Qeveria shqiptare nuk heq dorë nga amnistia fiskale, parashikon ecuri pozitive të ekonomisë

para 2 muajve - Telegrafi

Amnistia fiskale dhe penale që synon legalizimin e të ardhurave të emigrantëve nuk do të legalizojë çdo burim, deklaroi ministrja shqiptare e Financave Delina Ibrahimaj gjatë konferencës për ecurinë e...

Çmimet në stratosferë, qeveria në festë, Ibrahimaj: Të ardhurat janë rritur me 15,9 %

para 2 muajve - Syri

Ministrja e Ekonomisë dhe Financave, Delina Ibrahimaj, pohon se të ardhurat janë rritur me 15.9% në Shqipëri, në krahasim me vitin e kaluar, ndërsa thekson se është shënuar ecuri pozitive në prodhimin...

“Shtohen me 15.9% të ardhurat në vend”, Ibrahimaj: Ecuri pozitive ne prodhimin vendas

para 2 muajve - Albeu

Ministrja e Ekonomisë dhe Financave Delina Ibrahimaj ka deklaruar ditën e sotme se të ardhurat në vendin tonë në 8 muajt e parë të vitit janë rritur me një masë 15.9% në raport me të njëjtën periudhë të...

Ibrahimaj: Të ardhurat janë rritur me 15,9 %, ecuri pozitive ne prodhimin vendas

para 2 muajve - ABC News

Ministrja e Ekonomisë dhe Financave, Delina Ibrahimaj, pohon se të ardhurat janë rritur me 15.9% në Shqipëri, në krahasim me vitin e kaluar, ndërsa thekson se është shënuar ecuri pozitive në prodhimin...

Shtohen me 15.9% të ardhurat për 8 muajt e parë të vitit 2022, Ministrja e Financave e pranon: Faktor kryesor, rritja e çmimeve

para 2 muajve - Panorama

Ministrja e Ekonomisë dhe Financave Delina Ibrahimaj ka deklaruar ditën e sotme se të ardhurat në vendin tonë në 8 muajt e parë të vitit janë rritur me një masë 15.9% në raport me të njëjtën periudhë të...

Ibrahimaj: Do të merren parasysh rekomandimet më të mira për amnistinë fiskale

para 2 muajve - Java News

Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Delina Ibrahima, thotë se qeveria po punon ende për projektligjin e aministisë fiskale, për të dërguar një draft sa më të plotë në Parlament. “Kemi punuar intensivisht,...

“Shtohen me 15.9% të ardhurat në vend”, Ibrahimaj e pranon: Kjo ka ardhur nga rritja e çmimeve

para 2 muajve - FaxWeb

Ministrja e Ekonomisë dhe Financave Delina Ibrahimaj ka deklaruar ditën e sotme se të ardhurat në vendin tonë në 8 muajt e parë të vitit janë rritur me një masë 15.9% në raport me të njëjtën periudhë të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK