Vrasja e Pjerin Xhuvanit/ “Të hetuarit kanë pasur nga një rol”,...

para 2 muajve - BalkanWeb

Avokatja e familjes së Pjerin Xhuvanit ka deklaruar pas përfundimit të seancës paraprake referuar vrasjes së Xhuvanit se “është e paevitueshme që të gjithë të hetuarit për vrasjen të procedohen sepse secili...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit para zgjedhjeve në Elbasan/ Nis gjyqi ndaj Arbër Paplekajt, ish-krahu i djathtë i Gaz Bardhit

para 2 muajve - Vizion Plus

Pas një sërë gjyqesh të dështuara, gjykata e elbasanit vendosi këtë të hënë të çojë për gjykim çështjen e 21 prillit 2021, ku gjatë një përplasje me armë zjarri mes mbështetësve të partisë socialiste dhe...

Vrau Pjerin Xhuvanin gjatë zgjedhjeve të 25-prillit, kalon për gjykim dosja e Arbër Paplekajt

para 2 muajve - Gazeta Tema

Gjykata e Elbasanit ka vendosur të kalojë për gjykim penal të zakonshëm çështjen ndaj Arbër Paplekajt. Ai akuzohet për vrasjen e Pjerin Xhuvanit pak ditë para zgjedhjeve të përgjithshme parlamentare të...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit/ Gjykata e Elbasanit dërgon për gjykim çështjen ndaj Arbër Paplekajt

para 2 muajve - Top Channel

Gjykata e Elbasanit vendosi dërgimin për gjykim të çështjes ndaj Arbër Paplekajt i akuzuar për vrasje në rrethana cilësuese të Pjerin Xhuvanit. Gjyqtarja Idush Maliqi vendosi dërgimin për gjykim të çështjes...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit/ Avokatja i kërkon prokurorisë hetim për publikimin e videove të vrasjes: I shkaktuan dhimbje familjarëve

para 2 muajve - Top Channel

Avokatja Rezarta Tahiraj, ka kërkuar një hetim gjyqësor për tu filluar me urgjencë në Prokurorinë Elbasan, për publikimin e disa videove të vrasjes së Pjerin Xhuvani. Tahiraj, që në seancën paraprake që...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit në Elbasan, vajza kërkon ndalimin e publikimit të videove të ngjarjes

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Vajza e Pjerin Xhuvanit ka kërkuar nga autoritetet që të ndalojnë publikimin e videove të vrasjes së babait të saj nga mediat. Përmes avokates së saj, Rezarta Tahiraj ajo gjithashtu kërkon një hetim të...

Arbër Paplekaj lihet në burg, dosja shkon për gjykim. Çfarë vendosi gjykata për dy nëdrejtorët dhe të tjerët?

para 2 muajve - NOA

Elbasan- Gjykata e Elbasanit ka lënë në burg ish-efektivin e forcave RENEA, Arbër Paplekajn, ndërsa ka vendosur dërgimin për gjykim të çështjes në ngarkim të tij. Ky i fundit është i akuzuar për vrasjen...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit/ Gjykata e Elbasanit dërgon për gjykim çështjen ndaj Arbër Paplekajt

para 2 muajve - Vizion Plus

Gjykata e Elbasanit vendosi dërgimin për gjykim të çështjes ndaj Arbër Paplekajt i akuzuar për vrasje në rrethana cilësuese të Pjerin Xhuvanit në Elbasan të vitit 2021. Gjyqtarja Idush Maliqi vendosi dërgimin...

Kalon për gjykim çështja ndaj Arbër Paplekajt

para 2 muajve - Klan

Kalon për gjykim çështja ndaj Arbër Paplekajt Gazetarja e Klan News, Glidona Daci raporton se Gjykata e Elbasanit ka vendosur të kalojë për gjykim penal të zakonshëm çështjen ndaj Arbër Paplekajt. Ai akuzohet...

Vrasja e Xhuvanit, kalon për gjykim penal çështja ndaj Paplekajt

para 2 muajve - Syri

Gjykata e Elbasanit ka vendosur të kalojë për gjykim penal të zakonshëm çështjen ndaj Arbër Paplekajt, i akuzuar për vrasjen e Pjerin Xhuvanit. Ndërkohë, është pushuar pjesërisht çështja për personat që...

Pamjet e vrasjes së Pjerin Xhuvanit, vajza kërkon hetim: Më kanë shkaktuar stres dhe dhimbje

para 2 muajve - Albeu

Pas publikimit të disa videove nga momenti i vrasjes së Pjerin Xhuvanit në Elbasan, pak ditë para zgjedhjeve të 25 prillit, është kërkuar me urgjencë nisja e një hetimi gjyqësor. Kjo kërkesë ka ardhur...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, vajza e tij kërkon të ndalohet publikimi i pamjeve! Avokatja i drejtohet prokurorisë: I kanë shkaktuar stres dhe dhimbje

para 2 muajve - Panorama

Vajza e Pjerin Xhuvanit ka kërkuar ndalimin e publikimit të pamjeve të vrasjes së babait të saj para zgjedhjeve të 25 Prillit të vitit të kaluar. Në komunikatën e shpërndarë për mediat nga prokuroria e...

Vajza e Pjerin Xhuvanit kërkon ndalimin e shpërndarjes së pamjeve nga vrasja e të atit! Avokatja i drejtohet prokurorisë: I kanë shkaktuar stres dhe dhimbje

para 2 muajve - Gazeta Tema

Vajza e Pjerin Xhuvanit ka kërkuar nëpërmjet avokates së saj, Recarta Tahiraj, një hetim për publikimin e videove të vrasjes së të atit. Në një komunikatë për shtyp, avokatja Tahiri thotë se vajza e viktimës,...

Gjyqi u shty 5 herë, pritet sot vendimi për Arbër Paplekaj

para 2 muajve - Syri

Sot pritet vendimi i gjykatës për fatin e çështjes së vrasjes së Pjerin Xhuvanit. Seanca gjyqësore ndaj Arbër Paplekajt është shtyrë pesë herë. Shkak është bërë mosshoqërimi i Paplekajt në seancë. Ngjarja...

“I ka shtuar stres dhe dhimbje”, vajza e Pjerin Xhuvanit kërkon hetim dhe ndalimin e shpërndarjes së pamjeve nga vrasja e të atit

para 2 muajve - ABC News

Vajza e Pjerin Xhuvanit ka kërkuar nëpërmjet avokates së saj, Recarta Tahiraj, një hetim për publikimin e videove të vrasjes së të atit. Në një komunikatë për shtyp, avokatja Tahiri thotë se vajza e viktimës,...

DOSJA/ Grushti që nxiti masakrën, nga telefonata dhe vrasja e Pjerin Xhuvanit, si ndodhi gjithçka në Elbasan (VIDEO)

para 2 muajve - Albeu

Gjatë ditëve të fundit ka dalë në media videoja nga momenti i vrasjes së Pjerin Xhuvanit pak ditë para zgjedhjeve të përgjitshme të 21 prillit 2021, ngjarje për të cilën akuzohet drejtpërdrejt ish-efektivi...

Grushti që nxiti masakrën, nga telefonata te vrasja e Pjerin Xhuvanit, si ndodhi gjithçka në Elbasan

para 2 muajve - Shekulli

Publikuar më 03.10.2022 nga Shekulli Gjatë ditëve të fundit ka dalë në media videoja nga momenti i vrasjes së Pjerin Xhuvanit pak ditë para zgjedhjeve të përgjitshme të 21 prillit 2021, ngjarje për të...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit/ Mbahet seanca e gjashtë ndaj Arbër Paplekaj, a do dërgohet dosja për gjykim në themel? Ja çfarë kanë kërkuar avokatët e tij

para 2 muajve - Panorama

Të hënën e 3 tetorit do të mbahet seanca e gjashtë gjyqësore që ka për qëllim dërgimin e çështjes për gjykim themeli ndaj Arbër Paplekajt, të akuzuar për vrasjen e Pjerin Xhuvanit pak ditë para zgjedhjeve...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit në Elbasan, gjykata merr vendim për dosjen ndaj Arbër Paplekajt

para 2 muajve - Panorama

Gjykata e Elbasanit ka vendosur të kalojë për gjykim penal të zakonshëm çështjen ndaj Arbër Paplekajt, i akuzuar për vrasjen e Pjerin Xhuvanit pak ditë para zgjedhjeve të përgjithshme parlamentare të 25...

DOSJA/ Grushti që nxiti masakrën, nga telefonata te vrasja e Pjerin Xhuvanit, si ndodhi gjithçka në Elbasan: Ende mister se kush e plagosi Pavlo Vuksanin

para 2 muajve - ABC News

Gjatë ditëve të fundit ka dalë në media videoja nga momenti i vrasjes së Pjerin Xhuvanit pak ditë para zgjedhjeve të përgjitshme të 21 prillit 2021, ngjarje për të cilën akuzohet drejtpërdrejt ish-efektivi...

Stres, dhimbje dhe prishje e sekretit hetimor, vajza e Pjerin Xhuvanit kërkon hetim për shpërndarjen e videos përmes avokates së saj

para 2 muajve - NOA

Elbasan- Një video ku shihen pamjet filmike të vrasjes së Pjerin Xhuvanit në prezencë të policisë u shfaq këto ditë në media. Vajza e Pjerin Xhuvanit ka kërkuar nëpërmjet avokates së saj, Rezarta Tahiraj,...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit në Elbasan, vajza kërkon ndalimin e publikimit të videove të ngjarjes

para 2 muajve - Syri

Vajza e Pjerin Xhuvanit ka kërkuar nga autoritetet që të ndalojnë publikimin e videove të vrasjes së babait të saj nga mediat. Përmes avokates së saj, Rezarta Tahiraj ajo gjithashtu kërkon një hetim të...

DOSJA/ Grushti që nxiti masakrën, nga telefonata te vrasja e Pjerin Xhuvanit, si ndodhi gjithçka në Elbasan. Ende mister se kush e plagosi Pavlo Vuksanin

para 2 muajve - Gazeta Tema

Gjatë ditëve të fundit ka dalë në media videoja nga momenti i vrasjes së Pjerin Xhuvanit pak ditë para zgjedhjeve të përgjitshme të 21 prillit 2021, ngjarje për të cilën akuzohet drejtpërdrejt ish-efektivi...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit në Elbasan, gjykata merr vendim për dosjen ndaj Arbër Paplekajt

para 2 muajve - Pika

Gjykata e Elbasanit ka vendosur të kalojë për gjykim penal të zakonshëm çështjen ndaj Arbër Paplekajt, i akuzuar për vrasjen e Pjerin Xhuvanit pak ditë para zgjedhjeve të përgjithshme parlamentare të 25...

Gjykatat “mbyten” nga dosjet/ Vetingu boshatisi zyrat. Çështjet civile lihen në harresë për shkak të fluksit

para 2 muajve - Vizion Plus

Në raftet e gjykatës së shkallës së parë Elbasan numri i dosjeve vijon të shtohet. Nga 16 gjyqtarë që duhet të ishin, në këtë institucion drejtësie ushtrojnë detyrën vetëm 7 gjyqtarë. Vakancat janë krijuar...

Elbasan/ Vrasja e Pjerin Xhuvanit, kalon për gjykim penal çështja ndaj Arbër Paplekajt

para 2 muajve - Java News

Gjykata e Elbasanit ka vendosur të kalojë për gjykim penal të zakonshëm çështjen ndaj Arbër Paplekajt. Ai akuzohet për vrasjen e Pjerin Xhuvanit pak ditë para zgjedhjeve të përgjithshme parlamentare të...

“I ka shtuar stres dhe dhimbje”, vajza e Pjerin Xhuvanit kërkon ndalimin e shpërndarjes së pamjeve nga vrasja e të atit

para 2 muajve - Java News

Vajza e Pjerin Xhuvanit ka kërkuar nëpërmjet avokates së saj, Recarta Tahiraj, një hetim për publikimin e videove të vrasjes së të atit. Në një komunikatë për shtyp, avokatja Tahiri thotë se vajza e viktimës,...

Lihet në burg ish-efektivi i RENEA-s Arbër Paplekaj, dosja shkon për gjykim

para 2 muajve - FaxWeb

Gjykata e Elbasanit ka lënë në burg ish-efektivin e forcave RENEA, Arbër Paplekajn, ndërsa ka vendosur dërgimin për gjykim te çështjes në ngarkim të tij. Ky i fundit është i akuzuar për vrasjen e Pjerin...

“I kanë shkaktuar stres dhe dhimbje”, u ekzekutua në praninë e policëve, vajza e Pjerin Xhuvanit kërkon hetimin dhe ndalimin e pamjeve të vrasjes së të atit

para 2 muajve - FaxWeb

Vajza e Pjerin Xhuvanit, nëpërmjet avokates së saj, Rezarta Tahiraj ka kërkuar qëtë zhvillohet një hetim për publikimin e videove të vrasjes së të atit. Në një komunikatë për shtyp, avokatja thotë se vajza...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK