Sondazhi i PIPOS: VV bie në 37%, LDK 22%, GUXO si mos më keq

para 2 jave - Syri.net Kosova

Sipas sondazhit të fundit të përgatitur nga instituti “Pipos”, nëse zgjedhjet do të mbaheshin tash, Lëvizja Vetëvendosje do të fitonte 37.10 përqind të votave. Sipas këtyre matjeve që janë shpalosur në...

Hulumtimi i PIPOS: Qeveria, fajtori kryesor për reduktime sipas qytetarëve

para 2 jave - Syri.net Kosova

Qeveria e Kosovës del të jetë fajtore për reduktimet e energjisë elektrike që pritet të bëhen gjatë stinës së dimrit. 36.9 për qind e qytetarëve e kanë lënë fajtore qeverinë sipas një hulumtimi nga PIPOS....

Sondazhi i Pipos: Ja Kush do ti fitoj zgjedhjet në Kosovë

para 2 jave - Ina

Sipas sondazhit të fundit të përgatitur nga instituti “Pipos”, nëse zgjedhjet do të mbaheshin tash, Lëvizja Vetëvendosje do të fitonte 37.10 përqind të votave. Sipas këtyre matjeve, të cilat janë bërë...

Sondazhi i PIPOS: VV, 37.10%; LDK, 22.20%; PDK, 18.80% dhe AAK 7.80%

para 2 jave - Reporteri

Sipas sondazhit të fundit të përgatitur nga instituti “Pipos”, nëse zgjedhjet do të mbaheshin tash, Lëvizja Vetëvendosje do të fitonte 37.10 përqind të votave. Sipas këtyre matjeve të prezantuara në Klan...

Hulumtimi i PIPOS: Qeveria, fajtori kryesor për reduktime sipas qytetarëve

para 2 jave - Reporteri

Qeveria e Kosovës del të jetë fajtore për reduktimet e energjisë elektrike që pritet të bëhen gjatë stinës së dimrit, sipas një hulumtimi nga PIPOS. Sipas këtij hulumtimi të prezantuar në Klan Kosova,...

Matjet e opinionit publik: VV, 37.10%; LDK, 22.20%; PDK, 18.80% dhe AAK 7.80%

para 2 jave - Zeri

Sipas sondazhit të fundit të përgatitur nga instituti “Pipos”, nëse zgjedhjet do të mbaheshin tash, Lëvizja Vetëvendosje do të fitonte 37.10 përqind të votave. Sipas këtyre matjeve që janë shpalosur në...

Sipas qytetarëve, Qeveria fajtori kryesor për reduktime të energjisë

para 2 jave - OraInfo

Javëve të fundit vendi ynë ka pasur shumë reduktime të energjisë elektrike. Qeveria e Kosovës del të jetë fajtore për reduktimet e energjisë elektrike që pritet të bëhen gjatë stinës së dimrit, sipas një...

Sondazhi i PIPOS: VV bie në 37%, LDK 22%, PDK, 18.80% dhe AAK 7.80%

para 2 jave - GazetaBlic

Sipas sondazhit të fundit të përgatitur nga instituti “Pipos”, nëse zgjedhjet do të mbaheshin tash, Lëvizja Vetëvendosje do të fitonte 37.10 përqind të votave. Sipas këtyre matjeve që janë shpalosur në...

Hulumti i fundit: 55.5 % e qytetarëve mendojnë se Sindikata është përgjegjëse për grevën

para 2 jave - GazetaBlic

Sindikatën e Bashkuar e Arsimit, Shkencës dhe Kulturës e kanë bërë përgjegjëse për grevën 55.5 për qind e qytetarëve. Qeveria e Kosovës në matjet e opinionit publik të realizuara nga PIPOS del se është...

Matjet e opinionit publik: VV, 37.10%; LDK, 22.20%; PDK, 18.80% dhe AAK 7.80%

para 2 jave - Infokusi

Sipas sondazhit të fundit të përgatitur nga instituti “Pipos”, nëse zgjedhjet do të mbaheshin tash, Lëvizja Vetëvendosje do të fitonte 37.10 përqind të votave. Sipas këtyre matjeve që janë shpalosur në...

Hulumtimi i PIPOS: Qeveria, fajtori kryesor për reduktime sipas qytetarëve

para 2 jave - Infokusi

Qeveria e Kosovës del të jetë fajtore për reduktimet e energjisë elektrike që pritet të bëhen gjatë stinës së dimrit, sipas një hulumtimi nga PIPOS. Sipas këtij hulumtimi të prezantuar në Klan Kosova,...

Dalin matjet e reja, kështu është renditja e partive politike

para 2 jave - Bota Press

Sipas sondazhit të fundit të përgatitur nga instituti “Pipos”, nëse zgjedhjet do të mbaheshin tash, Lëvizja Vetëvendosje do të fitonte 37.10 përqind të votave. Sipas këtyre matjeve, të cilat janë bërë...

Sondazhi i PIPOS: VV bie në 37%, LDK 22%, GUXO si mos më keq

para 2 jave - Lajmi.net

Sipas sondazhit të fundit të përgatitur nga instituti “Pipos”, nëse zgjedhjet do të mbaheshin tash, Lëvizja Vetëvendosje do të fitonte 37.10 përqind të votave. Sipas këtyre matjeve që janë shpalosur në...

Sondazhi i PIPOS: VV bie në 37%, LDK 22%, GUXO si mos më keq

para 2 jave - Redaksia

Sipas sondazhit të fundit të përgatitur nga instituti “Pipos”, nëse zgjedhjet do të mbaheshin tash, Lëvizja Vetëvendosje do të fitonte 37.10 përqind të votave. Sipas këtyre matjeve që janë shpalosur në...

Kurti për 18 muaj humbi 13 përqind – Dy sondazhe brenda javës tregojnë për teposhtën e VV-së

para 2 jave - Insajderi.org

Partia e Albin Kurtit, Lëvizja Vetëvendosje, ka humbur rreth 13 përqind të votave, sipas dy sondazheve që janë realizuar në javën e fundit . Sondazhi që u publikua sonte nga Instituti “Pipos”, në Rubikon,...

Hulumtimi: Qeveria, fajtori kryesor për reduktime sipas qytetarëve

para 2 jave - Gazeta Metro

Qeveria e Kosovës del të jetë fajtore për reduktimet e energjisë elektrike që pritet të bëhen gjatë stinës së dimrit. 36.9 për qind e qytetarëve e kanë lënë fajtore qeverinë sipas një hulumtimi nga PIPOS....

Edhe një sondazh tjetër: LV 37%, LDK, 22%, PDK 18% dhe AAK 7%

para 2 jave - Epoka e Re

Sipas sondazhit të fundit të përgatitur nga instituti “Pipos”, nëse zgjedhjet do të mbaheshin tash, Lëvizja Vetëvendosje do të fitonte 37.10 për qind të votave. Sipas këtyre matjeve që janë shpalosur në...

Sondazhi i PIPOS: VV bie në 37%, LDK 22%, GUXO si mos më keq

para 2 jave - Fakti Ditor

Sipas sondazhit të fundit të përgatitur nga instituti “Pipos”, nëse zgjedhjet do të mbaheshin tash, Lëvizja Vetëvendosje do të fitonte 37.10 përqind të votave. Sipas këtyre matjeve që janë shpalosur në...

Sondazhi i PIPOS: VV bie në 37%, LDK 22%, GUXO si mos më keq

para 2 jave - Debat

Sipas sondazhit të fundit të përgatitur nga instituti “Pipos”, nëse zgjedhjet do të mbaheshin tash, Lëvizja Vetëvendosje do të fitonte 37.10 përqind të votave. Sipas këtyre matjeve që janë shpalosur në...

Publikohet tjetër sondazh: Konfirmohet rënia e VV’së në vota

para 2 jave - Gazeta Metro

Sipas sondazhit të fundit të përgatitur nga instituti “Pipos”, nëse zgjedhjet do të mbaheshin tash, Lëvizja Vetëvendosje do të fitonte 37.10 përqind të votave. Sipas këtyre matjeve që janë shpalosur në...

Sondazhi i PIPOS: VV bie në 37%

para 2 jave - Periskopi

Sipas sondazhit të fundit të përgatitur nga instituti “Pipos”, nëse zgjedhjet do të mbaheshin tash, Lëvizja Vetëvendosje do të fitonte 37.10 përqind të votave. Sipas këtyre matjeve që janë shpalosur në...

Hulumtimi i PIPOS| Qeveria, fajtori kryesor për reduktime sipas qytetarëve

para 2 jave - Insajderi.org

Bazuar në statistikat e hulumtimit të PIPOS, Qeveria është fajtori kryesor për reduktimet e energjisë elektrike. 36.9 për qind e qytetarëve e kanë lënë fajtore Qeverinë për reduktimet e energjisë elektrike...

VV në rënie, merr kaq për qind vota sipas sondazhit PIPOS

para 2 jave - Insajderi.org

Sipas të dhënave nga Instituti PIPOS, nëse zgjedhjet do të mbaheshin tash, Lëvizja Vetëvendosje do të fitonte 37.10 përqind të votave. Sipas këtyre matjeve që janë shpalosur në Rubikon, të cilat janë bërë...

Hulumtimi i PIPOS: Sipas qytetarëve, Qeveria është fajtori kryesor për reduktime

para 2 jave - Periskopi

Qeveria e Kosovës del të jetë fajtore për reduktimet e energjisë elektrike që pritet të bëhen gjatë stinës së dimrit. 36.9 për qind e qytetarëve e kanë lënë fajtore qeverinë sipas një hulumtimi nga PIPOS....

37.4% e Maqedonasve e shohin Serbinë si aleate, ndërsa Shqipërinë vetëm 1.1%

para 2 jave - Shqipmedia

Më shumë se një e treta e qytetarëve të Maqedonisë besojnë se Serbia është aleati më i madh i vendit, ndërsa ata e konsiderojnë Bullgarinë armikun e tyre më të madh, sipas një sondazhi të Fondacionit Konrad...

37.4% e Maqedonasve e shohin Serbinë si aleate, ndërsa Shqipërinë vetëm 1.1%

para 2 jave - Ina

Më shumë se një e treta e qytetarëve të Maqedonisë besojnë se Serbia është aleati më i madh i vendit, ndërsa ata e konsiderojnë Bullgarinë armikun e tyre më të madh, sipas një sondazhi të Fondacionit Konrad...

37.4% e Maqedonasve e shohin Serbinë si aleate, ndërsa Shqipërinë vetëm 1.1%

para 2 jave - InfoShqip

Më shumë se një e treta e qytetarëve të Maqedonisë besojnë se Serbia është aleati më i madh i vendit, ndërsa ata e konsiderojnë Bullgarinë armikun e tyre më të madh, sipas një sondazhi të Fondacionit Konrad...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK