Denoncimi/ Skafi i Komisarit të Policisë përdorej për trafik droge nga Habilajt dhe Geron Xhafa

para një jave - Syri.net Kosova

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një oficeri policie, i cili denoncon faktin se skafi me të cilën Komisari Arjan Tase vrau vajzën 7-vjeçare është përdorur për trafik...

Tragjedia në Potam, denoncon Berisha: Skafi i fuqishëm i komisar Tases përdorej nga Habilajt për trafik droge!

para një jave - Bota Sot

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka deklaruar mbrëmjen e kësaj të premteje se skafi, që i mori jetën vogëlushes 7-vjeçare në plazhin e Potamit, i cili drejtohej nga ish-zyrtari i policisë Arjan Tase përdorej...

“Skafi i komisar Tases përdorej nga Habilajt dhe Gerond Xhafa për tra...

para një jave - BalkanWeb

Kreu i PD-së Sali Berisha ka vijuar me denoncimet për policin Arian Tase, i cili akuzohet për vrasjen e 7-vjeçares në Himarë. Teksa publikon mesazhin e një oficeri policie, Berisha shkruan se skafi i fuqishëm...

Kaosi me mjetet detare/ Ekspertët: Ligji ka boshllëqe, aksioni mund të kthehet në “boomerang”

para një jave - Top Channel

Pas tragjedisë ku humbi jetën Jonada 7 vjeçare, policia vijon të kërkojë mjetet lundruese që shkelin sigurinë e njëherazi ka bërë apel edhe për përgjegjshmëri edhe nga institucionet e tjera që lejojnë...

Polici i shkruan Berishës: Skafi me të cilin u vra 7-vjeçarja përdorej nga Habilajt dhe Gerond Xhafa për trafik droge!

para një jave - NOA

TIRANË- Akuzë e rëndë nga Berisha. Kreu i Partisë Demokratike ka publikuar një denoncim përmes një mesazhi që i ka dërguar një efektiv policie. Në një postim në Facebook, Berisha shkruan se skafi me të...

Berisha nxjerr denoncimin: Skafi i policit Arjan Tase që vrau 7-vjeçaren përdorej nga Geron Xhafa dhe vëllezërit Halibaj për trafik droge

para një jave - Panorama

Kreu i Partisë Demokratike Sali Berisha, ka publikuar denoncimin e një oficeri policie sipas të cilit, skafi i policit Arjan Tase që vrau 7-vjeçaren në Himarë përdorej nga vëllezërit Habilaj dhe Geron...

Berisha nxjerr mesazhin e oficerit: Gomonia që vrau 7-vjeçaren në Himarë përdorej nga Habilajt dhe Gerond Xhafa për trafik droge!

para një jave - Albeu

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar sipas tij një mesazh të një oficeri policie, i cili i thotë se gomonia që vrau 7-vjeçaren në Himarë përdorej nga Habilajt dhe Gerond Xhafa për trafik droge. Në...

Berisha nxjerr SMS-në e policit: Skafi i Potamit përdorej për trafik droge

para një jave - Arbresh

Kreu i Partisë Demokratike Sali Berisha, ka publikuar denoncimin sipas tij të një oficeri policie që i shkruan se skafi i policit Arjan Tase që vrau 7-vjeçaren në Himarë përdorej nga vëllezërit Habilaj...

Shumë motorë e skafe në Vlorë pa dokumente, bllokohen 33 mjete lundrimi

para një jave - Telegrafi

U desh që vogëlushja 7-vjeçare të vritej tragjikisht nga skafi në bregun e plazhit të Potamit në Himarë, që policia të “bëhej e gjallë” dhe të kujtohej për rrezikun që vjen nga motorët dhe mjetet e tjera...

Pas tragjedisë në Himarë, plazhet e Vlorës dhe Velipojës pa asnjë mjet lundrues

para një jave - ABC News

Pas vdekjes së 7 vjeçare në Potam, drejtoria e Kufirit në Vlorë prej tre ditësh ndodhet në plazhet e jugut. Kontrollohen dokumente dhe gjendjen teknike e mjeteve lundruese, si gomone, skafet dhe Yet Ski....

Ngjarja e Himarës/ Berisha publikon mesazhin e qytetarit dixhital: Skafi i Tases përdorej nga Habilajt dhe Gerond Xhafa për trafik droge

para një jave - FaxWeb

Kreu i PD-së Sali Berisha ka publikuar mesazhin e qytetarit dixhital sa i takon ngjarjes tragjike të Himarës. Postimi: Skafi i fuqishëm i komisar Tases përdorej nga Habilajt dhe Gerond Xhafa për trafik...

“Skafi që përdori Tase ditën e tragjedisë shërbente për trafik droge”/ Berisha publikon mesazhin e qytetarit dixhital

para një jave - FaxWeb

Kreu i PD-së Sali Berisha ka publikuar mesazhin e qytetarit dixhital sa i takon ngjarjes tragjike të Himarës. Postimi: Skafi i fuqishëm i komisar Tases përdorej nga Habilajt dhe Gerond Xhafa për trafik...

U desh një tragjedi për të vepruar, shumë motorë e skafe në Vlorë pa dokumente, bllokohen 33 mjete lundrimi

para një jave - ABC News

VLORË – U desh që vogëlushja 7-vjeçare të vritej tragjikisht nga skafi në bregun e plazhit të Potamit në Himarë, që policia të “bëhej e gjallë” dhe të kujtohej për rrezikun që vjen nga motorët dhe mjetet...

Pas ngjarjes së rëndë në Himarë/ Bllokohen mjetet lundruese në Vlorë

para një jave - Vizion Plus

Asnjë mjet lundrues  nuk ka dal në det këtë të premte në zonën e Vlorës. Ky ka qenë vendimi i drejtorit të ri të Drejtorisë së Kufirit, Eduard Sulejmani. Të gjitha mjetet, i janë nënështruar kontrollit...

“Zhduken” mjetet lundruese në Vlorë, drejtori i i Kufirit shpjegon dokumentet që duhet të kenë skafet për të dalë në det

para një jave - Top Channel

Asnjë mjet lundrues sot nuk ka dal në det, në plazhet e Vlorës. Drejtori i ri i drejtorisë së Kufirit të Vlorës Eduart Sulejmani është shprehur për Top Channel se asnjë mjet lundrues nuk do qarkullojë...

“Zhduken” mjetet lundruese në Vlorë, drejtori i i Kufirit shpjegon dokumentet që duhet të kenë skafet për të dalë në det

para një jave - GazetaBlic

Asnjë mjet lundrues sot nuk ka dal në det, në plazhet e Vlorës. Drejtori i ri i drejtorisë së Kufirit të Vlorës Eduart Sulejmani është shprehur për Top Channel se asnjë mjet lundrues nuk do qarkullojë...

3 ditë nga vrasja e vogëlushes me skaf, pronarët largojnë fshehurazi motorët nga uji për t’i shpëtuar kontrolleve të dokumenteve

para një jave - ABC News

VLORË – Asnjë mjet lundrues sot nuk ka dal në det. Drejtori i ri i drejtorisë së Kufirit të Vlorës Eduart Sulejmani është shprehur se asnjë mjet lundrues nuk do të qarkullojë në ujërat e bregdetit të qarkut...

Në Vlorë asnjë mjet lundrues në det, po kontrollohen për rregullsinë e dokumenteve

para një jave - Albeu

Asnjë mjet lundrues sot nuk ka dal në det. Drejtori i ri i drejtorisë së Kufirit të Vlorës Eduart Sulejmani është shprehur se asnjë mjet lundrues nuk do qarkullojë në ujërat e bregdetit te qarkut të Vlorës....

Në Vlorë asnjë mjet lundrues në det, po kontrollohen për rregullsinë e dokumenteve

para një jave - Insajderi.org

Asnjë mjet lundrues sot nuk ka dal në det. Drejtori i ri i drejtorisë së Kufirit të Vlorës Eduart Sulejmani është shprehur se asnjë mjet lundrues nuk do qarkullojë në ujërat e bregdetit te qarkut të Vlorës....

Siguria në plazhe mbetet sfidë për Shqipërinë

para një jave - Portalb

Vrasja në det të martën e një fëmije 7-vjeçar në Plazhin e Himarës nga një mjet lundrimi, që drejtohej nga një komisar policie, ka rikthyer në Shqipëri debatet për sigurinë e plazheve, shkruan Zëri i Amerikës...

Mjetet e ujit mbeten në breg/ Në gjirin e Vlorës nuk lundrojnë më jet ski, vetëm disa gomone

para një jave - Top Channel

Në ditën e tretë të tragjedisë e cila ndodhi në plazhin e Potamit në Himarë, policia kufitare ka vijuar kontrollet përgjatë vijës bregdetare të gjirit të Vlorës dhe jo vetëm. Ditën e sotme në detin e Vlorës...

Shqipëri, sfida me sigurinë e plazheve

para një jave - Aktuale

Vrasja në det të martën e një fëmije 7-vjeçar në Plazhin e Himarës nga një mjet lundrimi, që drejtohej nga një komisar policie, ka rikthyer në Shqipëri debatet për sigurinë e plazheve. Numri i personave...

Shqipëri, sfida me sigurinë e plazheve

para një jave - Zëri i Amerikës

Vrasja në det të martën e një fëmije 7-vjeçar në Plazhin e Himarës nga një mjet lundrimi, që drejtohej nga një komisar policie, ka rikthyer në Shqipëri debatet për sigurinë e plazheve. Numri i personave...

Shqipëri, sfida me sigurinë e plazheve

para një jave - GazetaBlic

Vrasja në det të martën e një fëmije 7-vjeçar në Plazhin e Himarës nga një mjet lundrimi, që drejtohej nga një komisar policie, ka rikthyer në Shqipëri debatet për sigurinë e plazheve. Numri i personave...

Kontrollet në bregdetin e Durrësit/ Sot, asnjë mjet ujor i bllokuar

para një jave - Top Channel

Ka vijuar edhe ditën e sotme kontrolli përgjatë të gjithë vijës bregdetare të Gjirit të Durrësit. Deri në këto momente nuk janë konstatuar subjekte apo individë, që zotërojnë motorë uji a mjete të tjera...

Kontrollet në bregdetin e Durrësit/ Sot, asnjë mjet ujor i bllokuar

para një jave - Top Channel

Ka vijuar edhe sot kontrolli përgjatë të gjithë vijës bregdetare të Gjirit të Durrësit, po deri në këto momente nuk janë konstatuar subjekte apo individë, që zotërojnë motorë uji a mjete të tjera lundruese...

Tragjedia e Potamit/ Policia në Vlorë forcon rregullat ndaj mjeteve lundruese

para një jave - Top Channel

Tri ditë pas tragjedisë në plazhin e Potamit në Himarë, ku 7-vjecarja Jonada Avdia u godit për vdekje teksa lahejt në breg të detit nga një gomone, policia në Vlorë përcakon rregulla strikte për mjetet...

Skafe që vrasin, frika i heq nga qarkullimi në Velipojë

para një jave - Ora news

Tragjedia e Himarës ka angazhuar forcat e policisë që të zbresin në terren për të parë situatën kaotike me skafe e motorë uji, që shkojnë deri tek çadrat e pushuesve. Në Velipojë, frika e dy ditëve të...

Bllokohen mjetet lundruese: Nga Velipoja në Ksamil 130 jet ski, skafe dhe gomone

para një jave - Reporteri

Nga Velipoja në Ksamil në vijë bregdetare u bllokuan rreth 90 mjete lundruese “Jet ski” dhe rreth 40 mjete të tjera skafe të vegjël dhe gomone. “Jam shumë i vendosur, siç e shikoni edhe sot, po e drejtoj...

Bllokohen mjetet lundruese: Nga Velipoja në Ksamil 130 jet ski, skafe dhe gomone

para një jave - OraInfo

Nga Velipoja në Ksamil në vijë bregdetare u bllokuan rreth 90 mjete lundruese “Jet ski” dhe rreth 40 mjete të tjera skafe të vegjël dhe gomone. “Jam shumë i vendosur, siç e shikoni edhe sot, po e drejtoj...

Kontroll i ashpër i mjeteve lundruese në vijën bregdetare

para një jave - Arbresh

Ka vijuar edhe ditën e sotme kontrolli përgjatë të gjithë vijës bregdetare të Gjirit të Durrësit. Deri në këto momente nuk janë konstatuar subjekte apo individë, që zotërojnë motorë uji a mjete të tjera...

Kontrollet në bregdetin e Durrësit, sot, asnjë mjet ujor i bllokuar

para një jave - Arbresh

Ka vijuar edhe ditën e sotme kontrolli përgjatë të gjithë vijës bregdetare të Gjirit të Durrësit. Deri në këto momente nuk janë konstatuar subjekte apo individë, që zotërojnë motorë uji a mjete të tjera...

Kujt i duhen këto “armë me leje”, në det?!

para një jave - Java News

Nga Dritan Gremi Ngjarja e rëndë e dy ditëve më parë në plazhin e Potamit, tregoi qartë se skafet dhe jet skitë nuk janë gjë tjetër veçse “armë me leje”, që fatkeqësisht tashmë prej vitesh i kemi prezente...

Bllokohen mjetet lundruese: Nga Velipoja në Ksamil 130 jet ski, skafe dhe gomone

para një jave - Gazeta Metro

Nga Velipoja në Ksamil në vijë bregdetare u bllokuan rreth 90 mjete lundruese “Jet ski” dhe rreth 40 mjete të tjera skafe të vegjël dhe gomone. “Jam shumë i vendosur, siç e shikoni edhe sot, po e drejtoj...

Bllokohen mjetet lundruese: Nga Velipoja në Ksamil 130 jet ski, skafe dhe gomone

para një jave - Revista Kosovarja

Nga Velipoja në Ksamil në vijë bregdetare u bllokuan rreth 90 mjete lundruese “Jet ski” dhe rreth 40 mjete të tjera skafe të vegjël dhe gomone. “Jam shumë i vendosur, siç e shikoni edhe sot, po e drejtoj...

Bllokohen mjetet lundruese: Nga Velipoja në Ksamil 130 jet ski, skafe dhe gomone

para një jave - Periskopi

Nga Velipoja në Ksamil në vijë bregdetare u bllokuan rreth 90 mjete lundruese “Jet ski” dhe rreth 40 mjete të tjera skafe të vegjël dhe gomone. “Jam shumë i vendosur, siç e shikoni edhe sot, po e drejtoj...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK