Buxhuku: Kur nafta ngrihet në bursë, çmimet ngrihen direkt, e kundërta nuk ndodh, Bordi vetëm bën dëme

më 8.2022 - Ora news

Në një intervistë për RTV Ora, kreu i Konfindustrisë, Gjergj Buxhuku u shpreh se rritja e çmimit të karburanteve në vendin tonë varen edhe nga problematikave të tregut tonë të brendshëm. Ai tha se ulja...

Shoqata Hidrokarbureve shpjegon se pse nafta në vend nuk po ulet, ndonëse ka rënë në bursa

më 8.2022 - News33

Çmimi i naftës së papërpunuar në bursa, treguesi Brent, ka rënë së fundmi në rreth 94 dollarë për fuçi, duke arritur në nivelet e para sulmit të Rusisë ndaj Ukrainës, pas të cilit, Brent arriti deri në...

Bie çmimi i naftës në tregjet ndërkombëtare

më 8.2022 - Telegrafi

Çmimi i naftës Brent humbi më shumë se 9,3 për qind gjatë javës që përfundon sot, 5 gusht, pasi mbi çmimet ndikuan shqetësimet e mungesës së furnizimit, pritjet më të ulëta të kërkesës dhe të dhënat e...

Ulen bursat, Shqipëria akoma shet naftën me 40 lekë më shumë në krahasim me periudhën para luftës

më 8.2022 - ABC News

Nafta ka arritur nivelin më të ulët në bursë të regjistruar që prej nisjes së konfliktit Rusi –Ukrainë. Një fuçi naftë po shitet në bursë me 94 dollarë pasi është shtuar prodhimi i naftës për shkak të...

Prodhuesit e betonit i shkruajnë Kurtit për çmimin e çimentos: Nga 90 euro për ton ka shkuar në 150

më 8.2022 - Telegrafi

Nga 90 në 150 euro për një ton çimento po detyrohen të paguajnë prodhuesit e betonit në Kosovë. Kjo ka bërë që prodhuesit e betonit t’i drejtohen kryeministrit Albin Kurti me një letër, ku ankohen për...

Bie çmimi i naftës në tregjet ndërkombëtare

më 8.2022 - Bota Sot

Çmimi i naftës Brent humbi më shumë se 9,3 për qind gjatë javës që përfundon sot, 5 gusht, pasi mbi çmimet ndikuan shqetësimet e mungesës së furnizimit, pritjet më të ulëta të kërkesës dhe të dhënat e...

Konfindustria kërkesë Bordit: Ulni çmimin e naftës, ka rënë në bursë, shteti i kapur nga kartelet

më 8.2022 - Ora news

Konfindustria i kërkon Bordit të Transparencës ndërhyrjen e menjëhershme për uljen e çmimit të karburanteve në treg. Konfindustria bën me dije se çmimi i naftës në tregjet ndërkombëtare në 2 javën e parë...

Prodhuesit e betonit i shkruajnë Kurtit: Çmimi për ton ka shkuar nga 90, në 150 euro

më 8.2022 - Syri.net Kosova

Prodhuesit e betonit në Kosovë kanë thënë se rritjet e çmimeve gjatë këtij viti e kanë bërë të papërballueshme mbarëvajtjen e procesit të punës së tyre. Kështu kanë thënë ata përmes një letre që ia kanë...

Kreu i naftëtarëve jep lajmin e mirë: Pritet ulje e theksuar e çmimit të derivateve në Kosovë ditëve në vijim

më 8.2022 - Reporteri

Kryetari i Shoqatës së Naftëtarëve të Kosovës, Fadil Berjani ka thënë se në ditët në vijim pritet të ketë ulje të theksuar të çmimit të karburanteve në Kosovë. Berjani në një prononcim për Gazetën Online...

Nga 90 euro është shtrenjtuar në 150 për ton, prodhuesit e betonit i ankohen Kurtit për cementin

më 8.2022 - Klan Kosova

Çmimi i cementit është ngritur në 150 euro, derisa paraprakisht ka kushtuar 90 euro për ton. Kjo ka bërë që prodhuesit e betonit t’i drejtohen kryeministrit Albin Kurti me një letër, transmeton KlanKosova.tv....

Prodhuesit e betonit i ankohen Kurtit për cementin

më 8.2022 - OraInfo

Nga 90 euro është shtrenjtuar në 150 për ton, prodhuesit e betonit i ankohen Kurtit për cementin. Çmimi i cementit është ngritur në 150 euro, derisa paraprakisht ka kushtuar 90 euro për ton. Kjo ka bërë...

Ulen çmimet e derivateve të naftës në Maqedoni

më 8.2022 - News33

Komisioni Rregullator i Energjetikës dhe i Shërbimeve të Ujit i Republikës së Maqedonisë së Veriut solli vendimin, me të cilin bëhet ulja e çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të naftës mesatarisht...

Prodhuesit e betonit i ankohen Kurtit për çmimin e cementit: Nga 90 euro për ton ka shkuar në 150

më 8.2022 - Gazeta Express

Prodhuesit e betonit në Kosovë i janë drejtuar kryeministrit Albin Kurti me një letër ku i ankohen për ngritjen e çmimit të cementit, si lëndë e parë për prodhimin e betonit. Ata thonë se çmimet janë të...

Çmimi i naftës së papërpunuar në bursat ndërkombëtare ka pësuar një rënie të ndjeshme

më 8.2022 - News33

Çmimi i naftës së papërpunuar në bursat ndërkombëtare ka pësuar një rënie të ndjeshme, duke arritur në nivelet para nisjes së sulmit rus në Ukrainë më 24 Shkurt. Në bursën e Teksasit, një fuçi naftë shitet...

Nafta ulet në bursa, jo në Shqipëri/ Konfindustria: Të reflektohet rënia e çmimit

më 8.2022 - Vizion Plus

Pavarësisht se çmimi i naftës në bursa ka rënë nën 95 dollarë për fuçi, një ndër rëniet më të ndjeshme që nga lufta, kjo gjë nuk reflektohet në tregun vendas nga Bordi i Transparencës. Ky fakt është vënë...

Pritet ulje e theksuar e çmimit të derivateve në Kosovë ditëve në vijim

më 8.2022 - OraInfo

Kreu i naftëtarëve: Pritet ulje e theksuar e çmimit të derivateve në Kosovë ditëve në vijim. Kryetari i Shoqatës së Naftëtarëve të Kosovës, Fadil Berjani ka thënë se në ditët në vijim pritet të ketë ulje...

Prodhuesit e betonit i ankohen kryeministrit Kurti për çmimin e cementit

më 8.2022 - Bota Sot

Prodhuesit e betonit në Kosovë i janë drejtuar kryeministrit Albin Kurti me një letër ku i ankohen për ngritjen e çmimit të cementit, si lëndë e parë për prodhimin e betonit. Ata thonë se çmimet janë të...

Prodhuesit e betonit i ankohen Kurtit për çmimin e cementit: Nga 90 euro për ton ka shkuar në 150

më 8.2022 - Zeri

Prodhuesit e betonit në Kosovë i janë drejtuar kryeministrit Albin Kurti me një letër ku i ankohen për ngritjen e çmimit të cementit, si lëndë e parë për prodhimin e betonit. Ata thonë se çmimet janë të...

Prodhuesit e betonit i ankohen Kurtit për çmimin e cementit: Nga 90 euro për ton ka shkuar në 150

më 8.2022 - GazetaBlic

Prodhuesit e betonit në Kosovë i janë drejtuar kryeministrit Albin Kurti me një letër ku i ankohen për ngritjen e çmimit të cementit, si lëndë e parë për prodhimin e betonit. Ata thonë se çmimet janë të...

Ulen çmimet e derivateve të naftës në Maqedoni

më 8.2022 - Telegrafi

Komisioni Rregullator i Energjetikës dhe i Shërbimeve të Ujit i Republikës së Maqedonisë së Veriut solli vendimin, me të cilin bëhet ulja e çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të naftës mesatarisht...

Ulet ndjeshëm nafta në bursa

më 8.2022 - Klan Macedonia

Biden: Rekord i uljes së çmimeve Çmimi i naftës së papërpunuar në bursat ndërkombëtare ka pësuar një rënie të ndjeshme, duke arritur në nivelet para nisjes së sulmit rus në Ukrainë më 24 Shkurt. Në bursën...

Çmimet e karburanteve rënie historike në bursë, ndërsa në Shqipëri ende të larta. Bordi i Transparencës, i paaftë apo në lidhje interesi?

më 8.2022 - Panorama

Presidenti amerikan, Joe Biden deklaroi të enjten e 4 Gushtit se çmimet e karburantit janë duke rënë në nivele rekord që nga fillimi i luftës në Ukrainë. Por ky konstatim i kreut të shtetit në SHBA, nxjerr...

Ulet çmimi i benzinës! Një litër BS-98 do të kushtojë 94 denarë

më 8.2022 - TV21

Nga mesnata çmimi i benzinës Eurosuper BS 98 do të ulet për dy denarë, ndërsa do të shitet për 94 denarë për litër, përcjell TV21. Çmimet e derivateve tjera do të mbeten të njëjta. Në vijim çmimet e reja...

Rënie historike e çmimeve të derivateve

më 8.2022 - InfoShqip

Presidenti amerikan, Joe Biden deklaroi të enjten e 4 Gushtit se çmimet e karburantit janë duke rënë në nivele rekord që nga fillimi i luftës në Ukrainë. Por ky konstatim i kreut të shtetit në SHBA, nxjerr...

RMV, u soll vendim për ndryshim të çmimit të benzinës

më 8.2022 - Portalb

Nga sonte do të ulet çmimi me pakicë i benzinës Eurosuper BS-98 për dy dinarë për litër, vendosi Komisioni Rregullator për Energjetikë (KRRE). Çmimet e benzinë Eurosuper BS-95, Eurodiesel (D-E V), vajit...

Nga mesnata çmime të reja të derivateve

më 8.2022 - Zhurnal

Shkup, 5 Gusht – Komisioni Rregullator i Energjetikës dhe i Shërbimeve të Ujit i Republikës së Maqedonisë së Veriut solli vendimin, me të cilin bëhet ulja e çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të...

Ulen çmimet e derivateve të naftës

më 8.2022 - Ina

Komisioni Rregullator i Energjetikës dhe i Shërbimeve të Ujit i Republikës së Maqedonisë së Veriut solli vendimin, me të cilin bëhet ulja e çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të naftës mesatarisht...

Kryetari i naftëtarëve ka një lajm të mirë pas vendimit të presidentit Joe Biden: Çmimet e karburantëve do të ulen

më 8.2022 - GazetaBlic

Kryetari i Shoqatës së Naftëtarëve Fadil Berjani ka thënë se çmimet e karburantëve sot në treg janë më të lirat pas disa kohe, shkruan Gazeta Blic. Siaps tij çmimi i një litre naftë kushton 1.68 cent,...

Kryertari i naftëtarëve ka një lajm të mirë pas vendimit të presidentit Joe Biden: Çmimet e karburantëve do të ulen

më 8.2022 - GazetaBlic

Kryetari i Shoqatës së Naftëtarëve Fadil Berjani ka thënë se çmimet e karburantëve sot në treg janë më të lirat pas disa kohe, shkruan Gazeta Blic. Siaps tij çmimi i një litre naftë kushton 1.68 cent,...

Ulen çmimet e derivateve të naftës

më 8.2022 - Alsat-M

Komisioni Rregullator i Energjetikës dhe i Shërbimeve të Ujit i Republikës së Maqedonisë së Veriut solli vendimin, me të cilin bëhet ulja e çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të naftës mesatarisht...

Ulet ndjeshëm nafta në bursa

më 8.2022 - Klan

Ulet ndjeshëm nafta në bursa Biden: Rekord i uljes së çmimeve Çmimi i naftës së papërpunuar në bursat ndërkombëtare ka pësuar një rënie të ndjeshme, duke arritur në nivelet para nisjes së sulmit rus në...

Nga mesnata çmime të reja të derivateve të naftës

më 8.2022 - Aktuale

Komisioni Rregullator i Energjetikës dhe i Shërbimeve të Ujit i Republikës së Maqedonisë së Veriut solli vendimin, me të cilin bëhet ulja e çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të naftës mesatarisht...

Prodhuesit e betonit i ankohen Kurtit për çmimin e cementit: Nga 90 euro për ton ka shkuar në 150

më 8.2022 - ATV Live

Prodhuesit e betonit në Kosovë i janë drejtuar kryeministrit Albin Kurti me një letër ku i ankohen për ngritjen e çmimit të cementit, si lëndë e parë për prodhimin e betonit. Ata thonë se çmimet janë të...

Nga mesnata çmime të reja të derivateve të naftës

më 8.2022 - Klan Macedonia

Komisioni Rregullator i Energjetikës dhe i Shërbimeve të Ujit i Republikës së Maqedonisë së Veriut solli vendimin, me të cilin bëhet ulja e çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të naftës mesatarisht...

Ulet çmimi i benzinës!

më 8.2022 - Pa censure

Nga mesnata çmimi i benzinës Eurosuper BS 98 do të ulet për dy denarë, ndërsa do të shitet për 94 denarë për litër. Çmimet e derivateve tjera do të mbeten të njëjta. Në vijim çmimet e reja të derivateve....

Prodhuesit e betonit i shkruajnë Kurtit: Çmimi për ton ka shkuar nga 90, në 150 euro

më 8.2022 - Lajmi.net

Prodhuesit e betonit në Kosovë kanë thënë se rritjet e çmimeve gjatë këtij viti e kanë bërë të papërballueshme mbarëvajtjen e procesit të punës së tyre. Kështu kanë thënë ata përmes një letre që ia kanë...

Bordit nuk ia ndjen për çmimet në bursë, Konfindustria: Nafta duhej të ishte nën 200 lekë/litër, ndërhyni menjëherë

më 8.2022 - Albeu

Konfindustria i kërkon Bordit të Trasparencës ndërhyrjen e menjëhershme për uljen e çmimit të karburanteve në treg. Ndërkohe, që çmimi i naftës në tregjet ndërkombëtare në 2 javën e parë të muajit gusht...

A ka marrë Bordi pushimet? Karburantet bien në bursë, nafta sot duhet të shitej nën 200 lekë/litri

më 8.2022 - ABC News

Çmimet e naftës ranë me 3% të mërkurën, duke shtuar humbjet pasi të dhënat nga SHBA treguan se rezervat e naftës së papërpunuar dhe të benzinës patën një rritje të papritur javën e kaluar kur OPEC+ tha...

A ka “marrë Bordi pushimet”? Karburantet bien në bursë, nafta sot duhet të shitej nën 200 lekë/litri

më 8.2022 - ABC News

Konfindustria i kërkon Bordit të Trasparencës ndërhyrjen e menjëhershme për uljen e çmimit të karburanteve në treg. Ndërkohe, që çmimi i naftës në tregjet ndërkombëtare në 2 javën e parë të muajit gusht...

Derivatet e naftës me çmime të reja

më 8.2022 - Shenja

Komisioni Rregullator i Energjetikës dhe i Shërbimeve të Ujit i Republikës së Maqedonisë së Veriut solli vendimin, me të cilin bëhet ulja e çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të naftës mesatarisht...

Prodhuesit e betonit i ankohen Kurtit për çmimin e cementit: Nga 90 euro për ton ka shkuar në 150

më 8.2022 - Gazeta Metro

Prodhuesit e betonit në Kosovë i janë drejtuar kryeministrit Albin Kurti me një letër ku i ankohen për ngritjen e çmimit të cementit, si lëndë e parë për prodhimin e betonit. Ata thonë se çmimet janë të...

Nga 90 euro është shtrenjtuar në 150 për ton, prodhuesit e betonit i ankohen Kurtit për cementin

më 8.2022 - Insajderi.org

Çmimi i cementit është ngritur në 150 euro, derisa paraprakisht ka kushtuar 90 euro për ton. Kjo ka bërë që prodhuesit e betonit t’i drejtohen kryeministrit Albin Kurti me një letër. “Ndryshimet vetëm...

Ulen çmimet e derivateve të naftës në Maqedoni

më 8.2022 - Revista

Komisioni Rregullator i Energjetikës dhe i Shërbimeve të Ujit i Republikës së Maqedonisë së Veriut solli vendimin, me të cilin bëhet ulja e çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të naftës mesatarisht...

Prodhuesit e betonit i ankohen Kurtit për çmimin e lartë të cimentos

më 8.2022 - Arbresh

Çmimi i cementit është ngritur në 150 euro, derisa në muajin janar ka kushtuar 90 euro për ton. Kështu kanë thënë prodhuesit e cimentos përmes një letre që i kanë dërguar kryeministrit Albin Kurti. Ata...

Prodhuesit e betonit i ankohen Kurtit për çmimin e cementit: Nga 90 euro për ton ka shkuar në 150

më 8.2022 - Insajderi.org

Prodhuesit e betonit në Kosovë i janë drejtuar kryeministrit Albin Kurti me një letër ku i ankohen për ngritjen e çmimit të cementit, si lëndë e parë për prodhimin e betonit. Ata thonë se çmimet janë të...

Pas vendimit të presidentit Joe Biden, Kreu i naftëtarëve ka një lajm të mirë për çmimet e derivateve në Kosovë

më 8.2022 - Insajderi.org

Kryetari i Shoqatës së Naftëtarëve Fadil Berjani ka thënë se çmimet e karburantëve sot në treg janë më të lirat pas disa kohe . Siaps tij çmimi i një litre naftë kushton 1.68 cent, përderisa benzina është...

Prodhuesit e betonit i ankohen Kurtit: Nga 90 euro për ton cementi ka shkuar në 150 euro

më 8.2022 - Epoka e Re

Prodhuesit e betonit në Kosovë i janë drejtuar kryeministrit Albin Kurti me një letër ku i ankohen për ngritjen e çmimit të cementit, si lëndë e parë për prodhimin e betonit. Ata thonë se çmimet janë të...

Ulen çmimet e derivateve të naftës

më 8.2022 - Tetova Sot

Komisioni Rregullator i Energjetikës dhe i Shërbimeve të Ujit i Republikës së Maqedonisë së Veriut solli vendimin, me të cilin bëhet ulja e çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të naftës mesatarisht...

Prodhuesit e betonit i ankohen Kurtit për çmimin e cementit: Nga 90 euro për ton ka shkuar në 150

më 8.2022 - Bota Press

Prodhuesit e betonit në Kosovë i janë drejtuar kryeministrit Albin Kurti me një letër ku i ankohen për ngritjen e çmimit të cementit, si lëndë e parë për prodhimin e betonit. Ata thonë se çmimet janë të...

Rënie historike e çmimeve të derivateve

më 8.2022 - Pa censure

Presidenti amerikan, Joe Biden deklaroi të enjten e 4 Gushtit se çmimet e karburantit janë duke rënë në nivele rekord që nga fillimi i luftës në Ukrainë. Por ky konstatim i kreut të shtetit në SHBA, nxjerr...

Për herë të parë që nga nisja e luftës, çmimi i naftës zbret në nivelin më të ulët, kaq kushton në bursë

më 8.2022 - Reporteri

Për herë të parë që prej nisjes së agresionit rus në Ukrainë, çmimi i naftës bruto në bursën ndërkombëtare ka zbritur në nivelin më të ulët. Prej dy ditësh në bursë një fuçi naftë kushton 93-94 dollarë,...

Prodhuesit e betonit i ankohen Kurtit për çmimin e cementit: Nga 90 euro për ton ka shkuar në 150

më 8.2022 - Ekonomia Online

Prodhuesit e betonit në Kosovë i janë drejtuar kryeministrit Albin Kurti me një letër ku i ankohen për ngritjen e çmimit të cementit, si lëndë e parë për prodhimin e betonit. Ata thonë se çmimet janë të...

Nafta bie në bursë 94$ për fuçi / Konfindustria: Sot duhet të shitet nën 200 lekë/litri

më 8.2022 - Java News

Konfindustria i kërkon Bordit të Trasparencës ndërhyrjen e menjëhershme për uljen e çmimit të karburanteve në treg. Ndërkohe, që çmimi i naftës në tregjet ndërkombëtare në 2 javën e parë të muajit gusht...

Për herë të parë që nga nisja e luftës, çmimi i naftës zbret në nivelin më të ulët, kaq kushton

më 8.2022 - Bota Sot

Për herë të parë që prej nisjes së agresionit rus në Ukrainë, çmimi i naftës bruto në bursën ndërkombëtare ka zbritur në nivelin më të ulët. Prej dy ditësh në bursë një fuçi naftë kushton 93-94 dollarë,...

Karburantet bien në bursë/ Konfindustria: Nafta sot duhet të shitej nën 200 lekë/litri

më 8.2022 - Java News

Konfindustria i kërkon Bordit të Trasparencës ndërhyrjen e menjëhershme për uljen e çmimit të karburanteve në treg. Ndërkohe, që çmimi i naftës në tregjet ndërkombëtare në 2 javën e parë të muajit gusht...

Presidenti Biden jep lajmin e shumëpritur: Çmimet e naftës po shënojnë rënie rekord

më 8.2022 - Java News

Presidenti i SHBA-ve, Joe Biden, përmes një postimi në facebook deklaroi se presidenti rus, Vladimir Putin, po ushtron presion mbi furnizimin global të naftës duke bërë që çmimi të ndihet te familjarët....

Biden: Çmimi i naftës në rënie rekord

më 8.2022 - Ina

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Joe Biden, ka njoftuar se çmimi i naftës është duke rënë. Biden tha se pavarësisht se presidenti i Rusisë Vladimir Putin, po ushtron presion global për naftën...

Ulen çmimet e derivateve të naftës

më 8.2022 - Fakti Ditor

Komisioni Rregullator i Energjetikës dhe i Shërbimeve të Ujit i Republikës së Maqedonisë së Veriut solli vendimin, me të cilin bëhet ulja e çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të naftës mesatarisht...

Ulen çmimet e derivateve të naftës

më 8.2022 - News Tv

Komisioni Rregullator i Energjetikës dhe i Shërbimeve të Ujit i Republikës së Maqedonisë së Veriut solli vendimin, me të cilin bëhet ulja e çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të naftës mesatarisht...

Ulen çmimet e derivateve të naftës

më 8.2022 - Debat

Çmimet referente të derivateve të naftës në tregun botëror, në krahasim me përllogaritjen e mëparshme shënojnë ulje mesatarisht: te benzina për 3,077 %, te nafta për 1,823 %, te vaji ekstra i lehtë për...

Ulen çmimet e derivateve të naftës

më 8.2022 - Lajm

Komisioni Rregullator i Energjetikës dhe i Shërbimeve të Ujit i Republikës së Maqedonisë së Veriut solli vendimin, me të cilin bëhet ulja e çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të naftës mesatarisht...

Çmimi i naftës bie në nivelin më të ulët që nga nisja e luftës në Ukrainë

më 8.2022 - Zeri

Për herë të parë që prej nisjes së agresionit rus në Ukrainë, çmimi i naftës bruto në bursën ndërkombëtare ka zbritur në nivelin më të ulët. Prej dy ditësh në bursë një fuçi naftë kushton 93-94 dollarë,...

KRRE-ja çmime më të lira të derivateve ja sa do të jenë

më 8.2022 - Top24

Komisioni Rregullator i Energjetikës dhe i Shërbimeve të Ujit i Republikës së Maqedonisë së Veriut solli vendimin, me të cilin bëhet ulja e çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të naftës mesatarisht...

Ulen çmimet e derivateve të naftës

më 8.2022 - Bota Press

Komisioni Rregullator i Energjetikës dhe i Shërbimeve të Ujit i Republikës së Maqedonisë së Veriut solli vendimin, me të cilin bëhet ulja e çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të naftës mesatarisht...

Ulen çmimet e derivateve të naftës

më 8.2022 - Insajderi.org

Komisioni Rregullator i Energjetikës dhe i Shërbimeve të Ujit i Republikës së Maqedonisë së Veriut solli vendimin, me të cilin bëhet ulja e çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të naftës mesatarisht...

Konfindustria i kërkon Bordit të Trasparencës uljen e çmimit të karburanteve në treg

më 8.2022 - Arbresh

Ndërkohe, që çmimi i naftës në tregjet ndërkombëtare në 2 javën e parë të muajit gusht 2022 ka rënë në mënyre të ndjeshme nën 95$/fuci në tregun shqiptar vazhdon çmimi i fiksuar prej pothuaj 2 javësh në...

Biden: Çmimet e karburanteve kanë rënë në nivele rekorde

më 8.2022 - ATV Live

Presidenti amerikan, Joe Biden ka deklaruar se po bien çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare. I pari shtetit amerikan deklaroi se presidenti rus, Vladimir Putin ende është duke zhvilluar luftën në Ukrainë...

Biden: Çmimet e karburanteve kanë rënë në nivele rekorde

më 8.2022 - Ekonomia Online

Presidenti amerikan, Joe Biden ka deklaruar se po bien çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare. I pari shtetit amerikan deklaroi se presidenti rus, Vladimir Putin ende është duke zhvilluar luftën në Ukrainë...

Bideni: Çmimi i naftës është në rënie rekord

më 8.2022 - Epoka e Re

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Joe Biden, ka njoftuar se çmimi i naftës është duke rënë. Bideni ka thënë se pavarësisht se presidenti i Rusisë Vladimir Putin, po ushtron presion global...

Për herë të parë që prej nisjes së luftës, çmimi i naftës në bursë bie në 94 dollarë për fuçi

më 8.2022 - Java News

Për herë të parë që prej nisjes së agresionit rus në Ukrainë, çmimi i naftës bruto në bursën ndërkombëtare ka zbritur në nivelin më të ulët. Prej dy ditësh në bursë një fuçi naftë kushton 93-94 dollarë,...

Në Shqipëri lajmi vjen i fundit! Biden: Çmimi i naftës në rënie rekord

më 8.2022 - FaxWeb

Presidenti i ShBA-së, Joe Biden, ka njoftuar se çmimi i naftës është duke rënë në mënyrë të ndjeshme në bursë. Në postimin e tij në Facebook, Biden thekson se pavarësisht se presidenti rus Vladimir Putin...

Biden: Çmimet e karburanteve kanë rënë në nivele rekorde

më 8.2022 - Lapsi

Presidenti amerikan, Joe Biden ka deklaruar se po bien çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare. I pari shtetit amerikan deklaroi se presidenti rus, Vladimir Putin ende është duke zhvilluar luftën në Ukrainë...

Për herë të parë që nga nisja e luftës, çmimi i naftës zbret në nivelin më të ulët

më 8.2022 - Bota Press

Për herë të parë që prej nisjes së agresionit rus në Ukrainë, çmimi i naftës bruto në bursën ndërkombëtare ka zbritur në nivelin më të ulët. Prej dy ditësh në bursë një fuçi naftë kushton 93-94 dollarë,...

Çmimi i naftës zbret në nivelin më të ulët që nga nisja e luftës, çmimi mbetet i lartë në Shqipëri

më 8.2022 - Arbresh

Çmimet globale të naftës ranë të enjten në nivelet e tyre më të ulëta që nga para pushtimit rus të Ukrainës në shkurt, pasi tregtarët shqetësoheshin për mundësinë e një recesioni ekonomik më vonë këtë...

Biden: Çmimi i naftës në rënie rekord

më 8.2022 - Bota Sot

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Joe Biden, ka njoftuar se çmimi i naftës është duke rënë. Biden tha se pavarësisht se presidenti i Rusisë Vladimir Putin, po ushtron presion global për naftën...

Biden thotë se çmimi i naftës është në rënie rekord

më 8.2022 - Reporteri

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, me anë të një postimi në Facebook, ka shkruar se çmimi i naftës është duke rënë. Sipas tij pavarësisht se presidenti rus Vladimir Putin po ushtron...

Biden: Çmimi i naftës është në rënie rekord

më 8.2022 - Zhurnal

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Joe Biden, ka njoftuar se çmimi i naftës është duke rënë. Biden tha se pavarësisht se presidenti i Rusisë Vladimir Putin, po ushtron presion global për naftën...

Biden: Çmimi i naftës është në rënie rekord

më 8.2022 - Klan Kosova

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Joe Biden, ka njoftuar se çmimi i naftës është duke rënë. Biden tha se pavarësisht se presidenti i Rusisë Vladimir Putin, po ushtron presion global për naftën...

“Çmimi i naftës është në rënie rekord”

më 8.2022 - GazetaBlic

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Joe Biden, ka njoftuar se çmimi i naftës është duke rënë. Biden tha se pavarësisht se presidenti i Rusisë Vladimir Putin, po ushtron presion global për naftën...

‘90 dollarë për fuçi’/ Biden: Çmimi i naftës është në rënie rekord

më 8.2022 - Syri.net Kosova

Presidenti i ShBA-së, Joe Biden, ka njoftuar se çmimi i naftës është duke rënë. Në postimin e tij në Facebook, Biden thekson se pavarësisht se presidenti rus Vladimir Putin po ushtron presion global për...

Biden: Çmimi i naftës është në rënie rekord

më 8.2022 - Zeri

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, me anë të një postimi në Facebook, ka shkruar se çmimi i naftës është duke rënë. Sipas tij pavarësisht se presidenti rus Vladimir Putin po ushtron...

Biden thotë se çmimi i naftës është në rënie rekord

më 8.2022 - Aktuale

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, me anë të një postimi në Facebook, ka shkruar se çmimi i naftës është duke rënë. Sipas tij pavarësisht se presidenti rus Vladimir Putin po ushtron...

Çmimi i naftës, Biden jep lajmin e madh për të gjithë

më 8.2022 - OraInfo

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, me anë të një postimi në Facebook, ka shkruar se çmimi i naftës është duke rënë. Sipas tij pavarësisht se presidenti rus Vladimir Putin po ushtron...

Biden: Çmimi i naftës është në rënie rekord

më 8.2022 - Alsat-M

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, me anë të një postimi në Facebook, ka shkruar se çmimi i naftës është duke rënë. Sipas tij pavarësisht se presidenti rus Vladimir Putin po ushtron...

Presidenti Biden jep lajmin e shumëpritur: Çmimet e naftës po shënojnë rënie rekord

më 8.2022 - NOA

SHBA- Presidenti i SHBA-ve, Joe Biden, përmes një postimi në facebook deklaroi se presidenti rus, Vladimir Putin, po ushtron presion mbi furnizimin global të naftës duke bërë që çmimi të ndihet te familjarët....

Biden: Çmimi i naftës është në rënie rekord

më 8.2022 - Indeks online

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, me anë të një postimi në Facebook, ka shkruar se çmimi i naftës është duke rënë. Sipas tij pavarësisht se presidenti rus Vladimir Putin po ushtron...

Presidenti Biden: Çmimet e karburanteve rënie në nivele rekord në tregjet n...

më 8.2022 - BalkanWeb

Presidenti amerikan, Joe Biden ka deklaruar se po bien çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare. Biden deklaroi se presidenti rus, Vladimir Putin ende është duke zhvilluar luftën në Ukrainë – po ushtron...

Biden: Çmimi i naftës është në rënie rekord

më 8.2022 - ABC News

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, me anë të një postimi në Facebook, ka shkruar se çmimi i naftës është duke rënë. Sipas tij pavarësisht se presidenti rus Vladimir Putin po ushtron...

Në Shqipëri të larta, Biden: Çmimet e karburanteve kanë rënë në nivele rekord

më 8.2022 - Albeu

Presidenti amerikan, Joe Biden deklaroi këtë të enjte se çmimet e karburantit janë duke rënë në nivele rekord që nga fillimi i luftës në Ukrainë. Komentet Biden i bëri përmes një postimi në facebook, ku...

Biden: Çmimet e karburanteve kanë rënë në nivele rekord

më 8.2022 - Panorama

Presidenti amerikan, Joe Biden deklaroi këtë të enjte se çmimet e karburantit janë duke rënë në nivele rekord që nga fillimi i luftës ën Ukrainë. Përmes një postimi në facebook, Biden deklaroi presidenti...

Biden thotë se çmimi i naftës është në rënie rekord

më 8.2022 - Infokusi

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, me anë të një postimi në Facebook, ka shkruar se çmimi i naftës është duke rënë. Sipas tij pavarësisht se presidenti rus Vladimir Putin po ushtron...

Biden: Çmimet e naftës janë në rënie rekorde

më 8.2022 - Lajmi.net

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, me anë të një postimi në Facebook, ka shkruar se çmimi i naftës është duke rënë. Sipas tij pavarësisht se presidenti rus Vladimir Putin po ushtron...

Biden: Çmimet e karburanteve kanë rënë në nivele rekorde

më 8.2022 - Telegrafi

Presidenti amerikan, Joe Biden ka deklaruar se po bien çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare. I pari shtetit amerikan deklaroi se presidenti rus, Vladimir Putin është duke zhvilluar luftën në Ukrainë....

Biden: Çmimi i naftës është në rënie rekord

më 8.2022 - Tetova Sot

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, me anë të një postimi në Facebook, ka shkruar se çmimi i naftës është duke rënë. Sipas tij pavarësisht se presidenti rus Vladimir Putin po ushtron...

Biden: Çmimi i naftës është në rënie rekord

më 8.2022 - Periskopi

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, me anë të një postimi në Facebook, ka shkruar se çmimi i naftës është duke rënë. Sipas tij pavarësisht se presidenti rus Vladimir Putin po ushtron...

Në kulmin e sezonit turistik, grosistët e pijeve freskuese lajmërojnë rritjen e çmimeve

më 8.2022 - Arbresh

Grosistët e pijeve freskuese kanë lajmëruar këto ditë tregtarët e pakicës se do të rrisin çmimet e produkteve këtë muaj. Linjat e pakicës janë njoftuar se, rritja e çmimeve do të jetë 10-20% për lloje...

‘90 dollarë për fuçi’, Biden: Çmimi i naftës është në rënie rekord

më 8.2022 - Top24

Presidenti i ShBA-së, Joe Biden, ka njoftuar se çmimi i naftës është duke rënë. Në postimin e tij në Facebook, Biden thekson se pavarësisht se presidenti rus Vladimir Putin po ushtron presion global për...

Biden: Çmimet e naftës po shënojnë një rënie rekorde

më 8.2022 - Kallxo

Presidenti amerikan, Joe Biden, ka njoftuar se administrata e tij ka marrë vendim për të lëshuar në trego nga një milion barela naftë në ditë. Kjo sasi e naftës, sipas presidentit, do të merret nga rezervat...

Biden thotë se çmimi i naftës është në rënie rekord

më 8.2022 - Arbresh

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, me anë të një postimi në Facebook, ka shkruar se çmimi i naftës është duke rënë. Sipas tij pavarësisht se presidenti rus Vladimir Putin po ushtron...

Çmimi i naftës është në rënie rekord

më 8.2022 - Bota Press

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, me anë të një postimi në Facebook, ka shkruar se çmimi i naftës është duke rënë. Sipas tij pavarësisht se presidenti rus Vladimir Putin po ushtron...

Biden: Çmimi i naftës është në rënie rekord

më 8.2022 - Insajderi.org

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, me anë të një postimi në Facebook, ka shkruar se çmimi i naftës është duke rënë. Sipas tij pavarësisht se presidenti rus Vladimir Putin po ushtron...

RMV, pas mesnate ndryshojnë çmimet e derivateve

më 8.2022 - Portalb

Komisioni Rregullator për Energji (KRrE) njoftoi se sonte pas mesnate do të ulen çmimet e derivative të naftës. Dizeli do ulet për 2.5 denarë, benzina për 2 denarë, vaji ekstra i lehtë për amvisëri për...

Rritet sërish çmimi i naftës në Maqedoninë e Veriut

më 8.2022 - Albeu

Komisioni Rregullator i Energjetikës dhe i Shërbimeve të Ujit i Republikës së Maqedonisë së Veriut miratoi vendimin, me të cilin bëhet rritja e çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të naftës mesatarisht...

Vendet e OPEC do të rrisin prodhimin e naftës

më 8.2022 - Klan

Vendet e OPEC do të rrisin prodhimin e naftës Pritet deri në 100 mijë fuçi në muajin Shtator, rriten çmimet në bursa Organizata e Vendeve Eksportuese të Naftës OPEC dhe aleatët e saj kanë bërë thirrje...

Lirohet çmimi i benzinës dhe naftës në Maqedoni

më 8.2022 - TV21

Çmimi i benzinave do të ulet për dy denarë, ndërsa çmimi i naftës do të ulet për 2,5 denarë, përcjell TV21. Komisioni Rregullator për energjetikë ka vendosur që edhe çmimi i vajit ekstra të lehtë të ulet...

Lajm i mirë/ Bien çmimet e derivateve

më 8.2022 - News33

Komisioni Rregullator i Energjetikës dhe i Shërbimeve të Ujit (KRRE) miratoi vendimin, me të cilin bëhet ulja e çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të naftës mesatarisht për 1,99% në raport me vendimin...

Lajm i mirë/ Bien çmimet e derivateve

më 8.2022 - Alsat-M

Komisioni Rregullator i Energjetikës dhe i Shërbimeve të Ujit (KRRE) miratoi vendimin, me të cilin bëhet ulja e çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të naftës mesatarisht për 1,99% në raport me vendimin...

Lajm i mirë, bien çmimet e derivateve

më 8.2022 - Shqipmedia

Komisioni Rregullator i Energjetikës dhe i Shërbimeve të Ujit (KRRE) miratoi vendimin, me të cilin bëhet ulja e çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të naftës mesatarisht për 1,99% në raport me vendimin...

KRRE do të sjell vendim të ri për çmimet e derivateve të naftës

më 8.2022 - Zhurnal

Shkup, 4 gusht – Komisioni Rregullator për Energjetikë (KRRE) sot do të sjellë vendim të ri për çmimet e derivateve të naftës që do të jenë të vlefshme nga sonte në mesnatë. “Parakushtet janë plotësuar....

Lirohet çmimi i benzinës dhe naftës

më 8.2022 - Aktuale

Komisioni Rregullator i Energjetikës dhe i Shërbimeve të Ujit i Republikës së Maqedonisë së Veriut miratoi vendimin, me të cilin bëhet ulja e çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të naftës mesatarisht...

Publikohen çmimet e reja të derivateve të naftës në Maqedoni

më 8.2022 - Telegrafi

Çmimi i benzinave do të ulet për dy denarë, ndërsa çmimi i naftës do të ulet për 2,5 denarë, njoftojnë nga Komisioni Rregullator për Energjetikë. KRRE ka vendosur që edhe çmimi i Vajit Ekstra të Lehtë...

Lirohet çmimi i benzinës dhe naftës

më 8.2022 - Koha.mk

Çmimi i benzinave do të ulet për dy denarë, ndërsa çmimi i naftës do të ulet për 2,5 denarë, përcjell TV21. Komisioni Rregullator për energjetikë ka vendosur që edhe çmimi i vajit ekstra të lehtë të ulet...

Pas mesnatës, çmime të reja të karburanteve në Maqedoninë e Veriut

më 8.2022 - TV21

Sot do të ketë ndryshim në çmimin e derivateve të naftës, përcjell TV21. Komisioni Rregullatorë për Energjetikë njoftoi se sot do të merret vendim rreth çmimit të derivateve në RMV. “Janë plotësuar kushtet...

Lirohen çmimet e derivateve të naftës

më 8.2022 - Ina

Komisioni Rregullator i Energjetikës dhe i Shërbimeve të Ujit i Republikës së Maqedonisë së Veriut miratoi vendimin, me të cilin bëhet ulja e çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të naftës mesatarisht...

Lirohen çmimet e derivatet të naftës

më 8.2022 - Klan Macedonia

Komisioni Rregullator i Energjetikës dhe i Shërbimeve të Ujit i Republikës së Maqedonisë së Veriut miratoi vendimin, me të cilin bëhet ulja e çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të naftës mesatarisht...

Do lirohen apo shtrenjtohen? – Sot do të ketë çmime të reja të naftës

më 8.2022 - Alsat-M

Komisioni Rregullativ i Energjisë dhe Shërbimeve të Ujit (KRRE) do të marrë sot një vendim të ri për çmimet e derivateve të naftës që do të hyjnë në fuqi nga sonte në mesnatë. “Janë plotësuar kushtet paraprake...

9 ditë pa ‘kontrollën’ e shtetit, çmimi i naftës fillon e rritet

më 8.2022 - Reporteri

Që nga data 25 Korrik Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë nuk përcakton “çmimet tavan” të derivateve. Në mungesë të një “kontrolle” të tillë kompanitë e derivateve që operojnë në vend kanë...

Do lirohen apo shtrenjtohen? – Sot do të ketë çmime të reja të naftës

më 8.2022 - Aktuale

Komisioni Rregullativ i Energjisë dhe Shërbimeve të Ujit (KRRE) do të marrë sot një vendim të ri për çmimet e derivateve të naftës që do të hyjnë në fuqi nga sonte në mesnatë. “Janë plotësuar kushtet paraprake...

9 ditë pa 'kontrollën' e shtetit, çmimi i naftës shkon në hava!

më 8.2022 - Syri.net Kosova

Që nga data 25 Korrik Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë nuk përcakton “çmimet tavan” të derivateve. Në mungesë të një “kontrolle” të tillë kompanitë e derivateve që operojnë në vend kanë...

Lirohet çmimi i benzinës dhe naftës

më 8.2022 - Tetova Sot

Komisioni Rregullator i Energjetikës dhe i Shërbimeve të Ujit i Republikës së Maqedonisë së Veriut miratoi vendimin, me të cilin bëhet ulja e çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të naftës mesatarisht...

Lajm i mirë, bien çmimet e derivateve

më 8.2022 - InfoShqip

Komisioni Rregullator i Energjetikës dhe i Shërbimeve të Ujit (KRRE) miratoi vendimin, me të cilin bëhet ulja e çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të naftës mesatarisht për 1,99% në raport me vendimin...

Lirohet çmimi i benzinës dhe naftës

më 8.2022 - Flaka

Çmimi i benzinave do të ulet për dy denarë, ndërsa çmimi i naftës do të ulet për 2,5 denarë. Komisioni Rregullator për energjetikë ka vendosur që edhe çmimi i vajit ekstra të lehtë të ulet për 3 denarë....

Lirohet çmimi i benzinës dhe naftës

më 8.2022 - Fakti Ditor

Komisioni Rregullator i Energjetikës dhe i Shërbimeve të Ujit i Republikës së Maqedonisë së Veriut miratoi vendimin, me të cilin bëhet ulja e çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të naftës mesatarisht...

Lirohen çmimet e derivateve të naftës

më 8.2022 - Shenja

Çmimi i benzinave do të ulet për dy denarë, ndërsa çmimi i naftës për 2,5 denarë, njoftojnë nga Komisioni Rregullator për Energjetikë. KRRE ka vendosur që edhe çmimi i Vajit Ekstra të Lehtë të ulet për...

Do lirohen apo shtrenjtohen? – Sot do të ketë çmime të reja të naftës

më 8.2022 - Tetova Sot

Komisioni Rregullativ i Energjisë dhe Shërbimeve të Ujit (KRRE) do të marrë sot një vendim të ri për çmimet e derivateve të naftës që do të hyjnë në fuqi nga sonte në mesnatë. “Janë plotësuar kushtet paraprake...

Lirohet çmimi i benzinës dhe naftës

më 8.2022 - Top24

Komisioni Rregullator i Energjetikës dhe i Shërbimeve të Ujit i Republikës së Maqedonisë së Veriut miratoi vendimin, me të cilin bëhet ulja e çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të naftës mesatarisht...

Në kulmin e sezonit turistik, grosistët e pijeve freskuese lajmërojnë rritjen e çmimeve 5-10%

më 8.2022 - Top Channel

Grosistët e pijeve freskuese kanë lajmëruar këto ditë tregtarët e pakicës se do të rrisin çmimet e produkteve këtë muaj. Linjat e pakicës janë njoftuar se, rritja e çmimeve do të jetë 10-20% për lloje...

Rritja e çmimeve e papërballueshme për qytetarët në Elbasan: Nuk ka shtet këtu! Prodhimet e fshatarit nuk rriten kurrë…

më 8.2022 - FaxWeb

Muaji gusht ka nisur me rritjen e cmimit të bylmetit një kosto kjo shtesë për qytetarët. Duke nisur që nga kjo javë çmimi i qumështit me yndyrë 3,2% rreth 1,4 litra do të shitet me 190 lekë nga 160 lekë...

Lirohet çmimi i benzinës dhe naftës në Maqedoni

më 8.2022 - Lapsi

Çmimi i benzinave do të ulet për dy denarë, ndërsa çmimi i naftës do të ulet për 2,5 denarë, përcjell TV21. Komisioni Rregullator për energjetikë ka vendosur që edhe çmimi i vajit ekstra të lehtë të ulet...

Lirohet çmimi i benzinës dhe naftës në Maqedoni

më 8.2022 - Dosja

Çmimi i benzinave do të ulet për dy denarë, ndërsa çmimi i naftës do të ulet për 2,5 denarë, përcjell TV21. Komisioni Rregullator për energjetikë ka vendosur që edhe çmimi i vajit ekstra të lehtë të ulet...

Do lirohen apo shtrenjtohen? – Sot do të ketë çmime të reja të naftës

më 8.2022 - in7

Do lirohen apo shtrenjtohen? – Sot do të ketë çmime të reja të naftës Komisioni Rregullativ i Energjisë dhe Shërbimeve të Ujit (KRRE) do të marrë sot një vendim të ri për çmimet e derivateve të naftës...

Lirohet çmimi i benzinës dhe naftës në Maqedoni

më 8.2022 - Debat

Çmimi i benzinave do të ulet për dy denarë, ndërsa çmimi i naftës do të ulet për 2,5 denarë, përcjell TV21. Komisioni Rregullator për energjetikë ka vendosur që edhe çmimi i vajit ekstra të lehtë të ulet...

Lajm i mirë/ Bien çmimet e derivateve

më 8.2022 - Almakos

Komisioni Rregullator i Energjetikës dhe i Shërbimeve të Ujit (KRRE) miratoi vendimin, me të cilin bëhet ulja e çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të naftës mesatarisht për 1,99% në raport me vendimin...

Lirohen çmimet e derivateve të naftës

më 8.2022 - Lajm

Komisioni Rregullator i Energjetikës dhe i Shërbimeve të Ujit i Republikës së Maqedonisë së Veriut miratoi vendimin, me të cilin bëhet ulja e çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të naftës mesatarisht...

Lirohen çmimet e derivateve

më 8.2022 - Pa censure

Komisioni Rregullator i Energjetikës dhe i Shërbimeve të Ujit i Republikës së Maqedonisë së Veriut miratoi vendimin, me të cilin bëhet ulja e çmimeve të shitjes me pakicë të derivateve të naftës mesatarisht...

Lirohet çmimi i benzinës dhe naftës në Maqedoni

më 8.2022 - Nistori

Çmimi i benzinave do të ulet për dy denarë, ndërsa çmimi i naftës do të ulet për 2,5 denarë. Komisioni Rregullator për energjetikë ka vendosur që edhe çmimi i vajit ekstra të lehtë të ulet për 3 denarë....

Do lirohen apo shtrenjtohen? – Sot do të ketë çmime të reja të naftës

më 8.2022 - Almakos

Komisioni Rregullativ i Energjisë dhe Shërbimeve të Ujit (KRRE) do të marrë sot një vendim të ri për çmimet e derivateve të naftës që do të hyjnë në fuqi nga sonte në mesnatë. “Janë plotësuar kushtet paraprake...

Në kulmin e sezonit turistik, tregtarët e pijeve freskuese lajmërojnë rritjen e çmimeve 5-10%

më 8.2022 - ABC News

Tregtarët e pijeve freskuese kanë lajmëruar këto ditë tregtarët e pakicës se do të rrisin çmimet e produkteve këtë muaj. Linjat e pakicës janë njoftuar se, rritja e çmimeve do të jetë 10-20% për lloje...

Në kulmin e sezonit turistik, grosistët e pijeve freskuese lajmërojnë rritjen e çmimeve

më 8.2022 - Albeu

Grosistët e pijeve freskuese kanë lajmëruar këto ditë tregtarët e pakicës se do të rrisin çmimet e produkteve këtë muaj. Linjat e pakicës janë njoftuar se, rritja e çmimeve do të jetë 10-20% për lloje...

Në kulmin e sezonit turistik, grosistët e pijeve freskuese lajmërojnë rritjen e çmimeve 5-10%

më 8.2022 - FaxWeb

Grosistët e pijeve freskuese kanë lajmëruar këto ditë tregtarët e pakicës se do të rrisin çmimet e produkteve këtë muaj. Linjat e pakicës janë njoftuar se, rritja e çmimeve do të jetë 10-20% për lloje...

Në kulmin e sezonit turistik, tregtarët e pijeve freskuese lajmërojnë rritjen e çmimeve 5-10%

më 8.2022 - Arbresh

Tregtarët e pijeve freskuese kanë lajmëruar këto ditë tregtarët e pakicës se do të rrisin çmimet e produkteve këtë muaj. Linjat e pakicës janë njoftuar se, rritja e çmimeve do të jetë 10-20% për lloje...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK