Taravari: VMRO-DPMNE-ja do të na largojë më shumë nëse vazhdon me këtë fjalor

para 2 jave - Ina

I pyetur për marëdhëniet me VMRO-DPMNE-në, u.d. kryetar i Aleancës për Shqiptarët Arben Taravari sonte në emisionin “Rruga Drejtë” tha se ASH-ja është distancuar me kohë nga VMRO-ja, pavërsisht se kanë...

Taravari e pranon bashkëpunimin e fuqishëm me VMRO: Do të na largojë vetëm nëse…

para 2 jave - Ditari.mk

I pyetur për marëdhëniet me VMRO-DPMNE-në, u.d. kryetar i Aleancës për Shqiptarët Arben Taravari sonte në emisionin “Rruga Drejtë” tha se ASH-ja është distancuar me kohë nga VMRO-ja, pavërsisht se kanë...

Taravari: VMRO-DPMNE-ja do të na largojë më shumë nëse vazhdon me këtë fjalor

para 2 jave - Alsat-M

I pyetur për marëdhëniet me VMRO-DPMNE-në, u.d. kryetar i Aleancës për Shqiptarët Arben Taravari sonte në emisionin “Rruga Drejtë” tha se ASH-ja është distancuar me kohë nga VMRO-ja, pavërsisht se kanë...

Taravari i kujton BDI-së se kush e çoi VMRO-në në opozitë në vitin 2017-të

para 2 jave - News33

Arben Taravari, u.d. kryetar i ASH-së duke dhënë sqarim rreth koalicionimit me VMRO-DPMNE-në, tha se koalicionim nuk ka pasur. Theksoi se kanë ka pasur bashkëpunim nëpër komuna në zgjedhjet lokale. Ai...

Taravari: VMRO-DPMNE-ja do të na largojë më shumë nëse vazhdon me këtë fjalor

para 2 jave - InfoShqip

I pyetur për marëdhëniet me VMRO-DPMNE-në, u.d. kryetar i Aleancës për Shqiptarët Arben Taravari sonte në emisionin “Rruga Drejtë” tha se ASH-ja është distancuar me kohë nga VMRO-ja, pavërsisht se kanë...

Taravari: VMRO-DPMNE-ja do të na largojë më shumë nëse vazhdon me këtë fjalor

para 2 jave - Tetova Sot

I pyetur për marëdhëniet me VMRO-DPMNE-në, u.d. kryetar i Aleancës për Shqiptarët Arben Taravari sonte në emisionin “Rruga Drejtë” tha se ASH-ja është distancuar me kohë nga VMRO-ja, pavërsisht se kanë...

Taravari: VMRO-DPMNE-ja do të na largojë më shumë nëse vazhdon me këtë fjalor

para 2 jave - Flaka

Arben Taravari, u.d. kryetar i ASH-së duke dhënë sqarim rreth koalicionimit me VMRO-DPMNE-në, tha se koalicionim nuk ka pasur. Theksoi se kanë ka pasur bashkëpunim nëpër komuna në zgjedhjet lokale. Ai...

Taravari e pranon bashkëpunimin e fuqishëm me VMRO: Do të na largojë vetëm nëse…

para 2 jave - Expuls

I pyetur për marëdhëniet me VMRO-DPMNE-në, u.d. kryetar i Aleancës për Shqiptarët Arben Taravari sonte në emisionin “Rruga Drejtë” tha se ASH-ja është distancuar me kohë nga VMRO-ja, pavërsisht se kanë...

Taravari i kujton BDI-së se kush e çoi VMRO-në në opozitë në vitin 2017-të

para 2 jave - Smart News

Arben Taravari, u.d. kryetar i ASH-së duke dhënë sqarim rreth koalicionimit me VMRO-DPMNE-në, tha se koalicionim nuk ka pasur. Theksoi se kanë ka pasur bashkëpunim nëpër komuna në zgjedhjet lokale. Ai...

Taravari e pranon bashkëpunimin e fuqishëm me VMRO: Do të na largojë vetëm nëse…

para 2 jave - Dosja

I pyetur për marëdhëniet me VMRO-DPMNE-në, u.d. kryetar i Aleancës për Shqiptarët Arben Taravari sonte në emisionin “Rruga Drejtë” tha se ASH-ja është distancuar me kohë nga VMRO-ja, pavërsisht se kanë...

Taravari i kujton BDI-së se kush e çoi VMRO-në në opozitë në vitin 2017-të

para 2 jave - in7

Taravari i kujton BDI-së se kush e çoi VMRO-në në opozitë në vitin 2017-të Arben Taravari, u.d. kryetar i ASH-së duke dhënë sqarim rreth koalicionimit me VMRO-DPMNE-në, tha se koalicionim nuk ka pasur....

Taravari: VMRO-DPMNE-ja do të na largojë më shumë nëse vazhdon me këtë fjalor

para 2 jave - Zyrtare

I pyetur për marëdhëniet me VMRO-DPMNE-në, u.d. kryetar i Aleancës për Shqiptarët Arben Taravari sonte në emisionin “Rruga Drejtë” tha se ASH-ja është distancuar me kohë nga VMRO-ja, pavërsisht se kanë...

Taravari i kujton BDI-së se kush e çoi VMRO-në, në opozitë në vitin 2017-të

para 2 jave - Top24

Arben Taravari, u.d. kryetar i ASH-së duke dhënë sqarim rreth koalicionimit me VMRO-DPMNE-në, tha se koalicionim nuk ka pasur. Theksoi se kanë ka pasur bashkëpunim nëpër komuna në zgjedhjet lokale. Ai...

Taravari: VMRO-DPMNE-ja do të na largojë më shumë nëse vazhdon me këtë fjalor

para 2 jave - Lajm

I pyetur për marëdhëniet me VMRO-DPMNE-në, u.d. kryetar i Aleancës për Shqiptarët Arben Taravari sonte në emisionin “Rruga Drejtë” tha se ASH-ja është distancuar me kohë nga VMRO-ja, pavërsisht se kanë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK