Ushtronin prostitucion në Tiranë, lirohen eksortat ruse e latine: Erdhëm me dëshirë

më 10.2022 - Gazeta Express

Gjykata e Tiranës ka lënë të lira shtatë vajzat e huaja që u arrestuan dy ditë më parë si pjesë e një rrjeti prostitucioni në kryeqytet. Lismar Maryelis John Perez, Leidi Yaritza Anillo Bolano, Yuri Lorena...

Ushtronin prostitucion në Tiranë, lirohen eksortat ruse e latine: Erdhëm me dëshirë

më 10.2022 - Bota Sot

Gjykata e Tiranës ka lënë të lira shtatë vajzat e huaja që u arrestuan dy ditë më parë si pjesë e një rrjeti prostitucioni në kryeqytet. Lismar Maryelis John Perez, Leidi Yaritza Anillo Bolano, Yuri Lorena...

Ushtronin prostitucion në Tiranë, lirohen eksortat ruse e latine: Erdhëm me dëshirë

më 10.2022 - Ekonomia Online

Gjykata e Tiranës ka lënë të lira shtatë vajzat e huaja që u arrestuan dy ditë më parë si pjesë e një rrjeti prostitucioni në kryeqytet. Lismar Maryelis John Perez, Leidi Yaritza Anillo Bolano, Yuri Lorena...

Ushtronin prostitucion në Tiranë, lirohen eksortat ruse e latine: Erdhëm me dëshirë

më 10.2022 - ATV Live

Gjykata e Tiranës ka lënë të lira shtatë vajzat e huaja që u arrestuan dy ditë më parë si pjesë e një rrjeti prostitucioni në kryeqytet. Lismar Maryelis John Perez, Leidi Yaritza Anillo Bolano, Yuri Lorena...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK