INTERVISTA/ Fasha e energjisë, Buxhuku: Do të kishte pasoja! Rama e kuptoi zemërimin e qytetarëve! Sekuestrimi, ndëshkim për ata që dolën nga “vatha”

më 10.2022 - Panorama

VALENTINA MADANI/ Gjergj Buxhuku, administrator i Përgjithshëm i Konfindustrias, e sheh me shqetësimin situatën ekonomike në vend teksa jep alarmin se shqiptarët janë në pragun e mbijetesës. Z. Buxhuku...

Amnistia fiskale/ Ibrahimaj: E gjithë popullata është pro, nuk mund të legalizojmë çdo burim

më 10.2022 - Top Channel

Ministrja Ibrahimaj ka folur gjatë konferencës së sotme edhe për amnistinë fiskale për të cilën tha se është një proces që ka nisur me kohë dhe është mbështetur nga e gjithë popullata. Ibrahimaj tha se...

Amnistia fiskale, Ibrahimaj: Nuk do të ketë legalizime të një ndërtimi të paligjshëm

më 10.2022 - Klan

Amnistia fiskale, Ibrahimaj: Nuk do të ketë legalizime të një ndërtimi të paligjshëm Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Delina Ibrahimaj, gjatë konferencës për shtyp mbi ecurinë e deritanishme të ekonomisë...

A do të falë amnistia fiskale ndërtuesit që po u konfiskohen sot katet pa leje? Ja çfarë thotë ministrja e Financave

më 10.2022 - Panorama

Ministrja e Financave Delina Ibrahimaj e mohoi sot qe amnistia fiskale do te fale dhe ndertuesit te cileve po u konfiskohen sot katet dhe shtesat pa leje. “ Ne kemi qenë shumë të qartë në qëllimin e amnistisë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK