Makina përplas këmbësoren në Tiranë, policia jep detajet e para

para një jave - BalkanWeb

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Tregut Elektrik në tiranë, ku një makinë ka përplasur një këmbësore. Si pasojë e aksidentit, këmbësorja është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin...

Makina përplas këmbësoren në Tiranë, dërgohet për mjekim në spital

para një jave - Vizion Plus

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Tregut Elektrik në tiranë, ku një makinë ka përplasur një këmbësore. Si pasojë e aksidentit, këmbësorja është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin...

Përplaset këmbësorja nga makina në Tiranë, transportohet në spital!

para një jave - Bota Sot

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e “Tregut Elektrik” në Tiranë, ku një makinë ka përplasur një këmbësore. Si pasojë e aksidentit, këmbësorja është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin...

Përplaset nga makina një vajzë në Tiranë

para një jave - NOA

TIRANË- Aksident në Tiranë. Ngjarja ndodhi në zonën e quajtur Tregu Elektrik. Mjeti me drejtues F. S., ka aksidentuar P. C., e cila si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve,...

Aksident te ‘Tregu Elektrik’/ Përplaset me makinë një grua. Përfundon në spital, jashtë rrezikut për jetën

para një jave - Panorama

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme te ‘Tregu Elektrik’ në kryeqytet, teksa një drejtues mjeti ka aksidentuar një grua, e cila ka mbetur e dëmtuar. Ajo është dërguar në spital dhe jashtë rrezikut...

Makina përplas këmbësoren në Tiranë, policia jep detajet e para

para një jave - Zyrtare

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Tregut Elektrik në tiranë, ku një makinë ka përplasur një këmbësore. Si pasojë e aksidentit, këmbësorja është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin...

Makina përplas një grua pranë Tregut Elektrik në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital

para një jave - Java News

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në afërsi të Tregut Elektik në Tiranë. Sipas policisë një makinë ka aksidentuar një grua e cila ndodhet tashmë në spital, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor...

Makina përplas këmbësoren në Tiranë, policia jep detajet e para

para një jave - Arbresh

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Tregut Elektrik në tiranë, ku një makinë ka përplasur një këmbësore. Si pasojë e aksidentit, këmbësorja është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin...

Përplaset këmbësorja nga makina në Tiranë, transportohet në spital!

para një jave - Lapsi

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e “Tregut Elektrik” në Tiranë, ku një makinë ka përplasur një këmbësore. Si pasojë e aksidentit, këmbësorja është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin...

Makina përplas një grua pranë Tregut Elektrik në Tiranë, ajo dërgohet me urgjencë në spital

para një jave - FaxWeb

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në afërsi të Tregut Elektik në Tiranë. Sipas policisë një makinë ka aksidentuar një grua e cila ndodhet tashmë në spital, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK