Bie Instagram

para 2 jave - Reporteri

Në orën e fundit, qindra mijëra përdoruesit të Instagramit po përballen me probleme . Ajo që kanë vënë re përdoruesit është se faqja kryesore nuk përditësohet. Ata gjithashtu nuk janë në gjendje të hyjnë...

Bie Instagram, përdoruesit hasin probleme

para 2 jave - News33

Në orën e fundit, qindra mijëra përdoruesit të Instagramit po përballen me probleme. Ajo që kanë vënë re përdoruesit është se faqja kryesore nuk përditësohet. Ata gjithashtu nuk janë në gjendje të hyjnë...

Bie Instagram, përdoruesit përballen me probleme

para 2 jave - Zhurnal

Në orën e fundit përdoruesit e Instagramit po përballen me probleme . Ajo që përdoruesit po vënë re është se feed-i i tyre nuk shfaq postime të reja. Gjithashtu shumë nuk janë në gjendje të hyjnë në llogari....

Bie Instagrami

para 2 jave - Zeri

Në orën e fundit, qindra mijëra përdoruesit të Instagramit po përballen me probleme. Ajo që kanë vënë re përdoruesit është se faqja kryesore nuk përditësohet. Ata gjithashtu nuk janë në gjendje të hyjnë...

Bie Instagrami

para 2 jave - GazetaBlic

Në orën e fundit, qindra mijëra përdoruesit të Instagramit po përballen me probleme. Ajo që kanë vënë re përdoruesit është se faqja kryesore nuk përditësohet. Ata gjithashtu nuk janë në gjendje të hyjnë...

Bie Instagram, përdoruesit përballen me probleme

para 2 jave - Albeu

Në orën e fundit përdoruesit e Instagramit po përballen me probleme . Ajo që përdoruesit po vënë re është se feed-i i tyre nuk shfaq postime të reja. Gjithashtu shumë nuk janë në gjendje të hyjnë në llogari....

Bie Instagram, përdoruesit hasin probleme

para 2 jave - ABC News

Në orën e fundit, qindra mijëra përdoruesit të Instagramit po përballen me probleme. Ajo që kanë vënë re përdoruesit është se faqja kryesore nuk përditësohet. Ata gjithashtu nuk janë në gjendje të hyjnë...

Bie Instagram

para 2 jave - Tetova Sot

Në orën e fundit, qindra mijëra përdoruesit të Instagramit po përballen me probleme. Ajo që kanë vënë re përdoruesit është se faqja kryesore nuk përditësohet. Ata gjithashtu nuk janë në gjendje të hyjnë...

Bie Instagram

para 2 jave - Infokusi

Në orën e fundit, qindra mijëra përdoruesit të Instagramit po përballen me probleme. Ajo që kanë vënë re përdoruesit është se faqja kryesore nuk përditësohet. Ata gjithashtu nuk janë në gjendje të hyjnë...

“Bie” Instagrami/ Përdoruesit përballen me probleme, çfarë po ndodh

para 2 jave - Java News

Në orën e fundit, qindra mijëra përdoruesit të Instagramit po përballen me probleme. Ajo që kanë vënë re përdoruesit është se faqja kryesore nuk përditësohet. Ata gjithashtu nuk janë në gjendje të hyjnë...

Bie Instagram

para 2 jave - Periskopi

Në orën e fundit, qindra mijëra përdoruesit të Instagramit po përballen me probleme. Ajo që kanë vënë re përdoruesit është se faqja kryesore nuk përditësohet. Ata gjithashtu nuk janë në gjendje të hyjnë...

Instagrami bie nga sistemi

para 2 jave - Gazeta Metro

Në orën e fundit, qindra mijëra përdoruesit të Instagramit po përballen me probleme. Ajo që kanë vënë re përdoruesit është se faqja kryesore nuk përditësohet. Ata gjithashtu nuk janë në gjendje të hyjnë...

Bie Instagram

para 2 jave - Bota Press

Në orën e fundit, qindra mijëra përdoruesit të Instagramit po përballen me probleme. Ajo që kanë vënë re përdoruesit është se faqja kryesore nuk përditësohet. Ata gjithashtu nuk janë në gjendje të hyjnë...

“Bie” rrjeti social “instagram”, qindra mijëra përdorues përballen me probleme (Arsyeja)

para 2 jave - FaxWeb

Në orën e fundit, qindra mijëra përdoruesit të Instagramit po përballen me probleme. Ajo që kanë vënë re përdoruesit është se faqja kryesore nuk përditësohet. Ata gjithashtu nuk janë në gjendje të hyjnë...

Bie Instagram

para 2 jave - Insajderi.org

Në orën e fundit, qindra mijëra përdoruesit të Instagramit po përballen me probleme. Ajo që kanë vënë re përdoruesit është se faqja kryesore nuk përditësohet. Ata gjithashtu nuk janë në gjendje të hyjnë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK