Goditje për Mark Zuckerberg, themeluesi i “Facebook” humb më shumë se gjysmën e pasurisë

para 2 jave - Ina

Një goditje e madhe dhe mjaft e pazakontë është regjistruar për themeluesin dhe kreun e MetaPlatforms të Facebook, Mark Zuckerberg, i cili e pa pasurinë e tij të pakësuar me më shumë se gjysmën e vlerës...

Mark Zuckerberg humbi 71 miliardë dollarë vetëm vitin e kaluar, për këtë arsye

para 2 jave - Syri.net Kosova

Ka qenë një vit i vështirë për teknologjinë. Por ka qenë veçanërisht e vështirë për Mark Zuckerberg. Themeluesi i Facebook ka humbur 71 miliardë dollarë – afërsisht gjysmën e vlerës së tij neto – vetëm...

Mark Zuckerberg humbi 71 miliardë dollarë vetëm vitin e kaluar, për këtë arsye

para 2 jave - Top24

Ka qenë një vit i vështirë për teknologjinë. Por ka qenë veçanërisht e vështirë për Mark Zuckerberg. Themeluesi i Facebook ka humbur 71 miliardë dollarë – afërsisht gjysmën e vlerës së tij neto – vetëm...

Mark Zuckerberg humbi 71 miliardë dollarë vetëm vitin e kaluar, për këtë arsye

para 2 jave - Lapsi

Ka qenë një vit i vështirë për teknologjinë. Por ka qenë veçanërisht e vështirë për Mark Zuckerberg. Themeluesi i Facebook ka humbur 71 miliardë dollarë – afërsisht gjysmën e vlerës së tij neto – vetëm...

Mark Zuckerberg humb më shumë se gjysmën e pasurisë

para 2 jave - Arbresh

Një goditje e madhe dhe mjaft e pazakontë është regjistruar për themeluesin dhe kreun e MetaPlatforms të Facebook, Mark Zuckerberg, i cili e pa pasurinë e tij të pakësuar me më shumë se gjysmën e vlerës...

Goditje për Mark Zuckerberg, themeluesi i “Facebook” humb më shumë se gjysmën e pasurisë

para 2 jave - Flaka

Një goditje e madhe dhe mjaft e pazakontë është regjistruar për themeluesin dhe kreun e MetaPlatforms të Facebook, Mark Zuckerberg, i cili e pa pasurinë e tij të pakësuar me më shumë se gjysmën e vlerës...

Pse Mark Zuckerberg ka humbur më shumë se gjysmën e pasurisë së tij

para 2 jave - InfoShqip

Sipas indeksit të miliarderëve të Bloomberg, pronari i Meta-s është tashmë në vendin e 20-të në këtë renditje. Për Zuckerberg, ky është vendi më i ulët që ai ka qenë në listën e njerëzve më të pasur në...

Goditje për Mark Zuckerberg, themeluesi i “Facebook” humb më shumë se gjysmën e pasurisë

para 2 jave - Alsat-M

Një goditje e madhe dhe mjaft e pazakontë është regjistruar për themeluesin dhe kreun e MetaPlatforms të Facebook, Mark Zuckerberg, i cili e pa pasurinë e tij të pakësuar me më shumë se gjysmën e vlerës...

Goditje për Mark Zuckerberg, themeluesi i “Facebook” humb më shumë se gjysmën e pasurisë

para 2 jave - ABC News

Një goditje e madhe dhe mjaft e pazakontë është regjistruar për themeluesin dhe kreun e MetaPlatforms të Facebook, Mark Zuckerberg, i cili e pa pasurinë e tij të pakësuar me më shumë se gjysmën e vlerës...

Mark Zuckerberg humbi 71 miliardë dollarë vetëm vitin e kaluar, arsyeja

para 2 jave - Albeu

Ka qenë një vit i vështirë për teknologjinë. Por ka qenë veçanërisht e vështirë për Mark Zuckerberg. Themeluesi i Facebook ka humbur 71 miliardë dollarë – afërsisht gjysmën e vlerës së tij neto – vetëm...

Mark Zuckerberg humbi 71,000,000,000 dollarë vetëm vitin e kaluar

para 2 jave - Alsat-M

Ka qenë një vit i vështirë për teknologjinë. Por ka qenë veçanërisht e vështirë për Mark Zuckerberg. Themeluesi i Facebook ka humbur 71 miliardë dollarë – afërsisht gjysmën e vlerës së tij neto – vetëm...

Mark Zuckerberg humbi 71,000,000,000 dollarë vetëm vitin e kaluar

para 2 jave - Tetova Sot

Ka qenë një vit i vështirë për teknologjinë. Por ka qenë veçanërisht e vështirë për Mark Zuckerberg. Themeluesi i Facebook ka humbur 71 miliardë dollarë – afërsisht gjysmën e vlerës së tij neto – vetëm...

I përgjysmohet pasuria, Zuckerbergu humb bastin e vënë me botën virtuale

para 2 jave - Zeri

Basti i vendosur nga Mark Zuckerberg me botën virtuale po i kushton shtrenjtë në botën reale. Pasuria e tij u përgjysmua brenda një viti, duke rënë me 71 miliardë dollarë, shifra më e lartë mes të pasurve....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK