Kraja: SPAK i vendosur të vërë para përgjegjësisë të korruptuarit, përfshirë zyrtarë të lartë

para një jave - Bota Sot

Drejtuesi i Strukturës së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, SPAK-ut Arben Kraja thotë se ky institucion është i vendosur për të vënë para përgjegjësisë të gjithë ata që përfshihen në...

Ndëshkueshmëria ndaj korrupsionit/ Arben Kraja: Të gjithë politikanët përgjegjës do të vendosen para ligjit

para një jave - Top Channel

Drejtuesi i Strukturës së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, SPAK-ut Arben Kraja thotë se ky institucion është i vendosur për të vënë para përgjegjësisë të gjithë ata që përfshihen në...

Kraja: SPAK i vendosur të vërë para përgjegjësisë të korruptuarit, përfshirë zyrtarë të lartë

para një jave - Vizion Plus

Drejtuesi i Strukturës së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, SPAK-ut Arben Kraja thotë se ky institucion është i vendosur për të vënë para përgjegjësisë të gjithë ata që përfshihen në...

Ndëshkueshmëria ndaj korrupsionit/ Arben Kraja: Të gjithë politikanët përgjegjës do të vendosen para ligjit

para një jave - Top Channel

Kreu i SPAK, Arben Kraja, i intervistuar nga Zëri i Amerikës ditën e sotme, është shprehur se çdo zyrtar që ka shkelur ligjin në mënyra të ndryshme do të hetohet dhe do të përballet me drejtësinë. Teksa...

“Të gjithë politikanët përgjegjës do të vendosen para ligjit”/ Arben Kraja: Ka reformë për ndëshkueshmërinë ndaj korrupsionit

para një jave - Top Channel

Kreu i SPAK, Arben Kraja, i intervistuar nga Zëri i Amerikës ditën e sotme, është shprehur se çdo zyrtar që ka shkelur ligjin në mënyra të ndryshme do të hetohet dhe do të përballet me të. Teksa u pyet...

Kraja: SPAK i vendosur të vërë para përgjegjësisë të korruptuarit, përfshirë zyrtarë të lartë

para një jave - ABC News

Drejtuesi i Strukturës së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, SPAK-ut Arben Kraja thotë se ky institucion është i vendosur për të vënë para përgjegjësisë të gjithë ata që përfshihen në...

Kraja: SPAK i vendosur të vërë para përgjegjësisë të korruptuarit, përfshirë zyrtarë të lartë

para një jave - Zëri i Amerikës

Drejtuesi i Strukturës së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, SPAK-ut Arben Kraja thotë se ky institucion është i vendosur për të vënë para përgjegjësisë të gjithë ata që përfshihen në...

Kraja: Përpara përgjegjësisë çdo zyrtar i lartë

para një jave - Klan

Kraja: Përpara përgjegjësisë çdo zyrtar i lartë “Vazhdojmë hetimet për inceneratorët” Krerët e SPAK-ut dhe Byrosë Kombëtare të Hetimit prej një jave po priten në Ëashington nga përfaqësues të DASH, FBI...

Kraja: SPAK vepron në bazë provash dhe jo listash! Shumë institucione të përfshira tek inceneratorët

para një jave - Klan

Kraja: SPAK vepron në bazë provash dhe jo listash! Shumë institucione të përfshira tek inceneratorët Kreu i SPAK, Arben Kraja, ndodhet që prej ditës së hënë në SHBA, së bashku me drejtoreshën e Byrosë...

Afera e inceneratorëve, “kërcënon” kreu i SPAK: Disa institucione të përfshira, do vendosen para ligjit!

para një jave - Albeu

Kreu i SPAK, Arben Kraja ka deklaruar se hetimet për aferën e inceneratorëve do vazhdojnë deri në fund. Kraja u shpreh se po punohet për dosjet, po mblidhen prova dhe ata që kanë përgjegjësi do të vendosen...

Kritikat ndaj SPAK/ Arben Kraja i përgjigjet Ramës: Partitë flasin sipas interesit, ne veprojmë në bazë të provave! Ja çfarë thotë për hetimin ndaj Berishës

para një jave - Panorama

Kreu i SPAK, Arben Kraja i është përgjigjur edhe kritikave politike ndaj institucionit që ai drejton. Në një intervistë për Zërin e Amerikës, i pyetur nëse ai ndihet nën trysni pas deklaratave të Ramës,...

Afera e inceneratorëve/ Kreu i SPAK flet për “Zërin e Amerikës”: Janë të përfshira disa institucione, kushdo që ka shkelur ligjin do përgjigjet

para një jave - Panorama

Kreu i SPAK, Arben Kraja në një intervistë për “Zërin e Amerikës” tha se çështja e aferës së inceneratorëve është në hetim. Sipas tij, kjo është diçka shumë komplekse, pasi janë të përfshira disa institucione....

Trafiku i drogës/ Arben Kraja: Grupet kriminale shqiptare, tejet të fuqishme. Pastrojnë paratë dhe kryejnë vrasje në Shqipëri

para një jave - Panorama

Kreu i SPAK-ut Arben Kraja ka deklaruar se grupet kriminale shqiptare janë fuqizuar aq shumë sa kryejnë lehtësisht trafik droge nga vendet e Amerikës Latine drejt vendeve perëndimore. Duke folur për Zërin...

Inceneratorët, paralajmëron Arben Kraja: Ata që kanë përgjegjësi do të vendosen përpara ligjit!

para një jave - Bota Sot

Kreu i SPAK, Arben Kraja në një intervistë për Zërin e Amerikës ka deklaruar se hetimet për aferën e inceneratorëve do vazhdojnë deri në fund. Ai u shpreh se po punohet për dosjet, po mblidhen prova dhe...

Afera e inceneratorëve/ Kreu i SPAK flet për “Zërin e Amerikës”: Hetimet vazhdojnë, kushdo që ka shkelur ligjin do përgjigjet

para një jave - Panorama

Kreu i SPAK, Arben Kraja në një intervistë për “Zërin e Amerikës” tha se çështja e aferës së inceneratorëve është në hetim. Sipas tij, kjo është diçka shumë komplekse, pasi janë të përfshira disa institucione....

Kritikat ndaj SPAK/ Kraja shmang përgjigjen për hetimin e Berishës “non grata”, preferon të reagojë ndaj Ramës: Partitë flasin…!

para një jave - Java News

Kreu i SPAK, Arben Kraja i është përgjigjur edhe kritikave politike ndaj institucionit që ai drejton. Në një intervistë për Zërin e Amerikës, i pyetur nëse ai ndihet nën trysni pas deklaratave të Ramës,...

Inceneratorët/ Kreu i SPAK: Hetimet vazhdojnë, kushdo që ka shkelur ligjin do përgjigjet!

para një jave - Java News

Kreu i SPAK, Arben Kraja në një intervistë për “Zërin e Amerikës” tha se çështja e aferës së inceneratorëve është në hetim. Sipas tij, kjo është diçka shumë komplekse, pasi janë të përfshira disa institucione....

LAJM I FUNDIT/ Çështja e Inceneratorëve, flet Kraja: Po mblidhen provat, prej ditës së hënë jemi në SHBA…

para një jave - FaxWeb

Arben Kraja: Çështja e inceneratorëve është komplekse sepse janë përfshirë shumë institucione është një volum i madh pune. Ne kemi 3 hetime penale për tre incneratorëve. Kemi ngritur përgjegjësi penale...

“Do të përgjigjet çdo zyrtar i lartë për Inceneratorët”/ Kraja: Janë përfshirë disa institucione, shumë komplekse…

para një jave - FaxWeb

Kreu i SPAK, Arben Kraja në një intervistë për “Zërin e Amerikës” tha se çështja e aferës së inceneratorëve është në hetim. Sipas tij, kjo është diçka shumë komplekse, pasi janë të përfshira disa institucione....

Kreu i SPAK takohet me përfaqësues të DEA-s në Washington: Ndëshkim ndaj kujtdo dhe ndaj pasurive që…

para një jave - Java News

Përfaqësuesit e Prokurorisë së Posaçme, SPAK kanë zhvilluar një takim me përfaqësues të DEA-s amerikane. “Rezultati i takimit: bashkëpunim më efektiv, shkëmbim eksperiencash informacioni me qëllim rritjen...

Kreu i SPAK takohet me përfaqësues të DEA, mesazhi nga SHBA

para një jave - ABC News

Përfaqësuesit e SPAK zhvilluan një takim me përfaqësues të DEA në Shtete e Bashkuara të Amerikës. Në foto shihet Kreu i SPAK, Arben Kraja dhe prokurori i SPAK Vladimir Mara, bashkë me agjentë të DEA amerikane....

Përfaqësuesit e SPAK në SHBA/ Zbardhen rezultatet e takimit me DEA-n

para një jave - Vizion Plus

Kreu i SPAK Arben Kraja, drejtuesja e BKH Aida Hajnaj dhe prokurori Vladimir Mara kanë zhvilluar një takim me përfaqësuesit e DEA-s. Si rezultat i takimit mes tyre, ishte bashkëpunimi më efektiv, shkëmbim...

Drejtuesit e SPAK dhe BKH-së takohen me zyrtarë të DEA, në fokus goditja e trafikantëve të drogës

para një jave - FaxWeb

Përfaqësuesit e SPAK, që kanë nisur prej disa ditësh një vizitë zyrtare në SHBA, zhvilluan një takim me përfaqësues të DEA. Rezultati i takimit: bashkëpunim më efektiv, shkëmbim eksperiencash informacioni...

Ngjela bën parashikimin dramatik për Metën: Prisni dhe shikoni, prandaj vjen vërdallë si dordolec ai..

para një jave - ABC News

Nga Spartak Ngjela Kuptohet se sot nga kundërshtarët e Shqipërisë ka një komplot kundër saj, duke përdorur këtu të korruptuarit e niveleve të larta politike, por edhe një sërë mediash televizive ose dhe...

Ngjela bën parashikimin dramatik për Metën: Prisni dhe shikoni, prandaj vjen vërdallë si dordolec ai..

para një jave - Tetova Sot

Nga Spartak Ngjela Kuptohet se sot nga kundërshtarët e Shqipërisë ka një komplot kundër saj, duke përdorur këtu të korruptuarit e niveleve të larta politike, por edhe një sërë mediash televizive ose dhe...

Vizita e krerëve të SPAK në SHBA, shthuri Metën, shqiptarët po qeshin me xhiron e këtij vjedhësi

para 2 jave - Java News

Nga Spartak Ngjela Kuptohet se sot nga kundërshtarët e Shqipërisë ka një komplot kundër saj, duke përdorur këtu të korruptuarit e niveleve të larta politike, por edhe një sërë mediash televizive ose dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK