Mashtruan qytetarin duke i zhvatuar 13 milionë Lekë, kamera e fshehtë: Të gjitha paratë i mori Beni!

para 2 jave - NOA

TIRANË- Emisioni Stop në Tv Klan trajtoi rastin e qytetarit Qemal Shabani, i cili është mashtruar nga tre persona për t’i bërë një kompleks blegtoral dhe i morën 3 milionë Lekë të vjetra me noteri dhe...

I zhvatën qytetarit 13 milionë Lekë, mashtruesit e pranojnë: Të gjitha paratë i mori Beni (Kamera e fshehtë)

para 2 jave - Klan

I zhvatën qytetarit 13 milionë Lekë, mashtruesit e pranojnë: Të gjitha paratë i mori Beni (Kamera e fshehtë) Emisioni Stop në Tv Klan trajtoi rastin e qytetarit Qemal Shabani, i cili është mashtruar nga...

Mashtrojnë qytetarin dhe i zhvasin 13 milionë Lekë për projektin blegtoral

para 2 jave - Klan

Mashtrojnë qytetarin dhe i zhvasin 13 milionë Lekë për projektin blegtoral Problematika e radhës e emisionit Stop në Tv Klan është në Cërrik. Një i moshuar që kishte 50 kokë dhi ra pre e një mashtrimi...

Stop – Emisioni 21 Shtator 2022 (Sezoni 8)

para 2 jave - Klan

Stop – Emisioni 21 Shtator 2022 (Sezoni 8) Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. Video virale, si e mbyllin telefonin shqiptarët, misioni i pamundur. https://youtu.be/iCYwCNzoyqA...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK