Gjermanët llogaritin sa kushton rritja e fëmijëve deri 18-vjeç, kjo është shifra

para 2 muajve - Revista Kosovarja

Mesatarja e shpenzimeve të prindërve për rritjen e një fëmije deri në moshën 18 vjeçare është rreth 150 mijë euro në Gjermani, sipas një hulumtimi të publikuar nga Enti Federal i statistikave gjermane....

Rreth 150 mijë euro kushton në Gjermani rritja e fëmijëve deri në moshën 18-vjeçare

para 2 muajve - Reporteri

Mesatarja e shpenzimeve të prindërve për rritjen e një fëmije deri në moshën 18-vjeçare është rreth 150 mijë euro në Gjermani, sipas një hulumtimi të publikuar nga Enti Federal i statistikave gjermane....

Gjermanët llogaritën sa kushton rritja e fëmijëve deri 18-vjeç, kjo është shifra

para 2 muajve - Alsat-M

Mesatarja e shpenzimeve të prindërve për rritjen e një fëmije deri në moshën 18 vjeçare është rreth 150 mijë euro në Gjermani, sipas një hulumtimi të publikuar nga Enti Federal i statistikave gjermane....

Gjermanët llogaritën sa kushton rritja e fëmijëve deri 18-vjeç, kjo është shifra

para 2 muajve - Indeks.mk

Mesatarja e shpenzimeve të prindërve për rritjen e një fëmije deri në moshën 18 vjeçare është rreth 150 mijë euro në Gjermani, sipas një hulumtimi të publikuar nga Enti Federal i statistikave gjermane....

Gjermanët llogaritën sa kushton rritja e fëmijëve deri 18-vjeç, kjo është shifra

para 2 muajve - InfoShqip

Mesatarja e shpenzimeve të prindërve për rritjen e një fëmije deri në moshën 18 vjeçare është rreth 150 mijë euro në Gjermani, sipas një hulumtimi të publikuar nga Enti Federal i statistikave gjermane....

Gjermanët llogaritën sa kushton rritja e fëmijëve deri 18-vjeç, kjo është shifra

para 2 muajve - Bota Sot

Mesatarja e shpenzimeve të prindërve për rritjen e një fëmije deri në moshën 18 vjeçare është rreth 150 mijë euro në Gjermani, sipas një hulumtimi të publikuar nga Enti Federal i statistikave gjermane....

Gjermanët llogaritin sa kushton rritja e fëmijëve deri 18-vjeç, kjo është shifra

para 2 muajve - Lajmi.net

Mesatarja e shpenzimeve të prindërve për rritjen e një fëmije deri në moshën 18 vjeçare është rreth 150 mijë euro në Gjermani, sipas një hulumtimi të publikuar nga Enti Federal i statistikave gjermane....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK