Ilir Meta: Ia kam të gjitha dosjet Edi Ramës

para 2 jave - Reporteri

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, teksa mohon kategorikisht se emri i tij ndodhet në dosjet e ish-Sigurimit të Shtetit, deklaron se ka disa fakte kundër kryeministrit Edi Rama. “Ia kam dosjet të...

Meta: Ia kam të gjitha dosjet Edi Ramës

para 2 jave - Telegrafi

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, teksa mohon kategorikisht se emri i tij ndodhet në dosjet e ish-Sigurimit të Shtetit, deklaron se ka disa fakte kundër kryeministrit Edi Rama. “Ia kam dosjet të...

Pse nuk i nxjerr? Ilir Meta: Ia kam të gjitha dosjet Edi Ramës…

para 2 jave - Top Channel

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, teksa mohon kategorikisht se emri i tij ndodhet në dosjet e ish-Sigurimit të Shtetit, deklaron se ka disa fakte kundër kryeministrit Edi Rama. “Ia kam dosjet të...

Ilir Meta: Ia kam të gjitha dosjet Edi Ramës

para 2 jave - Zeri

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, teksa mohon kategorikisht se emri i tij ndodhet në dosjet e ish-Sigurimit të Shtetit, deklaron se ka disa fakte kundër kryeministrit Edi Rama. “Ia kam dosjet të...

Premtimi i Metës: Do drejtoj Partinë e Lirisë derisa regjimi i Ramës të bjerë në këmbët e popullit

para 2 jave - Syri.net Kosova

'Qeveria dhe Rilindja janë armiqtë e Shqipërisë'. Kështu u shpreh kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta gjatë një interviste për Top Story. Meta u zotua se do të drejtojë këtë forcë politike deri kur...

Meta: Ia kam të gjitha dosjet e Edi Ramës

para 2 jave - Bota Sot

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, teksa mohon kategorikisht se emri i tij ndodhet në dosjet e ish-Sigurimit të Shtetit, deklaron se ka disa fakte kundër kryeministrit Edi Rama. “Ia kam dosjet të...

Ilir Meta: Do drejtoj Partinë e Lirisë derisa regjimi i Ramës të bjerë në këmbët e popullit

para 2 jave - GazetaBlic

Qeveria dhe Rilindja janë armiqtë e Shqipërisë’. Kështu u shpreh kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta . Meta u zotua se do të drejtojë këtë forcë politike deri kur regjimi i Edi Ramës të ketë rënë në...

Meta: Ramës ia kam dosjet gati!

para 2 jave - NOA

TIRANË- Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka deklaruar se ka dosje për kryeministrin Edi Rama gati për të publikuar. I ftuar në emisionin Top Story në Top Channel, Meta tha se publikimi i tyre do të jetë...

“Jam i pastër”, Meta sfidon Autoritetin e Dosjeve: Më çoni në ndjekje penale, unë e kam fituar betejën

para 2 jave - ABC News

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta me sa duket ka sfiduar Autoritetin e Dosjeve duke theksuar se ka firmosur një deklaratë e cila vërteton se ai nuk është bashkëpunëtor i Sigurimit të Shtetit. Ai...

“Kam firmosur deklaratë që jam i pastër”/ Meta sfidon Autoritetin e Dosjeve...

para 2 jave - BalkanWeb

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka sfiduar Autoritetin e Dosjeve, ndërsa ka pohuar se nëse kanë prova se ai ka qenë pjesë e Sigurimit të Shtetit, ta çojnë për ndjekje penale. Ai tha për ‘Top Story’...

Meta: Ia kam të gjitha dosjet e Edi Ramës

para 2 jave - Infokusi

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, teksa mohon kategorikisht se emri i tij ndodhet në dosjet e ish-Sigurimit të Shtetit, deklaron se ka disa fakte kundër kryeministrit Edi Rama. “Ia kam dosjet të...

Ilir Meta: I kam të gjitha dosjet e Edi Ramës

para 2 jave - Revista

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ka mohuar kategorikisht se emri i tij ndodhet në dosjet e ish-Sigurimit të Shtetit. Ai ka deklaruar se ka disa fakte kundër kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama....

“Ia kam të gjitha dosjet Edi Ramës”, Sokol Balla replikon me Metën: Po pse nuk i nxjerr?

para 2 jave - Java News

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, teksa mohon kategorikisht se emri i tij ndodhet në dosjet e ish-Sigurimit të Shtetit, deklaron se ka disa fakte kundër kryeministrit Edi Rama. “Ia kam dosjet të...

“Ia kam të gjitha dosjet”, çfarë paralajmëron Meta për Ramën: Do publikohen në kohën e duhur

para 2 jave - FaxWeb

Kreu i partisë së Lirisë, Ilir Meta paralajmëroi kryeministrin Edi Rama mbrëmjen e sotme në emisionin “Top Story”, duke thënë se zotëronte dosje për të. Meta nuk dha më shumë detaje lidhur me përmbajtjen...

“U soll me porosi nga kryeministri të bëjë zhurmë pas rikthimit të Metës”, ...

para 2 jave - BalkanWeb

Deputeti i Partisë së Lirisë Petrit Vasili, i ftuar në emisionin “FrontLine” në News24, ka deklaruar se Autoriteti i Dosjeve me porosi të kryeministrit Edi Rama, ka pasur qëllim të bëjë zhurmë në kohën...

Ligji për ish-spiunët kundër Metës apo për drejtësi? Vasili: Puç politik që...

para 2 jave - BalkanWeb

Deputeti i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili ka komentuar akuzat e Autoritetit të Dosjeve ku thuhet se politikani me poste të larta me inicialet I.M., ishte ish-spiun i sigurimit. I ftuar në emisionin “Frontline”...

Dosja si ish-spiun, Meta sfidon autoritetet: Më çoni në ndjekje penale, unë e kam fituar betejën

para 2 jave - Java News

I ftuar në Top Story të Sokol Ballës, ish-presidenti Ilir Meta hodhi sërish poshtë akuzat se ka qenë bashkëpunëtor i Sigurimit të Shtetit në çështjen e Filip Talos. Ai deklaroi se ka firmosur deklaratën...

“U soll me porosi nga kryeministri të bëjë zhurmë pas rikthimit të Metës”, Vasili: Kryespiuni Rama bashkë me zorrat qorre që ka lëshuar në Autoritetin e Dosjeve…

para 2 jave - Bota Sot

Deputeti i Partisë së Lirisë Petrit Vasili, i ftuar në emisionin “FrontLine” në News24, ka deklaruar se Autoriteti i Dosjeve me porosi të kryeministrit Edi Rama, ka pasur qëllim të bëjë zhurmë në kohën...

Ligji për ish-spiunët kundër Metës apo për drejtësi? Vasili: Puç politik që u kthye në bumerang për qeverinë

para 2 jave - Bota Sot

Deputeti i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili ka komentuar akuzat e Autoritetit të Dosjeve ku thuhet se politikani me poste të larta me inicialet I.M., ishte ish-spiun i sigurimit. I ftuar në emisionin “Frontline”...

“5 fëlliqësira”, Meta ‘shpërthen’ ndaj Autoritetit të Dosjeve: Do u shkoj tek prokuroria e Edi Ramës, le të vijnë atje

para 2 jave - FaxWeb

Kryetari i partisë së Lirisë, Ilir Meta ka shpërthyer në akuza ndaj Autoritetit të Dosjeve, duke i cilësuar anëtarët e këtij organi si “fëlliqësira”. Meta bëi thirrje që të kishte përballje në prokurori...

“Skenari është përvëluar”, Vasili: Parlamenti duhet të shkarkonte urgjentisht anëtarët e ‘zorrës qorre të qeverisë’

para 2 jave - Ora news

Sot në Komisionin e Ligjeve vetë drejtuesit e Autoritetit të Dosjeve pranuan se emri i ish presidentit Mata ka ardhur pa u verifikuar, thjesht kanë marrë një email dhe i është dërguar kuvendit. Deputeti...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK