Taravari: Aleanca për Shqiptarët hap debatin partiak për zgjedhjen e kryetarit të ri, do të shoh a e kam mbështetjen e anëtarësisë

para 2 jave - Alsat-M

Në emisionin “Rruga Drejtë” sonte i ftuar ishte kryetari i Komunës së Gostivarit njëherit edhe ushtruesi i detyrës së kryetarit të Aleanca për Shqiptarët. I pyetur për kandidaturën e tij për kryetar të...

Taravari: Sela nuk do të largohet nga politikë bërja, do t’i caktojmë një pozicion në parti

para 2 jave - Alsat-M

Sonte në emisionin “Rruga Drejtë” i ftuar ishte kryetari i Komunës së Gostivarit njëherit edhe ushtruesi i detyrës së kryetarit të Aleanca për Shqiptarët. Taravari si u.d. kryetar i ASH-së, tha që Zijadin...

Çka do ndodhë me Selën në ASH, Taravari tregon detaje

para 2 jave - Ina

Sonte në emisionin “ Rruga Drejtë ” i ftuar ishte kryetari i Komunës së Gostivarit njëherit edhe ushtruesi i detyrës së kryetarit të Aleanca për Shqiptarët. Taravari si u.d. kryetar i ASH-së, tha që Zijadin...

Taravari: Me Selën funksionojmë si binom, ai është simbol i ASH-së

para 2 jave - News33

Që nga themelimi i partisë, fillimisht LR-PDSH e tash ASH, ne me z. Sela kemi funksionuar si binom. Kështu tha sonte në emisionin “Rruga drejt” në Alsat, u.d., kryetar i ASH-së, Arben Taravari. “Kemi qenë...

Taravari: Me Selën funksionojmë si binom, ai është simbol i ASH-së

para 2 jave - InfoShqip

Që nga themelimi i partisë, fillimisht LR-PDSH e tash ASH, ne me z. Sela kemi funksionuar si binom. Kështu tha sonte në emisionin “Rruga drejt” në Alsat, u.d., kryetar i ASH-së, Arben Taravari. “Kemi qenë...

Taravari: Sela nuk do të largohet nga politikë bërja, do t’i caktojmë një pozicion në parti

para 2 jave - Tetova Sot

Sonte në emisionin “Rruga Drejtë” i ftuar ishte kryetari i Komunës së Gostivarit njëherit edhe ushtruesi i detyrës së kryetarit të Aleanca për Shqiptarët. Taravari si u.d. kryetar i ASH-së, tha që Zijadin...

Taravari: Aleanca për Shqiptarët hap debatin partiak për zgjedhjen e kryetarit të ri, do të shoh a e kam mbështetjen e anëtarësisë

para 2 jave - Flaka

Në emisionin “Rruga Drejtë” sonte i ftuar ishte kryetari i Komunës së Gostivarit njëherit edhe ushtruesi i detyrës së kryetarit të Aleanca për Shqiptarët. I pyetur për kandidaturën e tij për kryetar të...

Taravari: Me Selën funksionojmë si binom, ai është simbol i ASH-së

para 2 jave - Flaka

Që nga themelimi i partisë, fillimisht LR-PDSH e tash ASH, ne me z. Sela kemi funksionuar si binom. Kështu tha sonte në emisionin “Rruga drejt” në Alsat, u.d., kryetar i ASH-së, Arben Taravari. “Kemi qenë...

Taravari: Sela nuk do të largohet nga politikë bërja, do t’i caktojmë një pozicion në parti

para 2 jave - Expuls

Sonte në emisionin “Rruga Drejtë” i ftuar ishte kryetari i Komunës së Gostivarit njëherit edhe ushtruesi i detyrës së kryetarit të Aleanca për Shqiptarët. Taravari si u.d. kryetar i ASH-së, tha që Zijadin...

Taravari: Sela nuk do të largohet nga politikë bërja, do t’i caktojmë një pozicion në parti

para 2 jave - Zyrtare

Sonte në emisionin “Rruga Drejtë” i ftuar ishte kryetari i Komunës së Gostivarit njëherit edhe ushtruesi i detyrës së kryetarit të Aleanca për Shqiptarët. Taravari si u.d. kryetar i ASH-së, tha që Zijadin...

Taravari: Me Selën funksionojmë si binom, ai është simbol i ASH-së

para 2 jave - Top24

Që nga themelimi i partisë, fillimisht LR-PDSH e tash ASH, ne me z. Sela kemi funksionuar si binom. Kështu tha sonte në emisionin “Rruga drejt” në Alsat, u.d., kryetar i ASH-së, Arben Taravari. “Kemi qenë...

Taravari: Me Selën funksionojmë si binom, ai është simbol i ASH-së

para 2 jave - in7

Taravari: Me Selën funksionojmë si binom, ai është simbol i ASH-së Që nga themelimi i partisë, fillimisht LR-PDSH e tash ASH, ne me z. Sela kemi funksionuar si binom. Kështu tha sonte në emisionin “Rruga...

Taravari: Me Selën funksionojmë si binom, ai është simbol i ASH-së

para 2 jave - Open-TV

Që nga themelimi i partisë, fillimisht LR-PDSH e tash ASH, ne me z. Sela kemi funksionuar si binom. Kështu tha sonte në emisionin “Rruga drejt” në Alsat, u.d., kryetar i ASH-së, Arben Taravari. “Kemi qenë...

Taravari: Sela nuk do të largohet nga politikë bërja, do t’i caktojmë një pozicion në parti

para 2 jave - Lajm

Sonte në emisionin “Rruga Drejtë” i ftuar ishte kryetari i Komunës së Gostivarit njëherit edhe ushtruesi i detyrës së kryetarit të Aleanca për Shqiptarët. Taravari si u.d. kryetar i ASH-së, tha që Zijadin...

Taravari: Me Selën funksionojmë si binom, ai është simbol i ASH-së

para 2 jave - Smart News

Që nga themelimi i partisë, fillimisht LR-PDSH e tash ASH, ne me z. Sela kemi funksionuar si binom. Kështu tha sonte në emisionin “Rruga drejt” në Alsat, u.d., kryetar i ASH-së, Arben Taravari. “Kemi qenë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK