Mori hakun e babait! Shpallet në kërkim autori i vrasjes së 19-vjeçarit në Shkodër, të atin ia vranë para disa javësh

para 2 jave - Top Channel

Është identifikuar dhe është shpallur në kërkim autori i dyshuar i vrasjes së 19-vjeçarit Erjon Xhenje, e ndodhur disa ditë më parë në Shkodër. Xhenje u vra nga Bajram Cekorja, i biri i Ismet Cekorjes,...

EMRI/ Vrasja e të riut në Shkodër, autor dyshohet djali i Ismet Çekores, i ekzekutuar më 2 shtator

para 2 jave - Syri.net Kosova

Bajram Çekorja është personi i dyshuar si autor i vrasjes së 19-vjeçarit Erjon Xhenja mbrëmjen e së dielës në Shkodër. Policia e Shkodrës ka shpallur në kërkim Çekoren ndërsa dyshohet se edhe dy të tjerë...

Vrasja e 19-vjeçarit në Shkodër/ Identifikohet dhe shpallet në kërkim autori

para 2 jave - Top Channel

Identifikohet dhe shpallet në kërkim një 24-vjeçar, i dyshuar si autori kryesor i ngjarjes së ndodhur në datën 18.09.2022, në bulevardin “Bujar Bishanaku”, ku mbeti i vrarë me armë zjarri një shtetas....

Del emri/ Dyshohet se i nxori babain në pritë, ky është personi i shpallur në kërkim për vrasjen e Erjon Xhenjes

para 2 jave - NOA

Shkodër- Del emri i të dyshuarit si vrasës i Erjon Xhenjes. Policia e Shkodrës ka shpallur në kërkim ditën e sotme Bajram Çekorjan. Çekorja sipas informacioneve për mediat dyshohet si autori i vrasjes...

Ky është personi i shpallur në kërkim nga policia, i akuzuar për vrasjen e Erjon Xhenjes

para 2 jave - Shekulli

Publikuar më 22.09.2022 nga Shekulli Policia e Shkodrës ka shpallur në kërkim Bajram Çekorjan, pasi ai dyshohet si autori i vrasjes së 19-vjeçarit Erjon Xhenje, i cili u ekzekutua mbrëmjen e 18 shtatorit...

Vrasja e Erjon Xhenje në Shkodër, policia shpall në kërkim 24-vjeçarin Çekorja

para 2 jave - Klan

Viktima: Erjon Xhenje Vrasja e Erjon Xhenje në Shkodër, policia shpall në kërkim 24-vjeçarin Çekorja Katër ditë pas vrasjes së 19-vjeçarit Erjon Xhenje në Shkodër, policia thotë se ka shpallur në kërkim...

Zbulohet personi i shpallur në kërkim nga policia, i akuzuar për vrasjen e 19-vjeçarit

para 2 jave - GazetaBlic

Policia e Shkodrës ka shpallur në kërkim Bajram Çekorjan, pasi ai dyshohet si autori i vrasjes së 19-vjeçarit Erjon Xhenje, i cili u ekzekutua mbrëmjen e 18 shtatorit ndërsa ishte duke pirë kafe në një...

Vrasja e Erjon Xhenjes, shpallet në kërkim Bajram Çekorja si autor i dyshuar për ngjarjen

para 2 jave - Bota Sot

Shpallet në kërkim Bajram Çekorja 24 vjeç, i dyshuar si autori kryesor i ngjarjes së ndodhur në datën 18 shtator, në Shkodër, ku mbeti i vrarë me armë zjarri Erjon Xhenje. Ekzekutorët e 19-vjeçarit erdhën...

Identifikohet vrasësi i 19-vjeçarit, Erjon Xhenje

para 2 jave - Syri.net Kosova

Policia ka identifikuar autorin e vrasjes së 19-vjeçarit, Erjon Xhenje, një ngjarje e ndodhur mbrëmjen e së dielës në Shkodër. Ai është një person me precedentë të mëparshëm kriminal dhe i shpallur në...

Atentati ndaj 19 vjeçarit në Shkodër/ Identifikohet autori, shpallet në kërkim (EMRI)

para 2 jave - Vizion Plus

Policia ka identifikuar autorin e atentatit të ndodhur pak ditë më parë në Shkodër, ku mbeti i vrarë 19 vjeçari Erjon Xhenje. Sipas bluve, autori është 24 vjeç Bajram Çekorja, i cili është shpallur në...

EMRI/ Ky është personi i shpallur në kërkim nga policia, i akuzuar për vrasjen e Erjon Xhenjes

para 2 jave - ABC News

Policia e Shkodrës ka shpallur në kërkim Bajram Çekorjan, pasi ai dyshohet si autori i vrasjes së 19-vjeçarit Erjon Xhenje, i cili u ekzekutua mbrëmjen e 18 shtatorit ndërsa ishte duke pirë kafe në një...

Vrasja e 19-vjeçarit në Shkodër, identifikohet autori

para 2 jave - Albeu

Abc mëson se policia e Shkodrës, ka identifikuar autorin e ekzekutimit të 19-vjeçarit, Erjon Xhenje, që ndodhi mbrëmje e së djelës. Emri i tij nuk bëhet i ditur. Burimet thanë se ai është një person me...

Policia identifikon vrasësin e 19-vjeçarit Erjon Xhenje

para 2 jave - NOA

SHKODËR- Policia Shkodër thotë se ka identifikuar autorin e vrasjes së 19-vjeçarit Erjon Xhenje, i cili u ekzekutua brenda një lokali mbrëmjen e së dielës në Shkodër. Ai është një person me precedentë...

Hakmarrje? Cila është pista e hetimit që lidh vrasjen e Ismet Çekores me ekzekutimin e 19 vjeçarit në Shkodër

para 2 jave - Java News

Dy vrasjet e ndodhura në qytetin e Shkodrës brenda këtij muaji duket se kanë lidhje me njëra tjetrën. Vrasja e Ismet Çekores në 2 shtator, dyshohet të ketë sjellë edhe ekzekutimin e 19 vjeçarit, Erjon...

Identifikohet vrasësi i 19-vjeçarit, Erjon Xhenje

para 2 jave - Klan

Identifikohet vrasësi i 19-vjeçarit, Erjon Xhenje Person i skeduar, në kërkim për një tjetër ngjarje Policia ka identifikuar autorin e vrasjes së 19-vjeçarit, Erjon Xhenje, në ngjarjen e ndodhur mbrëmjen...

EMRI/ Identifikohet autori i dyshuar i ekzekutimit të 19-vjeçarit në Shkodër

para 2 jave - Java News

Policia e Shkodrës ka shpallur në kërkim Bajram Çekorjan, pasi ai dyshohet si autori i vrasjes së 19-vjeçarit Erjon Xhenje, i cili u ekzekutua mbrëmjen e 18 shtatorit ndërsa ishte duke pirë kafe në një...

Vrasja e Erjon Xhenjes, shpallet në kërkim Bajram Çekorja si autor i dyshuar për ngjarjen

para 2 jave - Pika

Shpallet në kërkim Bajram Çekorja 24 vjeç, i dyshuar si autori kryesor i ngjarjes së ndodhur në datën 18 shtator, në Shkodër, ku mbeti i vrarë me armë zjarri Erjon Xhenje. Ekzekutorët e 19-vjeçarit erdhën...

Hakmarrje për vrasjen e babait, cila është pista e hetimit që lidh vrasjen e Ismet Çekores me ekzekutimin e 19 vjeçarit në Shkodër

para 2 jave - FaxWeb

Dy vrasjet e ndodhura në qytetin e Shkodrës brenda këtij muaji duket se kanë lidhje me njëra tjetrën. Vrasja e Ismet Çekores në 2 shtator, dyshohet të ketë sjellë edhe ekzekutimin e 19 vjeçarit, Erjon...

Policia me njoftim zyrtar për autorin e ekzekutimit të 19 vjeçarit në Shkodër, çfarë u zbulua

para 2 jave - FaxWeb

Autoritetet policore të Shkodrës kanëdalë me një njoftim zyrtar sa i takon identifikimit të autorit të vrasjes së 19 vjeçarit, Erjon Xhenje. Bajram Çekorja është shpallur në kërkim, ndërsa motori i djegur...

Vrasja e 19 vjeçarit Erjon Xhenja, shpallet në kërkim autori i dyshuar, ditë më parë i ekzekutuan të atin

para 2 jave - FaxWeb

Policia e Shkodrës ka shpallur në kërkim, Bajram Çekoren dhe dy persona të tjerë që dyshohen si të implikuar në vrasjen e 19 vjeçarit Erjon Xhenje të enjten e kaluar. Nga policia po hetohet pista e hakmarrjes....

LAJM I FUNDIT/ Vrasja e 19 vjeçarit Erjon Xhenja, shpallet në kërkim autori i dyshuar, ditë më parë i ekzekutuan të atin

para 2 jave - FaxWeb

LAJM I FUNDIT/ Vrasja e 19 vjeçarit Erjon Xhenja, shpallet në kërkim autori i dyshuar, Bajram Çekorja, ditë më parë i ekzekutuan të atin vijon…

Në kërkim edhe për një tjetër ngjarje/ Identifikohet vrasësi i 19-vjeçarit, Erjon Xhenje

para 2 jave - Java News

Policia ka identifikuar autorin e vrasjes së 19-vjeçarit, Erjon Xhenje, në ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e së dielës në Shkodër. TV Klan mëson se ai është një person me precedentë të mëparshëm kriminale...

Kush po vret në Shkodër? 6 të ekzekutuar pa autorë në 9 muaj, bandat po…

para 2 jave - Java News

Pak ditë pas vrasjes së të riut Erjon Xhenje në Shkodër, vijojnë të mbeten mister autorët e atentatit ndaj 19-vjeçarit. Përmes kamerave të sigurisë, policia ka mundur të ndërtojë skemën e lëvizjes së autorëve...

U ekzekutua në Shkodër/ Pista e re: 19-vjeçari Xhenje mund të jetë përfshirë së fundmi në një krim?

para 2 jave - Java News

19-vjeçari Erjon Xhenje humbi jetën mbrëmjen e të dielës pas një atentati, teksa ishte në një lokal në Shkodër. Vrasja e tij mbetet ende mister, teksa policia po heton mbi provat e gjetura në vendngjarje,...

Atentati në Shkodër/ Lala: 19-vjeçari shërbente tek ferma e Asmer Bilalit, mendohet të jetë vrarë në shenjë hakmarrjeje

para 2 jave - Albeu

Mbrëmjen e së dielës, Shkodra u trondit nga një atentat në drejtim të 19-vjeçarit Erjon Xhenje, i cili u ekzekutua teksa pinte kafe në një lokal në rrugën “Bujar Bishanaku”. Autorët kanë qenë 2 persona...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK