Aksident tragjik në Kosovë, makina përplas për vdekje 19-vjeçarin, shoferi “shpërthen” në lot: Ka vdekur? Më mirë të vdes dhe unë

para një jave - News33

Një 19-vjeçar ka humbur jetën mbrëmjen e sotme në Kosovë pasi një mbjet e përplasi teksa ai i shte duke ecur. Sipas dëshmitarëve, aksidenti tragjik ndodhi për shkak të shpejtësisë së madhe të mjetit, e...

‘O a u vdekë bre, o ma mirë me vdekë edhe uneee…’ Pas aksidentit tragjik në Prishtinë, i dyshuari kërkon t’i japë fund edhe vetes

para një jave - NOA

KOSOVË- Shkaktoi aksident me vdekje, autori dëshpërohet shumë dhe kërkon t’i japë fund vetes. ‘O a u vdekë bre, o ma mirë me vdekë edhe uneee..” – kështu pyeste e lutej një i ri, i cili dyshohet se në...

“O a u vdekë bre, o ma mirë me vdekë edhe unë”, fjalët e të dyshuarit për aksidentin ku vdiq 19-vjeçari

para një jave - Reporteri

“O a u vdekë bre, o ma mirë me vdekë edhe uneee..” – kështu pyeste e lutej një i ri, i cili dyshohet se në orën e parë të së premtes shkaktoi një aksident në rrugën “Fahri Fazliu” në lagjen “Kodra e Trimave”...

Shkaktoi aksidentin me vdekjen e një 19-vjeçari, autori i shokuar: Më mirë të vdes dhe unë (VIDEO)

para një jave - Panorama

Një i ri 19 vjeçar ka humbur jetën në Kosovë, si pasojë e një aksidenti. Mediat raportojnë se një mjet goditi për vdekje këmbësorin si dhe dy makina të parkuara në trotuar. Sipas dëshmitarëve, aksidenti...

“O a u vdekë bre, o ma mirë me vdekë edhe une..”, i dyshuari i aksidentit në Kodrën e Trimave kërkon të vdesë edhe vetë

para një jave - OraInfo

Aksidentet janë shtuar shumë ditëve të fundit. O a u vdekë bre, o ma mirë me vdekë edhe uneee..” – kështu pyeste e lutej një i ri, i cili dyshohet se në orën e parë të së premtes shkaktoi një aksident...

'Ma mirë me vdekë edhe unë', i riu pendohet pasi ia mori jetën 19-vjeçarit në Prishtinë

para një jave - Syri.net Kosova

“O a u vdekë bre, o ma mirë me vdekë edhe uneee..” – kështu pyeste e lutej një i ri i cili dyshohet se në orën e parë të së premtes shkaktoi një aksident në rrugën “Fahri Fazliu” në lagjen “Kodra e Trimave”...

“O a u vdekë bre, o ma mirë me vdekë edhe une..”, i dyshuari i aksidentit në Kodrën e Trimave kërkon të vdesë edhe vetë

para një jave - Gazeta Express

“O a u vdekë bre, o ma mirë me vdekë edhe uneee..” – kështu pyeste e lutej një i ri, i cili dyshohet se në orën e parë të së premtes shkaktoi një aksident në rrugën “Fahri Fazliu” në lagjen “Kodra e Trimave”...

“Ka vdekur? Më mirë të vdes dhe unë”, i riu thirrje të forta në rrugë pas aksidentit që i mori jetën 19-vjeçarit (VIDEO)

para një jave - Albeu

“A ka vdekur? Më mirë të vdes dhe unë”, dëgjohet teksa bërtet i riu në rugë, pasi përplasi për vdekje në orët e para të mëngjesit një 19-vjeçar në Prishtinë. J.S. nuk u mbijetoi plagëve të mara nga makina,...

“O a u vdekë bre, o ma mirë me vdekë edhe une..”, i dyshuari i aksidentit në Kodrën e Trimave kërkon të vdesë edhe vetë

para një jave - GazetaBlic

“O a u vdekë bre, o ma mirë me vdekë edhe uneee..” – kështu pyeste e lutej një i ri, i cili dyshohet se në orën e parë të së premtes shkaktoi një aksident në rrugën “Fahri Fazliu” në lagjen “Kodra e Trimave”...

“O a u vdekë bre, o ma mirë me vdekë edhe une..”, i dyshuari i aksidentit kërkon të vdesë edhe vetë

para një jave - Bota Sot

“O a u vdekë bre, o ma mirë me vdekë edhe uneee..” – kështu pyeste e lutej një i ri, i cili dyshohet se në orën e parë të së premtes shkaktoi një aksident në rrugën “Fahri Fazliu” në lagjen “Kodra e Trimave”...

“Ka vdekur? Më mirë të vdes dhe unë”, i riu thirrje të forta në rrugë pas aksidentit që i mori jetën 19-vjeçarit

para një jave - ABC News

“A ka vdekur? Më mirë të vdes dhe unë”, dëgjohet teksa bërtet i riu në rugë, pasi përplasi për vdekje në orët e para të mëngjesit një 19-vjeçar në Prishtinë. J.S. nuk u mbijetoi plagëve të mara nga makina,...

Pas aksidentit tragjik, i dyshuari kërkon të vdesë edhe vetë (VIDEO)

para një jave - Klan Kosova

“O a u vdekë bre, o ma mirë me vdekë edhe uneee..” – kështu pyeste e lutej një i ri i cili dyshohet se në orën e parë të së premtes shkaktoi një aksident në rrugën “Fahri Fazliu” në lagjen “Kodra e Trimave”...

Pas aksidentit tragjik, i dyshuari kërkon të vdesë edhe vetë

para një jave - Indeks online

“O a u vdekë bre, o ma mirë me vdekë edhe uneee..” – kështu pyeste e lutej një i ri i cili dyshohet se në orën e parë të së premtes shkaktoi një aksident në rrugën “Fahri Fazliu” në lagjen “Kodra e Trimave”...

“Ka vdekur? Më mirë të vdes dhe unë”/ Thirrje të forta në rrugë pas aksidentit që i mori jetën 19-vjeçarit shqiptar

para një jave - Java News

“A ka vdekur? Më mirë të vdes dhe unë”, dëgjohet teksa bërtet i riu në rugë, pasi përplasi për vdekje në orët e para të mëngjesit një 19-vjeçar në Prishtinë. J.S. nuk u mbijetoi plagëve të mara nga makina,...

Pas aksidentit tragjik, i dyshuari kërkon të vdesë edhe vetë

para një jave - Infokusi

“O a u vdekë bre, o ma mirë me vdekë edhe uneee..” – kështu pyeste e lutej një i ri i cili dyshohet se në orën e parë të së premtes shkaktoi një aksident në rrugën “Fahri Fazliu” në lagjen “Kodra e Trimave”...

“Ma mirë me vdekë edhe unë”, i riu trishtohet pasi ia mori jetën 19-vjeçarit në aksident në Prishtinë

para një jave - Flaka

“O a u vdekë bre, o ma mirë me vdekë edhe uneee..” – kështu pyeste e lutej një i ri i cili dyshohet se në orën e parë të së premtes shkaktoi një aksident në rrugën “Fahri Fazliu” në lagjen “Kodra e Trimave”...

“Ma mirë me vdekë edhe unë”, i riu trishtohet pasi ia mori jetën 19-vjeçarit në aksident në Prishtinë

para një jave - Lajmi.net

“O a u vdekë bre, o ma mirë me vdekë edhe uneee..” – kështu pyeste e lutej një i ri i cili dyshohet se në orën e parë të së premtes shkaktoi një aksident në rrugën “Fahri Fazliu” në lagjen “Kodra e Trimave”...

“Ma mirë me vdekë edhe unë”, i riu trishtohet pasi ia mori jetën 19-vjeçarit në aksident në Prishtinë

para një jave - Lajmi.net

“O a u vdekë bre, o ma mirë me vdekë edhe uneee..” – kështu pyeste e lutej një i ri i cili dyshohet se në orën e parë të së premtes shkaktoi një aksident në rrugën “Fahri Fazliu” në lagjen “Kodra e Trimave”...

“O a u vdekë bre, o ma mirë me vdekë edhe une..”, i dyshuari i aksidentit në Prishtinë kërkon të vdesë edhe vetë

para një jave - Pa censure

O a u vdekë bre, o ma mirë me vdekë edhe uneee..” – kështu pyeste e lutej një i ri, i cili dyshohet se në orën e parë të së premtes shkaktoi një aksident në rrugën “Fahri Fazliu” në lagjen “Kodra e Trimave”...

“O a u vdekë bre, o ma mirë me vdekë edhe une..”, tronditet i dyshuari i aksidentit në Kodrën e Trimave

para një jave - Revista Kosovarja

“O a u vdekë bre, o ma mirë me vdekë edhe uneee..” – kështu pyeste e lutej një i ri, i cili dyshohet se në orën e parë të së premtes shkaktoi një aksident në rrugën “Fahri Fazliu” në lagjen “Kodra e Trimave”...

“O a u vdekë bre, o ma mirë me vdekë edhe une..”, i dyshuari i aksidentit në Kodrën e Trimave kërkon të vdesë edhe vetë

para një jave - Bota Press

“O a u vdekë bre, o ma mirë me vdekë edhe uneee..” – kështu pyeste e lutej një i ri, i cili dyshohet se në orën e parë të së premtes shkaktoi një aksident në rrugën “Fahri Fazliu” në lagjen “Kodra e Trimave”...

“O a u vdekë bre, o ma mirë me vdekë edhe une..”, tronditet i dyshuari i aksidentit në Kodrën e Trimave

para një jave - Insajderi.org

“O a u vdekë bre, o ma mirë me vdekë edhe uneee..” – kështu pyeste e lutej një i ri, i cili dyshohet se në orën e parë të së premtes shkaktoi një aksident në rrugën “Fahri Fazliu” në lagjen “Kodra e Trimave”...

VIDEO| Pas aksidentit tragjik, i dyshuari kërkon të vdesë edhe vetë

para një jave - Gazeta Metro

“O a u vdekë bre, o ma mirë me vdekë edhe uneee..” – kështu pyeste e lutej një i ri, i cili dyshohet se në orën e parë të së premtes shkaktoi një aksident në rrugën “Fahri Fazliu” në lagjen “Kodra e Trimave”...

“Ma mirë me vdekë edhe unë”, fjalët e të dyshuarit për aksidentin në Prishtinë

para një jave - Fakti Ditor

Dje ka ndodhur një aksident në “Kodrën e Trimave”, ku mbeti i vdekur një 19 vjeçar, shkruan Periskopi. E personi që dyshohet se e shkaktoi aksidentin pësoi një tronditje. Në videon e publikuar ai dëgjohet...

“Ma mirë me vdekë edhe unë”, fjalët e të dyshuarit për aksidentin në Prishtinë

para një jave - Periskopi

Dje ka ndodhur një aksident në “Kodrën e Trimave”, ku mbeti i vdekur një 19 vjeçar, shkruan Periskopi. E personi që dyshohet se e shkaktoi aksidentin pësoi një tronditje. Në videon e publikuar ai dëgjohet...

Detaje nga aksidenti tragjik: Shoferi që dyshohet se goditi për vdekje 19-vjeçarin, është pjesëtar i FSK-së

para një jave - Bota Press

Janë zbardhur detaje nga aksidenti tragjik që ndodhi orët e para të ditës së sotme në rrugën ‘Fahri Fazliu’ në kryeqytet, ku si pasojë mori plagë të papërballueshme një 19-vjeçar, ndërsa mbetën të lënduar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK