Ndërtimet pa leje/ Ministrja Ibrahimaj: Po vlerësohen asetet që do të konfiskohen në bazë të kostos së tregut

para një muaji - Top Channel

Ministrja e Ekonomisë dhe Financave, Delina Ibrahimaj, gjatë një bashkëbisedimi me gazetarët ditën e sotme, u shpreh se ka nisur vlerësimi i aseteve pa leje, të cilat do të vlerësohen me çmimin e tregut...

Ministrja Ibrahimaj tregon pse Bordi i Transparencës do vijojë të funksionojë

para një muaji - Gazeta Tema

Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Delina Ibrahimaj thotë se Bordi i Transparencës ka zbatuar aktin normativ që parashikon formulën e llogaritjes së çmimit të karburantit në çdo rast. Në një konferencë...

PD kërkesë për shkrirjen e tyre, Ministrja e Financave: Që kur është ngritur Bordi i Karburanteve, kompanitë e hidrokarbureve kanë fitime më të ulëta! Do funksionojë deri…

para një muaji - Panorama

Ministrja e Financave dhe Ekonomisë Delina Ibrahimaj iu përgjigj sot kritikave për Bordin e Karburanteve për të cilat PD ka bërë kërkesë për shkrirjen e tyre në Gjykatën Kushtetuese. Ibrahimaj u shpreh...

Nafta, Ibrahimaj: Marzhi i fitimit të kompanive të hidrokarbureve, më i ulët se një vit më parë

para një muaji - Java News

Ministrja e Financave, Delina Ibrahimaj shprehu bindjen këtë të hënë se Bordi i Transparencës ka zbatuar aktin normativ në përcaktimin e çmimit të karburanteve. Ministrja po ashtu tha se marzhet e fitimit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK