Osmani takon Blinken: E informova për zhvillimet e fundit

më 9.2022 - RTV 21

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani dhe ministrja e Jashtme, Donika Gërvalla kanë takuar Sekretarin e Shtetit, Antony Blinken në një pritje të organizuar nga Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës,...

Osmani takohet me Blinken: E falënderova për angazhimin e tij për paqe në rajonin tonë

më 9.2022 - Syri.net Kosova

Vjosa Osmani, presidente e Kosovës, është takuar me Sekretarin e Shtetit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Antony Blinken. Kështu ka njoftuar Osmani përmes një postimi në Twitter, ku ka thënë se ndër...

Osmani takoi mbrëmë Sekretarin Blinken, thotë se e informoi për zhvillimet e fundit në Kosovë

më 9.2022 - Reporteri

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e ka takuar mbrëmë në New York Sekretarin amerikan të Shtetit, Antony Blinken, shkruan Gazeta Online Reporteri.net. Osmani ka publikuar fotografinë nga ky takim, derisa...

Osmani takon Blinkenin, e falënderon për angazhimin për paqe dhe stabilitet

më 9.2022 - Koha.net

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka takuar të enjten sekretarin e Shtetit amerikan, Anthony Blinken, me ç'rast deklaroi se e ka informuar për zhvillimet e fundit në Kosovë. Osmani shkroi në Twitter...

Presidentja e informon sekretarin amerikan Blinken për zhvillimet në Kosovë

më 9.2022 - RTK

Presidentja e Republikës, Vjosa Osmani ka takuar Sekretarin amerikan të shtetit, Anthony Blinken, të cilin e ka falënderuar për angazhimin e tij për paqe e stabilitet në rajon. Tha se e ka informuar mbi...

Osmani në SHBA takohet me Blinken: E informova për zhvillimet e fundit

më 9.2022 - OraInfo

Në SHBA Vjosa Osmani është takuar me Antony Blinken. Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani dhe ministrja e Jashtme, Donika Gërvalla kanë takuar Sekretarin e Shtetit, Antony Blinken në një pritje të organizuar...

Pas presidentit Biden, Osmani takon Blinkenin: E falënderon për angazhimin për paqe dhe stabilitetin në Kosovë

më 9.2022 - GazetaBlic

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka takuar të enjten sekretarin e Shtetit amerikan, Anthony Blinken, me ç’rast deklaroi se e ka informuar për zhvillimet e fundit në Kosovë. Osmani shkroi në Twitter...

Osmani takoi sekretarin Blinken, e falënderoi për angazhimin e tij për paqen dhe stabilitetin në rajon

më 9.2022 - Bota Sot

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e cila po qëndron në New York, ku në margjinat e sesionit të 77-të të Asamblesë së Kombeve të Bashkuara, ka marrë pjesë në pritjen zyrtare të organizuar nga presidenti...

Osmani takon Blinkenin: E informova për zhvillimet e fundit

më 9.2022 - Zeri

PResidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka takuar mbrëmë Sekretarin e Shtetit, Antony Blinken. Osmani e Blinken janë takuar në pritjen e mbrëmshje të organizuar nga presidenti i SHBA-së, Joe Biden. “E informova...

Pas Osmanit, edhe Rama publikon fotografi me çiftin Biden

më 9.2022 - RTV 21

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, në kuadër të sesionit të 77 të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara. Kryeministri dhe bashkëshortja e tij Linda...

Rama poston foton me çiftin Biden në New York

më 9.2022 - Top Channel

Kryeministri Edi Rama ka takuar në New York presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden. Rama dhe bashkëshortja e tij, Linda Rama kanë pozuar krah presidentit të SHBA-së, Joe Biden, dhe...

Osmani takon Blinken: E informova për zhvillimet e fundit

më 9.2022 - Flaka

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani dhe ministrja e Jashtme, Donika Gërvalla kanë takuar Sekretarin e Shtetit, Antony Blinken në një pritje të organizuar nga Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës,...

Osmani takon Blinken: E informova për zhvillimet e fundit

më 9.2022 - Lapsi

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani dhe ministrja e Jashtme, Donika Gërvalla kanë takuar Sekretarin e Shtetit, Antony Blinken në një pritje të organizuar nga Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës,...

Osmani takohet sërish me Bidenin, s'ka si të mungojë edhe Prindon Sadriu

më 9.2022 - Syri.net Kosova

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, është takuar sërish me presidentin e SHBA-ve, Joe Biden. Këtë, Osmani e ka bërë të ditur me anë të një postimi në Facebook, ku edhe ka postuar një fotografi. “Miqësi...

Pas Osmanit, edhe Rama publikon fotografi me çiftin Biden

më 9.2022 - Reporteri

Me Presidentin Joe Biden dhe bashkëshorten e tij Jill, ka realizuar fotografi edhe kryeministri i Shqipërisë Edi Rama bashkë me bashkëshorten e tij. Pak më parë, një fotografi të ngjashme e ka publikuar...

Rama takon presidentin Biden

më 9.2022 - Telegrafi

Edhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka realizuar fotografinë e përbashkët me presidentin e Shteëteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden. Ai ka publikuar fotografinë presidentin e SHBA-së, Joe Biden,...

Presidentja Osmani fotografohet me Bidenin: Miqësi e përhershme me SHBA-në

më 9.2022 - Koha.net

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani dhe bashkëshorti i saj, Prindon Sadriu, kanë realizuar të enjten fotografi të përbashkët me presidentin e SHBA-së, Joe Biden, dhe Zonjën e Parë, Jill Biden. Osmani e...

Osmani takohet me Presidentin Biden, publikon fotografinë

më 9.2022 - Reporteri

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka takuar Presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, shkruan Gazeta Online Reporteri.net. Ajo ka publikuar edhe fotografinë e realizuar me Biden. Në...

Osmani takoi mbrëmë Sekretarin Blinken, thotë se e informoi për zhvillimet e fundit në Kosovë

më 9.2022 - Infokusi

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e ka takuar mbrëmë në New York Sekretarin amerikan të Shtetit, Antony Blinken, shkruan Reporteri.net. Osmani ka publikuar fotografinë nga ky takim, derisa ka thënë...

Osmani takohet me Blinken: E informova për zhvillimet e fundit

më 9.2022 - Lajmi.net

Vjosa Osmani, presidente e Kosovës, është takuar me Sekretarin e Shtetit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Antony Blinken. Kështu ka njoftuar Osmani përmes një postimi në Twitter, ku ka thënë se ndër...

Kryeministri Rama publikon foton me çiftin presidencial Biden

më 9.2022 - BalkanWeb

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjetet sociale një foto ku shfaqet bashkë me çiftin presidencial Biden. Në foto shihet Rama, pranë Jeo Biden dhe bashkëshortes së tij Linda Rama dhe Zonjës së parë...

Pas Osmanit, edhe Rama takohet me çiftin Biden

më 9.2022 - OraInfo

Biden sot është takuar me presidenten e Kosovës dhe me atë të Shqipërisë. Me Presidentin Joe Biden dhe bashkëshorten e tij Jill, ka realizuar fotografi edhe kryeministri i Shqipërisë Edi Rama bashkë me...

Osmani publikon foto me Biden: Miqësi e përhershme dhe partneritet i palëkundur me SHBA-të

më 9.2022 - Telegrafi

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani është duke qëndruar në New York ku po zhvillon punimet Asambleja e Përgjithshme e Organizatës së Kombeve të Bashkuara (OKB). Në margjina të këtyre punimeve Osmani është...

“Fotoja e ditës”, Rama takon Joe Biden në SHBA

më 9.2022 - Klan

“Fotoja e ditës”, Rama takon Joe Biden në SHBA “Fotoja e ditës”, me këto fjalë e ka shoqëruar Kryeministri Edi Rama foton në krah të bashkëshortes Linda Rama së bashku me Presidentin e SHBA-së Joe Biden...

Rama në SHBA/ Takohet me presidentin Joe Biden

më 9.2022 - Lapsi

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, në kuadër të sesionit të 77 të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara. Kryeministri dhe bashkëshortja e tij Linda Rama kanë...

Rama me bashkëshorten në SHBA, takohen me çiftin presidencial

më 9.2022 - Albeu

Kryeministri Edi Rama është takuar me presidentin e SHBA-ve, Joe Biden në Nju Jork, ku ku po mbahet Asambleja e Përgjithshme e Kombeve të Bashkuara. Rama së bashku me bashkëshorten e tij, Linda Rama, kanë...

“Fotoja e ditës”, Rama takohet me presidentin Joe Biden në Nju Jork

më 9.2022 - ABC News

Kryeministri Edi Rama është takuar me presidentin e SHBA-ve, Joe Biden në Nju Jork, ku ku po mbahet Asambleja e Përgjithshme e Kombeve të Bashkuara. Rama së bashku me bashkëshorten e tij, Linda Rama, kanë...

Rama takon Presidentin Joe Biden

më 9.2022 - Klan Macedonia

Kryeministri Edi Rama është takuar me Presidentin amerikan Joe Biden gjatë qëndrimit të tij në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Kreu i qeverisë shqiptare ka publikuar në Facebook foton me Biden, të cilën...

Edhe Edi Rama publikon fotografi me presidentin Biden

më 9.2022 - Bota Sot

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka publikuar një fotografi bashkë me presidentin amerikan, Joe Biden. Në fotografinë me mbishkrimin “FOTO E DITËS”, janë edhe bashkëshortet e dy udhëheqësve, Jill Biden...

Rama dhe Osmani në Nju Jork, foto me çiftin Presidencial Biden

më 9.2022 - Ora news

Kryeministri Edi Rama dhe presidentja e Kosovës Vjosa Osmani kanë marrë pjesë në pritjen zyrtare të organizuar nga presidenti amerikan Joe Biden. Kini kujdes! Këto 6 gabime të zakonshme po ju dëmtojnë...

Kosovë-SHBA, miqësi e përhershme e partneritet i palëkundur

më 9.2022 - RTK

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka takuar presidentin SHBA-së, Joe Biden. Në margjinat e Asamblesë së Përgjithshme vjetore të Organizatës së Kombeve të Bashkuara, presidentja Osmani, së bashku me...

Foto e përbashkët e çiftit presidencial të Kosovës dhe të SHBA-së

më 9.2022 - Kallxo

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka publikuar një fotografi me presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikes, Joe Biden. Në fotografi janë çifti presidencial i Kosovës, Vjosa dhe Prindon Sadriu,...

Rama në SHBA/ Takohet me presidentin Joe Biden

më 9.2022 - Vizion Plus

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, në kuadër të sesionit të 77 të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara. Kryeministri dhe bashkëshortja e tij Linda Rama kanë...

Osmani takohet me presidentin Biden në SHBA

më 9.2022 - OraInfo

Vjosa Osmani, po qëndron për vizitë në SHBA. Gjatë qëndrimit në SHBA, Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani sot është takuar me Presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden. E shoqëruar nga...

Presidentja Osmani takon presidentin Biden në SHBA

më 9.2022 - Bota Sot

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, është takuar sot me presidentin amerikan Joe Biden, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Veç saj, presidentja Osmani dhe presidenti Biden ishin të shoqëruar edhe nga...

Osmani takon presidentin Biden, pjesë e fotografisë zonja e parë e SHBA-ve dhe zotëriu i parë i Kosovës

më 9.2022 - GazetaBlic

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, është takuar sërish me presidentin e SHBA-ve, Joe Biden. Këtë, Osmani e ka bërë të ditur me anë të një postimi në Facebook, ku edhe ka postuar një fotografi. “Miqësi...

Osmani takon Blinken në pritjen e Biden: E informova për zhvillimet e fundit

më 9.2022 - Periskopi

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani dhe ministrja e Jashtme, Donika Gërvalla kanë takuar Sekretarin e Shtetit, Antony Blinken në një pritje të organizuar nga Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës,...

Osmani takoi mbrëmë Sekretarin Blinken, thotë se e informoi për zhvillimet e fundit në Kosovë

më 9.2022 - Arbresh

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e ka takuar mbrëmë në New York Sekretarin amerikan të Shtetit, Antony Blinken. Osmani ka publikuar fotografinë nga ky takim, derisa ka thënë se e ka njoftuar Blinkenin...

Kur Osmani ishte futur mes presidentëve si përkthyese, pas 13 vjetëve në fotografinë e njëjtë si presidente

më 9.2022 - Infokusi

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani dhe bashkëshorti i saj, kanë realizuar sot fotografinë e përbashkët me Presidentin e SHBA-së, Joe Biden dhe Zonjën e Parë, Jill Biden, fotografi që tradicionalisht realizohen...

Osmani publikon foto me Bidenin: Miqësi e përhershme

më 9.2022 - Epoka e Re

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani është duke qëndruar në New York ku po zhvillon punimet Asambleja e Përgjithshme e Organizatës së Kombeve të Bashkuara (OKB). Në margjina të këtyre punimeve Osmani është...

Osmani takohet me Blinken: E falënderova për angazhimin e tij për paqe në rajonin tonë

më 9.2022 - Gazeta Metro

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, është takuar me Sekretarin e Shtetit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës (SHBA), Antony Blinken, shkruan Gazeta Metro. Kështu ka njoftuar Osmani përmes një postimi...

Edhe Edi Rama publikon fotografi me presidentin Biden

më 9.2022 - Lajmi.net

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka publikuar një fotografi bashkë me presidentin amerikan, Joe Biden. Në fotografinë me mbishkrimin “FOTO E DITËS”, janë edhe bashkëshortet e dy udhëheqësve, Jill Biden...

Presidentja Osmani takon Presidentin Biden në SHBA

më 9.2022 - Infokusi

jatë qëndrimit në SHBA, Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani sot është takuar me Presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden. E shoqëruar nga bashkëshorti i saj, Prindon Sadriu, Presidentja...

“Fotoja e ditës”/ Edi Rama publikon foton krah Joe Biden dhe bashkëshortes së tij

më 9.2022 - Java News

Kryeministri Rama dhe bashkëshortja e tij, Linda Rama, kanë realizuar të enjten fotografi të përbashkët me presidentin e SHBA-së, Joe Biden, dhe Zonjën e Parë, Jill Biden. Fotoja është publikuar nga vetë...

Kur Osmani ishte futur mes presidentëve si përkthyese, pas 13 vjetëve në fotografinë e njëjtë si presidente

më 9.2022 - Fakti Ditor

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani dhe bashkëshorti i saj, kanë realizuar sot fotografinë e përbashkët me Presidentin e SHBA-së, Joe Biden dhe Zonjën e Parë, Jill Biden, fotografi që tradicionalisht realizohen...

Osmani takohet sërish me Bidenin, aty është edhe Prindon Sadriu

më 9.2022 - Lajmi.net

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, është takuar sërish me presidentin e SHBA-ve, Joe Biden. Këtë, Osmani e ka bërë të ditur me anë të një postimi në Facebook, ku edhe ka postuar një fotografi, shkruan...

Osmani takohet sërish me Bidenin, aty është edhe Prindon Sadriu

më 9.2022 - Redaksia

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, është takuar sërish me presidentin e SHBA-ve, Joe Biden. Këtë, Osmani e ka bërë të ditur me anë të një postimi në Facebook, ku edhe ka postuar një fotografi, shkruan...

Presidentja Osmani takon Presidentin Biden në SHBA

më 9.2022 - Bota Press

Gjatë qëndrimit në SHBA, Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani sot është takuar me Presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden. E shoqëruar nga bashkëshorti i saj, Prindon Sadriu, Presidentja...

Rama në SHBA/ Takohet me presidentin Joe Biden

më 9.2022 - Desk.al

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, në kuadër të sesionit të 77 të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara. Kryeministri dhe bashkëshortja e tij Linda Rama kanë...

Pas Osmanit, edhe Rama publikon fotografi me çiftin Biden

më 9.2022 - Fakti Ditor

Me Presidentin Joe Biden dhe bashkëshorten e tij Jill, ka realizuar fotografi edhe kryeministri i Shqipërisë Edi Rama bashkë me bashkëshorten e tij. Pak më parë, një fotografi të ngjashme e ka publikuar...

Rama takon presidentin Biden

më 9.2022 - ATV Live

Edhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka realizuar fotografinë e përbashkët me presidentin e Shteëteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden. Ai ka publikuar fotografinë presidentin e SHBA-së, Joe Biden,...

Pas Osmanit, edhe Rama publikon fotografi me çiftin Biden

më 9.2022 - Ekonomia Online

Me Presidentin Joe Biden dhe bashkëshorten e tij Jill, ka realizuar fotografi edhe kryeministri i Shqipërisë Edi Rama bashkë me bashkëshorten e tij. Rama e ka përshkruar këtë si fotografinë e ditës. “Photo...

Rama takon presidentin Biden

më 9.2022 - KosovaPress

Edhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka realizuar fotografinë e përbashkët me presidentin e Shteëteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden. Rama dhe bashkëshortja e tij, Linda Rama kanë pozuar krah...

Rama në SHBA/ Takohet me presidentin Joe Biden

më 9.2022 - Redaksia

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, në kuadër të sesionit të 77 të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara. Kryeministri dhe bashkëshortja e tij Linda Rama kanë...

Rama në SHBA/ Takohet me presidentin Joe Biden

më 9.2022 - Debat

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, në kuadër të sesionit të 77 të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara. Kryeministri dhe bashkëshortja e tij Linda Rama kanë...

Presidentja Osmani takon presidentin Biden

më 9.2022 - KosovaPress

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani gjatë qëndrimit në SHBA, sot është takuar me presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden. Osmani ka publikuar edhe fotografinë zyrtare me presidentin Biden...

‘Foto e ditë’: Rama publikon fotografi me presidentin Biden

më 9.2022 - Gazeta Metro

Me Presidentin Joe Biden dhe bashkëshorten e tij Jill, ka realizuar fotografi edhe kryeministri i Shqipërisë Edi Rama bashkë me bashkëshorten e tij. Pak më parë, një fotografi të ngjashme e ka publikuar...

Presidentja Osmani takon Presidentin Biden në SHBA

më 9.2022 - Revista Kosovarja

Gjatë qëndrimit në SHBA, Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani sot është takuar me Presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden. E shoqëruar nga bashkëshorti i saj, Prindon Sadriu, Presidentja...

Presidentja Osmani takon presidentin Biden

më 9.2022 - ATV Live

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani gjatë qëndrimit në SHBA, sot është takuar me presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden. Osmani ka publikuar edhe fotografinë zyrtare me presidentin Biden...

“Foto e ditës”, Rama takohet me presidentin amerikan, Joe Biden në New York

më 9.2022 - FaxWeb

Kryeministri, Edi Rama ndodhet në New York ku ka marrë pjesë në Asamblenë e Kombeve të Bashkuara ndërsa ka postuar edhe një foto ku së bashku me bashkëshorten e tij Linda Rama ka pozuar krah presidentit...

Edhe Edi Rama publikon fotografi me presidentin Biden

më 9.2022 - Periskopi

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka publikuar një fotografi bashkë me presidentin amerikan, Joe Biden. Në fotografinë me mbishkrimin “FOTO E DITËS”, janë edhe bashkëshortet e dy udhëheqësve, Jill Biden dhe Linda Rama.

“Fotografia e Ditës”, Rama takohet me familjen e presidenti Biden

më 9.2022 - Arbresh

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama takohet me familjen e presidenti Biden Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, është takuar sot me presidentin e Shteteve të Bashkuara të Ameirkës (ShBA), Joe Biden. Përveç...

Presidentja Osmani takon Presidentin Biden në SHBA

më 9.2022 - Fakti Ditor

Gjatë qëndrimit në SHBA, Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani sot është takuar me Presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden. E shoqëruar nga bashkëshorti i saj, Prindon Sadriu, Presidentja...

Presidentja Osmani fotografohet me Bidenin: Miqësi e përhershme me ShBA-në

më 9.2022 - Ekonomia Online

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani dhe bashkëshorti i saj, Prindon Sadriu, kanë realizuar të enjten fotografi të përbashkët me presidentin e SHBA-së, Joe Biden, dhe Zonjën e Parë, Jill Biden. Osmani e...

Osmani takon presidentin Biden në SHBA: Miqësi e përhershme dhe partneritet i palëkundur me SHBA-të

më 9.2022 - Arbresh

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, është takuar sot me presidentin amerikan Joe Biden, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Veç saj, presidentja Osmani dhe presidenti Biden ishin të shoqëruar edhe nga...

Presidentja Osmani takon Presidentin Biden në SHBA

më 9.2022 - Periskopi

Gjatë qëndrimit në SHBA, Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani sot është takuar me Presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden. E shoqëruar nga bashkëshorti i saj, Prindon Sadriu, Presidentja...

Presidentja Osmani takohet me presidentin Biden në SHBA

më 9.2022 - Gazeta Metro

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, është takuar sot me presidentin amerikan Joe Biden, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, shkruan Gazeta Metro. Veç saj, presidentja Osmani dhe presidenti Biden ishin...

Osmani takohet sërish me Bidenin, aty është edhe Prindon Sadriu

më 9.2022 - Debat

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, është takuar sërish me presidentin e SHBA-ve, Joe Biden. Këtë, Osmani e ka bërë të ditur me anë të një postimi në Facebook, ku edhe ka postuar një fotografi, shkruan...

Vlora Çitaku rivalizon Presidenten, e nxjerr fotografinë e saj me Biden

më 9.2022 - Bota Press

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, sot ka publikuar disa fotografi me presidentin e Amerikës, Joe Biden. Mirëpo një fotografi me presidentin Biden e ka postuar edhe ish ambasadorja e Kosovës atje, Vlora...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK