Parashikimet e Elon Musk për vitin 2022

më 8.2022 - Reporteri

Nga kriptovalutat, tek transhumanizmi e humanoidët, Elon Musk ka bërë parashikimet e tij për atë ç’ka gjendet në horizont në vitin 2022. Musk nuk është vetëm njeriu më i pasur në botë por ai është gjithashtu...

Parashikimet e Elon Musk për vitin 2022

më 8.2022 - Top24

Nga kriptovalutat, tek transhumanizmi e humanoidët, Elon Musk ka bërë parashikimet e tij për atë ç’ka gjendet në horizont në vitin 2022. Musk nuk është vetëm njeriu më i pasur në botë por ai është gjithashtu...

Parashikimet e Elon Musk për vitin 2022

më 8.2022 - Gazeta Metro

Nga kriptovalutat, tek transhumanizmi e humanoidët, Elon Musk ka bërë parashikimet e tij për atë ç’ka gjendet në horizont në vitin 2022. Musk nuk është vetëm njeriu më i pasur në botë por ai është gjithashtu...

Pse Elon Musk lanson mijëra satelitë?

më 8.2022 - Telegrafi

Kompania e miliarderit amerikan Elon Musk, SpaceX, ka lansuar mijëra satelitë në orbitë, e shumë njerëz pretendojnë se i kanë parë në qiell. Lansimi është pjesë e projektit të Starlink, që ka për qëllim...

Pse Elon Musk lanson mijëra satelitë?

më 8.2022 - Alsat-M

Kompania e miliarderit amerikan Elon Musk, SpaceX, ka lansuar mijëra satelitë në orbitë, e shumë njerëz pretendojnë se i kanë parë në qiell. Lansimi është pjesë e projektit të Starlink, që ka për qëllim...

Pse kompania e Elon Musk po lëshon mijëra satelitë në orbitë?

më 8.2022 - Indeks online

Kompania SpaceX e Elon Muk ka lançuar qindra satelitë në orbitë vitet e fundit. Shumë prej nesh madje i kanë parë në qiell. Ato janë pjesë e projektit Starlink, një rrjet interneti satelitor me shpejtësi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK