashtruan bashkatdhetarët me bileta fiktive

para 3 dite - GazetaBlic

Prokuroria Themelore në Prishtinë, ka njoftuar se prokurori i çështjes ka kërkuar caktimin e paraburgimit në gjykatën kompetente për të pandehurit M.K., dhe A.B., në drejtim të veprave penale “Mashtrimi”...

Kërkohet paraburgim për bashkëpronarët e “Prishtina Jet”

para 3 dite - Indeks online

Prokuroria Themelore në Prishtinë, njofton se prokurori i çështjes ka kërkuar caktimin e paraburgimit në gjykatën kompetente për të pandehurit M.K., dhe A.B., në drejtim të veprave penale “Mashtrimi” dhe...

Kërkohet paraburgim për bashkëpronarët e “Prishtina Jet”

para 3 dite - Bota Sot

Prokuroria Themelore në Prishtinë, ka njoftuar se është kërkuar caktimi i paraburgimit për të pandehurit M.K., dhe A.B., në drejtim të veprave penale “Mashtrimi” dhe “Shmangia nga tatimi”, të parapara...

Mashtrimi me bileta fiktive, kërkohet paraburgimi për bashkëpronarët e “Prishtina Jet”

para 3 dite - Kallxo

Prokuroria e Prishtinës sot kërkuar caktimin e paraburgimit ndaj pronarëve të kompanisë “Prishtina Jet”. Lajmin për KALLXO.com e ka konfirmuar zëdhëndësja e Prokurorisë së Prishtinës, Laureta Ulaj. “Prokurori...

Një muaj paraburgim ndaj të dyshuarit për sulm seksual ndaj të miturës

para 3 dite - RTV 21

Gjykata Themelore në Ferizaj, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Ferizajt, për caktimin e masës së paraburgimit kundër të pandehurit M.B. shtetas i Republikës së Kosovës, për shkak të dyshimit...

Kërkohet paraburgim për bashkëpronarët e “Prishtina Jet”

para 3 dite - Ekonomia Online

Prokuroria Themelore në Prishtinë njofton se prokurori i çështjes ka kërkuar caktimin e paraburgimit në gjykatën kompetente për të pandehurit M.K., dhe A.B., në drejtim të veprave penale “Mashtrimi” dhe...

30 ditë paraburgim ndaj të dyshuarit në Ferizaj për sulm seksual ndaj të miturës

para 3 dite - Syri.net Kosova

Gjykata Themelore në Ferizaj, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Ferizajt, për caktimin e masës së paraburgimit kundër të pandehurit M.B. shtetas i Republikës së Kosovës, për shkak të dyshimit...

Një muaj paraburgim personit që sulmoi seksualisht një të mitur

para 3 dite - Koha.net

Gjykata Themelore në Ferizaj ia ka caktuar masën e paraburgimit të pandehurit M.B., për shkak të dyshimit të bazuar se ka kryer veprën penale sulmi seksual. Pas mbajtjes së seancës dëgjimore dhe analizimit...

Policia arreston dy persona të dyshuar për mashtrimin e mërgimtarëve me bileta aeroplani

para 3 dite - Lajmi.net

Policia ka arrestuar dy të dyshuar të agjencisë së fluturimeve “Prishtina Jet” për mashtrim të mërgimtarëve. Në njoftimin e policisë thuhet se të njëjtit me aktvendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje....

Një muaj paraburgim për drejtuesit e kompanisë ‘Prishtina Jet’

para 3 dite - Gazeta Metro

Gjykata Themelore e Prishtinës ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji për dy të dyshuarit M.K dhe A.B për mashtrim me bileta aeroplani, nga kompania “Prishtina Jet”. Dyshohet se ata përmes kompanisë...

Një muaj paraburgim ferizajasit që sulmoi seksualisht të miturën

para 3 dite - Zeri

Gjykata Themelore në Ferizaj ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Ferizajt për caktimin e masës së paraburgimit prej një muaji kundër të pandehurit M.B., shtetas i Republikës së Kosovës, për...

30 ditë paraburgim ndaj të dyshuarit në Ferizaj për sulm seksual ndaj të miturës

para 3 dite - Telegrafi

Gjykata Themelore në Ferizaj, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Ferizajt, për caktimin e masës së paraburgimit kundër të pandehurit M.B. shtetas i Republikës së Kosovës, për shkak të dyshimit...

Një muaj paraburgim për të dyshuarit për mashtrim me bileta të aeroplanit

para 3 dite - KosovaPress

Gjykata Themelore në Prishtinë i ka caktuar masën e paraburgimit prej 30 ditësh të pandehurve M.K. dhe A.B. për shkak të dyshimit se kanë kryer veprën penale “Mashtrimi”. Në komunikatën për media thuhet...

Kërkohet paraburgim për dy pronarët e “PrishtinaJet” që mashtruan me bileta mërgimtarët

para 3 dite - Lajmi.net

Prokuroria Themelore në Prishtinë , njofton opinionin publik se, prokurori i çështjes ka kërkuar caktimin e paraburgimit në gjykatën kompetente për të pandehurit M.K., dhe A.B., në drejtim të veprave penale...

Një muaj paraburgim ndaj të dyshuarit për sulm seksual ndaj të miturës

para 3 dite - RTK

Gjykata Themelore në Ferizaj ka caktuar masën e paraburgimit kundër të pandehurit M.B. shtetas i Republikës së Kosovës, për shkak të dyshimit të bazuar se ka kryer veprën penale sulmi seksual Pas mbajtjes...

Një muaj paraburgim ndaj të dyshuarit për sulm seksual ndaj të miturës

para 3 dite - Bota Sot

Gjykata Themelore në Ferizaj ka caktuar masën e paraburgimit kundër të pandehurit M.B. shtetas i Republikës së Kosovës, për shkak të dyshimit të bazuar se ka kryer veprën penale sulmi seksual Pas mbajtjes...

Një muaj paraburgim për të dyshuarin që sulmoi seksualisht të miturën

para 3 dite - Indeks online

Gjykata Themelore në Ferizaj ka caktuar masën e paraburgimit kundër të pandehurit M.B. shtetas i Republikës së Kosovës, për shkak të dyshimit të bazuar se ka kryer veprën penale “sulm seksual”. Pas mbajtjes...

Ftohen qytetarët që u mashtruan nga “Prishtina Jet” të paraqiten në Polici

para 3 dite - Insajderi.org

Janë arrestuar dy pronar të agjensisë Prishtina Jet, të cilët dyshohet se kanë mashtruar mërgimtarët me bileta të aeroplanit ndërsa Policia fton të paraqiten ata që ranë pre e mashtrimeve. Policia e Kosovës...

Policia fton të paraqiten qytetarët që u mashtruan nga “Prishtina Jet”

para 3 dite - Gazeta Metro

Pas arrestimit të dy biznesmenët që dyshohet se mashtruan mërgimtarët me bileta të aeroplanit, Policia fton të paraqiten ata që ranë pre e mashtrimeve. Policia e Kosovës fton të gjithë qytetarët që kanë...

Kërkohet paraburgim për bashkëpronarët e “Prishtina Jet”

para 3 dite - Lapsi

Prokuroria Themelore në Prishtinë, ka njoftuar se është kërkuar caktimi i paraburgimit për të pandehurit M.K., dhe A.B., në drejtim të veprave penale “Mashtrimi” dhe “Shmangia nga tatimi”, të parapara...

Policia e Kosovës me lajmërim për të gjithë bashkatdhetarët: Kujdes nga mashtrimet e “kompanive të udhëtimit”

para 3 dite - Arbresh

Policia e Kosovës u ka bërë ftesë të gjithë bashkatdhetarëve që të kenë kujdes nga mashtrimet e “kompanive të udhëtimit”. Siç bënë të ditur Policia e Kosovës edhe këtë vit ka vazhduar mashtrimi i disa...

Policia arreston dy persona të dyshuar për mashtrimin e mërgimtarëve me bileta aeroplani

para 3 dite - Bota Press

Policia ka arrestuar dy të dyshuar të agjencisë së fluturimeve “Prishtina Jet” për mashtrim të mërgimtarëve. Në njoftimin e policisë thuhet se të njëjtit me aktvendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje...

Kërkohet paraburgim për bashkëpronarët e “Prishtina Jet”

para 3 dite - ATV Live

Prokuroria Themelore në Prishtinë, ka njoftuar se është kërkuar caktimi i paraburgimit për të pandehurit M.K., dhe A.B., në drejtim të veprave penale “Mashtrimi” dhe “Shmangia nga tatimi”, të parapara...

Mashtruan diaporën me bileta – Kërkohet paraburgim për bashkëpronarët e “Prishtina Jet”

para 3 dite - Insajderi.org

Pas arrestimit të dy bashkëpronarëve të agjencisë “Prishtina Jet”, pas dyshimeve për mashtrim me biletat e udhetimeve, Prokuroria Themelore e Prishtinës ka kërkuar masën e paraburgimit ndaj tyre. Dy bashkëpronarët...

Policia arreston dy persona të dyshuar për mashtrimin e mërgimtarëve me bileta aeroplani

para 3 dite - Ekonomia Online

Policia ka arrestuar dy të dyshuar të agjencisë së fluturimeve “Prishtina Jet” për mashtrim të mërgimtarëve. Në njoftimin e policisë thuhet se të njëjtit me aktvendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje...

Mashtruan diaporën me bileta – Arrestohen dy pronarët e agjencisë “Prishtina Jet”

para 3 dite - Insajderi.org

Policia e Kosovës, ka arrestuar dy pronarët e agjencisë “Prishtina Jet”, pas dyshimeve për mashtrim të bashkatdhetarëve me biletat e udhetimeve. Pas intervistimit dy të dyshuarit janë dërguar në mbajtje....

Gjykata merr vendim për të dyshuarin në Ferizaj për sulm seksual ndaj të miturës

para 3 dite - Infokusi

Gjykata Themelore në Ferizaj, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Ferizajt, për caktimin e masës së paraburgimit kundër të pandehurit M.B. shtetas i Republikës së Kosovës, për shkak të dyshimit...

Kërkohet paraburgim për bashkëpronarët e “Prishtina Jet”

para 3 dite - KosovaPress

Prokuroria Themelore në Prishtinë, ka njoftuar se është kërkuar caktimi i paraburgimit për të pandehurit M.K., dhe A.B., në drejtim të veprave penale “Mashtrimi” dhe “Shmangia nga tatimi”, të parapara...

Kërkohet paraburgim për bashkëpronarët e “Prishtina Jet”

para 3 dite - Ekonomia Online

Prokuroria Themelore në Prishtinë, njofton opinionin publik se, prokurori i çështjes ka kërkuar caktimin e paraburgimit në gjykatën kompetente për të pandehurit M.K., dhe A.B., në drejtim të veprave penale...

Kërkohet paraburgim për bashkëpronarët e “Prishtina Jet”

para 3 dite - Arbresh

Prokuroria Themelore në Prishtinë, njofton opinionin publik se, prokurori i çështjes ka kërkuar caktimin e paraburgimit në gjykatën kompetente për të pandehurit M.K., dhe A.B., në drejtim të veprave penale...

Ky është i dyshuari që sulmoi dy herë seksualisht 13-vjeçaren në Han të Elezit, dërgohet në paraburgim

para 3 dite - Bota Press

Gazeta dje ka raportuar ekskluzivisht për një ngjarje të trishtë që ka ndodhur në komunën e Hanit të Elezit, ku një vajzë e re ka rënë pre e sulmit seksual nga një burrë. Policia ka arritur që ta arrestojë...

E sulmoi seksualisht të miturën, paraburgoset i dyshuari nga Ferizaj

para 3 dite - Periskopi

Gjykata Themelore në Ferizaj i ka caktuar masën e paraburgimit të dyshuarit M.B nga Ferizaj për veprën penale “sulm seksual”. Pas mbajtjes së seancës dëgjimore dhe analizimit të shkresave të lëndës, gjyqtari...

30 ditë paraburgim ndaj të dyshuarit në Ferizaj për sulm seksual ndaj të miturës

para 3 dite - Arbresh

Gjykata Themelore në Ferizaj, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Ferizajt, për caktimin e masës së paraburgimit kundër të pandehurit M.B. shtetas i Republikës së Kosovës, për shkak të dyshimit...

30 ditë paraburgim ndaj të dyshuarit në Ferizaj për sulm seksual ndaj të miturës

para 3 dite - Gazeta Metro

Gjykata Themelore në Ferizaj, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Ferizajt, për caktimin e masës së paraburgimit kundër të pandehurit M.B. shtetas i Republikës së Kosovës, për shkak të dyshimit...

E sulmoi seksualisht të miturën, paraburgoset i dyshuari nga Ferizaj

para 3 dite - Ekonomia Online

Gjykata Themelore në Ferizaj i ka caktuar masën e paraburgimit të dyshuarit M.B nga Ferizaj për veprën penale “sulm seksual”. Pas mbajtjes së seancës dëgjimore dhe analizimit të shkresave të lëndës, gjyqtari...

Një muaj paraburgim ndaj të dyshuarit për sulm seksual ndaj të miturës

para 3 dite - KosovaPress

Gjykata Themelore në Ferizaj ka caktuar masën e paraburgimit kundër të pandehurit M.B. shtetas i Republikës së Kosovës, për shkak të dyshimit të bazuar se ka kryer veprën penale sulmi seksual Pas mbajtjes...

Një muaj paraburgim ndaj të dyshuarit për sulm seksual ndaj të miturës

para 3 dite - ATV Live

Gjykata Themelore në Ferizaj ka caktuar masën e paraburgimit kundër të pandehurit M.B. shtetas i Republikës së Kosovës, për shkak të dyshimit të bazuar se ka kryer veprën penale sulmi seksual Pas mbajtjes...

Mashtruan bashkatdhetarët me bileta fiktive për udhëtim me aeroplan, arrestohen dy persona

para 4 dite - RTV 21

Prokuroria Themelore në Prishtinë sot informoi se u arrestuar dy persona që mashtruan bashkatdhetarët me bileta fiktive për udhëtim me aeroplan nga shtetet e perëndimit në Kosovë. Siç bëri të ditur Prokuroria,...

U shisnin mërgimtarëve bileta të rreme, arrestohen pronarët e agjencionit turistik

para 4 dite - Syri.net Kosova

Prokuroria në Prishtinë ka realizuar një aksion në të cilin janë arrestuar dy persona për veprën penale të mashtrimit. Kjo është bërë e ditur me anë të një komunikate për media nga Prokuroria. Ata kanë...

Arrestohen të dyshuarit se mashtruan mërgimtarët me bileta fiktive të aeroplanit

para 4 dite - Gazeta Express

Prokuroria Themelore në Prishtinë, ka njoftuar se përmes një aksioni në Prishtinë dhe Podujevë janë arrestuar dy biznesmenët, M.K dhe A.B., bashkëpronarë në agjencinë turistike “Prishtina Jet”, të dyshuar...

Arrestohen dy persona, dyshohet se iu shitën bashkatdhetarëve bileta fiktive

para 4 dite - Klan Kosova

Dy persona janë arrestuar nën dyshimin se iu kanë shitur bashkatdhetarëve bileta fiktive. Në aksionin e kryesuar nga Prokuroria Themelore e Prishtinës dhe në koordinim me policinë dhe Administratën Tatimore...

Arrestohen dy pronarët e “Prishtina Jet”, dyshohen për mashtrim

para 4 dite - Koha.net

Prokuroria Themelore në Prishtinë ka njoftuar se sot, në koordinim me Policinë e ATK-në, është realizuar një aksion në Prishtinë e Podujevë, duke arrestuar dhe dërguar në mbajtje dy bashkëpronarët e agjencisë...

Aksion i Prokurorisë në Prishtinë e Podujevë, arrestohen dy biznesmenë

para 4 dite - Syri.net Kosova

Prokuroria Themelore në Prishtinë, ka njoftuar se përmes një aksioni në Prishtinë dhe Podujevë janë arrestuar dy biznesmenët, M.K dhe A.B., bashkëpronarë në agjencinë turistike “Prishtina Jet”, të dyshuar...

Arrestohen pronarët e një agjencie turistike, dyshohet se mashtruan mërgimtarët me bileta fiktive të aeroplanit

para 4 dite - Reporteri

Prokuroria Themelore në Prishtinë, ka njoftuar se përmes një aksioni në Prishtinë dhe Podujevë janë arrestuar dy biznesmenët, M.K dhe A.B., bashkëpronarë në agjencinë turistike “Prishtina Jet”, të dyshuar...

Arrestohen dy të dyshuar, mashtruan bashkatdhetarët me bileta fiktive

para 4 dite - Telegrafi

Prokuroria Themelore në Prishtinë, njofton opinionin publik se pas zhvillimit të masave të fshehta dhe teknike të hetimit dhe vëzhgimit, në koordinim me Policinë dhe ATK-në, si dhe pas aprovimit të gjyqtarit...

Mashtruan me bileta aeroplani, arrestohen bashkëpronarët e “Prishtina Jet”

para 4 dite - Indeks online

Indeksonline në mesditë raportoi për një aksion të madh të policisë në Podujevë dhe Prishtinë ku cak i bastisjeve ishin disa agjensione turistike, nën dyshimin se kanë mashtruar klientët e tyre me bileta...

Ndalohen pronarët e agjencisë "Prishtina Jet", dyshohet se mashtruan bashkatdhetarët me bileta fiktive

para 4 dite - Kallxo

Prokuroria e Prishtinës njofton se pas zhvillimit të masave të fshehta dhe teknike të hetimit dhe vëzhgimit, në koordinim me Policinë dhe ATK-në, si dhe pas aprovimit të gjyqtarit të procedurës paraprake,...

Mashtruan mërgimtarët për bileta, arrestohen të dyshuarit

para 4 dite - OraInfo

Shumë mërgimtarë janë mashtruar nga agjencia turistike “Prishtina Jet”. Prokuroria Themelore në Prishtinë, ka njoftuar se përmes një aksioni në Prishtinë dhe Podujevë janë arrestuar dy biznesmenët, M.K...

Mashtronin mërgimtarët me bileta, arrestohen bashkëpronarët e “Prishtina Jet”

para 4 dite - Zeri

Policia e Kosovës sot ka arrestuar dy persona, bashkëpronar të Agjencionit Turistik “Prishtina Jet” pasi dyhsohet se u kanë shitur të bashkatdhetarëve bileta fiktive për udhëtim me aeroplan nga shtetet...

Ndalohen dy persona, dyshohet se mashtruan bashkatdhetarët me bileta fiktive

para 4 dite - Kallxo

Prokuroria e Prishtinës njofton se pas zhvillimit të masave të fshehta dhe teknike të hetimit dhe vëzhgimit, në koordinim me Policinë dhe ATK-në, si dhe pas aprovimit të gjyqtarit të procedurës paraprake,...

Dy të arrestuar, mashtruan bashkatdhetarët me bileta fiktive për udhëtim me aeroplan për në Kosovë

para 4 dite - GazetaBlic

Prokuroria Themelore në Prishtinë, njofton opinionin publik se pas zhvillimit të masave të fshehta dhe teknike të hetimit dhe vëzhgimit, në koordinim me Policinë dhe ATK-në, si dhe pas aprovimit të gjyqtarit...

Aksion i Prokurorisë në Prishtinë e Podujevë: Arrestohen biznesmenët e njohur

para 4 dite - Bota Sot

Prokuroria Themelore në Prishtinë, ka njoftuar se përmes një aksioni në Prishtinë dhe Podujevë janë arrestuar dy biznesmenët, Mentor Kazazi dhe A.B., bashkëpronarë në agjencinë turistike “Prishtina Jet”,...

Ndalohen dy persona të dyshuar se mashtruan bashkatdhetarët me bileta fiktive për udhëtim me aeroplan nga shtetet e perëndimit në Kosovë

para 4 dite - Bota Sot

Prokuroria Themelore në Prishtinë, njofton opinionin publik se pas zhvillimit të masave të fshehta dhe teknike të hetimit dhe vëzhgimit, në koordinim me Policinë dhe ATK-në, si dhe pas aprovimit të gjyqtarit...

Arrestohen dy pronarët e “Prishtina Jet”, dyshohen për mashtrim me bileta

para 4 dite - RTK

Prokuroria Themelore në Prishtinë ka njoftuar se sot, në koordinim me Policinë e ATK-në, është realizuar një aksion në Prishtinë e Podujevë, duke arrestuar dhe dërguar në mbajtje dy bashkëpronarët e agjencisë...

U shisnin mërgimtarëve bileta të rreme, arrestohen pronarët e agjencionit turistik

para 4 dite - Lajmi.net

Prokuroria në Prishtinë ka realizuar një aksion në të cilin janë arrestuar dy persona për veprën penale të mashtrimit. Kjo është bërë e ditur me anë të një komunikate për media nga Prokuroria, shkruan...

Arrestohen pronarët e një agjencie turistike, dyshohet se mashtruan mërgimtarët me bileta fiktive

para 4 dite - Infokusi

Prokuroria Themelore në Prishtinë, ka njoftuar se përmes një aksioni në Prishtinë dhe Podujevë janë arrestuar dy biznesmenët, M.K dhe A.B., bashkëpronarë në agjencinë turistike “Prishtina Jet”, të dyshuar...

Mashtruan bashkatdhetarët me bileta fiktive të udhëtimit, arrestohen dy persona

para 4 dite - Insajderi.org

Prokuroria Themelore në Prishtinë, njofton opinionin publik se pas zhvillimit të masave të fshehta dhe teknike të hetimit dhe vëzhgimit, në koordinim me Policinë dhe ATK-në, si dhe pas aprovimit të gjyqtarit...

Arrestohen dy persona, dyshohet se iu shitën bashkatdhetarëve bileta fiktive

para 4 dite - Ekonomia Online

Dy persona janë arrestuar nën dyshimin se iu kanë shitur bashkatdhetarëve bileta fiktive. Në aksionin e kryesuar nga Prokuroria Themelore e Prishtinës dhe në koordinim me policinë dhe Administratën Tatimore...

Mashtruan bashkatdhetarët me bileta fiktive të udhëtimit, arrestohen dy persona

para 4 dite - KosovaPress

Prokuroria Themelore në Prishtinë ka bërë të ditur se janë arrestuar dy persona, pronarë të agjencionit turistik “Prishtina Jet”, pasi dyshohet se kanë mashtruar bashkatdhetarët me bileta fiktive të udhëtimit....

Arrestohen të dyshuarit se mashtruan mërgimtarët me bileta fiktive të aeroplanit

para 4 dite - Fakti Ditor

Prokuroria Themelore në Prishtinë, ka njoftuar se përmes një aksioni në Prishtinë dhe Podujevë janë arrestuar dy biznesmenët, M.K dhe A.B., bashkëpronarë në agjencinë turistike “Prishtina Jet”, të dyshuar...

Arrestohen të dyshuarit se mashtruan mërgimtarët me bileta fiktive të aeroplanit

para 4 dite - Bota Press

Arrestohen të dyshuarit se mashtruan mërgimtarët me bileta fiktive të aeroplanit Prokuroria Themelore në Prishtinë, ka njoftuar se përmes një aksioni në Prishtinë dhe Podujevë janë arrestuar dy biznesmenët,...

Aksion i Prokurorisë në Prishtinë e Podujevë, Arrestohen dy biznesmenë

para 4 dite - Gazeta Metro

Prokuroria Themelore në Prishtinë, ka njoftuar se përmes një aksioni në Prishtinë dhe Podujevë janë arrestuar dy biznesmenët, M.K dhe A.B., bashkëpronarë në agjencinë turistike “Prishtina Jet”, të dyshuar...

Aksion i Prokurorisë në Prishtinë e Podujevë: Arrestohen biznesmenët e njohur

para 4 dite - Periskopi

Prokuroria Themelore në Prishtinë, ka njoftuar se përmes një aksioni në Prishtinë dhe Podujevë janë arrestuar dy biznesmenët, Mentor Kazazi dhe A.B., bashkëpronarë në agjencinë turistike “Prishtina Jet”,...

Arrestohen dy persona, u kanë shitur bileta të rreme bashkatdhetarëve

para 4 dite - Arbresh

Prokuroria Themelore në Prishtinë, njofton opinionin publik se pas zhvillimit të masave të fshehta dhe teknike të hetimit dhe vëzhgimit, në koordinim me Policinë dhe ATK-në, si dhe pas aprovimit të gjyqtarit...

53-vjeçari në Han të Elezit dyshohet se sulmoi dy herë seksualisht 13-vjeçaren, Policia jep detaje

para 4 dite - Syri.net Kosova

Një ngjarje e rëndë dyshohet të ketë ndodhur në Han të Elezit ku një vajzë e mitur ka rënë pre e sulmit seksual. Rastin e ka denoncuar në Polici nëna e vajzës, sipas të cilës vajza e saj 13-vjeçare u sulmua...

E rëndë: 53-vjeçari në Han të Elezit dyshohet se sulmoi seksualisht një vajzë të mitur

para 4 dite - Syri.net Kosova

Një ngjarje e trishtë dyshohet se ka ndodhur dje në Han të Elezit, ku një nënë ka kërkuar ndihmën e Policisë së Kosovës pasi pretendon se vajza e saj 13-vjeçare është sulmuar seksualisht nga një burrë....

E rëndë: 53-vjeçari në Han të Elezit dyshohet se sulmoi seksualisht një vajzë të mitur

para 4 dite - Bota Press

Një ngjarje e trishtë dyshohet se ka ndodhur dje në Han të Elezit, ku një nënë ka kërkuar ndihmën e Policisë së Kosovës pasi pretendon se vajza e saj 13-vjeçare është sulmuar seksualisht nga një burrë....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK