A ka lidhje diskutimi për bastet online me zhdukjen e Vis Martinaj? Flet Rama: Kjo është kriminale

para 2 jave - Klan

A ka lidhje diskutimi për bastet online me zhdukjen e Vis Martinaj? Flet Rama: Kjo është kriminale Policia nuk ka ende një komunikim zyrtar për zhdukjen e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj dhe çfarë ka...

Ka lidhje zhdukja e Martinajt me lojërat e fatit? Rama: Kriminale të përfshihet qeverinë

para 2 jave - Albeu

Kryeministri Edi Rama është pyetur në emisionin “Opinion” nëse rikthimi i basteve sportive ka lidhje me zhdukjen e Ervis Martinajt. Kreu i qeverisë tha se këto dy çështje nuk kanë lidhje me njëra-tjetrën,...

A ka lidhje zhdukja e Ervis Martinajt me rihapjen e lojërave të fatit? Rama: Jo, shumë shpejt do të kemi versionin zyrtar

para 2 jave - ABC News

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka folur sërish për zhdukjen e Ervis Martinajt, duke thënë se shumë shpejt do të ketë një version zyrtar nga ana e policisë. I pyetur në “opinion” se a ka lidhje rihapja...

Rama: Gledis Nano ma ka konfirmuar mua dorëheqjen

para 2 jave - Klan

Rama: Gledis Nano ma ka konfirmuar mua dorëheqjen Rama ka deklaruar për emisionin “Opinion” se ish-Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Gledis Nano i ka konfirmuar atij dorëhqejen. Kryeministri...

A kishte Gledis Nano të dhëna për Ervis Martinajn, pse u largua? Rama: Nuk pati rezultatet që prisnim

para 2 jave - ABC News

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka folur sërish për largimin nga detyra të Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë Gledis Nano. I pyetur nga moderatori i emisionit “Opinion” se a kishte Nano dijeni...

A ka lidhje diskutimi për “llotot” me zhdukjen e Martinajt? Flet Rama: Kjo është kriminale…

para 2 jave - Java News

Policia nuk ka ende një komunikim zyrtar për zhdukjen e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj dhe çfarë ka ndodhur me të. Kryeministri Edi Rama thotë se lidhur me këtë çështje, policia duhet që të ketë të dhëna...

Zhdukja e Ervis Martinajt, Rama “thyen” sërish heshtjen: Jam vazhdimisht i informuar, policia di më shumë se të tjerët

para 2 jave - FaxWeb

Kryeministri, Edi Rama ka deklaruar mbrëmjen e sotme në ‘Opinion’ se policia dinte më shumë se të tjerët lidhur me zhdukjen e të shumëkërkuarit, Ervis Martinaj. Ai shtoi ndër të tjera, se ishte vazhdimisht...

Jeta e panjohur e Ervis Martinajt, si u bë “mbret i lojërave të fatit”

para 2 jave - Koha.net

Prej më shumë se 40 ditësh, mbreti i lojërave të fatit në Shqipëri, Ervis Martinaj është zhdukur. Zhdukja e tij ka vënë në lëvizje jo vetëm institucionet e drejtësisë, por edhe politikën. Kryeministri...

Publikohet dokumenti se si Ervis Martinaj u nxorr në pritë nga një vajzë, u rrëmbye në Durrës e më pas u vra

para 2 jave - Insajderi.org

Dokumenti që jep versionin zyrtar të prokurorisë mbi fatin e 40-vjeçarit, shkruan se në kallëzimin penal, njësoj si xhaxhai edhe babai i Ervis Martinajt përmendin Indrit Doklen si të dyshuarin kryesor...

“Njoftoni familjen”. Çfarë di Berisha për Ervis Martinajn? Ish-kryeministri tregon pse u zhduk

para 2 jave - ABC News

Zhdukja e Ervis Martinajt mbetet ende mister, ndërkohë që as prokuroria dhe as policia nuk kanë dalë me një version zyrtar mbi fatin e tij. Më herët, kryeministri Rama tha se shumë shpejt do të dilet me...

Dëshmia në Polici: Ervis Martinaj është rrëmbyer dhe vrarë

para 2 jave - Syri.net Kosova

Detaje të tjera kanë dalë në dritë për fatin e bosit të lojërave të fatit, ku sipas një burimi, Ervis Martinaj është rrëmbyer dhe vrarë. Sipas të njëjtit informacion, dyshohet se ai është nxjerrë në pritë...

Jeta e panjohur e Vis Martinajt, si u bë 40-vjeçari nga Burreli ‘mbret i lotove’

para 2 jave - Java News

Prej më shumë se 40 ditësh, mbreti i lojërave të fatit, Vis Martinaj është zhdukur. Zhdukja e tij ka vënë në lëvizje jo vetëm institucionet e drejtësisë, por edhe politikën. Kryeministri Edi Rama ka deklaruar...

Si u bë Martinaj “mbreti i bixhozit?” Transfertat në emër të të afërmve dhe blerja e “Porsche Cajene” 137 mijë euro nga tezja invalide, çfarë zbuloi hetimi

para 2 jave - Shekulli

Publikuar më 22.09.2022 nga Shekulli Ndërsa dukej i paprekshëm dhe gjithmonë e më i fuqishëm, Ervis Martinaj do të ishte edhe vetë subjekt i plumbave, ku do të mbetej i plagosur, ngjarje që do të tronditnin...

“Ervis Martinaj i ndarë në 6 copa” Sali Berisha trondit me deklaratën e fundit

para 2 jave - Insajderi.org

Zhdukja e Ervis Martinaj, një nga personazhet me të rëndësishëm në Shqipëri sa i përket botës së krimit mbetet ende mister. As prokuroria dhe as policia nuk kanë dalë me një version zyrtar mbi fatin e...

“Ervis Martinaj është rrëmbyer dhe vrarë, e nxori në pritë një femër”, detaje tjera nga dëshmia në Polici

para 2 jave - Insajderi.org

Detaje të tjera kanë dalë për Ervis Martinaj, një nga personazhet me të rëndësishëm në Shqipëri sa i përket botës së krimit. Sipas një burimi, Ervis Martinaj është rrëmbyer dhe vrarë. Sipas të njëjtit...

Dosja/ Ervis Martinaj dyshohet se është rrëmbyer, u nxor në pritë nga një femër misterioze

para 2 jave - Syri.net Kosova

Hetimi për zhdukjen e Ervis Martinajt, nisi pas informacionit të marrë nga një burim konfidencial, i cili rrëfente se i shumëkërkuari ishte rrëmbyer në Durrës dhe vrarë nga kundërshtarët. Në një pjesë...

Dalin pamjet e makinës me të cilën lëvizte Ervis Martinaj, automjeti u gjet në Rrugën e Kombit

para 2 jave - Syri.net Kosova

Mbrëmjen e sotme u publikuan për herë të parë pamjet e Ervis Martinajt, i cili lëvizte në një zonë në qytetin e Durrësit i shoqëruar nga ish-efektivi i operacionales, Jeton Lami si dhe një vajzë 22-vjeçare....

Zbulohet dëshmia e mikeshës së Ervis Martinajt

para 2 jave - Mapo

Orë të tëra filmime zbardhën të gjithë dinamikën e lëvizjeve të Ervis Martinajt në arrati, por edhe të personazheve që e shoqëronin. Një personazh që padyshim do ta kishte të vështirë të lëvizte dhe t’i...

Dyshohet se u nxor në pritë nga një femër misterioze, publikohen për herë të parë pamjet e fundit të Ervis Martinaj

para 2 jave - Reporteri

Publikohen për herë të parë pamjet në të cilat është parë për herë të fundit i shumëkërkuari i drejtësisë Ervis Martinaj. Fati i Martinajt është mister që nga 11 gushti 2022, mbrëmjen kur ai u shpall dhe...

Si u bë Martinaj “mbreti i bixhozit?” Blerja e “Porsche Cajene” 137 mijë euro nga tezja invalide, çfarë zbuloi hetimi

para 2 jave - Bota Sot

Ndërsa dukej i paprekshëm dhe gjithmonë e më i fuqishëm, Ervis Martinaj do të ishte edhe vetë subjekt i plumbave, ku do të mbetej i plagosur, ngjarje që do të tronditnin fort mitin e tij pavdekshmërisë....

Si u bë Ervis Martinaj “mbreti i bixhozit”/ Transfertat në emër të të afërm...

para 2 jave - BalkanWeb

NË SHËNJESTËR Por ndërsa dukej i paprekshëm dhe gjithmonë e më i fuqishëm, Ervis Martinaj do të ishte edhe vetë subjekt i plumbave, ku do të mbetej edhe vetë i plagosur, ngjarje që do të tronditnin fort...

“Në këtë histori është edhe Indrit Dokle”, kë akuzojnë të afërmit për zhduk...

para 2 jave - BalkanWeb

Por ndërsa grupi hetimor kërkon të gjejë shtigje të reja drejt zbardhjes të së vërtetës për zhdukjen e Ervis Martinaj, duket se humbja e tij pa gjurmë, është e mbuluar nga një tis mjegulle që vazhdon të...

Njohës i disa gjuhëve të huaja, nga një familje e pasur dhe baba i 4 fëmijë...

para 2 jave - BalkanWeb

Në Shënjestër / Por ndërsa legjenda për zhdukjen e Ervis Martinaj tashmë ka marrë dhenë dhe po shëtit gojë me gojë, në teori konspirative gati nga më të pabesueshmet, Policia e Shtetit ka vendosur të heshtë....

Flet vajza që u shoqërua me Ervis Martinajn: Fjetëm bashkë në hotel, pas 7 gushtit s’di gjë

para 2 jave - Bota Sot

Detaje të reja janë zbuluar nga dosja hetimore për Ervis Martinajn. Orë të tëra filmime zbardhën ndërkohë të gjithë dinamikën e lëvizjeve të Ervis Martinajt në arrati, por edhe të personazheve që e shoqëronin....

Si u bë Martinaj “mbreti i bixhozit?” Transfertat në emër të të afërmve dhe blerja e “Porsche Cajene” 137 mijë euro nga tezja invalide, çfarë zbuloi hetimi

para 2 jave - ABC News

Ndërsa dukej i paprekshëm dhe gjithmonë e më i fuqishëm, Ervis Martinaj do të ishte edhe vetë subjekt i plumbave, ku do të mbetej i plagosur, ngjarje që do të tronditnin fort mitin e tij pavdekshmërisë....

Misteri Ervis Martinaj, si u shndërrua në një prej biznesmenëve më të fuqishëm në Shqipëri, nofka “Mbreti i Bixhozit”

para 2 jave - ABC News

Por ndërsa legjenda për zhdukjen e Ervis Martinaj tashmë ka marrë dhenë dhe po shëtit gojë me gojë, në teori konspirative gati nga më të pabesueshmet, Policia e Shtetit ka vendosur të heshtë. Një heshtje...

Ervis Martinaj u nxorr në pritë nga një vajzë! Detaje nga dosja hetimore

para 2 jave - Zhurnal

Ervis Martinaj dyshohet se është nxjerrë në pritë nga një femër, identiteti i të cilës nuk bëhet ende i ditur! Ky është përfundimi në të cilin ka dalë grupi hetimor që merret me zhdukjen e të shumëkërkuarit,...

Nga student në Itali, njohës i disa gjuhëve dhe baba me 4 fëmijë, si u shëndërrua Martinaj në biznesmenin më të fuqishëm të lojërave të fatit në Shqipëri?

para 2 jave - NOA

Si u shndërrua Ervis Martinaj në një një prej biznesmenëve më të fuqishëm të Lojërave të Fatit në Shqipëri dhe përse thirrej me nofkën “Mbreti i Bixhozit? Ervis Martinaj, ishte një emër jo shumë tërheqës...

Nga një familje e pasur dhe baba i 4 fëmijëve, si u shndërrua Martinaj në “Mbretin e Bixhozit”

para 2 jave - GazetaBlic

Por ndërsa legjenda për zhdukjen e Ervis Martinaj tashmë ka marrë dhenë dhe po shëtit gojë me gojë, në teori konspirative gati nga më të pabesueshmet, Policia e Shtetit ka vendosur të heshtë. Një heshtje...

“Në këtë histori është edhe Indrit Dokle”, kë akuzojnë të afërmit për zhdukjen e Ervis Martinaj, çfarë deklaroi i dyshuari

para 2 jave - Albeu

Por ndërsa grupi hetimor kërkon të gjejë shtigje të reja drejt zbardhjes të së vërtetës për zhdukjen e Ervis Martinaj, duket se humbja e tij pa gjurmë, është e mbuluar nga një tis mjegulle që vazhdon të...

Një vajzë e njohur e ekranit e shoqëron gjatë gjithë kohës, dëshmia: Deri më datë 7 gusht kam pasur kontakte me të, më pas…

para 2 jave - Albeu

Orë të tëra filmime zbardhën ndërkohë të gjithë dinamikën e lëvizjeve të Ervis Martinajt në arrati, por edhe të personazheve që e shoqëronin. Një personazh që padyshim do ta kishte të vështirë të lëvizte...

Detaje nga dosja hetimore: “Martinaj mund të jetë rrëmbyer në Durrës dhe më pas…”, një vajzë dyshohet se e nxorri në pritë

para 2 jave - Albeu

Një triller vere, apo fundi tragjik i një personazhi ikonik të botës së krimit në Shqipëri, i një perandorie, që ka sunduar krimin në 20 vitet e fundit, zhdukja e të cilit, nëse hamendësimet rezultojnë...

Dosja hetimore/ Flet vajza VIP e Ervis Martinajt:’Fjetëm bashkë në hotel, pas 7 gushtit s’di gjë”!

para 2 jave - NOA

Detaje të reja zbulohen nga dosja hetimore për Ervis Martinajn. Orë të tëra filmime zbardhën ndërkohë të gjithë dinamikën e lëvizjeve të Ervis Martinajt në arrati, por edhe të personazheve që e shoqëronin....

Në ambientet e një hoteli dhe në shoqërinë e të dashurës, publikohen për herë të parë pamjet e fundit të Ervis Martinaj

para 2 jave - Bota Sot

Janë publikuar këtë mbrëmje për herë të parë, pamjet e fundit të Ervis Martinaj, njeriut më të shumëkërkuar në Shqipëri që nga 11 gushti 2022, mbrëmjen kur ai u shpall dhe u denoncua i zhdukur nga familjarët...

“Fjetëm bashkë, pas 7 gushtit s’di gjë”, flet vajza VIP e Ervis Martinajt

para 2 jave - ABC News

Orë të tëra filmime zbardhën ndërkohë të gjithë dinamikën e lëvizjeve të Ervis Martinajt në arrati, por edhe të personazheve që e shoqëronin. Një personazh që padyshim do ta kishte të vështirë të lëvizte...

VIDEO/ Në ambientet e një hoteli dhe në shoqërinë e të dashurës, publikohen...

para 2 jave - BalkanWeb

Emisioni ‘Në Shënjestër’ në News24 publikoi këtë mbrëmje për herë të parë, pamjet e fundit të Ervis Martinaj, njeriut më të shumëkërkuar në Shqipëri që nga 11 gushti 2022, mbrëmjen kur ai u shpall dhe...

Publikohen për herë të parë pamjet e fundit të Ervis Martinaj: Në ambientet e një hoteli dhe në shoqërinë e të dashurës

para 2 jave - GazetaBlic

Janë publikuar këtë mbrëmje për herë të parë, pamjet e fundit të Ervis Martinaj, njeriut më të shumëkërkuar në Shqipëri që nga 11 gushti 2022, mbrëmjen kur ai u shpall dhe u denoncua i zhdukur nga familjarët...

“Zhdukjen e djalit e kam marrë vesh nga i afërmi im që jeton jashtë”, zbardhet dëshmia e babait të Ervis Martinaj, dyshimet e familjarëve

para 2 jave - Albeu

Por ndërsa xhaxhai Faik Martinaj, nuk dha ndonjë të dhënë tjetër me rëndësi për grupin hetues, për zhdukjen e nipit të tij, prokurorët morën ndërkohë në pyetje familjarë të tij. I pari që u mor në pyetje...

Në ambientet e një hoteli dhe në shoqërinë e të dashurës, publikohen për herë të parë pamjet e fundit të Ervis Martinajt (VIDEO)

para 2 jave - Albeu

Emisioni ‘Në Shënjestër’ në News24 publikoi këtë mbrëmje për herë të parë, pamjet e fundit të Ervis Martinaj, njeriut më të shumëkërkuar në Shqipëri që nga 11 gushti 2022, mbrëmjen kur ai u shpall dhe...

Një thriller vere apo fund tragjik i “mbretit të lotove?” Detaje nga dosja hetimore e Martinajt: Kush e tradhtoi?

para 2 jave - ABC News

Një thriller vere, apo fundi tragjik i një personazhi ikonik të botës së krimit në Shqipëri, i një perandorie, që ka sunduar krimin në 20 vitet e fundit, zhdukja e të cilit, nëse hamendësimet rezultojnë...

Ervis Martinaj u nxorr në pritë nga një vajzë! Detaje nga dosja hetimore

para 2 jave - NOA

TIRANË- Ervis Martinaj dyshohet se është nxjerrë në pritë nga një femër, identiteti i të cilës nuk bëhet ende i ditur! Ky është përfundimi në të cilin ka dalë grupi hetimor që merret me zhdukjen e të shumëkërkuarit,...

VIDEO/ Dyshohet se u nxor në pritë nga një femër misterioze, publikohen për herë të parë pamjet e fundit të Ervis Martinaj

para 2 jave - ABC News

Publikohen për herë të parë pamjet në të cilat është parë për herë të fundit i shumëkërkuari i drejtësisë Ervis Martinaj. Ai shihet i shoqëruar nga një femër dhe ish-efektivi i operacionales, Jeton Lami...

Djalë i vetëm i familjes, u shkollua në Itali! Shndërrimi i Ervis Martinajt në ‘Mbretin e Bixhozit’

para 2 jave - Java News

Por ndërsa legjenda për zhdukjen e Ervis Martinaj tashmë ka marrë dhenë dhe po shëtit gojë me gojë, në teori konspirative gati nga më të pabesueshmet, Policia e Shtetit ka vendosur të heshtë. Një heshtje...

Zhdukja e Martinajt/ Familjarët: Në këtë histori është edhe Indrit Dokle! Çfarë deklaroi i dyshuari

para 2 jave - Java News

Zhdukja e Ervis Martinajt është e mbuluar plot mistere, ndërsa grupi hetimor po mbledh prova për të zbardhur të vërtetën. Ndërsa Policia është në kërkim të autorëve të mundshëm të rrëmbimit dhe zhdukjes...

“Fjetëm bashkë, pas 7 gushtit s’di gjë”/ Flet vajza VIP e ekranit që e shoqëronte kudo Ervis Martinajn. Çfarë fsheh polici Jeton Lami

para 2 jave - Java News

Orë të tëra filmime zbardhën ndërkohë të gjithë dinamikën e lëvizjeve të Ervis Martinajt në arrati, por edhe të personazheve që e shoqëronin. Një personazh që padyshim do ta kishte të vështirë të lëvizte...

Po shkonte drejt Kosovës? Makina e blinduar me të cilin lëvizte Vis Martinaj gjendet në Rrugën e Kombit

para 2 jave - Pa censure

Janë publikuar për herë të parë pamjet e automjetit të blinduar me të cilin dyshohet se ka lëvizur për herë të fundit i shumëkërkuari Vis Martinaj. Pamjet janë publikuar nga emisioni “Në Shënjestër” dhe...

Si u bë Martinaj “mbreti i bixhozit?” Blerja e “Porsche Cajene” 137 mijë euro nga tezja invalide, çfarë zbuloi hetimi

para 2 jave - Pika

Ndërsa dukej i paprekshëm dhe gjithmonë e më i fuqishëm, Ervis Martinaj do të ishte edhe vetë subjekt i plumbave, ku do të mbetej i plagosur, ngjarje që do të tronditnin fort mitin e tij pavdekshmërisë....

PAMJE: Publikohen për herë të parë pamjet e fundit të Ervis Martinajt

para 2 jave - Infokusi

Janë publikuar këtë mbrëmje për herë të parë, pamjet e fundit të Ervis Martinaj, njeriut më të shumëkërkuar në Shqipëri që nga 11 gushti 2022, mbrëmjen kur ai u shpall dhe u denoncua i zhdukur nga familjarët...

Zhdukja e Ervis Martinajt/ Dyshohet se u nxor në pritë nga një femër misterioze, mund të jetë rrëmbyer në këtë qytet të Shqipërisë dhe më pas të jetë vrarë

para 2 jave - Java News

Një triller vere, apo fundi tragjik i një personazhi ikonik të botës së krimit në Shqipëri, i një perandorie, që ka sunduar krimin në 20 vitet e fundit, zhdukja e të cilit, nëse hamendësimet rezultojnë...

VIDEO: Kamerat kapin momentet kur Ervis Martinaj është shfaqur për herë të fundit, nga kush shoqërohej

para 2 jave - Java News

Janë publikuar pamjet kur i shumëkërkuari Ervis Martinaj është shfaqur për herë të fundit në publik. Prej disa kohësh ai rezulton i zhdukur dhe nuk ka asnjë informacion për të. Pamjet janë publikuar nga...

Berisha: Ervis Martinajn e kanë ndarë në 6 pjesë, Rama e di se ku është

para 2 jave - Syri.net Kosova

Kreu i Partisë Demokratike Sali Berisha ka deklaruar pasditen e së mërkurës në mbledhjen e Grupit Parlamentar të kësaj partie se kryeministri Edi Rama e di se ku ndodhet Ervis Martinaj. Po ashtu, ish-kryeministri...

Si u bë Martinaj “mbreti i bixhozit?” Blerja e “Porsche Cajene” 137 mijë euro nga tezja invalide, çfarë zbuloi hetimi

para 2 jave - Insajderi.org

Ndërsa dukej i paprekshëm dhe gjithmonë e më i fuqishëm, Ervis Martinaj do të ishte edhe vetë subjekt i plumbave, ku do të mbetej i plagosur, ngjarje që do të tronditnin fort mitin e tij pavdekshmërisë....

Dalin pamjet e fundit të Ervis Martinajt në shoqërinë e të dashurës dhe policit

para 2 jave - Insajderi.org

Janë publikuar këtë mbrëmje për herë të parë, pamjet e fundit të Ervis Martinaj, njeriut më të shumëkërkuar në Shqipëri që nga 11 gushti 2022, mbrëmjen kur ai u shpall dhe u denoncua i zhdukur nga familjarët...

Berisha: Rama e di ku është Ervis Martinaj

para 2 jave - Koha.net

Kryetari i Partisë Demokratike në Shqipëri, Sali Berisha, ka thënë të mërkurën se sa e degraduar është Prokuroria tregon fakti se raportimet për copëtimin në gjashtë pjesë të një nga personave më të kërkuar,...

Berisha: Rama e di ku është Ervis Martinaj. Prokuroria të njoftojë familjen është kod shekullor

para 2 jave - Top Channel

Në mbledhjen me deputetët mbështetës në selinë e PD, ish kryeministri Berisha komentoi edhe një herë zhdukjen e të shumëkërkuarit, Ervis Martinaj, si edhe deklaratat e kreut të qeverisë, se policia po...

VIDEO| Publikohen pamjet e fundit të Ervis Martinajt në shoqërinë e të dashurës dhe policit Lami

para 2 jave - Almakos

Janë publikuar për herë të parë pamjet kur i shumëkërkuari Ervis Martinaj është shfaqur për herë të fundit në publik. Prej disa kohësh ai rezulton i zhdukur dhe nuk ka asnjë informacion për të. Pamjet...

VIDEO/ Publikohen për herë të parë pamjet e fundit të Ervis Martinaj, në shoqërinë e një vajze dhe policit Jeton Lami

para 2 jave - FaxWeb

Janë publikuar për herë të parë pamjet e fundit që tregojnë të gjallë të shumëkërkuarin Ervis Martinaj, i cili prej 9 gushtit është zhdukur pa gjurmë. Në videon e publikuar nga emisioni “Në Shënjestër”,...

Berisha deklaratë të fortë: Rama e di se ku ndodhet Ervis Martinaj

para 2 jave - NOA

Tiranë- Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha bëri sot një deklaratë të fortë, teksa tha se kryeministri Edi Rama e di se ku është Ervis Martinaj. Ky i fundit është shpallur i zhdukur nga familjarët...

“Trupi i ndarë në 6 copa”, Berisha bën deklaratën e fortë: Rama e di ku ndodhet Ervis Martinaj

para 2 jave - Albeu

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha deklaroi ditën e sotme se kryeministri Edi Rama është në dijeni se ku ndodhet Ervis Martinaj. Gjatë mbledhjes së grupit parlamentar, Berisha u shpreh se Baton...

Trondit Berisha: Ervis Martinajn e kanë ndarë në 6 pjesë, Rama e di se ku është

para 2 jave - ABC News

Kreu i Partisë Demokratike Sali Berisha ka deklaruar pasditen e së mërkurës në mbledhjen e Grupit Parlamentar të kësaj partie se kryeministri Edi Rama e di se ku ndodhet Ervis Martinaj. Po ashtu, ish-kryeministri...

‘Në gjashtë copa në Prokurori’, Berisha flet për zhdukjen misterioze të Ervis Martinajt

para 2 jave - Java News

Gjatë mbledhjes së grupit parlamentar të Partisë Demokratike, ish-kryeministri Sali Berisha ka folur për zhdukjen e Ervis Martinajt. Sipas Berishës, Martinaj është zhdukur për shkak të interesave që lidhen...

“Taksonte” gjithë “botën” e basteve, pse Ervis Martinaj ishte ndër më të pasurit në Shqipëri: Shuma marramendëse që dispononte

para 2 jave - Albeu

Pasuria e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj llogaritet në 600 milion euro. Lajmin e bën të ditur gazetarja e njohur Anila Hoxha, sipas të cilës Martinaj vendosi nga bota e errët një pasuri prej 600 milion...

Shoqëronte Ervis Martinajn me makinë, lihet në burg Jeton Lami. Ish-polici ...

para 2 jave - BalkanWeb

Ish-efektivi i policisë, Jeton Lami, i cili akuzohet se shoqëronte Ervis Martinaj, është lënë në burg. Gazetarja Klodiana Lala raportoi për BalkanWeb se vendimi u dha sot nga Apeli i Tiranës, ku seanca...

“Tregoi policët që paguante Martinaj”, Klodiana Lala “zbardh” takimin mes Jeton Lamit dhe Gledis Nanos

para 2 jave - Albeu

Gazetarja Klodiana Lala thotë se ish-drejtori i përgjithshëm i policisë Gledis Nano është informuar nga agjenti i Operacionales Jeton Lami, tashmë i arrestuar, për të gjithë efektivët që ishin në listëpagesën...

Trupi i Ervis Martinajt i ndarë në 6 pjesë? Berisha: Rama e di se ku ndodhet, të gjithë e dinë se vëllai i tij…

para 2 jave - FaxWeb

Sali Berisha: Ia morën lojërat e fatit, Ervis Martinajt dhe tani thotë ku është. Po e di vetë ai se ku është. Olsi Rama është i përfolur nga e gjithë Shqipëria si njeriu në hije i lojërave të fatit. Shko...

“Taksonte” gjithë “botën” e basteve, pse Ervis Martinaj ishte ndër më të pasurit në Shqipëri: Shuma marramendëse që dispononte

para 2 jave - Insajderi.org

Pasuria e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj llogaritet në 600 milion euro. Lajmin e bën të ditur gazetarja e njohur Anila Hoxha, sipas të cilës Martinaj vendosi nga bota e errët një pasuri prej 600 milion...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK