ERE mblidhet nesër, diskutohet çmimi i energjisë për 2023-2025 dhe për familjarët mbi 800 kWh

para 2 jave - Ora news

Enti Rregullator i Energjisë do të mbajë një mbledhje ditën e nesërme, datë 23.09.2022, ora 15:30, ku Bordi i ERE-s do të vendosë lidhur me tarifat e reja të energjisë elektrike. Mbledhja do të ketë rend...

Zbulohet propozimi për çmimin e energjisë mbi 800 KW. KESH e FSHU i drejtohen ERE

para 2 jave - Klan

Zbulohet propozimi për çmimin e energjisë mbi 800 KW. KESH e FSHU i drejtohen ERE Enti Rregullator i Energjisë do të vendosë të premten çmimin e ri të energjisë për konsumatorët familjarë që konsumojnë...

Rritje e madhe, ERE merr propozimin për shtrenjtimin e energjisë elektrike: Sa do të paguhet nga tetori

para 2 jave - ABC News

FSHU ka aplikuar në Entin Rregullator të Energjisë për ndryshimin e fashës së çmimeve për konsumatorët familjarë duke nisur nga tetori i këtij viti deri në dhjetor. Sipas përllogaritjeve paraprake, për...

Energjia elektrike/ FSHU aplikon në ERE për rritjen e çmimit: Për konsumin ...

para 2 jave - BalkanWeb

OSHEE ka aplikuar në ERE përmes furnizuesit të shërbimit universal për rritjen e çmimit të energjisë për konsumin mbi 800 kilovat orë në muaj për klientët familjarë për periudhën tetor-dhjetor 2022. Në...

Rritja e çmimit të energjisë mbi 800 kwh, FSHU kërkon miratimin e tarifës s...

para 2 jave - BalkanWeb

Furnizuesi i Shërbimit Universal (FSHU) ka aplikuar në ERE për tarifën e re të energjisë elektrike për konsumatorët që harxhojnë më shumë se 800 kwh. Sipas kësaj kërkese kostoja e energjisë elektrike mbi...

Rritet energjia elektrike? FSHU: Çmimi për konsumin mbi 800 kw/orë do të jetë 42 lekë për kw/orë

para 2 jave - Albeu

Furnizuesi i Shërbimit Universal (FSHU) ka aplikuar në ERE për tarifën e re të energjisë elektrike për konsumatorët që harxhojnë më shumë se 800 kwh. Sipas kësaj kërkese kostoja e energjisë elektrike mbi...

Menaxhimi i Kaskadës dhe kursimi, formula anti-errësirë

para 2 jave - Java News

Nga Fatos Çoçoli Prej 11 shtatorit 2022, Korporata Elektroenergjitike Shqiptare( KESH) e ka ndaluar plotësisht prodhimin e energjisë nga hidrocentrali i Fierzës. Në këto ditë shiu, po provon të mbushë...

Para pa punuar më shumë?!

para 2 jave - Java News

Nga Enkeleid Llanaj A mund të fitojmë para pa punuar më shumë? Për dembelët kjo do të ishte si të gjenin Gralin e Shenjtë. Për nikoqirët, çelësi i një shtëpie dhe jete të sigurtë. Për ekonomistët, diçka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK