Elon Musk akuzon Twitterin për mashtrim, i bën kundërpadi

para një jave - Bota Sot

Elon Musk ka akuzuar Twitter-in për mashtrim në një kundërpadi të bërë lidhur me marrëveshjen e tij të ndërprerë prej 44 miliardë dollarësh për kompaninë e mediave sociale, për të cilën ai tha se mashtroi...

Elon Musk akuzon Twitterin për mashtrim, i bën kundërpadi: Ka shkelur kontratën dhe numër të lartë të llogarive të rreme

para një jave - Panorama

Elon Musk ka akuzuar Twitter-in për mashtrim në një kundërpadi të bërë lidhur me marrëveshjen e tij të ndërprerë prej 44 miliardë dollarësh për kompaninë e mediave sociale, për të cilën ai tha se mashtroi...

Twitteri thotë se Musku po justifikohet për t’i ikur marrëveshjes

para një jave - Flaka

Twitteri ka hedhur poshtë pretendimet e Elon Muskut në gjykatë se ai kishte arsye legjitime për t’u tërhequr nga një marrëveshje prej 44 miliardë dollarësh për blerjen e platformës së rrjetit social, duke...

Twitteri thotë se Musku po justifikohet për t’i ikur marrëveshjes

para një jave - Koha.net

Twitteri ka hedhur poshtë pretendimet e Elon Muskut në gjykatë se ai kishte arsye legjitime për t'u tërhequr nga një marrëveshje prej 44 miliardë dollarësh për blerjen e platformës së rrjetit social, duke...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK